Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 14:04

Hogyan megy 3 milliárd ft adó a semmibe !!!  

A szegregáció révén 3 év alatt 3 milliárd ft lett költve 211 c.család lakására.



Gratulálok.!



Ezért izzadjunk???és adózzunk?

Én miért nem kapok ????

A jövő évtől cigánynak fogom magam vallani én is !!!!

Ingyen lakás - segélyek hegyei...nincs gondom semmire!!!


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:38
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#41
A cél ez.A birkák maradjanak ,ök szó nélkül kifizetik az összes közterhet.Akinek esze,lehetösége volt ugy sincs már itt.Akinek meg nem volt kellö pénze, tehetsége elvándorolni az meg ugysem csinal itt palotaforradalmat,ha hideg vizre nincs pénze,ügyvédeket fizetni pláne nem fog .Otthon bégetnek egy picit az atv/hirtv betelefonálos müsoraiba,vagy a rezsi csekkek felbontása után. Aztán szépen lefekszenek aludni,reggel szokás szerint szarul ébrednek, de bemennek dolgozni .Csontig nyalnak az aktuális munkahelyükön nehogy utcára kerüljenek és beledgögöljenek a hiteleikbe.
Gyermekválalás ,erkölcs,müveltség zéro...
olyan szánalom ez az egész, ahogy van

MUTYILAND
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:37
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Az önkormányzatok fűkaszáját, fűnyíróját, szerszámait tudnák kezelni de lopni a fát egyszerübb és mivel megélhetési bűnözés, mégcsak nem is büntetik ...
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:32
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#39
620829

Neked 3 diplomád van,nekik 1 sem.............
Még a 8 ált-sem.
Mit akarsz tőlük,gondolkodjanak úgy mint te?
Még a szomszédod sem tud..............
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:29
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#38
GaborGabor

Azon gondolkodjunk el,hogy azokat az embereket,akik tesznek a haza építéséért,miért kéne támogatni.
Őket sem támogatni kell,hanem élni hagyni.
Adó terhek csökkentése,stb.
Nem kéne itt támogatni semkit,ha nem volna több az össz elvonás 30%-nál.
Mindenki egyesen adózna,nem kellene kiskapukat keresni,mert szerintem mindenki szeret nyugodtan aludni.
Akkor jutna mindenre mindenkinek.
Ha ez meg tudna valósulni,és történetesen támogatnák az elmaradott tértégben élő embereket,észre sem vennénk,nem foglalkoznánk azzal,hogy nem dolgozik,és támogatást kap.
Persze ez csak 1 vélemény,az enyém.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:27
Előzmény: #35  matgab
#37
Sajnos igazad van !
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:27
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#36
Az adocsalas nagyreszet nem a berbol es fizetesbol elok kovetik el, hozzaszolasomban fokent rajuk gondoltam. Nyilvan nem szabad tul bonyolultta tenni az adorendszert -> a mostaninal rosszabb nagyon nem is lehetne.

DE semmi ertelme alanyi jogon tamogatasokat kiosztani, hiszen ha mondjuk befizetsz 10K adot, abbol elobb eltartod a sok hivatalnokot es onkormanyzatot (mekkora vicc mar, hogy minden nyomorult falunak van), es utana lehet csak szetosztani. Kurvara nem hatekony... es az adokedvezmeny igenybevetelenek csak akkor van ertelme, ha legalabb valamennyit fizetsz.

Olyan kornyezetet kell teremteni, ahol a munkavallaloknak megeri bejelentett munkaeronek lenni.
matgab 2008. 06. 19. 18:25
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#35
Bush, Merkel és gyurcsány beszélget:

Merkel:
Az átlag német állampolgár megkeres 2500 EUR-t, leadóz 500-at, megélhetési költsége 1000 és az államot nem érdekli, hogy mit csinál a mardék 1000 EUR-jával,

Bush: Nálunk az átlag amerikai keres 5000 dollárt, leadóz 1500-at , a megélhetési költségek elvisznek 3000-et és az államot nem érdekli, hogy mit csinál a maradék 500 dollárjával.

gyurcsány:
Nálunk az átlag magyar keres 100.000 forintot, leadóz 50.000-et, a megélhetési költsége 80.000 és minket nem érdekel honnan teremti elő azt a maradék 30.000-et...

:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:25
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
Kranhalf !

Eszedbe ne jusson a fényt homályra cserélni, ha anyagilag biztonságban vagy , nem kell a rosszgondolatokkal(mo-ra vissza) tömködni...az országfő is megmondta...mehet , ki merre lát--ez van.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:21
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
Minél több az adókedvezmény annál több lehetőség van az adócsalásra ...
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:16
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#32
Szerintem pl. vicc, hogy mindenki alanyi jogon kap csaladi potlekot. Az osztonzorendszer teljesen rosszul mukodik; a legminimalisabb tamogatasokon kivul mindent adokedvezmenykent kellene nyujtani, igy legalabb nem vehetne fel, aki nem dolgozik.

Sajnos az egesz mukodese egy rossz viccre emlekeztet, egyetem utan 1,5 evig dolgoztam otthon, eleg is volt. Sajnos kenytelen voltam kihuzni kulfoldre, ahol becsuletes modon munkaval is lehet ervenyesulni. Ugy terveztem, hogy 2-3 ev mulva hazaterek (ez most lenne aktualis), de sajnos nem szeretnem, hogy megint kiszipolyozzanak. Talan majd ujabb 2-3 ev mulva...
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:14
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#31
ez is pont ugyan az mintha 30m kedvezo hitelek kapna és maig adó fiettoknak kell torleszteni allam kassza bol (indirket modon!) ................................................................................ .................
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:12
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#30
Jónásjózsef !

Hidd el , hogy vajból van a szívem , de a kihasználást azt nem szeretem...bárány leszek , de birka , akit csak megnyirnak , soha...ez a mottom egyik része.

Én értelek , és igazad van......a kérdés számomra ez:-EMBER-ként gondolkodva....hány gyereket tudok úgy felnevelni , hogy anyagilag is a biztonságot tudjam garantálni és a ruhára legalább a foltot rá tudjuk varrni.

A szegénység az nem a rongy vagy a folt , hanem a tisztaság megléte vagy nemmegléte.

A cigányság felelősségtudata ezen a szinten nem létezik....a szűlői gondosság ilyen minősége a cigányság 95%-nál hiányzik....nincs felelősségtudatuk....de nem írom tovább , mert a többi már ismétlése lenne egykor leírt soraimnak...és jönne a tarfejűségem lelki kivetülése szavakba öntve!!!
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 18:04
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#29
Józsi,
Magyarázd el, kérlek, miért kellene olyan embereket támogatnunk akik tevékenységükkel nem járulnak hozzá az nemzet és az ország építéséhez ?
Politikusainknak db számot jelentenek a voksolásnál és kiadott forintokat kenőpénzben - a vezetőik részére ...
Ki fogja ezen emberek pártját ?
Én nem tehetem - kis pont vagyok, az államnak nincs rá (pont erre!) - más a prioritás, de a romák közül akiknek sikerült kiemelkednie azok többet tehetnének. Lásd USA színesbőrű politikusait, képviselőit, egyszerü munkásait. Ők akarnak dolgozni. Ennyi.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:57
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#28
Rosszabbak : csoportosan követik el és nyílvánosan ...
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:57
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
Megint elbeszélünk egymás mellett,vagy csak simán félre értesz.
Nem vagyok mellettük,sőt,inkább ellenük.
Különbség,nem firtatom,ártatlanul nem rúgok beléjük,és nem szidom őket,ennyi.
Itt szerintem a szociális juttatásokról beszéltünk.
de teljesen mindegy.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:52
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Jónásjózsef !

Én már nagyon régen nem nézem jól szemmel azokat az elemeket(legyen roma vagy magyar mindegy), akik csak élősködnek és nem dolgoznak.

Az első munkahelyemen volr roma melósom is , nem érdekelt a származá sa se a munka kiadásánál , se a premizálásnál....a munka elvégzése volt a lényeg..........de ma már a tanulatlan százezrek csak koloncok az országon......se tanulni se dolgozni nem akarás...ez a baj.

Nézd már meg a heves megyei riportot ahol 700 cigány él együtt , azt mondták , hogy a hírtv stábja menjen el , mert kirabolják és megverik őket.

Ezt a szellemi szintet TE hogyan értékelnéd????

Nálam negativ előjellel fut....mint a narkosok...az alkoholisták stb.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:43
Előzmény: #20  David78
#25
David78

Nem 1 ről beszélünk.
Más adót elkerülni,és más,adót nem fizetni!!!!!
Nem ugyan az.
Én az adót nem fizető cégekre gondoltam.
Bocs,ha félre érthető lettem volna.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:41
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#24
Ez a mindig is volt szociális duma nem jön be..............ha valaki azt mondja , hogy a magyarok isznak , kábitóznak stb.....én röhögök róla , mert nem rólam szól a dolog.....
TE Jónásjózsef ...miért véded azokat , akik nem olyanok akarnak lenni , mint TE???
MINDEN 100. cigo nő dolgozik...és minden tizedik férfi.....akkor bennem van a hiba??????

!!!!!!!!!!!Először vetés utána aratás...!!!!!!!!!!!!!!!!

Miért,nem volt csociális juttatás mindíg?

Öregem,te valamit félre értesz.
Én nem azt mondom,hogy ne dolgozzanak a romák(normálisabb kifejezés,mint a cigó)mert kapnak szociális juttatásokat.
Hanem:
Te egy jól szituállt ember vagy.
Jár a családi pótlék neked is,nekem is.
Meg is kapjuk minden hónapban.
Igényelni kell.és kapod!
A romák is igénylik,és kapják!
Törvény adta lehetőségük,mint nekünk a családi pótlék..........
Csak a törvény adta lehetőségükkel élnek,mint te,vagy én akkor amikor a családit igényeltük,vagy kihasználjuk a kiskapukat,adózás terén.
Remélem érhető voltam.

De,gondolom te sem tegnap lettél vállalkozó.
Ha vissza emlékszel,akkor is kapták a szociális segélyt a romák.
Akkor senkinek nem fájt,mert volt elég fizető vállakozás,amik adó,és egyéb elvonásaiból jutott mindenre pénz.
Most mi a helyzet?
A vállakozások folyamatosan szünnek meg,és dolgoznak tovább illegalitásban.......
Tudom,kényszerből,de ezen kell változtatni először,az elvonások mértékén.
Utána kell elgondolkodni azon,hogy milyen szociális juttatások illetik meg az állampolgárokat............

Más:
Szerintem Magyarországon élünk,Magyarok vagyunk.
Nem roma,nem magyar,magyar.
Cigó meg végképp nem.
A cigányok a "magyarokat" parasznak,gádzsonak hívják,mert régern a földet művelték.
A cígó,ugyan úgy nem szép,mint a paraszt.
Ugye érted.
Szia.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:38
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Szia Gaborgabor !

A könyvelőm se hitte el , mikor kiszámoltuk........a nyereségből ekkora az elvonás....a tényleges költségek..telefon...autó...stb még plusszban kitermelendő !!!

sőt szegeden ezek a barmok még az esővíz után is négyzetméter után csatornaterhelési díjat is szednek !!!!

Undormány és közröhej !

Német ismerősöm 10 milla eurot akart itt befektetni és az első megbeszélés közepén felállt és elmentünk......a kedves bürokrata meg bunkón bámult , mert nem értette , hogy mi is a lényeg.

EZ ma magyarország.....de 30 év múlva már cigányia vagy romonia lesz !
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:30
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
85%-os adóelvonás mellett hiába dolgozunk ...
Lépek én is. Többször írtam.
Törölt felhasználó 2008. 06. 19. 17:16
Előzmény: #20  David78
#21
Budfox !

Az én cégem papírárú gyártásával foglalkozik...még ebben az évben mo-n jövőre már osztrák központtal........ezt hordom szét az országban....
pénztárgépszalag és árazógépszalag gyártás...és jó fokmérője vagyok a belföldi fogyasztásnak...a kicsi bolti kiskereskedelemnek...ami ebben az évben majd 30%-kal esett vissza........a multik-akik nem fizetnek semmit...ebben az egyben Jónásjózsefnek igaza van----bár náluk is volt csökkenés , de ők nyúlják le egyre inkább a kiskerforgalmat.

A nem fizető vállalkozásokról:
az én termékem mindenki elszámolja költségként , tehát nincs fekete bevételem.......de: a béren 85%-os az adóelvonás , ha minden szart beleszámolok...eho...kieg.adó..ip.adóstb-stb.
tehát , hogy én a cigok által megkapott inhgyenpénzért 1 millát kell , hogy előállítsak , mert akkor marad nekem a közterhek után 150 ezer............no tartsa el őket , aki akarja......az én verítékemen senki ne élősködjön.

Ha a válllalkozó az összes legális kiskaput kihasználja-tegye-valóban minimalizálja a nyereségét...és igaza van.......meg is kell keresni!!!

Ez a mindig is volt szociális duma nem jön be..............ha valaki azt mondja , hogy a magyarok isznak , kábitóznak stb.....én röhögök róla , mert nem rólam szól a dolog.....
TE Jónásjózsef ...miért véded azokat , akik nem olyanok akarnak lenni , mint TE???
MINDEN 100. cigo nő dolgozik...és minden tizedik férfi.....akkor bennem van a hiba??????

!!!!!!!!!!!Először vetés utána aratás...!!!!!!!!!!!!!!!!

..nem kell a munka...éhen lehet dögleni.....felőlem legalábbis !!!!!!

aki dolgozik az egyék !

Topik gazda

620829
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek