Topiknyitó: Portfolio 2007. 08. 22. 15:54

Gyurcsány és a Magyar Gárda - éber védelemre kér a miniszterelnök  

Ugrás a cikkhez
A Kormányszóvivői iroda tájékoztatása szerint a hazai és nemzetközi zsidó szervezetek levélben fordultak Gyurcsány Ferenc miniszterelnökhöz, amelyben aggodalmukat fejezték ki a Jobbik Magyar Gárda megalapításával kapcsolatos tervei miatt. A miniszterelnök a szervezetek megkeresése kapcsán a mai napon levélben fordult Kovács Tamás legfőbb ügyészhez. A levél tartalmát teljes terjedelmében az alábbiakban tesszük közzé.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=40&i=86899
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:32
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Arről nem is beszélve, ha nem is akart átmenni, csak meg akarta nézni a templomórán, hány óra van. :-)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:30
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#39
Szerintem nem. Amúgy is van ott a végén :)
Ennek a tartalma az akar lenni, hogy bármennyire is segítőkészek akarnak lenni, ha a megjelenésük félelmetkeltő, akkor nem fogják őket szívesen látni. Ennyi.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:21
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Az a gyanúm (hacsak nem izraelita a nyanya) jobban örül nekik mint a nem ezen a nyáron lebarnult nemzetiségieknek.:-))))
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:18
Előzmény: #1  portfolio
#37
"Miniszterelnök Úr!
.
Fontos tudnia, hogy a törvény nem szentírás, szabadon változtatható a mindenkori népképviselet kedve szerint.
.
A XXI. századi demokrácia lényege pedig az, hogy a pillnatnyi többség határozhatja meg hosszabb ideig akaratát.
.
E két alaptézisből következik, hogy a többség által megválasztott hatalom a zsidó-keresztény kulturkörben meghatározott alapelektől is eltérhet, ha a pillanatnyi hatalom pillanatnyi akarata erre kész.
.
Ennek megfelelően Ön, mint a néphatalom jelnlegi kizárólagos megtestesítője, akár azt is megteheti, hogy törvényekben olyan korlátokat állít, ami ellehetetleníti a Magyar Gárda, vagy bármely esetlegesen a többségre veszélyes szervezet tevékenységét.
.
Így különösen megdöbbent, hogy a valódi tett helyett másokat utasít saját céljai elérése érdekében.
.
Üdvözle ttel:
.
.
"
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:16
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
"Azt azért megnézném, mit szól majd az idős néni, amikor 4-5 kopasz, bakancsos, fekete, árpádsávos egyenruhás segítőkész levente akarja őt átkísérni zászlókat lobogtatva az úttesten :) "
Ennek a tartalmát végig gondolod, akkor nem arra akar célozni?
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:12
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#35
Beszéltem én kirekesztésről vagy kényszerítésről?
Hol? Mikor? Mennyiért?
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:10
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
járdám= járdán
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:09
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
Azért remélem nem érzed magad kirekesztve, s a járdám átkényszerítve.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:06
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#32
Csulokanya, ma is megtudtam ami rám tartozik :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:04
#31
MINDENKI OTT LEGYEN!
BULI VÁRHATÓ!
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:03
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
Az Ovi bányás sárdobálást kellene már elfelejteni. Ezt lehet hallani 1999 ót. Úgy, hogy 2002 óta az MSZP- SZDSZ koalíció van hatalmon. Ha van valami, akkor ennyi idő alatt igazán ki lehetett volna deríteni! De nem. Nem is érdekük. Miért?
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:53
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#29
T. Csulokanya!

Ennyi indulattal szemben eszemben sincs vitatkozni. Igazad van!
És felejts el!!!

Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:46
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#28
Racional!
Hát tudod, nem sajnállak:
az én amyám is nyugdíjas, de nem hogy a tőzsdére nem futja neki, de ha nem segíteném, mind a 47 négyzetméteres paneljét sem tudná fentartani. Neki nagyon hiányzik az a kis emelés, ami Vikiéknél eltűnt.
A Gárdához sok sikert! Remélem szembe megy majd a munkásőrség és kitombolhatjátok magatokat!
Egyszerre két jó dolog történne ezzel a kis országgal!
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:45
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#27
T. nyúl. Érted te, hogy milyen hangulatkeltésre gondoltam. Miattam büszke is lehetsz rá.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:42
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#26
T. Csendes!

Ovi Papi emlékeim szerint nem privatizálta a bányákat, de a retekklubbos hetitetvesen ezt biztos jobban tudják.
Keller fél tiszta kezű bizottság 1,5 évig élénkvörös fejjel teleordította a médiát. Eredmény?
Megyó- Fletó csapatának azért kellett az államháztartást tönkre tennie, mert Ovi Papinak bányái voltak? Elég képtelenül hangzik, de ha eleget ismétlitek, biztosan elhiszik a fasizmustól reszkető, boldogságról s uborka konzervről álmodozó szavazók...
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:42
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#25
Mihez, csulokanya?
A jó hangulat keltését néha felvállalom :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:36
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
Csendes!
Cavinton nélkül is jól emlékszünk, hogy mennyit dolgoztunk, és arra is, hogy OV-on kívül más is privatizált úgy néhány milliószor annyit. Az én részestulajdonom például most mind a Leisztingeré, aki ott soha (máshol sem) egy tűt sem tett keresztbe. Vagyunk néhány millióan, akik majd beállunk a Gárda mellé, addig is pelenkázzatok bátran.
Uff! Beszéltem!
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:21
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#23
Kedves Racional!
Keressd meg gyorsan a Cavintinidat, mert úgy látszik romlik a memóriád!
Csak nem azt akarod mondani, hogy Viki papának Feri privizte a bányát? Netán a 12 ÁG. Esetleg Nemzet Orvosa családi patikáit?
Naponta 2X1-et vegyél be!
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:20
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
Gyönyörű szösszenet.
Így kell hangulatot kelteni tőzsdenyúl
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:11
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#21
Most uborkaszezon van pénznyelő, majd okt. 23 körül több munkájuk lesz a bértopikolóknak is.
Sajnos.
Addig kell pihenni :)
De az is lehet, ha mindenki balhéra számít, akkor az a nagy érdeklődésre tekintettel elmarad.

Azt azért megnézném, mit szól majd az idős néni, amikor 4-5 kopasz, bakancsos, fekete, árpádsávos egyenruhás segítőkész levente akarja őt átkísérni zászlókat lobogtatva az úttesten :)

Váncsa példáját nem idézem :)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek