Topikgazda: Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 12:05

Újra zuhan a Rába: 2,000 alatt járt a papír  

Ugrás a cikkhez
Percekkel ezelőtt újra csaknem 10%-os mínuszba süllyedt a Rába árfolyama a Budapesti Értéktőzsdén, a forgalom mondhatni "szokásosan gigantikus". Mint ismeretes, pénteken az egyik fő tulajdonos, a Wamsler SE tulajdoni hányada 5% alá csökkent és a társaság nyilatkozatából kiderült: valószínűleg teljesen le kívánják építeni pozíciójukat, amit 1,400 forinton nyitottak...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=89045
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 14:23
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#20
Buxer

Most mit mondjak erre?
Nem mindenkinek csörög itt a tojáshéj a feneke alatt, hogy ne tudjon Neked tisztességgel megválaszolni.

1,5 éve, amikor mi eszmecserét folytattunk politikai kérdésekben, akkor is csak annyit tudtál írni mindig, hogy szegény Orbán Viktor halálán van. Már nem sok van neki hátra, mert rákos. Gondolom azóta is nehéz látnod, hogy nap, mint nap felkel.

Félre ne értsd, eszem ágában sincs Veled vitáznom, két külön világban létezünk. De amióta ismerlek, mindig csak fél vagy inkább félreértelmezhető mondatokat löktél oda a nagyközönségnek!

Nem fogok a Te kedvedért elítélni minden KISZ-est sem! Vagy, akik kisdobosok, úttörők voltak, vagy őrsvezetők. Sokan hittek ebben, ezért csinálták! A HIT és a TÖRTETŐ KARRIERIZMUS között fényévek vannak! Egyébként az átkos közösségformáló ereje olympuszi magasságokban fénylett a mostani, darabjaira bontott szélsőségesen individualista társadalommodellhez képest!

Részei voltunk a közel 50 éven át ránk kényszerített rendszernek mindannyian! Nehogy már mind a 10 millió ember erkölcsi mércéjét, belső hitét megkérdőjelezzük, aki ebben a rendszerben élt! Mert igen súlyos és végzetes hibát vétenénk! De arra azért alkalmas, hogy megosszon, ahelyett, hogy integráljon!
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 14:13
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
fletó és kóka meg biztos a Magyarország Nyrt papírjait shortolja :-(
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 14:07
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
Let, megint megszívattalak... Gondolkozz többet...
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 14:02
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#17
Lemaradtam, de nem vitatom el!

Egyébként ez csak arra jó, hogy egy kicsit lassítsuk az esést... ;)
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 14:01
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#16
Örvendek, hogy már végre te is úgy látod, hogy mennie kell gyurcsánynak.

Idő kellett, de megérte (nem az országnak!), és végre te is látod, hogy gyurcsányra még az anyját sem lehet bízni, mert azt is elkúrja...
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 14:00
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
De ráharaptatok erre a Győr megshortolta a Rábát dumára :-)))). Pedig csak hülyeségből írtam, persze ki tudja, irdatlan poén lenne...
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:56
#14
Jópofa lenne, ha 1000 Ft-nál visszavennék.

Akkor a kecske is jól lakna és a káposzta is megmaradna...
;)
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:55
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Nagy kisz buz+ volt.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:53
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#12
És?

Én is voltam katona Buxer!
Mivel kötelező volt a katonai szolgálat még akkoriban! Ilyen alapon közvetve ugye én is a VSZ-re esküdtem!!? Dehogy, eszem ágában sem volt, csupán hazámat szolgáltam! Válasszuk a kettőt külön! Jól néznék ki, ha elítélnék minden, az átkosban szolgáló katonatisztet, vagy rendőrtisztet, csak azért, mert felesküdött tiszt volt! Megítélésem szerint ez valakinek nem kérdőjelezi meg azonnal a moralitását!
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:41
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#11
Azt azért nem mondanám, hogy "okos a győri önkormányzat".
Ha ugyanúgy ráborítja a piacra, mit a KBC, akkor sokkal többet kapott volna érte. Attól függetlenül, hogy mennyit ér.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:37
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
A Néphadsereg tisztje volt a fideszes... A V.SZ-re esküdőtt.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:28
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Szerintem semmi gebasz nincs a Rába háza táján ngr!

Csak okos a győri önkormányzat!
Ismered a közmondást: szegény ember vízzel főz! Tehát Borkai urat elítélni nem tudom tranzakciójáért! Nyilván megvolt az oka, amiért ezt tette ez az önfegyelemhez szokott sportember által irányított önkormányzat! Csak halkan jegyzem meg, hogy Borkaiék állították vissza az ország első ereklyés országzászlóját, Győrben. Ahol hit van, ott van becsület is. Ahol becsület van, ott van tisztesség is ( mégha Borkai úr a fidesz szineiben is nyerte meg a választásokat ).

Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:20
Előzmény: #1  portfolio
#8
Kedves portfolio,
szerintem a rába Q3 eredményvárakozása is megérne egy misét, amit az alábbiak nem pozitívan befolyásoltak:
- augusztusi gyárleállás
- erős ft
- gyenge USD
no és az sem melléktelen, hogy egy nagy tualdonos nélküli cégnél a lex molt hogyan használja fel a menedzsment, és ettől miért félnek a 10%-os tulajdonosok....
kvz
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:16
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
tutira vmi nagy gebasz van itt a háttérben!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:11
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Akár ott is lehet pár kötésnyi.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:11
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Akár ott is lehet pár kötésnyi.
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 13:05
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
biztos az mszp-s barátaidnál:DDDDD
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 12:53
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Az optimista verzió pedig az, hogy a nagy emelkedés komoly akadályai elhárultak pár nap alatt... Kiszállt minden mumus. Tőkeáttételes balek, fideszes önkori, kályhás bróker, petis bróker és a stop jocók a végén. André barátom mindig ilyenkor tette fel a 100 frankos kérdést: " Hol vannak a papírok?"
Törölt felhasználó 2007. 10. 15. 12:41
Előzmény: #1  portfolio
#2
Gratulálok, borkai, CSAK SZAKMAI BEFEKTETŐK KEZÉBE, ahogy mondtad júliusban. Ezért egy bókercégnek adtad el, nagyon áron alul, pedig a szakmai befektető a Wamsler személyében nyújtotta kezét. Mert a KBC a nehézgép és futóműgyártás nélkülözhetetlen szereplője.

Topik gazda

budapesti
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek