Topiknyitó: Portfolio 2007. 08. 22. 15:54

Gyurcsány és a Magyar Gárda - éber védelemre kér a miniszterelnök  

Ugrás a cikkhez
A Kormányszóvivői iroda tájékoztatása szerint a hazai és nemzetközi zsidó szervezetek levélben fordultak Gyurcsány Ferenc miniszterelnökhöz, amelyben aggodalmukat fejezték ki a Jobbik Magyar Gárda megalapításával kapcsolatos tervei miatt. A miniszterelnök a szervezetek megkeresése kapcsán a mai napon levélben fordult Kovács Tamás legfőbb ügyészhez. A levél tartalmát teljes terjedelmében az alábbiakban tesszük közzé.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=40&i=86899
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:36
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
Köszönöm a meghívást, de inkább csak leülök a sarokba és szívom a mások által kifújt füstöt :D

meg holnap dolgozni is kell valakinek :)

Jó éjt!
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:32
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
Köszi, de inkább gyere borozni/sörözni a másik helyiségbe:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:28
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
hát ja : S

tisztelet! :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:27
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#77
"Csak tényleg nem értem , mi motivál, sok sok negatív élmény után is, hogy próbálkozol?"
Na ezt én sem értem:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:25
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Mindenki az :)))
Csak néhányan közülünk még isznak is :)))
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:22
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#75
Miért terjedt el ,hogy én iszom ?????

Olyan antialkoholista vagyok ,hogy még :D
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:22
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
Ja azt még hozzáteszem ,hogy követendő példa, ha más nem számomra legalább, de én irígy módon sajnálom az energiát.

meg úgysem értek hozzá :D
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:21
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#73
Nem, pozitív az egész.

Csak tényleg nem értem , mi motivál, sok sok negatív élmény után is, hogy próbálkozol?
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:20
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Jgy még nem ivott elég bort :)

Bocsi, amúgy nem akarok beleszólni...
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:15
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
Jgy, nem értem a kérdésed, a 2. mondatod inkább negatív, a 3. inkább pozitív, most jó vagy rossz értelemben kérdezted az elsőt?:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:10
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Pénznyelő, komolyan ezt miért csinálod?

Mindig próbálkozol, de nem értem már régóta mi motivál?

Minden megbecsülésem, amiért végig megőrízted magad, vannak mások is persze, cska msot ez szúrt szemet...

Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:04
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
Gudakes1, a szándék érthető és megmagyarázni sem kell. De nem is erről írtam.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 22:55
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Nézd én nem vitázni akarok veled, de azt engedd meg, hogy a említett jelzőket ne értsem magamra, mert azt gondolom egyik semjellemző rám.
Miért linkelem be az ATTAC felhívást?
Mert szeretném megmutatni, hogy nem csak a szélsőjobbosok és a neoliberálisok vannak ebben az országban mint politikai vélemény, hanem vannak olyanok akik nem igen hangoztatták eddig a hangjukat, de semelyik szálsőségből nem kérnek, egyszerűen csak egy emberibb világot szeretnének.
Hogy hangos vagyok? Igen, mert nem lehet ma már halk szavakkal szembeszállni a kirekesztő magatartással szemben. Mindig olyan szép szavakkal szépítik a dolgokat, de ha tehetnék a fél országot kivégeznék mindenféle mássággal megbélyegezve az embereket.

Engem ne kábítson senki azzal, hogy csupán hagyományörzés meg ilyenek, mikor szimbólumrendszerükben, és mindenféle külső megnyílvánulásukban annyira emlkeztetnek egy igen sötét és szeégyenletes korszak katonáira.
Tudjátok miről beszélek.

Az aktualitás a holnapi antifasiszta tüntetés, amire remélhetőleg mindtöbben elmennek.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 20:45
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
Te Gudakes1, te pont úgy viselkedsz, mint akiket kritizálsz. Muszáj ezt az Attacos cuccot az összes topicba minden nap bemásolni? Komolyan nem értem, mi folyik ezekben a topicokban. Ennyi beteg, frusztrált, komplexusokkal terhelt magát neten kiélő, viselkedni képtelen figurát régen láttam, mint itt egy helyen... Nem értem meg, miért nem lehet felnőtt, értelmes, normális, higgadt ember módjára kultúráltan vitázni, beszélgetni. Olyan nehéz ez?
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 19:35
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 19:27
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Rózenpik doktor sehol? :)))
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 17:02
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
BB, te egy paprikajancsi vagy! :)))
Szánalmas amit itt levágsz, szerintem a neten senki sem vesz téged komolyan, azért vagy ennyire frusztrált.:))
Hisztizel, vádolsz mint egy óvodás! Aztán meg kioktatsz, kikérsz magadnak, mont egy elsőéves mindenttudó joghallgató :)
Javaslom menj el kondizni, vagy úszni, hogy leadj abbol a nagy indulatból, mert a végén holnap csak tőrni-zuzni tudtok a Gárdista haverjaitokkal!

Részemről ténylerg vége, mert csak röhögnöm kell a hozzászólásaidon.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 16:46
#63
Tisztelt sly36 Úr!

így is van, ismerem BigBroker24-et! Rendes, toleráns, megértõ fickó! Gentleman-módjára illene leírnia a teljes nevét! BB- ez olyan snassz és lekicsinyítõ!
Csak erre utaltam. Önt is a teljes nevén szólítom! Meg Gudakes1-et is! Így illik!
Jó módor az fontos!

Dr. rosenpick
sly36
sly36 2007. 08. 24. 16:25
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#62
T. dr_rosenpick!
Miután kitiltották BB24-et, Te jöttél elõ a Genesis topikban azzal, hogy Te vagy az orvosa és bemásoltad az állítólagos levelét. Most meg nem ismered???? Ne nézz már mindenkit madárnak!!!!
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 16:15
#61
Tisztelt Gudakes!

Ki az a BB? A pezsgőre gondol?
Nem értem Önt! A topicját a maga szélsőséges menyilvánulásai miatt törölte a portfolio.hu! Mivel mások nem rágalmaztak, nem gázoltak mások, civil szervezetek jó hírébe! Egyedök Ön fogalmazott meg szélsőséges véleményt!
Önt ezentúl magázni fogom, mivel nem vagyunk barátok egymással, hogy tegező viszonyban legyünk!
tisztelje ezentúl mások jó hírnevét, becsületét!
Jó lecke volt ez Önnek!

Dr. Rosenpick

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek