Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 02. 08. 08:44

Csak Csajok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 07. 20. 19:33
Előzmény: #4219  Törölt felhasználó
#4220
-h; +g
Törölt felhasználó 2008. 07. 20. 19:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#4219
Kinguséba nem merte, ne hogy baj lehyen! :o))))
Törölt felhasználó 2008. 07. 20. 18:17
Törölt hozzászólás
#4218
Törölt felhasználó 2008. 07. 20. 17:29
Előzmény: #4212  Törölt felhasználó
#4217
Doktor úr, szeretnék az esküvőmig lefogyni, mondja, milyen gyakorlat lenne számomra a legjobb?
- Fordítsa a fejét balról jobbra, majd jobbról balra!
- Mikor?
- Minden alkalommal, ha étellel kínálják.



A férfiak azért szeretik visszafelé pörgetni az esküvői videófelvételt, mert így szabad emberként távoznak a templomból.

Heves vita után közli az asszony a férjével:
- Még az is jobb lett volna, ha magához az ördöghöz mentem volna feleségül.
- Az lehetetlen, drágám. - mondja a férj. - Közeli rokonok között tilos a házasság.



El akarok válni a férjemtől. - mondja Kovácsné a barátnőjének. - Ahányszor elmegyek otthonról, egy távcsővel figyel.
- De ez még nem ok a válásra.
- Dehogynem, ha a távcső egy puskára van felszerelve!



- Hogy tudtad elveszíteni a jegygyűrűdet? - korholja Kovácsot a felesége.
- Csakis te vagy az oka! - feleli a férj.
- Hogy-hogy?
- Mert minden zsebem lyukas!



Az esküvői szertartás után az anyós megkeresi az ifjú vőt, és így szól hozzá:
- Hát, fiam, most, hogy elvetted a lányomat, remélem megkomolyodsz, és nem csinálsz többé ostobaságokat!
- Nem, nem mama! Ez volt az utolsó...



Pár évvel az esküvőt követően két gyerekkel ül az autóban a család a forgalmi dugóban. A hátsó ülésen a két fiú rosszalkodik. Az anyuka észreveszi, hogy a mellettük álló autóban egy édes pici lányka szunyókál. Odaszól a férjének:
- Amint sikerül végre visszafogynom a normális testsúlyomra, újra megpróbálkozhatnánk egy kislánnyal.
Erre a férj odanyújt neki egy zacskó süteményt:
- Egyél egy kis kekszet!
Törölt felhasználó 2008. 07. 20. 16:56
Törölt hozzászólás
#4216
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 07:10
Törölt hozzászólás
#4215
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:34
Előzmény: #4207  Törölt felhasználó
#4214
Nem tudom delfim, szerintem akkor legkozelebb olvasd el mit irok a tozsderol :-)

Lang Robit meg meglehet kerdezni, hogy milyen csapata van nekije....szerintem tisztak a fiuk, kulomben nem tiltanak le ezerszer....de a fenebe is mar, mondom, hogy nem akarok belemenni minden apro reszletbe...felajanlottam egy lehetoseget, mindenki szamara, aki rosszul erzi magat Kingatol, az ne torodjon azzal, hogy Kinga mikent erzi magat egy masik valakivel, es ennyi. JObbat mondani nem tudok. Reszemrol zarva a tanacsosdi...elismerem, xart se ertem vele.

Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:16
#4213
Jó éjszakát szép álmokat éljenek a csajok.-:))
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:14
Előzmény: #4211  Törölt felhasználó
#4212
semmi gond... :)) jót röhögtem...

jó éjt
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:12
#4211
A második feléért bocs._:))
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:11
Előzmény: #4209  Törölt felhasználó
#4210
Te ezt most nekem írtad?
Szörnyen nem vagy képben mi folyik itt és ki kicsoda. Hogyne ...szegény tényleg nem érdemli meg...no meg ferenctestvér a példaképem...

jót röhögtem
köszi
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:07
#4209
Én nem ismerem KINGÁTazt sem tudom ki ő.Nem udvarolok neki,de amit vele műveltek az már sok,de lehet,hogy én vagyok maradi.De honnan veszed a bátorságot,hogy így beszélj vele,hová jutott ez ország.Feri a példaképed?-:))
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:06
Előzmény: #4207  Törölt felhasználó
#4208
És most érkeztem el arra a pontra, hogy mást mondok, mint amiért eredetileg írtam ide egy hsz-t. Elméletben valóban úgy kéne tekinteni , mint egy beteg emberre A gyakorlatban elismerésem annak, aki ezt meg tudja valósítani.
Törölt felhasználó 2008. 07. 19. 00:02
Előzmény: #4206  Törölt felhasználó
#4207
"Ha azt hiszitek, hogy igazsagot tesztek itt,mert falkaba verodtok egy velemeny menten, akkor tevedtek, es csaholhattok tovabb. En ebben nem kivanok reszt venni, "

Nem semmi. Nem tudom...valami oknál fogva mégis beleavatkoztál, az a párszáz esetleg, aki olvassa (párezer?), és egy szót sem szól, ,nos ők azok, akikről írsz úgy, mintha voltaképp te lennél. Nem rossz ez az "úgy vagyok semleges, hoyg közben azért mégsem vagyok az " hozzáállás. Csak nem jön be.

De talán hagyjuk a sok mellébeszélést...JP !!!

Vedd a fáradtságot, és olvasd el azt, hogy ez a nőszemnély miket képes leírni nyilvánosan. Nem ide, nem ma, bárhol, régóta már bárkire,

Vagy ezerszer kitiltották, 3 óra múlva itt van. Mert valaki keféli a pf vezérkarából.

Mindennek van határa,. Mindennek. Még egy anonim fórumozásnak is. Ezért a szövegért élőben már kórházban lenne az hétszentség.

Beírunk és kész? Te lehet..én nem...Egyre több fórumost ismerek személyesen....és meg kell mondjam, a kis hölggyel is fogok találkozni. Bevehed rá a mérget,. De azt nem köszöni meg. Nincs élő ember akitől eltűröm, hogy a családomat a szájára veszi remélem sacckb érted mire utalok a fentiekkel. Úgy összesenben mire.
Törölt felhasználó 2008. 07. 18. 23:50
Előzmény: #4201  Törölt felhasználó
#4206
Nem Gabor, nem feledem el a Kingat, es megmondom, hogy miert...Mert Ti sem feleditek el ot.

Ha ez a forum valaha kulturalt volt - En 6 eve irok-olvasok itt - , az nagyon regen lehetett, amikor meg a kutya se tudta mi az a portfolio.hu , ezt tenykent lehet venni. Viszont van egy topik, ahol ket ember, mit van mit mondani, mit nincs, valamiert osszeakaszkodik....es arra rareagal , nem mindenki! , hanem csak egy csoport. Ha azt hiszitek, hogy igazsagot tesztek itt,mert falkaba verodtok egy velemeny menten, akkor tevedtek, es csaholhattok tovabb. En ebben nem kivanok reszt venni, attol fuggetlenul, hogy Kinga, vagy Erzsike, vagy Juliska. Ott a felhasznalonev alol, ha nem tetszik atkell ugrani. Szelektalni kell a tozsdei spekulaciokra valo ertelmes es ertelmetlen hozzaszolasokat. (En peldaul igy teszek...eleve nem olvasok tobbet 15-20 nicknel.) Aztan , hogy egy tozsdei forumon, nem tozsdevel kapcsolatos hozzaszolasokra ki-hogy reagal , az mar tenyleg a szemelyes ugye...de a megfigyelesek alapjan a zurzavar entropiaja az ami novekszik ilyenkor es nem a rendezettseg., ha ket ember maganugyebe belemasznak , mi tobb igazsagszolgaltatokent teve ezt.

Ha Te ugy erzed, hogy famot megsertettem, az meg nem biztos, hogy ugy is tortent ...szoval mar eleve kar kezdeni egy nyavajgast, egy olyan dolog miatt, ami lehet meg sem tortent....ha majd megtortnet, akkor meg az az en szemelyes ugyem lesz famoval, es lerendezzuk. Ennyi.

JO ejt !
Törölt felhasználó 2008. 07. 18. 23:47
Előzmény: #4202  Törölt felhasználó
#4205
Ilyen aljas nőszemély mellé állsz csak azért, mert hiányod van? És csoda, hogy a valamire való nők lenézik a férfiak többségét?

Ne a farkad után menj.
Törölt felhasználó 2008. 07. 18. 23:44
Előzmény: #4202  Törölt felhasználó
#4204
Koldus azon az áron ne udvarolj, hogy ekkora f...ságokat hordasz össze.
Törölt felhasználó 2008. 07. 18. 23:43
#4203
mondja.-:)
Törölt felhasználó 2008. 07. 18. 23:39
#4202
Gábor Te nem Vagy kicsit elfogult?Kinga modja igen"nem szép dolog"de a vetélytársa meg vergődik,az jobb?-:))
Törölt felhasználó 2008. 07. 18. 23:06
Előzmény: #4200  Törölt felhasználó
#4201
JP,
Kicsit feledd már el Kingát ÉS Famót. Itt csak probléma van, egy probléma, és ennek a neve : Kinga.
Ne próbálj két olyan mentalitást összehasonlítani mint ők.
Felesleges és sértő.
Famó részére sértő.
Korábban a kultura fontos szerepet játszott itt a pf-en. Mára ilyen kötekedő, szabadszájú "nő" miatt mint a Kinga omlik össze az egész. Tudom nem feltűnő de egyre kevesebbet írok én is (bocs, hogy magamon kezdem de a magam nevében írok) de feltűnőnek kellene lennie olyan nevek hiánya akiket gyakran kérdezgettem, kérdezgettünk mindannyian : mit, hogyan ...
:(

Topik gazda

famo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek