Topikgazda: Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 12:16

Megvan a sokkal olcsóbb M6-os nyomvonal, de Kóka lefújta a tervet  

Ugrás a cikkhez
Bár a tender győztesének még nem szóltak, Kóka János közlekedési miniszter úgy döntött, mégsem kell újratervezni az M6-os Véménd és Palotabozsok térségében megépíteni tervezett viaduktos-alagutas szakaszát - tudósít az Index. Pedig az alternatív nyomvonal megtervezésére kiírt pályázat győztese már el is készült a munkával, és talált olyan megoldást, amellyel olcsóbban épülhetne az autópálya a mostani 267 milliárdos ajánlatnál.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=88987
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 13. 12:15
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
Na, ja. Becsuletes jobbos... Recsken meg a fiveruket is bemoszeroltak egy sardinias piritosert. Ezek adozni?
Törölt felhasználó 2007. 10. 13. 12:02
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
Amúgy bal lábbal keltem fel ma...
Nem politikai értelemben.
Törölt felhasználó 2007. 10. 13. 12:01
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
Ez az igazi, hazafias magyar hozzáállás.
Így milyen morális alapon szeretnél te lemondásra szólítani bárkit is?

Előbb talán teljesítsd az állampolgári kötelezettségeidet, utána foglalkozz a jogaiddal.
Törölt felhasználó 2007. 10. 13. 09:29
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
fél m ft os adot kell befizetnem májusba..
árfolyam nyereség adot..
hogy lehet kijátszani skacok? valamivel lehet csökkenteni az ado alapot?
Törölt felhasználó 2007. 10. 13. 09:28
Előzmény: #15  saru
#16
szégyen szégyen.. én is utálom öket.. de tudjátok mit?
El lehetne zavarni öket... csak egy nagy összefogás kéne..
Pl ul tegnap is peticiot vittek a köztársasági elnöknek de hanyan? (60 ember) hogy mondjjon le fleto.. itt ösznépi összefogás kéne mindenkiinek gyereknek papának mamának embernek mind a 10 millio embernek kint kéne az utcán lenni hogy takarodjanak!(csak egy szer egy kis idöre megmutatni! ) és akkor nem tudnák azt mondtani hogy lám lám csak a kis töbség akarja hogy mennyünk a randalirozo csürhe.. szétverjük öket mert védeni kell a csöndes többséget akik otthon maradtak... na ja.. (Ezért sápitoztam választások elött hogy nehogy erre a mocskokra forumokon rinyáltam de a kutya se hallgatott meg,most meg sir ri a sok muja hogy mi van he???? )
Az a baj hogy mindenkin csattan az ostor.. nem is akárhogy...(pedig jo volna ha csak azokon csattanna akik ezekre a szennyesekre szavaztak.. akkor nem is lenne semmi bajom :)) ) jol lenyulnak mindket.. de rendesen..
saru 2007. 10. 13. 08:51
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
"Egyáltalán tudja, hogy mit cáfol?",

sosem tudta, most sem tudja... !
Törölt felhasználó 2007. 10. 13. 08:37
Előzmény: #13  csuloktata
#14
jo kis ingyen reklam. a kutya ugat a karavan halad.
csuloktata 2007. 10. 12. 15:41
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Egyáltalán tudja, hogy mit cáfol? Vagy ők még nem gabalyodtak bele a nyilatkozataikba?
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 15:31
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Kóka cáfol... állítólag. Majd meglátjuk.
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 14:49
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Még mielőtt lelép a minisztériumból egy utsó "szakítás"...
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 14:39
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
SZDSZ-csak jót akarnak nekünk
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 14:28
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
SZDSZ-es választási szlogen 2010-ben:
TÖBB SZDSZ, TÖBB VÖLGYHÍD !
Copyright nálam !!
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 14:24
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
kóka egy rohadék tetű akit kurcsánnyal együtt lekéne lökni a gellért hegyről ..........
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 14:22
Előzmény: #4  Knight Tyris
#7
Szerintem olyan mélyre süllyedt a magyar politikai elit, hogy már a látszatra sem ügyelnek! "Utánunk a vízözön!" Ami mozditható, azt visszük.

Zushlag ügyben volt ilyen nyilatkozat is. Csak fejből: " Hogy lehetet ilyen hülye a Zushlag! Miért nem gyártot utólag számlákat, meg bizonylatokat!", mondta ezt egy párttársa. Agyam eldobom! GYF szerint Zushlag CSAK aprópénzt tolt ki talicskával. Igaza van! Néhány tizmilla az valóban csak aprópénz az autópályás ügyekhez képest.

Jelenleg itt tartunk sajnos. :-((
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 14:17
Előzmény: #5  Knight Tyris
#6
Nyáron sokat autóztam azon a környéken, hová a túróba akarnak ezek 8 völgyhidat építeni ???
Ha hegyet is építenek, nem lesznek kész 2010-re.
Knight Tyris 2007. 10. 12. 14:04
Előzmény: #4  Knight Tyris
#5
A ..... száját ennek a szemétládának.
Knight Tyris 2007. 10. 12. 13:59
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Pont most akartam én is topicot nyitni... Hát felment a pumpa nálam is, főleg azután, hogy legutúbb azt lehetett olvasni, hogy csoda történik és az elkészülő olcsóbb terveket valósítják meg...

DE NEM, Kókának már megint fontosabb a saját zsebe, meg a Strabag megtömése.

Czuslag 100 milliói nagy vihart kavarnak, de kíváncsi leszek, hogy az itt eltűntetni készülő több 10 MILLIÁRD feltűnik e majd valakinek...

Egyáltalán hogy veszi magának ez az "ember" a bátorságot, hogy ilyen arcátlan módon köpje szembe az embereket, akiket elvileg képviselnie kéne???????

90%-ban kész az olcsóbb terv és csak úgy lesöpri az asztalró, mert úgy dötött... Egyáltalán törvényileg megtehet ilyet? Szerintem nem.

De majd kimagyarázza, hogy Svájcnak is vannak alagútjai meg völgyhídjai...ezért nekünk is kell.
Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 13:43
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Ez a "bújtatott" kampány és pártfinanszírozás.
Bár annyira mégsem bújtatott ha ennyire egyértelmű, hogy azért építtetnek drágábban autópályát, hogy készlegyen nekik a választásokra.

Törölt felhasználó 2007. 10. 12. 13:35
Előzmény: #1  portfolio
#2
most akkor hogy a f*szba van ez?
mi van ebben az országban?

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek