Topiknyitó: matgab 2007. 08. 02. 12:09

politika és társadalom ahogy én látom (2)  

Ismerősömtől...



Személyes találkozónk során egy magas rangú kormánypárti barátunk őszintén mesélt a PÁRT-ról, a 6

főből álló mindent elsöprő hatalmi csoportról (Szili, Szekeres, Veres,

Kiss, Lamperth, Gyurcsány) és a gazdasági döntések hátteréről. És Gál

J.Zoli barátjáról is, aki bár szakközepes érettségije van csak,

egyszemélyben irányítja a magyar sajtót és valójában akkor van lapzárta

a Népszabadságnál, ha Gál J. Zoli rábólint. Nincs annyi időm és erőm,

hogy mindent leírjak. Legyen elég annyi, ha eddig jelentéktelen pondró

porszemnek éreztem is magam, a tegnapi beszélgetés után még annak sem.

Semmik vagyunk. Még csak plebejusok, közkatonák, szorgos hangyák,

rabszolgák sem. Semmik.

Közöltem vele, hogy legszivesebben berontanék a Parlamentbe testemre

tekert 50 méternyi töltényhevederrel, kezemben 1-1darab, a vietnámi

filmekből ismert helikopter géppuskával és mindenkit,mondom MINDENKIT

halomra lőnék. És minden eddigi bűnömet ezzel megváltva a mennyországba

kerülnék, Szent Péter jobbjára.Közvetlenül.

Ő csak nevetett gyermeki hevülésemen. Nem sértően, picit irigykedve.

Mert azt látta bennem, amire ők pont építenek, számítanak. Az idolokba,

igazságba vetett hitet, az álmokat kergető, s ezért minden szar igéretet

elhivő naiv állampolgárt. A választót.

Akinek akarata, véleménye, álmai, céljai, fájdalmai, keserűsége, gondjai

pont senkit nem érdekelnek. Legfőképp azokat nem, akiket választhat,

akiket megszavaz."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 23:47
Előzmény: #679  Törölt felhasználó
#680
pénznyelő! te sem vagy naív és tudatlan fajta. te is olvasol nemegyszer a sorok között is (mint pl. tőzsdenyúl). okosabb vagy annál, mint azt szövegeidben kifejezed. nézz a szemembe. tényleg azt kérdezed, hogyan lesz nekem jobb az életszínvonalam? ugyan. te is tudod, hogy nekem nem lesz jobb, talán még rosszabb is lesz egy olyan országban, ahol radikális nemzeti kormány az úr. de mégis arra van szükség, mert, ha majd rosszabbul is élek, de legalább tudom, hogy miért. most nem tudom. de mindezt te is tudod, csak azért kérded, hogy lásd: mazohista vagyok-e, mint itt oly sokan - bár nemugyanazon ügyért vállaljuk a szenvedést, csak abban hasonlítunk, hogy van olyan, amiért vállaljuk (pl. naponta ülünk itt a gépek előtt 10-12 órát vagy még többet).
aludj jól pénznyelő és álmodj szépeket, nagy nyereségekről, amit bezsebelve és a pénztártól ellépve éppen kicsit meglöksz a könyököddel. bocs, mondod. semmi baj, mondom és zsebrevágom én is a nyereséget. vagy ha nem így lesz: az lesz a baj.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 23:20
Előzmény: #671  Törölt felhasználó
#679
"szoclib-neokomcsi"
Nehéz bárkinek magára vennie ezt a kifejezést DLPH, ugyanis eléggé önellentmondó a mai magyar realitásban. Nézz csak itt körül, kikre illik inkább a neokomcsi jelző.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 23:17
Előzmény: #657  Törölt felhasználó
#678
"jobb életkörülményeiket a radikális nemzeti oldaltól (3.erő?) várják"
Ez jó ma-ga, és le is tudod írni, hogy a Jobbik, a Gárda, meg a Kuruc.infotól konkrétan hogy lesznek jobbak az életkörülményeid? Nem lózungokkal. Konkrétan, milyen lépésekkel, hogyan, miként. Tényleg kiváncsi vagyok.
kissherceg 2007. 09. 04. 22:30
Törölt hozzászólás
#677
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 22:13
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#676
Tévedés ezek a nemzetrontók mindent a zsidó fináncoligarchia kezére játszanak át.

Most is sikerült elérniük, hogy egy izraeli any betelepüljön hozzánk és rögtön kapott lakást is, ahol megszülhette a zsidó apától származó kicsinyét.
link
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 22:09
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#675

a termőföld ilyen módon történő védelme ahhoz hasonlóan csapja ki nálam a biztosítékot, mint amikor azt hallom:

a MOL sikere = Magyarország sikere.

nem tudom, sírjak vagy nevessek.

helyesen:

a MOL sikere kvázi = Csányi sikere.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 22:07
Előzmény: #673  Törölt felhasználó
#674

valóban, a 7 éves moratórium célja nem más, mint hogy a politikusok és azok holdudvara (élén Csányival) külföldi versenytársak nélkül szerezzenek minél több termőföldet. egyszer majd a jobboldali látens kommunisták is megértik talán, hogy a 2002. év tavaszán előállított védelem kit is véd igazán. a 12 állami gazdaság közül mindenesetre a Gazda már kettőt a nevére vett.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 21:42
Előzmény: #671  Törölt felhasználó
#673
Hazánk földje már el van adva nagyrészt, csak még az a kérdés, hogy valami bennfentes kaszál még rajta amikor továbbadja, vagy már a továbbadásnál járunk, és csak a papírmunka hiányzik még...

Én felhalmozásra javaslom, csak nekem ahhoz nincs zsém.

Így egyszer majd lesz mit visszaállamosítani.

Az államadósságot nem lehet longolni?
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 20:56
Előzmény: #671  Törölt felhasználó
#672

másodikos gimis koromban hallottam utoljára a jópofi kifejezést. akkor is rázott a hideg. most is. minek szükség van erre?
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 20:34
Előzmény: #670  Törölt felhasználó
#671
Valami nagytudású (embertelen vagy valami hozzá hasonló jópofi) mesélje már el nekem, hogy ez az új vagyontörvény hogy is van?

Eddig eladták a nemzeti vagyon 80 %-át. Az államadósság közben a háromszorsára nőtt.
(Háromszorozódott az árfolyam -gyengébbek kedvéért)

Most a maradék 20 % következik , az összes kincstári vagyon,közművek, végül hazánk földje? (hívjátok termőföldnek, nekem mindegy)

Mi folyik itt nagytudású szoclib-neokomcsi felebarátaim?

Asszem itt nagy bajok lesznek....:(
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 18:26
Előzmény: #669  Törölt felhasználó
#670
" maga is hajlamos az eltűnésre "

Nem baj Maga, majd kerestetünk a csellengőkben.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 17:53
Előzmény: #668  Törölt felhasználó
#669
"jgy NE politizálj:o))"
világos, mert ez egy politikai fórum, ami maga is hajlamos az eltűnésre (1x már bizonyította). vigyázni!
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 17:00
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#668
jgy NE politizálj:o))
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 11:33
Előzmény: #666  Törölt felhasználó
#667
A romás topic hipp hopp eltűnt :)))
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 22:14
Előzmény: #663  Törölt felhasználó
#666

operettgárda. operettforradalom uszticskapitánnyal. angyalbőrben, ha még emlékeztek. haveri körben ellenállók, amúgy parlagfűírtók.
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 21:03
Előzmény: #662  Törölt felhasználó
#665
Nahát, ebbe beletrafáltál :
panoptikum.jpg

link
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 18:50
Előzmény: #658  matgab
#664
matgab ..azok ott nem azért vannak részmunkaidőben, mert megvettek már mindent, hanem csak annyi időre alkalmazzák őket....én is heti 10 órás vagyok és magyarországon
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 18:49
#663
a viktor a gárdával,...de a gyurcsányék putyinnal, kubai és kínai elvtársakkal melegszenek...lehet választani
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 18:35
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#662
ha egyszer nálunk is divatja lesz a panoptikus figuráknak, akkor majd meglátod, hogy milyen sikere lesz orbi(et urbi)nak, ott fog állani a vitrai mellett, délcegen, és körülöttük a 7 törpés vezérkar, meg a hófehérke-ibolya. írtózatos siker lesz.
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 18:02
Előzmény: #660  Törölt felhasználó
#661
Elvetélt szegény? No ezt sajnálom.

Amúgy nem olvasom, csak a netes változatot, azt is kb félévente 1szer. Kíváncsi voltam, hogy az orbyfan újságírók hogy állnak a gárda kérdéshez. Persze nem vártam mást, sesztáktól meg főleg nem. Szoktam még smittmariskát is olvasni/hallgatni. Az meg orbyfanfan. Hijába no helyes gyerek ez az orby, buknak rá a jó csajok.

link

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek