Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 03. 13. 12:52

Ha lenne pénzed holnap mit vennél max. befektetési idő 1 hónap?  

Várom minden nagytudású befektető javaslatát.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 12:54
Előzmény: #186679  Törölt felhasználó
#186680
?
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 11:19
Előzmény: #186677  szarvasvadasz
#186679
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 10:49
Előzmény: #186677  szarvasvadasz
#186678
Szia Vadász!
Dax mánia van a topikon innen és túl is, úgyhogy kérem a véleményed, hogy ez a kéményen kijövő füst-e már vagy még a födémnél járunk...
:))
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2013. 05. 18. 10:33
Előzmény: #186658  Törölt felhasználó
#186677
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 09:52
Előzmény: #186675  Törölt felhasználó
#186676
Ősztől újabb 10%-kal csökkenhet a lakossági gáz és áram ára

A nemzeti fejlesztési miniszter szerint ma biztosan az látszik, hogy további tízszázalékos mérséklés következik a gáz és az áram lakossági árában, de folyik annak vizsgálata, hogy miként lehet továbblépni - derül ki a Magyar Nemzet szombati számából.
link

Tehát már nem csak újabb 10 %, hanem esetleg még újabb további csökkentést is fognak hozni a választásokig......
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 09:50
Előzmény: #186674  Törölt felhasználó
#186675
2010ben egy nyomorgó minimális megélhetését sem biztosítani tudó ország szavazott két harmaddal a fideszre, tökéletesen tönkretéve az addigi hatalmat.
Tömeget nem érdeklik az erkölcsi kérdések (ez baj !!) sem most, sem fletó és bajnai alatt, nincs stabil értékrend, nemzeti érzés gyenge. De a megélhetés a környéken hasonló vagy még rosszabbul élő nemzeteknél is fontosabb.
Semmi más mint a napi megélhetés dönt a szavazásnál a nagy tömegnél.
Leszarták fletó és bajnai banda napi trükkjeit, aljasságait, csalásait ahogy a most a fideszét is.
Csak az számít, hogy élek most.

Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 09:22
Előzmény: #186670  Törölt felhasználó
#186674
Ne akard már megmagyarázni, hogy bajnaihoz/fletóhoz képest aki adót, járulékot emelt 13. havi nyugdíjat vett el, rezsi brutál szinten nőtt gáz áram kb 2,5 szeresére azokban az években !!!!! érted Feri nem csökkent hanem két és fél szeresére NŐTT !!!!!!!, és akkor ezek a nagyobb csapások.
Röhej, hogy le tudod írni, már tényleg !bocsi !, hogy rezsicsökkenés háromszorosa megy el neked a tranzakciós adón ! Egy átlag magyarnak nagyon nem Feri ! Neki áldás, hogy végre csökken !

De csodálkoztok, nem értitek, hogy miért kezdett el nőni a rezsicsökkentés után a fidesz népszerűsége újra és előre jelzem megint nő majd tovább az új csökkentésnél nyáron.
Ez a rezsi a magyar lakosság egyik legnagyobb terhe lett, nem tudják fizetni pedig, víz, gáz áram ,stb kell ,de nem volt már rá pénz. Most eleszőr csökken, ez több tíz vagy százezer forintokat !!!!! jelent éves szinten egy családnak !
Családi adókedvezmény szintén jól bejött.

2010ben csődben vették át az országot és megpróbálták amit lehet nem az emberekre hanem más szektorokra hárítani pont ezért támadják őket külföldről.
Nem kell leszopni a fideszt (csinálnak hibát), De a lakosság értékeli, hogy végre 20 év után van hol jobb. (miközben egész Európában egyre rosszabb)
2006 után minden évben brutál emelések voltak minden téren. Erről valahogy mindig megfeledkeztek, de a szavazók nem Feri...
Az aláírásgyűjtő helyében magamban én is elküldtelek volna melegebb éghajlatra de magamban.... Csak,
Nem tudok mást mondani Feri, meg fogsz lepődni 2014ben...
rezsicsökkenés áldás a lakosságnak a nyári újabb pláne.
az, hogy a tranzakciós adó.... hagyjuk is....

ismétlem majd az emberek eldöntik kik nyomorították meg őket jobban fletó és bajnai vagy orbán, erről kevesebb, mint egy év múlva szavaznak az emberek, már pedig a magyar embert csak ez érdekli: a pénz, a megélhetése. kiderül a tranzakciós illeték mennyire zavarja az eddig gázt és villanyt kifizetni nem tudó magyart... :)))
De neked háromszor annyi lett. :)
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 09:17
Előzmény: #186672  Törölt felhasználó
#186673
szted mire volt a végén ez a nagy up? kezd aggasztani már ez a szint :-(
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 09:04
Előzmény: #186669  Törölt felhasználó
#186672
Ha van egy shortod 7440 ről (mert véletlenül egy függő megbízást "élesít" és későn veszed észre) + de hozzá egy long is van, akkor nem tökmindegy meddig megy fel a DAX ???? Hiába nagy a bukó a nyerő is nagy. (el lehetne adni ? igen ! ez a játék része a ténykedésemnek :) )
TEHÁT MINDEGY MEDDIG MEGY FEL !
8100ig + két long is volt hozzájuk, az szép volt, sajnos azóta azonban csak ez a short és a kísérő long és néha kisebb 20-30 pontokra szálltam csak be.
DE !!!
A tegnap esti szívás dühít, szétrobbantam, mert amit összehoztam este 9 körül az nem semmi.
Függő megbízásaim vannak ilyen emelkedésekre csökkenésekre, illetve alapvetően erre IS épül a taktikám szinteknél, ellenállásoknál.
De tegnap csak be voltak állítva, de nem volt TP hozzá se stop, mert nem gondoltam hogy felpattan este zárás előtt pénteken ennyit, gondoltam vacsorázunk úgyis, majd ráérek utána megcsinálni ezeket és átnézni mi is van itt, hanyagság amit tőzsdén soha sem lehet!!!
Long nem volt mert eladtam, hogy alacsonyabban újra veszem ha meg fel akkor ott long megbízások.
A beállított első két longot átugrotta az árfolyam nem aktiválódtak.
A harmadik igen és szépen TP volt ahogy kell, ki is ment, pénz zsebben. A 4. és 5. és 6. longhoz nem volt tp beállítva, mert még ráérek arra.. :)
Szóval ezeket elérte aktiválta majd visszapattant... 4. et végül eladtam kis nyerőben a másik két long ott maradt nyitva most 15-25 dollár bukóval. + egy short 8400 környékéről is aktiválódott hozzá most szintén bukóval. Nem az összeg zavar piti. ÉS
Nem lesz nagy gond, mert szerintem mindegyiket el tudom adni nyerőben, de ez a hozzáállásom pokolian dühősit.
(ugyanilyen okból van lett aktiválva 7440es short is)
Kis odafigyeléssel ebből a felpattanásból és visszaesésből 100-150-200 dollár hozható lett volna. (ahogy eddig is, ezek elég jól mennek)
25 dollárt hoztam és van + 2 új long és egy új short nyitva mindegyiken ksiebb bukó.
A hiba dühősit a hanyagságot soha sem szeretem semmiben sem. !
tibbi60
tibbi60 2013. 05. 18. 09:00
Előzmény: #186670  Törölt felhasználó
#186671
sok igazságod van!
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 01:00
Előzmény: #186669  Törölt felhasználó
#186670
Közben épp hazaérve a kocsmából, a mai napra az tette fel az i-re a pontot, (a trafikos mutyi után 17éve trafikos ismerős nem kapta meg a pályázatot, s helyette egy jól menő csóka kapta meg aki még az életében nem foglalkozott ilyennel, valszeg nem balos az illető..).
Na ma délután bejött egy fószer a matróz pub-ba aláírást gyűjteni a 10%-os rezsi csökkentlésről, hogy folytassa a fidesz, bla-bla(közben az egész egy kampány fogás), én nem írtam alá, és erre le komcsizott(mikor még szinte nem is éltem akkor), és brutál tipikus narancsos(ez már vérnarancsos) letámadással kezelt, "hogy mert nekem nem jó ha csökkentik a rezsimet, írjam csak alá na" duma, stb, nagyon kiborultam magamban, de nem vitatkoztam semmit.
Személy szerint nekem a 10% -os rezsi csökkentés árának a háromszorosát szedik rajtam vissza.. más termékek, (tranzakciós adó miatt, stb), és még bemeséli nekem, hogy jaj de jól járok! A telepen csak tönkrement, lesüllyedt családok vannak, a vállalkozások forgalma a mélyben a korábbihoz képest, az összes fiatal barátom már külföldön, semmi pozitívum, pedig én nem is vagyok ezekbe benne, csak a többi ember elmondása. Tegnap a 17 éve trafikos család ismerősöm megélhetését vágták el. Holnap mi lesz? Sajnálom őket, én még csak el evickélek. De: Csak a Fidesz! Jó éjt! (Mindemellett hosszú fidesz kormányzásra kell berendezkedni , azt mondom, ha tetszik ha nem, csak engem hagyjanak békén.) főleg az ilyen arrogáns vér narancsosok, mert én se mszp-s nem vagyok, sem fideszes, se semmilyen, de attól még látok, és tapasztalok.
Törölt felhasználó 2013. 05. 18. 00:09
Előzmény: #186668  Törölt felhasználó
#186669
Szia, ezt már annyiszor kérdeztem, mi van a DAX 7445-ös shortalm,a éppen most van ezer pontal (!) feljebb a dax, ez nagyon durva! tudom, hogy fedezted longal egy ideig, de ekkora emelkedésre senki sem számítot, az utolsó shortost is kicsinálják, lassan visszanyitom a dax shortom, mint mondtam amint kiütik a daxts31-et, hogy az erste is keressen, ne csak a biomedicalosok..
Törölt felhasználó 2013. 05. 17. 23:05
Előzmény: #186667  Törölt felhasználó
#186668
Kérdéses mi lesz a jövő héten, de jó lenne egy visszateszt 8200ig azért májusban/júniusban.
Ha nem azért annak nem örülnék.....
Törölt felhasználó 2013. 05. 17. 23:02
Előzmény: #186666  Törölt felhasználó
#186667
Ezért nyugis ez a topic.
Remélem megmarad később is ilyennek.

Tévedhetetlen csak a bubu, de neki atv-és háttere van, ami köztudott mindent überel..:)))
Törölt felhasználó 2013. 05. 17. 22:57
Előzmény: #186652  Alilou3
#186666
Sajnos hibás döntések benne vannak a tőzsdézésben, majd öngyilkos leszek ezért tovább nézem az atv-ét. :))

Itt nagyjából elég sokan, Mackó leírásai után pláne láttuk a fel (megadta azt is meddig várja felt), csak a péntek késő esti hirtelen felugrást én személy szerint már nem vártam, készületlenül ért, long nélkül, ennyi.

Törölt felhasználó 2013. 05. 17. 22:49
Előzmény: #186664  Törölt felhasználó
#186665
az spx kicsit kezd hiperbolikusba átmenni
link
de még nem fulladt ki
Törölt felhasználó 2013. 05. 17. 22:43
Előzmény: #186662  Alilou3
#186664
én ezt értem, de olyat hogy
""Itt mindenki elveszítette a fonalat? Hát pedig adtam tippeket""
itt nem szokás írni . remélem.
egyébként "csak" 1,4% ment a daxl a héten. nem volt olyan hüde vágta..
bux valamivel többet ment
de még mehetnek akár
Alilou3 2013. 05. 17. 22:35
Előzmény: #186662  Alilou3
#186663
megbeszélítek **
Alilou3 2013. 05. 17. 22:35
Előzmény: #186661  Törölt felhasználó
#186662
azt láttam, és köszönöm, olvastam a hírt amit tettél fel, arra ugrott hirtelen..
Még egyszer írom le, nem oktattam ki senkit, örülök, hogy meg beszélítek a dolgokat, és úgy a jóóó...Jó éjszakát, és kellemes hétvégét :-)))
Törölt felhasználó 2013. 05. 17. 22:32
Előzmény: #186660  Alilou3
#186661
senki nem veszítette el az irányt, legfeljebb megbeszéljük a dolgokat és nem oktatunk

gizi
érdekes fundás hír volt amire itt céloztam
gizi ma 3% up

Topik gazda

koldus
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek