Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 01:00

PANNERGY  

Közkívánatra.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 07. 09:29
Előzmény: #3859  Törölt felhasználó
#3860
Apa kezdődik...kezdődik...
Törölt felhasználó 2009. 08. 07. 07:58
Előzmény: #3858  Törölt felhasználó
#3859
váááá hogy mekkora egy balfék vagyok... csak a címet nem olvasom el a rendkívüli tájékoztatóban:D igaz, tényleg cáfolat...

ennek ellenére ez még mindig elgondolkodtató:

"Az MTI-nek a cégnél elmondták: ennek oka az volt, hogy az igazgató nem rendelkezett felhatalmazással arra, hogy a miskolci fejlesztésről nyilatkozzon."

Ez a mondat kulcsfontosságú az egészben - ugyanis így mindenki tudhatja hogy hírzárlat van a Pannergynél. Az ilyen hírek egyértelműen felfelé húznák az árfolyamot, de valszeg, vki olcsón még be akar spájzolni.

Mercurius: még ha át is basznak? lényegében azzal kúrnak át, hogy jó híreket nem adnak ki, vagyis adnak, csak eléggé visszatartják, így én azt veszem ki az egészből, hogy itt az elsődleges cél a kisbüfik kirázása. Ennek ellenére nem gondolom azt, hogy rossz vége lesz, hisz így legalább tudjuk hogy a cég valós értékének bejelentését akarják még egy kicsit elhúzni a saját kontójukra. vagy tévednék? már elegem van az x-aktás összeesküvéselméletekből:S
Törölt felhasználó 2009. 08. 07. 01:38
Előzmény: #3851  Törölt felhasználó
#3858
Érdekes nap volt. Árfolyam mélyponton, rekord forgalom, kikottyantott hír (vagy terv), amit cáfolnak, amiről kiderül, csak az a gáz vele, hogy nem kerülhetett volna nyilvánosságra.

Nem tudom ebből ki mit szűr le, de én azt, hogy átkúrják a fejünket rendesen, és visszatartják a jó híreket, ezért nem jött hír az első fúrásról sem, pedig már rég kellett volna, ami menetközben próbafúrássá lett átminősítve.

Ha nem változtat a Pannergy a politikáján, transzparenciáján annak rossz vége lesz, és a kisbefektetők elpártolnak a cégtől.

A mai nap egy újabb komoly figyelmeztetés a kisrészvényeseknek: JÓ LESZ VIGYÁZNI!
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 22:50
Előzmény: #3856  Törölt felhasználó
#3857
és jelenteni is kell a vételt Pp-nek
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 22:49
Előzmény: #3855  Törölt felhasználó
#3856
Ennek remélhetőleg lesz még következménye, az biztos, hogy most megfogjuk nézni a 750-t
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 22:36
Előzmény: #3854  balta
#3855
Csűrik-csavarják, de a lényeg, hogy vki belef.sott a ventillátorba, és már nem lehet csak úgy levakarni a falról. (bocs, ha kicsit alpári vagyok a így estefelé)
balta
balta 2009. 08. 06. 22:27
Előzmény: #3851  Törölt felhasználó
#3854
Szerintem meglehetősen gyengén kommunikál Erzsike. A kiskunhalasi cég megalapítását tíz nappal megkésve jelentették be, pedig nyilván Bokorovics volt az egyik aláíró, tehát az aláírás napján is tudhattak már a dologról :) Most a cikk címében az szerepel, hogy "részleteinek cáfolata", de ahelyett, hogy leírnák, hogy melyik részletet cáfolják, az egész nyilatkozatot semmissé nyílvánítják. Ez minden, csak nem korrekt tájékoztatás!
A grandiózus terveknél pedig már megszoktuk, hogy azokat kellő fenntartással kell fogadni. Ha lesz is belőlük valami, egy jelentős csúszási tényezőt mindegyikhez hozzá kell adni.
Az MTI hírt pedig "jópofán" egészítették ki: "Az MTI-nek a cégnél elmondták: ennek oka az volt, hogy az igazgató nem rendelkezett felhatalmazással arra, hogy a miskolci fejlesztésről nyilatkozzon." ( link ).
Na most akkor csak engedély nem volt, vagy nem igazak a részletek? Menjenek a ... (sóhivatalba, hogy finom legyek :)))
waryou 2009. 08. 06. 22:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#3853
volt vételi ajánlat 801 alatt is
ha jól emlékszem akkor 791-es volt a vételin és 796 az eladásin talán, de az nyilvánvaló a hatalmas kötésekből hogy ezek nem kisbüfik voltak, ha jól megnézzük, akkor látszik a kötési időkön, hogy néhány hatalmas kötésből állt a nap
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 22:14
Előzmény: #3851  Törölt felhasználó
#3852
Bocs Hubertus88, sok mindenben egyetértek Veled, de a rendkívüli tájékoztatóban az van, hogy "cáfolják" nem pedig "visszautasítják". (nem akartam okoskodni, csak pontosítani)
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 21:54
Előzmény: #3850  Törölt felhasználó
#3851
McElek jól mondja. Az előző "félreinformálást" a napi.hu csinálta, vélhetően félreértelmezték a telefoninterjút, ergó az előző nem bennfentes nyilatkozata volt.

Ellenben a mostani esetben épp az a Horuczi György kottyantotta el a vélhetően még bizalmas információkat, aki üzletfejlesztési igazgató és köztudott hogy a fúrásokért ő felel. Másrészről az MTI kérdezte őt, gondolom mivel se Balázs se Dénes nem volt az irodában így őt találták ott, ő meg most olyat mondott, amit nem illene a büfiknek "még" tudni...másrészről eléggé faramuci a Pannergy nyilatkozata is, hisz csupán visszautasítja a nyilatkozatot, nem pedig cáfolja... a kettő közt óriási különbség van.

Sztem ez az eset ékes példája annak, hogy csak olyan hírt akarnak kiadni a kezükből a vezetők, melyek már kellően megalapozottak, amiket most Gyuri mondott, azok csupán " grandiózus tervek" , amikről a kisbüfiknek még nem kell tudniuk.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 21:27
Előzmény: #3849  Törölt felhasználó
#3850
nem osztom a kommunikációt rossznak minősítő véleményedet.sztem itt semmi nem történik amatőr módon pláne bal...szul.
az érdekel,h a köv. napokban dolgozik e tovább
az úthenger vagy színesítik a műsort egy kis emelkedéssel.
nekem most már színház mert az erre szánt forrásaimat elfogytak,max párszázas packot fogok mozgatni unalom ellen..

Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 20:59
Előzmény: #3848  Törölt felhasználó
#3849
május 18-án Szentlőrinc és utána a mai nap nevetséges, hogy egy ilyen komoly cégnél, hogy lehet ilyen félre tájékoztatás. Itt sajnos nincsen semmi kacsa kétszer már megtörtént, ki fog ezek után nekik hinni.?
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 20:53
Előzmény: #3847  Törölt felhasználó
#3848
Mivel ez a félre tájékoztatás ebben az évben már másodszor fordult elő, ez kezd nevetséges lenni.Hogy lehet ekkora hibát elkövetni, ráadásul a vezetők külföldön nyaralnak, akkor minden lehetséges?
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 19:50
Előzmény: #3846  Törölt felhasználó
#3847
ez esetben 2 dolog feltételezhető: 1. Kottyantott a Gyuri :) 2. Kacsa az egész, bár mégiscsak az MTI-ről van szó így inkább az első verzió tűnik mérvadónak...

Egyébként ha így tájékoztatnának a fúrásokról, az lenne az igazi.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 19:48
Előzmény: #3845  Törölt felhasználó
#3846
RENDKÍVÜLI TÁJÉKOZTATÁS
2009. augusztus 6.
Az MTI által 2009. augusztus 6-án 15.15 perckor megjelent „Geotermikus erõmûvet épít
Miskolcon a PannErgy” cikk részleteinek cáfolata
A PannErgy hivatalosan visszautasítja Horuczi György, üzletfejlesztési igazgató MTI kérdésére adott
tárgybani, nem megfelelõen megalapozott nyilatkozatát. A PannErgy a jelenlegi szabadságolási
idõszakban történt kommunikációs zavarért elnézést kér a piaci szereplõktõl. Egyben felhívja a
figyelmet arra, hogy a PannErgy honlapján 2009. augusztus 3-án nyilvánosságra hozott tájékoztatása
tekintendõ irányadónak.
A tõkepiac és a nyilvánosság megfelelõ tájékoztatása érdekében adta ki a fenti bejelentést a Társaság.
PannErgy Nyrt.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 19:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#3845
marsnak igaza van, nem voltam itthon egész nap, de ránéztem a mai kötésekre és tisztán lehetett látni h megy a kozmetika. Egyébként örvendetes, hogy Miskolcon 50 millát akarnak begurítani, ráadásul euróban.

Én nem viszont nem idegeskednék a leöntések miatt, aki már több hónapja itt dekkol a sorstársakkal tisztán és világosan látja hogy mi a helyzet és mi a vállalat jelenlegi érdeke. Megvallom őszintén én tegnapelőtt vagy azelőtt egy 830ról való leöntésből tudtam magamnak pár darabot csípni 810-en, mert még régről ott maradtam az ajánlati könyvben... most látom hogy fog még lejjebb menni, így a köv. kötésem 780 vagy az alatt lesz.

Nem tudom ki volt lenn szentlőrincen, de ha kénszagot érzett akkor azt kell mondjam hogy BINGO! xD

összefoglalva: a hosszútávú büfik mint pl. a mi mars barátunk, szép lassan ahogy tudjuk lehet feltölteni a trezort, hisz aki normálisan követi az eseményeket az tisztában van a cégcsoport jövőjének lehetőségeivel.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 19:36
Törölt hozzászólás
#3844
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 18:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#3843
"Ez a nap akkor is céges mutyi volt."
és már napok óta folyt az előkészítése.
úgy gördült lefelé az úthenger az egyre lejebb
mozgó többezres eladói pakkokkal,h besimítsa
800-ra az árfolyamot.
zárás előtt meg a vételre raktak komolyabb tételeket,nehogy elinduljon tovább és nem kívánt módon az esés.
egyetértek veled Mars.
ez nem összeesküvés elmélet kb. így csinálják.
és ahogy mondtad:a hosszú távon várható profit reményében fújják csak ők a szelet,egy a hajó.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 18:16
Törölt hozzászólás
#3842
waryou 2009. 08. 06. 17:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#3841
Sziasztok!

Mars én is kaptam ma 800-on, jó időben tettem be szerintem

Topik gazda

gazmer36
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek