Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 15:47

Capital Parners boom  

Hetek óta átlag átlag 4 "broki" hívogat a Capital Partners-Afin csoporttól különböző boma ajánlatokkal.Most a cseh CEZ a favorit.

"Mostttttt!

Visssssza nem térőőőő!

Csak 20 milla kell és 2 héten belül +20%!!!!"

( mintha az nem a tőzsdén mozogna...)

Van valakinek e körben vmi pozitív tapasztalata?

Azaz vannak még csodák?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:58
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
és eddig hány biztos 30% ról maradtál le? :D
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:56
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
Engem egy Tóth Attila nevű fazon hivogat havonta,nagyon éri a pénzt,egy Kulcsár lesz belőle.
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:43
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
sikerült igen óvatosan megfogalmaznod a lényeget....
szerintem egy f@szkalap az összes... droidok!
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:37
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#17
Nagyon sok embert ismerek akit átvertek és megrövidítettek. Olyat nem akinek jól sült volna el a dolog. Semmi végzettséggel dolgoznak ott huszonéves emberek és gátlástalanul teszik a dolgokat. A Brókerarcok film...nézzétek meg!
Komoly szakember nem ejti ki egy mondaton belül a "részvény" és a "biztos" szót. Én mindenkinek azt tanácsolom, hogy messze kerülje el ezt a céget!!!!
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:37
Előzmény: #15  martin36
#16
hidd el hogy fognak még hívni... ott havonta cserélődik a csapat fele... és sokan vannak... olyan, hogy nem ott nem létezik számukra.
és ez borzasztó, mert azoknak a munkályát rendkívül megnehezítik, akik normális módon végzik ezt a tevékenységet, és normális céget képviselnek... sajnos tapasztalatból beszélek :(
martin36
martin36 2009. 05. 18. 11:35
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Elhiszem hogy sok idióta van,erre épül a világ,meg az ilyen cégek.Engem is folyton hívogattak,kb ötödik határozott elutasításra fogták fel,h nem fogok üzletelni velük semmit.
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:32
Előzmény: #13  martin36
#14
nem is tudod elképzelni, hogy mennyien ráharapnak... nekem egy régi ismerősöm dolgozik ott elég régóta már. egyszer-kétszer néhány sör után elég mélyen belement a sztorizgatásba...

az, hogy egy ügyfelet egyik napról a másikra 70 millióval rövidítettek meg, az laza bemelegítés náluk :S
martin36
martin36 2009. 05. 18. 11:30
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#13
Komolytalan.Vadidegenek felhívnak,hogy fektessek be 50 milliót,mert hú.....szerintem még gondolkodni sem érdemes rajta.
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:30
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
nem semmi cég az annyi szent :)

meglepő és mulatságos :)
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:21
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Portfolióelemző cég, én voltam náluk állásinterjún. Sokszáz embert behívnak, 3. kérdésük ez volt: "szokott ön hazudni?" :)

Egyébként nekem nem túl szimpatikus társaság, eleve hogy értékesítőnek mindenféle végzettség nélküli embereket keresnek, gyanús. Gondolom a végén csak ilyen call-center meló lehet, de azt állította az úriember akivel beszéltem, hogy nem így van. De tízmilliókkal kereskedni párnapos tanfolyammal? Szóval érdekes.
Egyébként nagyon nagyképűnek látszott mindenki.

Én már egyébként az elején elástam magam, mert megmondtam neki előre, hogy 3 hónapra keresek csak munkát. :)
Törölt felhasználó 2009. 05. 18. 11:14
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Tud valaki ismeretséggel szolgálni a Capital Partners nevű cégről? Engem hetek óta hívogatnak különböző ajánlatukkal, ami igaz jónak hangzik, de nem tudni hogy mi is áll mögötte. Van valaki aki partnere ennek a cégnek, annak mi a tapasztalata? Ha megoszatná itt a fórumon, nagyon megköszöném, gondolom nem csak engem érdekel a dolog....
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:43
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
a legutóbbi szemtelen volt, megkérdeztem "ő milliárdos?" kicsit elakadt de csak nyomta a baromságot...mondtam neki egy vigéc benyomását kelti bennem, nem árult e korábben usa-an porszívót?....
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:39
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
vaami csehszlovák cég, ponta 2-3 hívogatott a nyáron... már leszoktak rólam,de idönként bepróbálkoznak..havi 2-3
Amerikai tipusú módszereket nyomják, nem zavarják öket a tények...
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:26
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Pénznyelő,
Ne fáradj.Amikor írásbeliségre kerül sor, mindent!!!! betartanak.
- egyéni kockázattűrő képesség dokumentálva
- sikerdíjas konstrukció ( marketing: "figyejjé, nekünk az a jó, ha nyersz" arról nincs szó, mi van, ha buksz, azt következtessed ki, ami a tied az az enyém is, ami az enyém, ahhoz semmi közöd)

A +20% mindent elködösít, józan gondolkodást, mindent, hiszen érdekelt "szakemberek" garantálják(?).
Nagyon jó a duma, utólag semmi nem bizonyítható=> nem PSZÁF-olható!!

Az a ködös utalás sem, hogy a cseh és hazai APEH között nincs együttműködés=>adó elkerülhető(?).Meg az egyébként is a te felelősséged, mit mersz....

Nagyon profik, jól fizetett furmány ügyvédekkel.

Jogilag nem nagyon támadható a technika, a duma ,hiszen semmi olyant nem tesznek ami tilos ill. túlmegy az mlm-ben elfogadott módszereken.
MINDENT elködösít a 20%!Ettől elveszítjük a józanunkat ( már aki).Azt halljuk meg, amit szeretnénk!A kockázatfeltáró nyilatkozatot meg aláírtuk, tehát tudtuk, hogy tözsdéről van szó.

Ne aggódj, nem tudok róla ismeretségi körben, hogy ügyvédeket is környékeznének!!
Nyilvános, vagy megvehető cég adatbázisokból dolgoznak, jól megválasztva azt az ökröt, aki valamikor megadta a cége és a maga adatait!

Nem árt, ha mások is tudnak a buliról, sztem fel kell hívni a figyelmet!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 18:14
Előzmény: #5  matgab
#6
Egyetértek. Őket egy hatékonyan és erősen működő pszáfnak ki kellett volna már fingatnia. Egyébként lehet, hogy érdemes is lenne felnyomni őket. Ha lesz időm, megteszem.

Egyébként én is meg szoktam az ilyeneket hallgatni, aztán szórakozok velük egy picit. Néha egész vicces.
matgab 2008. 12. 18. 18:11
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
kriminálisak, ha a pszáf nem olyan lenne, mint egy töketlen veréb, akkor jól megbírságolná őket és bezárná a boltjukat...

Olyan idegbeteg hanggal hívnak fel, hogy az csak na...
Jönnek ezzel az 1 hónap alatt 20%-kal vagy duplázással...
Mondom neki: ha ez ilyen fasza üzlet, akkor adok neki hitelt , mint magánszemélynek és vegyen belőle, a lakása legyen rá a jelzálog és nevetséges évi 50%-os kamatért odaadom neki a hitelt...
Nem ment bele...
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 17:47
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
A hatékonyságuk viszont az AmWay mlm-mel vetekszik.
Sokasági alapon működik, valaki csak ráharap.
A kis mohó(k)

Betanult szövegek, tréningezett hanghordozás, izgatott előadásmód..
Mivel több is keresett, tudom.
Ma meguntam és elhajtottam mindet.
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 16:21
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Olvass el egy "elemzésüket", vagy lépj fel a honlapjukra. Egy portfóliós kezdő nick gagyi beírásának színvonala (mind tartalmilag, mind pl. helyesírásilag) az, amit ők művelnek. A nevetséges jelzőt rég túllépték, az egészről sokkal inkább a felháborító és döbbenetes szavak jutnak eszembe.
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 15:59
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
keress rá itt a forumban miket írtak a capitalról.
semmi jót!
és csodák mindig is voltak és lesznek is:)

Topik gazda

xyz58
3 2 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek