Topiknyitó: bpmcwap 2008. 09. 20. 13:34

MENEKÜLJETEK KI BUDAPESTRŐL!  

... kiscsalád kocsiba be, irány a nagyi, irány rokonok, vagy ha más nem egy szálloda egy hétvégi pancsi valahol... Iszonyu ami itt lesz már megint, a rendőrök már most brutálisak... olyanokat láttam a kocsiból araszolva budán hogy azt hittem agyam eldobom... nem tudom hogy hirekben mi lesz mi nem lesz benne, igazából én nem olvastam semmi hajmeresztőt eddig, de az utcán annál többet láttam... valószínű be lett fenyítve a sajtó vagy nem tudom, de az se igaz hogy én 2 kilométeren mindenféle olyan dolgot látok nyílt utcán ami nem igazán illik egy jogállamba, közben meg se origo, se index, se sehol semmi... ez már naggggyon kőkemény diktatúra basszus... Énnem vagyok ilyen matgab típus de azért van ami már engem is irritál...

Részletekbe nem mennék bele, aki nagyon kiváncsi menjen sétáljon egyet budán, de nem hiszem hogy pesten különb lenne a helyzet... ja rendőr rátok néz forduljatok el!!!! Engem is bekóstoltak.... engem!!! picibabával mellettem!!! a boci szemeimmel... itt valami nagyon készül megint..... :(
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kissherceg 2008. 09. 20. 15:36
Törölt hozzászólás
#20
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 15:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#19
Ez akkor volt herceg, amikor még romák nem jártak s mercivel.

Kopasz roma, az nagyon gáz?

Gepida, nem érdekel, hányan vannak, meg, hogy gyűlnek e, vagy sem.
Azt csinálnak amit akarnak.
Már nem izgat.........
Más vagyok.(nem meleg)
kissherceg 2008. 09. 20. 15:24
Törölt hozzászólás
#18
kissherceg 2008. 09. 20. 15:16
Törölt hozzászólás
#17
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 15:15
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
Olimpikonok Parkjában
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 15:15
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#15
miért lesznek a szülők annyira önérzetesek? Attól mert van valakinek gyereke semmivel nem több más embernél.
Tök mindegy, hogy kit vesznek ki vagy kit nem. nekem az a bajom, hogy nem azonos a megítélés. Ha korrupt a hatalmi szerv akkor mindenki számára legyen korrupt, ha nem akkor pedig senki számára sem. Pl szülőfalumban (ahonnan már rég elköltöztem) a cigányok mikor néha betörnek ide-oda olykor megölnek ezt azt senkit nem érdekel. de ha a fehér tilosban parkol hát akkor...
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 15:13
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#14
József,
Olimpiai park?

Pár száz roma jött össze. A szervező, sikkasztással vádolt szervező, azt nyilatkozta, hogy azért nem lesznek több százerzren (!!), mert nincs pénzük felutazni. A szomszédos nyolckerből vagy ferenvcvárosból, akár csak egy utcából, is sokkal több demonstrálót össze lehetet volna szedni.
TrendMan 2008. 09. 20. 15:09
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Szúrópróbaszerűen ellenőriznek, esetleg autótípus szerint.
Amikor megállított, még nem látta a gyerekeket a sötétben, aztán már követte a rutinját.
Különben is nagyon sok kezdő rendőr van, bizonyos helyzetekben nem tudják mit csináljanak, leállítani egy gyerekest, aztám mégis továbbinteni, ehhez kell egy kis tapasztalat és rutin.
Szerintem ...
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 14:56
Előzmény: #11  TrendMan
#12
Részemről már az is csücskös, ha ezer autó közül engem vesz ki a sorból a rend őre, 2 gyerekkel este 11-kor..........
Meg is kérdeztem tőlük, hogy miért pont engem........
Válasz elodázva,,,,,,,
TrendMan 2008. 09. 20. 14:54
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Egyetértek a legtöbbel, amit mondasz Blu.

Egy dologban mégis van fejlődés:
A két hataloméhes pojácát, akik most vívnak, szabadon kritizálják sokan, meg sem kottyan nekik.

Rendőr ügyben meg az a véleményem, hogy a bekostolás sok mindent jelenthet.
Ha nem lép át egy határt, akkor okés a dolog.
Kisgyerekest is lehet udvariasan igazoltatni, néha kell is.
Biztos hallottátok a Népligeti sztorit, ahova kiment egy apuka 5 éves kisfiával a nyakában nézelődni, aztán mégis beszállt a melegeket hajigálni kövekkel ?!
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 14:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#10
az utóbbi hetekben sok minden kiverte nálam a biztosítékot.
Lehetetlenség ebben az országban létezni, két elmebeteg (Gyurcsány a megalomán ámokfutó, és Orbán a koronapróbálgató kiskirály) hatalmi rivalizálása miatt. A vállalkozásom keresett, de az adók miatt minimális a nyereség és ez csak tovább romlik. A magyar gárda félkatonai szervezet potenciális nemzetbiztonsági fenyegetettség és bíróságon beszélgetnek róla. Nevetséges.
Álmodoznak egy katonai puccsról, de azt se tudják, hogy mi az az engedelmesség és a katonai rend. Balhézó focihuligánok.

Bocs mindenkitől, de ha a történelembe visszatekintünk a Magyar mindig is egy pancser, diplomáciai nulla, önsajnáló életképtelen népség. (lásd Antal Józsi aki ha kritikát kapott miniszterelnökként nyilvánosan megsértődött és nem mutatkozott, nevetséges)

Ez van srácok.
kissherceg 2008. 09. 20. 14:17
Törölt hozzászólás
#9
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 14:16
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
Józsi,
Ugyan hol ? Augiász istállójában ?
:)
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 14:15
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
hát, pesten is nagy a szirénázás: a felvonulásos téren tűzoltósági bemutató van, épp kisgyerekeseknek való látványosság,
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 14:12
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Na, megyek, rendet csinálok.........
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 13:50
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
"És mi van akkor ha gyerekkel megy valaki ha a rendőr bekóstolja tegye. Az a dolga. "

Még véletlenül se hiszem, hogy ez lenne a dolga..ha gyerekkel vagyok, ha nem.....
Törölt felhasználó 2008. 09. 20. 13:43
Előzmény: #3  stock33
#4
nem tudom, de bulváros pánikkeltés már megint. És mi van akkor ha gyerekkel megy valaki ha a rendőr bekóstolja tegye. Az a dolga.
Ha meg megint focihuligánok lepik el BP-et hát legyen egyszer úgyis a tömegbe fog lőni a jard. Nem ártana már abbahagyni a folyamatos tömeghisztériát. Lásd 56 ahol a csőcselékből hősöket csináltak. Kezdek undorodni ettől az országtól.
stock33
stock33 2008. 09. 20. 13:38
Előzmény: #1  bpmcwap
#3
Nácigyűlés van?
kissherceg 2008. 09. 20. 13:36
Törölt hozzászólás
#2

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek