Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 02. 08. 08:44

Csak Csajok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 22. 11:13
Előzmény: #13739  Törölt felhasználó
#13740
mi a f...z folyik itt????

forint 283,5....

mi a f... ez ami itt megy???
Worf
:))))
Törölt felhasználó 2010. 07. 22. 10:57
Előzmény: #13738  -bubu-
#13739
"de mi a f..t csinál ez az elm.b.t.g b...????"

valahogy így
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 22. 10:45
Előzmény: #13737  Törölt felhasználó
#13738
szerencsétlen jól beragadt az biztos , nem tudom, hogy fogja feldolgozni a 600 at :))
Törölt felhasználó 2010. 07. 22. 10:38
Előzmény: #13736  -bubu-
#13737
Az első mondat után tudtam. :-)

Hidd el BUbu, legyőz mindannyiunkat. Kitartóbb mint a sokéves átlag. Gondolj bele 1047ről van tkomja....és azt ígéri amíg vissza nem megy oda , nem hagyja abba...

kemény :-)
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 22. 10:35
Előzmény: #13735  Törölt felhasználó
#13736
nem igaz, hogy folyton van valaki aki csak kötözködik!!

nincs köze az adóhoz...egyébként pedig ha lenne is...a társaságok azonnal ráverik az ügyfélre, ugyanúgy , mint a mol az áfa- emelést, meg tőzsdei áremelkedést, forintgyengülést stb...ugyanúgy ahogy a bankok rá fogják verni az ügyfelekre (hiába nyilatkozták, hogy nem)...úhogy ezen a telekom bukni nem fog nem kell félni...1-2 forintot rátesz a percdíjra, és megvan, még több is mint kéne..az emberek pedig 1-2 forint emelést észre sem vesznek (nyilván nem arra gondolok aki 24 órát beszél, mielőtt valaki belém kötne...de 60 forintért nem fognak lázadozni), na most a bankok ellen annál inkább...érdekes és mégis az otp emelkedik...hát nem vicces...na épp azért , mert a telekom részvény ára nem a tőzsdei kereskedéstől, és a piac akaratától függ mostanában...azért!!!

SZERINTED EZ HONNAN VAN ?? :)))))))
Törölt felhasználó 2010. 07. 22. 10:31
Előzmény: #13734  Törölt felhasználó
#13735

Felvételi leg’-ek 2010-ben
2010.07.12

Az idei jelentkezők körében a turizmus-vendéglátás, a gazdálkodási és menedzsment és a jogász szakok a legnépszerűbbek. A mesterképzést választók közül a legtöbben a tanár és a nemzetközi tanulmányok szakokat célozzák meg. A jelentkezők átlagosan 3 helyet jelölnek meg, de vannak kirívó esetek is, az idei rekorder összesen ötven helyre jelentkezett.!!!!!! :-)

A jelentkezési adatok eddigi feldolgozottsága alapján az alapszakok közül* a turizmus-vendéglátás, a gazdálkodási és menedzsment vezetik a népszerűségi listát, őket követi a jogász szak, majd fej-fej mellett a mérnök informatikus és a pénzügy és számvitel következik, aztán a gépészmérnöki, nemzetközi gazdálkodás, kommunikáció és médiatudomány, általános orvos, majd a kereskedelem és marketing zárja a Top10-es listát.

A mesterszakok esetében** a tanár szak magasan vezet több mint háromszor annyi jelentkezővel, mint a második helyen lévő nemzetközi tanulmányok. A harmadik helyen alig lemaradva a kommunikáció és médiatudomány foglal helyet, majd a vezetés és szervezés, pszichológia, pénzügy, geográfus, fordító és tolmács, biológus, valamint a marketing szakok kerültek fel a mesterképzések legnépszerűbb tízes listájára.

A jó pap és a továbbtanulás

Az alapképzésre jelentkezők nagy többsége a 19-21 éves korosztályból kerül ki, míg mesterképzésre leginkább a 22-23 évesek, valamint a 27 évnél idősebbek felvételiznek. És hogy mennyire igaz a mondás, hogy a jó pap holtig tanul, több jelentkező is volt, aki hetven fölött döntött a továbbtanulás mellett. Egyikük az a 71 éves felvételiző, aki jogász szakon kezdené meg tanulmányait, majd őt követi két 70 éves jelentkező, akik a fizika, illetve a villamosmérnöki szakokat célozták meg.

Az idei jelentkezők közül a legtöbben három szakot jelöltek meg - csaknem 60 ezren -, ennél van, aki kirívóan többet, harminchét, negyven, vagy akár ötven helyre is felvételizik, de sokan vannak olyanok is, akik csupán egyetlen szakot választottak.

Körülbelül 3400 külföldi állampolgárságú jelentkező van. A legtöbben a szomszédos országokból felvételiztek, Szlovákiából, Romániából, Ausztriából, Ukrajnából, Horvátországból, de akadnak mongol, lengyel, afgán, vietnámi, szerb, orosz és kínai jelentkezők is. Emellett Nyugat-Európából - pl.: Németország, Spanyolország, Olaszország -, az USA-ból és még Kanadából is érkeztek felvételizők.

Nyelvtudás és többletpontok

Az előzetes adatok alapján körülbelül 46 ezer felvételizőnek van már nyelvvizsgája valamilyen nyelvből és csaknem négyezren vannak, akik a hátrányos helyzetük miatt többletpontra jogosultak.
A jelentkezési adatok feldolgozása folyamatosan zajlik, a részletes statisztikák hamarosan elérhetők lesznek honlapunkon.

link

Enyhe túlzásnka érzem, 50 helyre jelentkezni. :-)
Viszont az szuper hogy vannak akik 70 évesen is tanulni szeretnének.
Törölt felhasználó 2010. 07. 21. 19:39
Előzmény: #13733  -bubu-
#13734
"Sem a politika, sem a lakosság nem akarta meghallani a közgazdászok figyelmeztetését, hogy nem lehet többet elosztani, mint amit megtermeltünk – mondta a válság okai kapcsán az Álomcsőd című interjúkötet bemutatóján Simor András jegybankelnök (aki maga is a kötet egyik interjúalanya).

Simor András ezen nem is csodálkozott, hiszen „annyira rosszul élünk – mondjuk nem én, ahogy szokták mondani” – mondta, némi derültséget keltve a teremben"

link

Jópofa. :-)
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 20. 10:25
Előzmény: #13732  Törölt felhasználó
#13733
Opni-t is visszanyithatná már viktor , hátha a telefonos bolondokat vissza lehetne terelni a rácsos ágyba :))
pfff :)) beteg elme ........:))
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 10:15
Előzmény: #13731  -bubu-
#13732
:-) Érdekes lett. Meglepő, ritkán szórakoztató.
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 20. 09:45
Előzmény: #13730  Törölt felhasználó
#13731
nyári nihil , kis pihenés utazás :))

gondoltam benézek , mi van erre felé de látom pár topikban már agyhalál van :))

két év alatt a félhülyék átvették az uralmat teljesen :))
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 09:10
Előzmény: #13726  -bubu-
#13730
Olvastam.

A blogról jut eszembe, kiváncsiságból megnéztem a részletet az Amerikai Pszihoból amit Nyilasi belinkelt.

Aztamindenit. Én könyvben olvastam, és valamiért úgy gondoltam, hogy kár megfilmesíteni, azt az irtózatot amit a könyv nyújtott, nem lehet filmben visszaadni. Hát ez is a nagy tévedéseim egyikke. Majd betojtam a részlet alatt is.

Veled mizu Bubuka? :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 09:08
Előzmény: #13724  -bubu-
#13729
Az van, hogy feltettem főni a levest (frankfurti, kicsit más recept, remélem finomabb lesz). Most meg megyek vasalni. :-)

Szerintem ma is dög meleg lesz.
Piros short. :-)

Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 09:06
Előzmény: #13723  Törölt felhasználó
#13728
Jó reggelt! :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 08:55
Előzmény: #13726  -bubu-
#13727
Alapvetően a helyzet "normális".
A mindenkori vezetők jellemzik a választóikat.
Szabad választásokon hatalmazta fel a bölcs magyar nép a kormánypártot.
Tudomásul kell venni a helyzetet, és azt is , hogy mindennki feleljen a saját dolgaiért.
Az öntudatos polgár nem hibáztat másokat, hanem teszi a dolgát: dolgozik, választ, magánéletet él stb.

Aki nem vár csodákat, az nem csalódik
(Möbius 99. törvénye)
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 20. 08:41
Előzmény: #13722  Törölt felhasználó
#13726
Megtörtént a gengszterváltás. És pontosan az történik, amire számítani lehetett: az élősködő MaSzoP SZDSZ tolvajbanda káoszdemokráciája után most jön a Fidesz feudális hűbéri diktatúrája (papi tizeddel, pallosjoggal, robottal, ajándékkal, első éjszaka jogával...)

Politikából elég is ennyi, beszéljünk ikább a gazdaságpolitikáról. A probléma ezzel csak az, hogy már ezer éve hangoztatom, hogy ilyen, hogy GAZDASÁGPOLITIKA Magyarországon nincs. CSAK POLITIKA VAN, aminek vannak gazdasági kihatásai. Nos, a dilettáns MaSZoP “gazdaságpolitikája” után, Megyó papa szellemi mélypontján, sokan azt gondolhatták, hogy ezeknél nagyobb balfaszok nem kerülhetnek döntéshozó hatalomba. De Mogyoróországon semmi sem lehetetlen, és az új hatalomba olyan hihetetlenül sötét, buta, súlyos arcú hűbéresek kerültek, amely az országra nézve életveszélyes is lehet. (Az egyik miniszter szerintem egyébként is ténylegesen pszichopata, de a többi régi-új arc is elképesztő.)

Szándékosan kerülöm a politikai témát, de emellett nem lehet szótlanul elmenni, mert a Fidesz gazdasági ámokfutása a 2/3-os teljhatalommal olyan, mint amikor láncfűrész kerül egy pszichopata kezébe, aki önkontroll nélküli tudatlan állapotban elkezd vele élvezkedve hadonászni össze-vissza, megsebesítve előbb a környezetét, aztán addig addig vagdalkozik, míg egyszercsak levágja vele a saját lábát is. Ez vár Magyarországra, és előbb utóbb olyan súlyos sebesüléssel fog ez járni, amely nagyon nagyon nagyon fog fájni. Sajnos nemcsak a láncűrészes pszichopatáknak, de az egész országnak.

link
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 08:14
Előzmény: #13724  -bubu-
#13725
Jó reggelt!
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 20. 08:12
Előzmény: #13722  Törölt felhasználó
#13724
hát itt mi ujság van ? :)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 08:11
Előzmény: #13722  Törölt felhasználó
#13723
Jó reggelt!
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 08:03
Előzmény: #13721  -bubu-
#13722
Jó reggelt :-)
-bubu-
-bubu- 2010. 07. 20. 08:00
Előzmény: #13719  Törölt felhasználó
#13721
jó reggelt,

Topik gazda

famo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek