Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 09:35

Fico: a magyarok elkúrták, amit lehetett  

Vulgárisan példálódzott Robert Fico szlovák kormányfő hétfőn Pozsonyban a Szlovákia és Magyarország közötti különbségekről: „Tessék megnézni, hol tart ma Magyarország, és hol tart Szlovákia. Mi ma nyugodt felülnézetből tekintünk magyarországi barátainkra, mert mindaz, amit gazdasági, szociális és pénzügyi téren elkúrható volt, azt el is kúrták úgy, ahogy az csak keveseknek sikerült” - fogalmazott a TASR szlovák hírügynökség által idézett nyilatkozatában a szlovák kormányfő.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csibe74
csibe74 2008. 10. 21. 12:31
Előzmény: #19  BudFox
#20
Van tőzsdéjük neve SAX. Bár ez is gáz rövidítés mint a BUX.

Egyébként mint már írtátok itt is radikális lépések kellenének, csak a lepkefing politikusok nem mernek tenni semmit.

Pl. a korrupció, adócsalás se piskóta ebben a balkáni országban.
De nem írok közhelyeket :)
BudFox
BudFox 2008. 10. 21. 12:25
Előzmény: #18  tokos.
#19
A Szlovákoknak nincs jelentősebb tőzsdéjük...én nem is tudom mi az index neve..milyen papírok vannak benne...tehát a nemzetközi támadás..tömeges eladás veszélye is elenyésző náluk..míg nálunk van két stratégiai cég..az OTP,és MOL...ez éppen elég.
tokos. 2008. 10. 21. 12:14
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
Hát igaz, nálunk nem nagyon éheznek, sőt kimondottan jól vannak tartva az én pénzemből...
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 12:07
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#17
ez az kedves Kovács et, aka Smith
dögöljön meg a szomszéd tehene, autóipara is, oszt lesz egyenlőség
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 11:41
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#16
Mond az Nektek valamit, hogy "éhséglázadás"?

link

tokos. 2008. 10. 21. 11:22
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#15
Hát de. Mikor 2-3 év múlva a románik fognak lesajnálni...
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 10:57
Előzmény: #12  martin36
#14
nem utálni kell őket, hanem ellesni, ami működik... ami nem, azt meg nem :)
a gyűlölet az csak pótcselekvés...
(de ha azt boxoljuk, akit gyűlölőnk, akkor cselekvéssé válik :) hmmm ezt Szun-ce se mondhatta volna szebben...)
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 10:55
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#13
milyen index szerint van az autóiparban recesszió?
no és milyen recesszió? melyik ágában?

nagyon nem mindegy...

ettől függetlenül is: ha nekik bukta van, akkor mi is szívunk, szóval annyira ne örülj neki, ha bejön :)

ráadásul pökhendiség ide vagy oda, de tényleg minden el lett b..va, már a kúrcsány-csomag kihirdetésekor megmondtam, hogy balf.. a kormány, mert csak tűzoltást végzett... igazi reformok kellettek volna, nem ez a béna maszatolás az eü-vel. miből gondolták ezek az idióták, hogy a segélyeket elvenni népszerűtlen lépés lett volna? sztem igenis nőtt volna a népszerűségük, és még ha pár cigó önkormányzati mutyizó képviselőt látványosan "deresre is húznak" a legszigorúbb büntetési tételekkel, akkor már gyurci-szobor állna a Kossuth-téren :)
Buxi, ezen ötleteimet lécci továbbítsd felfelé, hátha lesz foganatja... :)
az embereknek ELEGÜK van abból, hogy érdemek nélkül osztogatnak mindent ebben az országban, aztán hogy a büdzsé ne billenjen, azokat meg kifosztják, akik "húznak"
van is olyan mondás, hogy mindig a legjobban húzó lovat ütik...
le kellene erről szokni, mert RÖHEJ ez az ország
szívesen adok KONKRÉT tippeket a megvalósításhoz :)
normál díjazással be is érem :) de sztem még sokan lennének így... ilyen trutyin csak JAVÍTANI lehet, bármihez is nyúlunk... :)
nem pofázni kell a pannon pumáról, hanem lekörözni az íreket (le tudnánk, ha lenne koncepció)
na mindegy :)
ez már egy ilyen lepratelep marad...
pedig jobban menne a Csányi-féléknek is, ha a gazdaságnak jobban menne, szóval nem értem, miért kell ezt a sok állatot eltartani

én és még sok "véresszájú, véreskezű" :) szívesen bevállalnánk fair hand-to-hand fightot segélyen élőkkel :) panem et circenses - szóval ebből egy jó kis realityt lehetne alkotni...
újabb tippek, vazze :)
ismerek sok csávót, akik mindig rinyálnak az edzőnek, hogy nem kesztyűzünk eleget (amúgy nincs igazuk, mert tényleg kell az erőnléti edzés is), na ezzel megoldanánk a problémákat :)
sztem csak a fórumon összegyűlne vagy 100 ember... úgyhogy igazi országos mozgalommá válhatna :)
valami olyasmi lenne a címe, hogy "küzdj meg a cigánykőcsöné' " vagy ilyesmi :)
persze ha veszít a segélyen élő, akkor kubikos munkával még mindig jogosultságot szerezhetne a segélyre :)

ennyi jó ötletet ritkán kap kurmány :)
martin36
martin36 2008. 10. 21. 10:35
Előzmény: #10  BudFox
#12
Vmi gebasz mindenképpen van.....a tótok GDP-jének 35%-a at autóexportból adódik,a tőzsdéjük mégis alig esett 8%-ot tavaly óta.
Dupla erővel utálom most már őket,mert innentől már irigylem is...:-)
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 10:33
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#11
Smithnek igaza van.
BudFox
BudFox 2008. 10. 21. 10:30
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Már hogyne lehetne lejjebb...majd figyeljétek mi lesz Januárban :-)))..pangás..csőd.
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 10:29
#9
Voltunk mi is a bezzeggyerekek. Általában amikor a politikusoknak a fejükbe száll a dicsőség, akkor kezdenek el szarul menni a dolgok...

Egyébként autóipari recesszió van. Hány százaléka is a szlovák GDP-nek az autóipar?

No, majd megnézzük a növekedést jövőre.
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 10:24
Előzmény: #6  tko_
#8
Te már nem mész ki ,ezt az oldalt is nézik.Mennek érted a "fekete börkabátosok " a szűrke" pobjedával"
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 10:22
Előzmény: #6  tko_
#7
Sajna a tirpáknak igaza van..., Gyurcsányt az "okos csorda" választotta meg...már a szlovákok is lesajnálnak..ennél már nincs lejjebb..! Bár lehet, h. túl optimista vagyok...
tko_ 2008. 10. 21. 10:11
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Azt hiszem 23.án kimegyek kicsit én is tüntetni...felszedek egy-két utcakövet...:)

Mindenki MONNNNNYYYYOOOON LEEEEE!
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 10:08
Előzmény: #3  martin36
#5
ez a baj... az ő gyűrűsférgeiknek igazuk van, a mieinknek még az sincs :)

ennyire el van k..va ez az ország...

Fico 4 president :)
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 09:57
Előzmény: #3  martin36
#4
Csak az a kérdés - hol vannak a nagyobbak
martin36
martin36 2008. 10. 21. 09:48
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Duplán szar,hogy egy ilyen undorító gyűrűsféregnek ráadásul még igaza is van...:-(
Törölt felhasználó 2008. 10. 21. 09:41
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
A baj az hogy a Ficonak sajnos igaza van. : (

Topik gazda

anarch
5 4 4

aktív fórumozók