Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 16:29

Viccek a portfólión  

Gondoltam, nyitok egy vicc topikot, ha már zenei van, hogy felesleges energiáinkat, inkább humorral vezessük le, fenékbe billentve magamat (is), kezdek kettővel, az egyiket épp most raktam az AAA Autó topikba:



A középkorú ffinak éppen klimaxa van, ígyhát eldönti, hogy kárpótolja magát egy meggypiros Porsche-val. Felmegy az autópályára és megy 120-szal. Ejj, hát ez semmi, felgyorsít 180-ra. Kezdi élvezni a dolgot, amikor felbukkan mögötte egy szirénázó, villogó rendorautó. Na, most jól kifogok rajtatok, hiszen Porsche-ban ülök - gondolja, és felgyorsít 240-re. De a rendorautó még mindig jön mögötte. Erre észhez tér, gondolja ezért még le is tartóztathatják, inkább lehúzódik és megáll a leállósávban. Egy nagyon morcos közeg lép az ablakához:



- Uram, ma nagyon szar napom volt, de adok egy esélyt magának, hogy ne

szekáljuk egymást. Ha tud mondani egy olyan kifogást, amit még senkitol

sem hallottam, akkor nem tartóztatom le és elengedem.



- Biztos úr! Este a feleségem megszökött egy rendorrel, és azt hittem, ot

akarja visszahozni.



- További jó utat kívánok!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
idmat 2008. 06. 23. 14:23
Előzmény: #699  Törölt felhasználó
#700
F11-el monitor takarítást vállalok!
link
Törölt felhasználó 2008. 06. 22. 19:43
Előzmény: #698  mocskos_spekulans
#699
-:)))))))))))))))9
mocskos_spekulans
mocskos_spekulans 2008. 06. 22. 17:30
#698
Egy paraszt vett egy lovat. Jó drága volt, de nagyon szép állat-gondolta.
A ló néhány hét után beteg lett.
-Adok neki 3 napi gyógyszert. Ha nem kel fel addig, le kell lõni, mert félõ, hogy elkapja a vírust a többi állat is. -mondta a doktor.
A malac ezt meghallotta, és rohant a lóhoz.
-Pajtás, kelj fel, mert jön a doktor és lelõ!!!
De a ló csak nem mozdult...jött másnap a doktor, a ló csak feküdt..jött 2 nap múlva, még mindig feküdt.Jött a 3. nap, a ló állapota nem változott.
-Hozom a puskát, muszáj lelõnünk.
Rohan a malac, -Kellj fel pajtás, itt jön a doktor, le akar lõni!
A ló nagy nehezen feláll, majd néhány lépés után futni kezd. Megörül a gazda:
-Hát ez hihetetlen!Csodálatos! Ezt meg kell ünnepelni! Levágjuk a malacot!
pmks 2008. 06. 20. 09:04
Előzmény: #696  matgab
#697
- Anyuci, hoznál nekem egy pohár vizet? - kéri a kislány anyukáját az ágyból.
- Aludjál kislányom, késő van. - szól rá az anyja.
- De anyuci szomjas vagyok, hoznál nekem egy pohár vizet?-
- Mondtam, hogy maradj csöndben és aludj -
- Anyuci nagyon szomjas vagyok, hozznál egy pohár vizet - kéri tovább a kislány.
- Most már csönd legyen, ha mégegyszer megszólalsz odamegyek és felpofozlak. -
Némi csönd után:
- Anyuci, ha már úgy is idejössz, hoznál nekem egy pohár vizet?-
matgab 2008. 06. 19. 18:49
Előzmény: #695  Törölt felhasználó
#696
Bush, Merkel és gyurcsány beszélget:

Merkel:
Az átlag német állampolgár megkeres 2500 EUR-t, leadóz 500-at, megélhetési költsége 1000 és az államot nem érdekli, hogy mit csinál a mardék 1000 EUR-jával,

Bush: Nálunk az átlag amerikai keres 5000 dollárt, leadóz 1500-at , a megélhetési költségek elvisznek 3000-et és az államot nem érdekli, hogy mit csinál a maradék 500 dollárjával.

gyurcsány:
Nálunk az átlag magyar keres 100.000 forintot, leadóz 50.000-et, a megélhetési költsége 80.000 és minket nem érdekel honnan teremti elő azt a maradék 30.000-et...

:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 18. 14:07
Előzmény: #694  Törölt felhasználó
#695
Egy 50 éves férfi meséli a barátainak:
- A múltkor volt a 25 éves házassági évfordulónk, és azt mondtam a feleségemnek, hogy kicsit boldogtalan vagyok. 25 éve albérletben laktam, busszal jártam és egy fekete-fehét tévét bámultam, de egy dögös 25 éves csajom volt. Most meg van szép házam, szép autóm és egy másfél méteres plazmatévém, mégis egy vénséggel osztom meg az ágyam.
- És, mit szólt hozzá?
- Azt, hogy keressek magamnak egy 25 éves csajt, és gondoskodik róla, hogy újra albérletben lakjak és busszal járjak.
Törölt felhasználó 2008. 06. 18. 12:38
Előzmény: #693  Törölt felhasználó
#694
.... when you cannot say "let's just forget the whole thing."
Törölt felhasználó 2008. 06. 18. 12:38
Előzmény: #692  Törölt felhasználó
#693
A committee is a group that keeps minutes and loses hours. - Milton Berle

A committee is twelve men doing the work of one.

A conclusion is the place where you got tired of thinking.

A consensus means that everyone agrees to say collectively what no one believes individually. - Abba Eban

A conservative is a man who believes that nothing should be done for the first time.

A conservative is a man with two perfectly good legs who has never learned to walk. - Franklin D. Roosevelt

A consultant is an ordinary person a long way from home.

... when you cannot say "let's just forget the whole thing."

A coup that is known in advance is a coup that does not take place.

A couple of months in the lab can often save a couple of hours in the library.

A crisis is when you cannot say "let's just forget the whole thing."

Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 22:20
Előzmény: #691  Törölt felhasználó
#692
Idős házaspár gyémántlakodalmat tart. Este úgy döntenek, hogy
szeretkezni fognak.
Néni bemegy a fürdőbe, hogy kicsit előkészítse magát.
Döbbenten nézi, hogy tiszta ősz a szőre... és gyorsan befesti
feketére...majd befekszik az ágyba.
Az öreg is kimegy a fürdőbe, de sehogysem akarodzik felállni neki.
Fogja, két hurkapálcát tesz mellé és gézzel áttekeri, majd bemegy a
szobába felhajtja a lepedőt és meglátja az öregasszonyt korom
feketében...
- Mi van asszony? Kit gyászolsz?
- Hát... azt akit te hordágyon hozol...
Törölt felhasználó 2008. 06. 10. 23:23
Előzmény: #687  pampa
#691
Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit.
- Matula bácsi, mi van a horgodon?
- Kukac.
Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi sorra fogja a halakat.
- Matula bácsi, mivel horgászol?
- Kukoricával.
Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, Matula bácsi megint sorban
szedi ki a halakat.
- Matula bácsi, ma mi van a horgodon?
- Kukac.
- Mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap mi a csali?
- Felkelek reggel, ha balra dűl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor
kukorica.
- De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
- Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!

Anyuka a kamasz fiához:
- Kisfiam, van már barátnőd?
- Van - feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a comjával összeszorította a füleimet.

Fiatalok gyónnak a nagy ünnep előtt. Bejön egy fiú, sorolja a bűneit és közéjük illeszti:
- Hegedültem.
A pap nem érti, de nem szól közbe. Amikor végzett, elégtételt szab ki, feloldozást ad, elbocsátja. Jön a következő fiú, és ő is említi a "hegedülést". Ez így megy tovább, mikor betérdel ötödiknek egy lány is:
- Atyám, meghegedültek.
A pap kilép a gyóntatófülkéből:
- Vonósnégyes, vissza!

A télapó szokásos csomagosztogatást csinál éjszaka. Egyszercsak leereszkedik egy kéménybe és ahogy le van ereszkedve a ház úrnőjét meglátja totál meztelen és teljes beterpesztve. A mikulás csak nézi, nézi, majd egyszercsak halkan megszólal:
- Úristen! - majd gondolja magában - Ha azt teszem, amire egyértelműen gondolok akkor vége a mikulás pályafutásomnak, ha viszont nem teszem meg, akkor nem férek ki a kéményen!

Nézi az nagymama, hogy az unokája meztelenül áll a tükör előtt.
- Mit csinálsz kisunokám? - kérdi.
- Várom a barátomat.
- Na de így? Hát öltözz fel!
- Fel vagyok mama, ez a szexhálóingem, manapság már így kell várni a fiúkat.
Nem szól semmit az öregasszony, hazamegy, levetkezik, s várja haza ő is az urát. Érkezik haza az öreg székely, nézi a feleségét:
- Mi van asszony, megbolondultál? Öltözz fel!
- Hát fel vagyok, nem látod? Ez a szexhálóingem.
Nézi, kerüli a székely a feleségét, vizsgálgatja:
- Hát azért kivasalhattad volna mielőtt felveszed!

Egy férfi egy álláshirdetésre jelentkezik az állatkertben. Kiderül, hogy az állatkert legf?bb látványossága, a gorilla, nemrég pusztult el, és attól félnek, ha ez kiderül, nem jönnek majd a látogatók. Az állatkert igazgatója magas fizetést igér a férfinak, ha jól eljátsza a gorilla szerepét jelmezbe öltözve.
A jelentkez? megdöbben az ajánlaton, de mivel nagyon kell neki a pénz, elfogadja az állást. Beöltözik és bezárják a ketrecbe. A produkciója egészen jól sikerül, a látogatók odavannak a gorilláért. A férfi egyre jobban belejön a mókába, le-fel ugrál, mászik, hintázik. Egyszer azonban egy akrobata mutatvány rosszul sül el, a magasban ugorva nem tud elkapni egy kötelet, és áttörve a rácsokat átzuhan az oroszlán ketrecébe. Míg a földön fekszik, az oroszlán egy hatalmasat üvölt. A férfi rémülten kiabálni kezd: "Segítség! Segítség!" Erre az oroszlán közel hajol hozzá és a fülébe súgja:
- Ne ordíts, te ?rült! Mindkett?nket ki fognak rúgni!

- Mi lesz a vakondból ha babot eszik?
- Ütvefúró.

Egy férfi egy álláshirdetésre jelentkezik az állatkertben. Kiderül, hogy az állatkert legf?bb látványossága, a gorilla, nemrég pusztult el, és attól félnek, ha ez kiderül, nem jönnek majd a látogatók. Az állatkert igazgatója magas fizetést igér a férfinak, ha jól eljátsza a gorilla szerepét jelmezbe öltözve.
A jelentkez? megdöbben az ajánlaton, de mivel nagyon kell neki a pénz, elfogadja az állást. Beöltözik és bezárják a ketrecbe. A produkciója egészen jól sikerül, a látogatók odavannak a gorilláért. A férfi egyre jobban belejön a mókába, le-fel ugrál, mászik, hintázik. Egyszer azonban egy akrobata mutatvány rosszul sül el, a magasban ugorva nem tud elkapni egy kötelet, és áttörve a rácsokat átzuhan az oroszlán ketrecébe. Míg a földön fekszik, az oroszlán egy hatalmasat üvölt. A férfi rémülten kiabálni kezd: "Segítség! Segítség!" Erre az oroszlán közel hajol hozzá és a fülébe súgja:
- Ne ordíts, te ?rült! Mindkett?nket ki fognak rúgni!
Törölt felhasználó 2008. 06. 10. 23:15
Előzmény: #687  pampa
#690
Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit.
- Matula bácsi, mi van a horgodon?
- Kukac.
Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi sorra fogja a halakat.
- Matula bácsi, mivel horgászol?
- Kukoricával.
Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, Matula bácsi megint sorban
szedi ki a halakat.
- Matula bácsi, ma mi van a horgodon?
- Kukac.
- Mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap mi a csali?
- Felkelek reggel, ha balra dűl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor
kukorica.
- De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
- Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!

Anyuka a kamasz fiához:
- Kisfiam, van már barátnőd?
- Van - feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a comjával összeszorította a füleimet.

Fiatalok gyónnak a nagy ünnep előtt. Bejön egy fiú, sorolja a bűneit és közéjük illeszti:
- Hegedültem.
A pap nem érti, de nem szól közbe. Amikor végzett, elégtételt szab ki, feloldozást ad, elbocsátja. Jön a következő fiú, és ő is említi a "hegedülést". Ez így megy tovább, mikor betérdel ötödiknek egy lány is:
- Atyám, meghegedültek.
A pap kilép a gyóntatófülkéből:
- Vonósnégyes, vissza!

A télapó szokásos csomagosztogatást csinál éjszaka. Egyszercsak leereszkedik egy kéménybe és ahogy le van ereszkedve a ház úrnőjét meglátja totál meztelen és teljes beterpesztve. A mikulás csak nézi, nézi, majd egyszercsak halkan megszólal:
- Úristen! - majd gondolja magában - Ha azt teszem, amire egyértelműen gondolok akkor vége a mikulás pályafutásomnak, ha viszont nem teszem meg, akkor nem férek ki a kéményen!

Nézi az nagymama, hogy az unokája meztelenül áll a tükör előtt.
- Mit csinálsz kisunokám? - kérdi.
- Várom a barátomat.
- Na de így? Hát öltözz fel!
- Fel vagyok mama, ez a szexhálóingem, manapság már így kell várni a fiúkat.
Nem szól semmit az öregasszony, hazamegy, levetkezik, s várja haza ő is az urát. Érkezik haza az öreg székely, nézi a feleségét:
- Mi van asszony, megbolondultál? Öltözz fel!
- Hát fel vagyok, nem látod? Ez a szexhálóingem.
Nézi, kerüli a székely a feleségét, vizsgálgatja:
- Hát azért kivasalhattad volna mielőtt felveszed!

Egy férfi egy álláshirdetésre jelentkezik az állatkertben. Kiderül, hogy az állatkert legf?bb látványossága, a gorilla, nemrég pusztult el, és attól félnek, ha ez kiderül, nem jönnek majd a látogatók. Az állatkert igazgatója magas fizetést igér a férfinak, ha jól eljátsza a gorilla szerepét jelmezbe öltözve.
A jelentkez? megdöbben az ajánlaton, de mivel nagyon kell neki a pénz, elfogadja az állást. Beöltözik és bezárják a ketrecbe. A produkciója egészen jól sikerül, a látogatók odavannak a gorilláért. A férfi egyre jobban belejön a mókába, le-fel ugrál, mászik, hintázik. Egyszer azonban egy akrobata mutatvány rosszul sül el, a magasban ugorva nem tud elkapni egy kötelet, és áttörve a rácsokat átzuhan az oroszlán ketrecébe. Míg a földön fekszik, az oroszlán egy hatalmasat üvölt. A férfi rémülten kiabálni kezd: "Segítség! Segítség!" Erre az oroszlán közel hajol hozzá és a fülébe súgja:
- Ne ordíts, te ?rült! Mindkett?nket ki fognak rúgni!

- Mi lesz a vakondból ha babot eszik?
- Ütvefúró.

Egy férfi egy álláshirdetésre jelentkezik az állatkertben. Kiderül, hogy az állatkert legf?bb látványossága, a gorilla, nemrég pusztult el, és attól félnek, ha ez kiderül, nem jönnek majd a látogatók. Az állatkert igazgatója magas fizetést igér a férfinak, ha jól eljátsza a gorilla szerepét jelmezbe öltözve.
A jelentkez? megdöbben az ajánlaton, de mivel nagyon kell neki a pénz, elfogadja az állást. Beöltözik és bezárják a ketrecbe. A produkciója egészen jól sikerül, a látogatók odavannak a gorilláért. A férfi egyre jobban belejön a mókába, le-fel ugrál, mászik, hintázik. Egyszer azonban egy akrobata mutatvány rosszul sül el, a magasban ugorva nem tud elkapni egy kötelet, és áttörve a rácsokat átzuhan az oroszlán ketrecébe. Míg a földön fekszik, az oroszlán egy hatalmasat üvölt. A férfi rémülten kiabálni kezd: "Segítség! Segítség!" Erre az oroszlán közel hajol hozzá és a fülébe súgja:
- Ne ordíts, te ?rült! Mindkett?nket ki fognak rúgni!
Törölt felhasználó 2008. 06. 10. 23:08
Előzmény: #687  pampa
#689
Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit.
- Matula bácsi, mi van a horgodon?
- Kukac.
Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi sorra fogja a halakat.
- Matula bácsi, mivel horgászol?
- Kukoricával.
Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, Matula bácsi megint sorban
szedi ki a halakat.
- Matula bácsi, ma mi van a horgodon?
- Kukac.
- Mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap mi a csali?
- Felkelek reggel, ha balra dűl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor
kukorica.
- De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
- Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!

Anyuka a kamasz fiához:
- Kisfiam, van már barátnőd?
- Van - feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a comjával összeszorította a füleimet.

Fiatalok gyónnak a nagy ünnep előtt. Bejön egy fiú, sorolja a bűneit és közéjük illeszti:
- Hegedültem.
A pap nem érti, de nem szól közbe. Amikor végzett, elégtételt szab ki, feloldozást ad, elbocsátja. Jön a következő fiú, és ő is említi a "hegedülést". Ez így megy tovább, mikor betérdel ötödiknek egy lány is:
- Atyám, meghegedültek.
A pap kilép a gyóntatófülkéből:
- Vonósnégyes, vissza!

A télapó szokásos csomagosztogatást csinál éjszaka. Egyszercsak leereszkedik egy kéménybe és ahogy le van ereszkedve a ház úrnőjét meglátja totál meztelen és teljes beterpesztve. A mikulás csak nézi, nézi, majd egyszercsak halkan megszólal:
- Úristen! - majd gondolja magában - Ha azt teszem, amire egyértelműen gondolok akkor vége a mikulás pályafutásomnak, ha viszont nem teszem meg, akkor nem férek ki a kéményen!

Nézi az nagymama, hogy az unokája meztelenül áll a tükör előtt.
- Mit csinálsz kisunokám? - kérdi.
- Várom a barátomat.
- Na de így? Hát öltözz fel!
- Fel vagyok mama, ez a szexhálóingem, manapság már így kell várni a fiúkat.
Nem szól semmit az öregasszony, hazamegy, levetkezik, s várja haza ő is az urát. Érkezik haza az öreg székely, nézi a feleségét:
- Mi van asszony, megbolondultál? Öltözz fel!
- Hát fel vagyok, nem látod? Ez a szexhálóingem.
Nézi, kerüli a székely a feleségét, vizsgálgatja:
- Hát azért kivasalhattad volna mielőtt felveszed!

Egy férfi egy álláshirdetésre jelentkezik az állatkertben. Kiderül, hogy az állatkert legf?bb látványossága, a gorilla, nemrég pusztult el, és attól félnek, ha ez kiderül, nem jönnek majd a látogatók. Az állatkert igazgatója magas fizetést igér a férfinak, ha jól eljátsza a gorilla szerepét jelmezbe öltözve.
A jelentkez? megdöbben az ajánlaton, de mivel nagyon kell neki a pénz, elfogadja az állást. Beöltözik és bezárják a ketrecbe. A produkciója egészen jól sikerül, a látogatók odavannak a gorilláért. A férfi egyre jobban belejön a mókába, le-fel ugrál, mászik, hintázik. Egyszer azonban egy akrobata mutatvány rosszul sül el, a magasban ugorva nem tud elkapni egy kötelet, és áttörve a rácsokat átzuhan az oroszlán ketrecébe. Míg a földön fekszik, az oroszlán egy hatalmasat üvölt. A férfi rémülten kiabálni kezd: "Segítség! Segítség!" Erre az oroszlán közel hajol hozzá és a fülébe súgja:
- Ne ordíts, te ?rült! Mindkett?nket ki fognak rúgni!

- Mi lesz a vakondból ha babot eszik?
- Ütvefúró.

Egy férfi egy álláshirdetésre jelentkezik az állatkertben. Kiderül, hogy az állatkert legf?bb látványossága, a gorilla, nemrég pusztult el, és attól félnek, ha ez kiderül, nem jönnek majd a látogatók. Az állatkert igazgatója magas fizetést igér a férfinak, ha jól eljátsza a gorilla szerepét jelmezbe öltözve.
A jelentkez? megdöbben az ajánlaton, de mivel nagyon kell neki a pénz, elfogadja az állást. Beöltözik és bezárják a ketrecbe. A produkciója egészen jól sikerül, a látogatók odavannak a gorilláért. A férfi egyre jobban belejön a mókába, le-fel ugrál, mászik, hintázik. Egyszer azonban egy akrobata mutatvány rosszul sül el, a magasban ugorva nem tud elkapni egy kötelet, és áttörve a rácsokat átzuhan az oroszlán ketrecébe. Míg a földön fekszik, az oroszlán egy hatalmasat üvölt. A férfi rémülten kiabálni kezd: "Segítség! Segítség!" Erre az oroszlán közel hajol hozzá és a fülébe súgja:
- Ne ordíts, te ?rült! Mindkett?nket ki fognak rúgni!
Törölt felhasználó 2008. 06. 10. 20:41
Előzmény: #687  pampa
#688
bad for you
pampa 2008. 06. 10. 20:18
Előzmény: #686  Törölt felhasználó
#687
- Doktor úr visszafelé folyik a vérem!
- Miből gondolja?
- Régebben, ha a feleségem megsimogatta a hajam, felállt a farkam,
Most meg, ha megsimogatja a farkam, égnek áll a hajam!

A nőknek is van joguk programozni. Vegyünk nekik mosógépet!

Látod, imádni ugyanaz, mint szeretni, de mégsem ugyanaz imádkozni,
mint szeretkezni...

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, és hogy mit értél el, a
temetési meneted hosszát úgyis az időjárás határozza meg!

Kerüld a csokoládét! Összemegy tőle a ruhád!



'Kérjük azokat a dolgozókat, akik családtagjaik temetésére
szeretnének elkéredzkedni, hogy szóljanak legkésőbb a meccs előtti napon'

Ha a Boci csokiban tej van, mi van a Tibi csokiban?

A férfiak megnézik a nők fenekét, és azt gondolják: húúú, micsoda
segg!! A nők is ugyanezt gondolják, de közben a pasi arcába néznek...

Azt értem, hogy gőzgép. DE MI HAJTJA??

A feleségem szereti a szexet a kocsi hátsó ülésén. Csak az a baj,
hogy azt akarja, én vezessek!

És mondá az Úr a 8. napon: OK. Murphy, te jössz!

A szex olyan, mint a paprikás krumpli. Kolbász nélkül is jó, de
kolbásszal az igazi!

Egyik feleségemmel sem volt szerencsém. Az 1. elhagyott, a 2. nem...

Az erkölcsösség nem más, mint az alkalom hiánya!

A szél a levegő azon része, amelyik siet.

Tegnap este Lajoséknál voltunk. Egy ideig nyomott volt a hangulat,
de aztán jött egy távirat, hogy meghalt az anyósa...

Nagybátyám abbahagyta a dohányzást, leszokott az alkoholról, a
nehéz, fűszeres ételekről és az éjszakázásról. Egészséges volt egészen
az öngyilkosságáig...

Ha a 3. napon lett teremtve a Nap, Hold, és a csillagok, akkor hogyan
mérték az első két napot???

Isten alkotá a földet, majd megpihent. Isten alkotá az embert, majd
megpihent. Isten alkotá a nőt, és azóta se Istennek, se embernek
nincs pihenése!

A korrupció az, amiben Te nem vagy benne!
Törölt felhasználó 2008. 06. 08. 23:29
Előzmény: #685  tshoky
#686
és a traderek nme térdelnek -:) ők nincsenek a piacon
tshoky 2008. 06. 06. 12:20
#685
Nem minfegy, hogy a piacon trédelek vagy a piacon térdelek
:)))
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:31
Előzmény: #683  kliment81
#684
Hajnóczi Péter: Tücsök és a hangya mese lerövidítve.

A tücsök egész nyáron a hangya szomszédságában muzsikál, míg a hangya inaszakadtából dolgozik.

Mondja is a hangya nem egyszer a tücsöknek - Meglátja tücsök koma, nem lesz ez így jó, hamarosan jön az ősz, utána a tél, s mivel egész nyáron nem tett félre semmit, télen fel fog kopni az álla.
Vége a nyárnak, eljön az ősz vége.
Látja a hangya, hogy a tücsök kopott frakkjában dideregve, éhesen sétál az állomás felé.
Megszánja és ad neki egy szendvicset, majd dorgálóan mondja. -
Ugye mondtam tücsök koma, hogy rossz vége lesz ennek, most mihez fog kezdeni?
A tücsök dideregve válaszol-
Hát hangya koma, koncertszerződésem van Párizsban öt évre, épp oda indulok.
A hangya elgondolkodik, majd így szól-
Megkérhetem valamire tücsök koma?
Természetesen hangya koma.
Ha már Párizsban jár tücsök koma, adja át az üzenetem La Fontaine-nek: ha egy mód van rá nyalja ki a se.....em.
kliment81 2008. 06. 05. 10:10
Előzmény: #682  Törölt felhasználó
#683
Megy a kamion az úton, négercsókot szállít.
Két stoppos cigány megállítja.
A fülkében nincs hely, így a kamionos felajánlja a rakteret, azok hátra beszállnak.
Mennek egy ideje, egyszer csak egy kivilágítatlan lovas kocsit kerülve a kamion beleborul az árokba.
A sofőr ájulásából felkelve látja, hogy az árok szélén a négercsókok szanaszét, a két cigány közöttük, és a lovaskocsit vezető parasztbácsi iszonyat tempóval tapossa szét a négercsókokat.
Rászól :
- Hé bátyám, mit csinál, nem elég nagy a kár így is ?
- De jó, hogy magához tért, jöjjön inkább segítsen, mert kettő már kikelt.

Törölt felhasználó 2008. 06. 04. 15:17
#682
link
ma már vicc számba megy ez is ..pedig nem is olyan régi cikk :D
matgab 2008. 06. 02. 17:29
Előzmény: #680  matgab
#681
Fiatal házaspár golfozik. A feleség nagyot üt a labdába, ám az
nem a pályán ér célba, hanem kirepül és betöri egy ház abl
akát. Mindketten odamennek a ház ajtajához, bekopognak. Egy hang kiab
ál ki:

- Szabad!

Bemennek, látják, hogy a szobában mindenfelé üvegcserepek vannak
, a törött ablak mögött egy szép nagy váza is darabokban hever.
Mellette áll egy 2 méteres néger, a mellén keresztbe kulcsolva a k
arjait. A férj egyből elkezd szabadkozni, ám a fekete férfi félbe
szakítja:

- Ugyan, ne szabadkozzon nagyuram. Én egy dzsinn vagyok, és ebbe a v
ázába voltam bezárva immár 500 esztendeje. Nagy jót tettek velem,
hogy kiszabadítottak, és hogy lássák, milyen hálás vagyok, tel
jesítem egy-egy kívánságukat. Azonban, mivel már régóta vagyo
k ide bezárva, ezért a harmadik kívánság az enyém lészen.

A férj gondolkozik, majd kimondja az első kívánságát:

- Szeretnék egymillió dollárt!

A dzsinn csettint egyet, és azt mondja:

- Kívánságod parancs! Máris a bankszámládon van a pénz.

A feleség is elmondja a kívánságát:

- Én meg szeretnék egy-egy nyaralót a világ minden városában!

A dzsinn ismét csettint egyet:

- Óhajod parancs! Máris a tiéd a legszebb nyaraló az összes sz
óba jöhető nyaralóhelyen! Ám most halljátok az én kíváns
ágomat: mivel 500 éve bezártak ide, ezalatt nélkülöznöm kelle
tt a női társaságot. Ezért azt kívánom, hogy hadd feküdhessek
le a feleségeddel!

A férj gondolkodik, majd azt mondja:

- Mivel nagyon jóságos voltál velünk, ezért, ha a feleségem ne
m bánja, akkor részemről nem gond.

A feleség kissé ódzkodik, de aztán arra gondol, hogy most már va
n egy csomó pénzük, nyaralóik, nincs több gondjuk az életben,
így hát ő is beleegyezik. A dzsinnel felvonulnak az emeleti hálós
zobába. Eltelik három óra, amikor a dzsinn és a kissé remegő l
ábú feleség megjelenik újra. Ekkor a dzsinn megkérdi a férjtő
l:

- Uram, megkérdezhetem, hogy hány évesek önök?

- Én 35 vagyok, a feleségem pedig 29 - válaszolja meglepetten a fé
rj.

- És még hisznek a dzsinnekben?

Egy nő egyedül tevékenykedik otthon, s közben kopogtatnak a bejárati ajtón.
Kinyitja, a küszöbön egy férfi áll és kérdezi : - Bocsánat, de van önnek pinája ?
Az asszony felháborodottan a férfi arcába csapja az ajtót.
A következő nap újra kopogtatás, ugyanaz a férfi áll az ajtóban s kérdezi : - Bocsánat, de van önnek pinája ?
A nő megint felháborodottan becsapja az ajtót. Aznap este elmondja a férjének a történteket.
A férj így szól : - Hagyd csak rám, kedvesem. Holnap kiveszek egy nap szabadságot és itthon maradok veled. Majd elrejtőzöm az ajtó mögé és mikor kérdez olyan piszkos módon, csak mond neki hogy "Igen, van". Aztán én majd elintézem a szemetet.
Eljött a másnap. Férj otthon van a feleségével, s a várt kopogtatás nem is késik.
A férj gyorsan az ajtó mögé bújik, a feleség kinyitja az ajtót. A rejtélyes férfi az megint, a szokásos kérdésével : - Van önnek pinája ?

Felkészülve, a nő rávágja : - Igen, van ! És ?!
- Kérem, rá tudná venni a kedves férjét hogy az önét használja a feleségemé helyett ?

>

Topik gazda

kingake
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek