Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 09:06

Gyurcsány: Az ország nem így állna, ha a Fidesz partner lett volna  

Ugrás a cikkhez
2006 óta Magyarország felelős költségvetési és gazdaságpolitikát képvisel, a kormány messzebb is elment volna a strukturális reformok tekintetében - nyilatkozta a Népszavának Gyurcsány Ferenc. A miniszterelnök szerint a kormány a Fidesz ellenállása miatt nem volt képes többre. "Önkormányzati reformot javasoltunk, benyújtottuk a törvényt, a Fidesz elutasította. Egészségügyi reformot, felsőoktatási reformot indítottunk. Javasoltunk pártfinanszírozási reformot, az is elakadt." - mondta Gyurcsány, hozzátéve: "Amit lehetett, megtettünk ezek sikeréért. Ma az ország nem így állna, ha a Fidesz ezekben partnere lett volna a koalíciónak."

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=105256
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:24
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
Bocsánat: Jézusnak
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:23
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#59
Akik pedig Orbánt Mózesnek hiszik, a Hegyibeszédet is elhiszik neki az Alföld közepén.
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:18
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
addig veri a Jóistem a magyar fejét a szarba belefele, amíg meg nem tanulja végre a marhája, hogy ne üljön fel többet a komenistáknak. Akkor lesz itt változás, addig nem. (nem holnap lesz)
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:12
#57
Ide akartam írni a véleményem, minek!
Olyan emberek kik az öszödi beszédet igazságbeszédnek nevezik, mindet elhísznek gyf-nek
Akár milyen rossz ripacs is a vezérük! Ki ha kell táncol, ha kell sír!
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:08
Előzmény: #55  sanka
#56
de pedig azok..... :)
te viszont nem nagyon tudod mi a jófene is az..
sanka 2008. 10. 31. 13:06
#55
Kommunisták, ti hol éltek, hihetetlen bárgyúak vagytok ezzel a szöveggel, semmi megfontolás, nyomjátok a jobboldali demagógiát, ember gondolkozz, ne vagdalkozz, már ha érted!!
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:06
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#54
"simon
Ítélkezni ti szoktatok. Én csak véleményt nyilvánítok.
Conqui

Agyalágyult barmok."

Konki finomabban. Tudjuk, szélőséges vagy. De légy kicsit inkább liberális. :))
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:03
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
az ötvenes évek azért volt jobb, mert legalább egymást (is) akasztgattátok
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:03
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
ki az a "ti"? az antikommunisták? Miközben a magadfajta komcsik teli szájjal harsogják a mindent megoldó liberálkapitalizmus receptjét?

mikor a boríték mellé megkapod az új irányvonalat is, gond nélkül tudsz átállni, vagy azért neked id van néhány álmatlan éjszakád?

(1. rajk elvtárs a párt ökle 2. rajk elvtárs áruló, az imperialisták bérence)
mindezt két hét alatt. Ti kommunisták tényleg különös anyagból vagytok gyúrva, ahogy kádár apátok is mondta. Tényleg, hol a feje, nálad a hűtőben?

röhej
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:50
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
Látom, Te sem voltál vagy vagy szerelmes :)))
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:48
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
simon
Ítélkezni ti szoktatok. Én csak véleményt nyilvánítok.
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:47
Előzmény: #25  karesz011982
#49
"Vidéki kispatikánk van, 2 évvel ezelőtt bővítésen, fejlesztésen gondolkodtunk. Mára két alkalmazottunkat szélnak kellett ereszteni és az életben maradásért küzdünk, nem az asztalra tett lábakkal, hanem napi 12-14 órában, hétvégén is. Egymás után nyílnak a patikák a közeli nagyvárosban, amik egymást fogják tönkretenni velünk eggyütt. Egy élet munkáját tették tönkre a nagy urak a bársonyos székből. Amikor az ilyen konki és társai féle baromságokat olvasok itt a fórumon, be kell valljam ökölbe szorul a kezem."

Az általad előadottak kispajti nem más, mint az igazi kapitalizmus. Ehhez nem kellett a kormány közreműködése. Egyszerűen kevesek voltatok és nem ment a bót. Hibáztasd ezért magadat, de ne másokat. Persze tudom, hogy az egyszerűbb. A tükör meg nálatok biztos a pincében van.

Azt meg végkép nem értem, hogy jövök én ide. Ha be akarsz szállni a "Lőjük le Conqui-t " mozgalomba, előbb vedd le gumibugyit, aztán húzzál előbb sorszámot...
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:44
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
nem tudsz semmit, és ítélkezel :)

"ne ítélj, hogy ne ítéltessél"

tudatlanságod megbocsáttatik, rosszindulatod nem, főleg ha pénzért vagy az. (fizetésért)
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:42
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Olvastam valahol az Indexen, hogy a tudósok megtalálták az agyban a gyűlöletközpontot,, amely ugyanott van, ahol a szerelemé. Ezért veszi át a féltékenység révén a szerelem helyét.
Nos úgy látom, hogy ebben a topicban hozzászólók közül soha senki nem volt még szerelmes és a jövőben sem lesz.
Agyalágyult barmok.
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:39
#46
Nem bizony, már rég törlesztenénk az IMF hitelt :))
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:36
Előzmény: #25  karesz011982
#45
normális országokban (Ausztria, Németország) céhrendszer van. Annyi patikát (kocsmát stb.) nyithatsz, ami még megél.

Ezeket a mi "liberálisainkat" össze kéne zárni egy szigetre és kamerán nézni, hogy boldogulnak. Egymást ennék meg. (bár ki a f. akarna egy lendvaiból enni, pfúj)
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:33
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#44
szavazz a népfront jelöltjére, 98%
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:31
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
kapni csak a gyerekek kaphatnak, de az is hitel, vissza kell adniuk az ő gyerekeiknek.
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:30
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
megmondta az Úr: "kiűzettettek, és arcotok izzadságával kell megkeresnetek a betévőt"

Ez van. Minden más hazugság.

(kapni, meg elvenni, meg: "nekem jár", "mert megérdemlem"

egy nagy büdös lófaszt
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 12:29
Előzmény: #38  tokos.
#41
egy igazi demokrata nemcsak antifasiszta. Antikommunista is. Sőt, még inkább, mert a kommunizmus "eszméje" (vö. ne kelljen dolgozni stb.) több kárt okozott a világtörténelemben, mint bármiféle fasizmus.

kúrcsőnyi meg elmehet a picsába, (de csak valami vén ótvarosba), már öszöd után ott lett volna a helye.

Topik gazda

zoltankis
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek