Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 12. 24. 12:33

Talmácsi Lovagkeresztje.  

A kitüntetést pénteken Bajnai Gordon önkormányzati és területfejlesztési miniszter adta át 2007-es Gyorsasági Motoros Világbajnokság 125-ös köbcentis géposztályának világbajnokának.



Bajnai Gordon sportot is felügyelő miniszter köszöntőjében kiemelte: „Talmácsi Gábor ma milliók kedvence. Olyan egyöntetű szeretet és tisztelet árad felé, amely kevés magyarnak jut osztályrészül. Sikere valóban egyesítette a nemzetet, és erre nem sok példa akad manapság.”
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 07. 03. 07:04
#28
...................
Törölt felhasználó 2008. 06. 28. 18:06
#27
parádés befejezés volt :) én csak az utolsó kört láttam ...de fantasztikus volt.
TrendMan 2008. 06. 28. 17:58
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Én egyszerűen örülök a mai sikernek, azért a lovagkeresztet túlzásnak tartom.

Most szerintem szorítsunk Szávay-nak - egy egészen apró termetű kínai lány ellen - talán - van esélye 8 közé jutni Wimbledonban.
(Bár eddig az ázsiaiak ellen többnyire nem ment neki.)
Törölt felhasználó 2008. 06. 28. 17:09
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
FANTASZTIKUS !
Boldog a lelkem.
Törölt felhasználó 2008. 06. 28. 16:58
#24
gratulálok hozzá neki, már igen megérdemelt egy első helyezést!
link
csibe74
csibe74 2007. 12. 27. 12:56
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Szerintem itt nincs ilyen, hogy 3. vonal meg ilyesmi.
Szerintem is a 125-ös a nehezebb kategória világbajnoki szempontból, hiszen sokkal többen is indulnak. PL. itt se a Talma ment a 250-be hanem a 2. helyezet.
Tehát akkor az szarabb :)

Szerintem is jól csinálta, a felhajtás meg azért nagy szvsz, mert nem sok ilyen sportolónk van. Zsótikánál nem volt ilyen cirkusz. Szép lassan eltűnt.
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 12:52
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#22
drop,

te egy igazi kishihű negatív hülye vagy!
Törölt felhasználó 2007. 12. 27. 12:36
Előzmény: #20  hallode
#21
Gyurcsány úr sportminesztersége idején alapozódott meg ez a komoly világsiker fiúk. Ja kérem, ha nem beléptető kapukkal panamázunk, meg kupikban lógunk dolog időben...
hallode 2007. 12. 27. 12:34
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#20
drop: "De ez a nagy felhajtás körülötte túlzás. Ennyire nem jó..."

De ennyire jó, sõt még jobb. Csak rosszul van tálalva. Ebben nem az a nagy szám, hogy hopp, egyszercsak világbajnok lett, hanem az, hogy hogyan jutott el idáig. Évek hosszú során át küzdött, dolgozott, hajtott, sosem adta fel. Elhatározta, hogy világbajnok lesz, és kemény munkával, kitartással, küzdeni tudással elérte. Ez az, ami fontos az õ történetében, és ami például szolgálhat a mai világban. ( az ötperces megasztárocskák helyett)
Törölt felhasználó 2007. 12. 26. 22:01
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
Egyetérünk.
Törölt felhasználó 2007. 12. 26. 21:42
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
motorsporthoz nem értek. de pl. top 100-ban lenni teniszezőként nagy dolog (20 körül pedig óriási nagy dolog). mondjuk nehezebb, mint világelsőnek lenni öttusában, vívásban, vízilabdában, koronglövésben.

nem csupán a "Magyarországon világhíres kategória.
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 22:00
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#17
viccre vettük!

de tényleg azzal manipulál a média - már a tömeget, akiket lehet - hogy soha nem a lényegről beszél.........elterelő hadművelet szinte minden hír !

Nem bántjuk mi egymást és neked is:

Áldott Ünnepet és egy boldogabb új évet!
amiben nem kell blacebóval vígasztalódnunk !
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 17:48
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#16
Hagyjuk ezt a vitát, ha elolvastad volna amit írtam, korábban, akkor láthadád, hogy nem akarom leszólni Talmácsit és gratulálok is neki.
De ez a nagy felhajtás körülötte túlzás. Ennyire nem jó, de sajnos nincsen jó, vagy jobb nemzetközileg jegyzet sportolóink. Ennyi a véleményem.
Kell a cirkusz a népnek.
Persze lehet ezzel vitatkozni, de szánalmasnak nevezni egy kicsit túlzás talán.Aki ezt teszi, annak kimosták már az agyát. Sajnos.
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 17:48
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#15
Sziasztok !
Ejnye mindenkinek !
Karácsony van .Legalább most felejtsétek el a politikát,meg most pláne ne fogjatok személyeskedésbe.
Kedves Sanka !
Én tudok valamit felmutatni amiben 1 vagyok az országban..:-))
1989-ben én születtem először..:-)
1989-01-01.
Boldog karácsonyt mindenkinek !
Ja és boldog új évet !
Egyetek sok-sok lencsét..:-))
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 17:46
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
NEHOGY MÁR Talmácsi teljesítményéért és buxert okoljátok :)))

a tavalyi modellel versenyezett, a megbízhatóbbat választotta és A TUDÁSÁNAK KÖSZÖNHETI A SIKERT...

és mellesleg magyar !

Sem Jézusról, sem a karácsonyról, sem a katasztrofális állapotokról NEM TUDJA ELTERELNI A FIGYELMET!
Arról csak, mi tehetünk, ha egymást nem segítjük...és nem küzdünk !
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 16:53
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#13
talmácsi sikerének örulök,amit te ugymond semmibe veszel!!!!!!!
és most pedig kezded a mártírkodást,hogy te.......
szánalams vagy!
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 16:52
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
miért nem lehet már ezt a ****** *** *********
buxerkét kitiltani innen?kurvára uncsi már az örökös feszültséget keltő idióta balos magatartása........boldog karácsonyt buxerke....
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 16:50
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Mondjuk elismerhetted volna, mekkora baromságot írtál. Ehelyett ez a személyeskedő válasz. Gratula.
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 16:30
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
együgyü,kis butuska vagy.
tipikusan az az ember aki semmiben nem találja a jót és végkép nem tud örülni,nemhogy kis dolgoknak,hanem a nagynak sem.
ismerem az ilyen embereket,van belöletek elég sok!
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 16:11
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
"amúgy a mi kis hazánk tele van ilyen kis sznobokkal mint te,aki csak azt a sportolót tudja értékelni amit a nyugat"
Mert a motorsportot ki pénzeli, hol nézik a legtöbben. Okostojás.
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 15:49
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Koko olimpiai bajnok... A nálatok jóval okosabb ókori görögök is jegyezték volna. Kellenek az ilyen sikerek természetesen. Hajrá Magyarok! Nem kell foglalkozni a gyülölködő jobbosok ország kettészakító pánik törökvéseikkel.
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 13:59
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
te nagytudásu,most olvasom mit is irogatsz.
megnéznélek te mit is muvelsz a világbann,hogy igy lehurrogod azt aki a harmadik vonalban versenyez.
amúgy megnyugtatlak,hogy ott a legnehezebb!!!!!!!!
amúgy a mi kis hazánk tele van ilyen kis sznobokkal mint te,aki csak azt a sportolót tudja értékelni amit a nyugat.
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 13:19
Előzmény: #5  sanka
#6
sanka, látszik, hogy egy szót sem értettél abból, amit írtam.
Talmácsit sehol sem szidtam, hanem az országot, aki így rajong egy sportolóért, akiről, ha megkérdezel egy németet, angolt, olaszt, amerikait, stb. még sohasem hallott. Szóval kis hazánk felfújt hőse.
Kb. olyan, mit amikor a 60 kg-os (ugye nem lenne könnyű ilyen súlyú felnőtt férfit találni az utcán!) kokó boxolt és rajongott érte az ország.
Szóval kellenek a hősők.
sanka 2007. 12. 25. 11:49
#5
Ejnye drop, hát szabad karácsony első napján bal lábbal felkelni.
Egyébként pedig Talma a 125-ös katagóriában lett első, a magyar történelem folyamán első motoros világbajnokunk, ezért érdemel meg minden elismerést.
Nem tudom te mit tudsz felmutatni, amire azt lehetne mondani, hogy első vagy az országban, elkéne gondolkodni ezen mielőtt letromfosz másokat. Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 12. 25. 11:33
Előzmény: #3  sanka
#4
Tököm tele van már ezzel a Talmácsi imádattal, a 3. vonalban első lett.
Gratulálok neki, de azért álljon meg a menet, ez túlzás, nincsen normális (=nemzetközileg ismert) sportolónk egy sem és most ezzel büszkélkedünk. A kormánynak pedig kiváló alkalom arra, hogy fontosabb kérdésekről elterelje a figyelmet.
Szóval nem értek egyet a kitüntetéssel.
sanka 2007. 12. 24. 15:56
#3
Így igaz Katám, én is csatlakozom!!!
Törölt felhasználó 2007. 12. 24. 12:43
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
mert megérdemli!!!

Topik gazda

buxer-
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek