Topiknyitó: matgab 2007. 08. 02. 12:09

politika és társadalom ahogy én látom (2)  

Ismerősömtől...



Személyes találkozónk során egy magas rangú kormánypárti barátunk őszintén mesélt a PÁRT-ról, a 6

főből álló mindent elsöprő hatalmi csoportról (Szili, Szekeres, Veres,

Kiss, Lamperth, Gyurcsány) és a gazdasági döntések hátteréről. És Gál

J.Zoli barátjáról is, aki bár szakközepes érettségije van csak,

egyszemélyben irányítja a magyar sajtót és valójában akkor van lapzárta

a Népszabadságnál, ha Gál J. Zoli rábólint. Nincs annyi időm és erőm,

hogy mindent leírjak. Legyen elég annyi, ha eddig jelentéktelen pondró

porszemnek éreztem is magam, a tegnapi beszélgetés után még annak sem.

Semmik vagyunk. Még csak plebejusok, közkatonák, szorgos hangyák,

rabszolgák sem. Semmik.

Közöltem vele, hogy legszivesebben berontanék a Parlamentbe testemre

tekert 50 méternyi töltényhevederrel, kezemben 1-1darab, a vietnámi

filmekből ismert helikopter géppuskával és mindenkit,mondom MINDENKIT

halomra lőnék. És minden eddigi bűnömet ezzel megváltva a mennyországba

kerülnék, Szent Péter jobbjára.Közvetlenül.

Ő csak nevetett gyermeki hevülésemen. Nem sértően, picit irigykedve.

Mert azt látta bennem, amire ők pont építenek, számítanak. Az idolokba,

igazságba vetett hitet, az álmokat kergető, s ezért minden szar igéretet

elhivő naiv állampolgárt. A választót.

Akinek akarata, véleménye, álmai, céljai, fájdalmai, keserűsége, gondjai

pont senkit nem érdekelnek. Legfőképp azokat nem, akiket választhat,

akiket megszavaz."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 29. 15:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#620
Megint a szokásos Nagy Magyar Mária Siralom...
Ha nem jó itthon, ménemmészeeee???
kissherceg 2007. 08. 29. 09:33
Törölt hozzászólás
#619
matgab 2007. 08. 29. 09:24
Előzmény: #616  tokos.
#618
Rövid kitérő után ismét itthon vagyok.
Kiábrándító érzés ismét...
Pedig nem is oly rég, úgy alig 10 éve, mikor átléptük a magyar határt betettük kazettán az István a királyt és a Nemzeti dalt és büszkén, dlaolva léptük át a magyar határt.

Egy 4-5 éve még semleges érzésekkel tértünk haza, megállapítva, hogy kint azért nagyon jó, de mégiscsak ez az otthonunk...

Ma már dühöt, gyűlöletet és tehetlen kétségbeesést érzek akkor, amikor átjövünk a magyar határon...

Már megint a horvátoknál voltunk, akárcsak tavaly.
Azóta ismét szerintem több 100 km autópálya készült el és nem olyan terepen , mint ami Mo-n van, hanem csupa szikla alapon, csupa hegy és szakadékon átívelve...És ami egyszer ott elkészül, és minőségileg átveszi az állam, az kész van, azt nem kezdik el 3 év múlva felbontani. Nem úgy , mint Mo.-n, ahol alig 3 éve újították fel az M7-est és mégsem tudtuk normálisan elhagnyi ezt a tetves fővárost. Megjegyzem, az egész út során itt kellett egyedül dugóban állnunk, de itt nem keveset (illetve nem kis kitérővel kellett kikerülni).

És miért nyáron kell felbontani, mikor csúcsforgalom van?
És ott van a felbontás, de sehol nem dolgozik senki péntek délután f4-kor!
A horvátoknál kedd este f 7-kor még a mellettünk épülő sztrádán 50 km hosszan DOLGOZNAK a gépek és az emberek. Megjegyezném, láthatóan nem négerek, arabok, cigányok, hanem horvátok...

Megállunk a benzinkútnál, ahol szállodaszerű Wc van , nincs se összefirkálva, se összetörve, tiszta és WC papír sincs kilopva belőle, vagy újra van töltve.
Nincsenek összefirkált falak továbbra sem.
Az éttermek magyar árakon dolgoznak, de akkora tengeri hal adagot kap érte az ember, hogy szinte meg sem bírja enni.
A pincérek magyarul szolgálnak ki. Ajándékba pálinkát adnak.Az étel friss, szinte még mozog a hal.
Néhány üveg bor után a fagyisnak 10 kuna helyett 10 eurót adok. nevetve visszaadja és a 2 gombóc fagyimra Pista bácsinak" felkiálltás mellett grátiszgombócot nyom a 2 gombócom mellé (+50%). A fagyit nem kapargatják le végletekig, sőt ha nem teljes lenne a gombóc, akkor hozzákaristol még egy kicsit, ellentétben a magyar fagyiárusokkal, akik speciális technikájukkal képesek vákumot csinálni az elvileg 3 dkg-s gombócuk közepébe...

Tisztaság van! Sehol egy eldobott csikk, műanyag flakon.

A kempingben a mosdókat éjjel nappal takarítják...

Az én német véremnek ez a megfelelő színvonal.
Hazajövet a gagyi 7-esen bosszankodunk azon, hogy még a sávelválasztó sincs felfestve. 1-1 sáv oda vissza, 20 évvel a gengszterváltás után még mindig képtelenek vagyunk egy rohadt pályát kiépíteni... Pedig se szikla, se hegy, se semmi olyan , ami akár egy völgyhidat igényelne...

Hazajövet bekapcsolva a rádiót:
Ez és ez emelkedik, és ha valaki nem csinálja ezt és ezt, akkor ilyen és ilyen büntetésre számíthat, és nincs béregyezség, és sztrájk lesz és 1 napos kiképzéssel ránkküldik a sztrájktörő sofőröket...
Jó hogy nem az utasok közül sorsolják ki a sofőröket...
Stb. stb. mocskos undorító elszemetesedett kurva országgá tették a mi országunkat....
Törölt felhasználó 2007. 08. 29. 09:16
Előzmény: #616  tokos.
#617
tokos. 2007. 08. 29. 08:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#616
"Bár Kóka János az Index korábbi kérdésére azt mondta, ő maga is személyesen hosszú órákig tanulmányozta a terveket, hogy a legolcsóbban épülhessen meg az M6-os, arra nem adott magyarázatot, miért van szükség ennek ellenére 9 viaduktra és 4 alagútra. Laikus szemmel ugyanis úgy tűnik, ebben a térségben a sztrádát néhány kilométerrel keletebbre, a Mecsek lejtőitől messzebb elvezetve aligha volna szükség majdnem három kilométernyi alagútra, és nagyjából egy kilométernyi völgyhídra."

Talán arról lehet szó, hogy itt jobb helyről kell kisajátítani a földeket?
kissherceg 2007. 08. 29. 08:29
Törölt hozzászólás
#615
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 13:48
Előzmény: #613  Törölt felhasználó
#614
Örölök,hogy tetszik/tudod "csak" vicc
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 13:36
Előzmény: #612  Törölt felhasználó
#613
Kurva vicces...
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 13:07
Előzmény: #611  Törölt felhasználó
#612
Zsidó gyerek megkérdi a rabbit:
- Rabbi, mit jelent a demokrácia?
- Azt jelenti, hogy mi lenyúljuk az embereket sok-sok pénzzel.- mondja a rabbi.
- És mondd, nem haragszanak érte?- kérdi meglepődve a gyerek.
- Dehogyisnem, ezt nevezik antiszemitizmusnak
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 13:00
Előzmény: #610  Törölt felhasználó
#611
Háromszor kellett elolvasnom, de végül megértettem...:))
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 12:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#610
Tényleg evvan ...
a dögöljön meg a szomszéd tehene viselkedéstől lassan eljutunk oda hogy dögöljön meg a szomszéd is...
miután a tehenek már megdöglöttek rég.

De azért fel a fejjel:
minden üstből ki lehet mászni

A légy boldogan röpdös a McDonalds-ban, de túl mohó és beleesik egy vaníliás shake-be. Erőlködik, de nagyon ragadós a cucc, végül nagy nehezen kikecmereg. Nem tanulva a hibájából, másnap beleesik egy csokis shake-be. Erőlködik, küzd, de nem tud kimászni, végleg elmerül...

A tanulság?

Sose ess két shake-be!

Bocsi, fő az optimizus :))
kissherceg 2007. 08. 28. 12:29
Törölt hozzászólás
#609
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 09:32
Előzmény: #604  Törölt felhasználó
#608
Cetas, eddig odáig voltál a Kuruc.infoért, mi ez a nagy pálfordulás?:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 16:02
Előzmény: #604  Törölt felhasználó
#607
"Kit nem szid a Kuruc.infó?"

engem nem szid
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 14:25
Előzmény: #605  Törölt felhasználó
#606
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 13:58
Előzmény: #604  Törölt felhasználó
#605
Ne mondjál semmi rosszat a kurucinfo.hu-ra, mert rózenpik doktor majd téged is jól megfenyeget! :)))
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 13:50
Előzmény: #603  Törölt felhasználó
#604
Kit nem szid a Kuruc.infó?
Orbánt szidja, Gyurcsányt szidja, Csurkát szidja, zsidózik, cigányozik...

Csurka szerint a Kuruc.infot balliberálisok "futtatják.

"a balliberálisok által futtatott Kurucinfó"
Forrás:
link

"Gyurcsány Ferenc miniszterelnök arra kérte az igazságügyi minisztert, vizsgálja meg, milyen alkotmányos eszközök állnak a Magyar Köztársaság rendelkezésére az uszító hangvételéről elhíresült Kurucinfóval szembeni fellépésre."

Kik is futtatják a Kuruc.infót ???
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 02:25
Előzmény: #602  Törölt felhasználó
#603
Tisztelt Felettvaloim, Nektek akinknek eskudtem hogy a erste netbrokern zrt-t. rendbe rakom.

Jelentes:

Tisztelt PSZAF Tisztelt Erste Bank ERSTE BANK ZRT. TISZTELt Felhasznalok.

Mikozbent ti hitetlenul ketelkedtetek muveletem sikeressegeben, reg targyalasokat probaltam folytatni, (Bozsik Balazs( Ertelmes ember ) magam Nagy Laszlo S a kozel 1 ev alatt rajtam keresztul atfojtt 4-8 milliard forint tapasztalatai,bizonyitekai alapjan donto bizonyitekaim vannak a program olyan hibaira mely miatt aaz ERSTE BANK ZRT TOZSDEI KERESKEDESEI JOGAT azonnali hatallyal kerem tobb ugyveddel atnezetve tovabbi vesztesegek elkerulese miatt felfuggeszteni.
.Hetfon reggel.
Erre keszuljetek, bocsanat elore szolok.

NINCS ALKU !!!

2 millio 500 ezer forintot ajanlottak fel , de hulyenek neztek.
Nem bloffolok. Tobb igen fontos, bizonyitekot bemutattam nekik .Matematikai, kozgazdasagi muveltseguk Bank of Nyul(bocsanat a nehai ma mar nyuli takarekszovetkezettol)
sarlatamsag, hozza nem ertes, korabbi hibaik be nem ismerese . Felsobb iranyitas hangfelvetelekkel, s emailekkel bizonyithato kapcsolatfelvetel megtagadasanak vadjaval, hazugsaggal, csalas gyanujara okot ado jelekkel vadolom ERSTE BANKOT.
MAI NAPTOL TOTALIS HABORU kisember kontra sarlatan erste Bank PERT kezdemenyezek illetve provokalok.
1. pont kernem a legfelsobb beavatkozast Papp Edit illetve altala kijelolt emberek,kulso igazsagugyi szakertok bevonasat.
2.. ;pont . Alabb csatolt bizonyitok miatt felhivom ERSTE BANK valamint Felhasznalok figyelmet, S kernem PFASZ-t kulonos tekintettel- a bizonyitekok alapjan- Minenfele befektetesi jellegu jog ideiglenes felfuggesztesere.

Megigerten,hulyenek neztek
PER utolso csepp verig.
PSZAFtol hetfon nyitas elott kertem azonnali kereskdesi joguk felfuggeszteset.A rendelkezesemra allo bizonyitekok alapjan csupan a veletlen muve hogy nem tortent komolyabb baj.
Magam reszerol havi jelentos milliohoz kozelim osszeggel jarulok hozza egy precedens eteku perhez.

tisztelt NEM ERSTE BROKER ZRT vezetosege.. TUdjak mi zajlik e ket toronyban.?

Alkura nem vagyok hajlando, kerem ne keressenek.
En kerestem felsobb vezetoseget, de bezarkoztak,elzarkoztak.

Kezdodjek hat aminek kezdodnie kell.
Ezuttal kernem PFASZ-t hogy tozsdei, ugyleteim, altalam fizetett ellenorzo emberuk mellett folytathassam, amennyiben megsem fuggesztenek fel kereskedesi jogukat. (Elofordulhat hisz technikailag nehez masik broker ceghez transzferlani reszvenyeket)

Levelemet elkuldom minden Erste Bank fiokba s vezetosegbe (europa) >Szukse eseten Nagyobb europai lapokban bizonyitekaim hiteles mas bankokhoz tartozo szaemelyek reszere atadom.,illetve OFASZ-nel letetbe helyeztetem.
Mivel teljes penzemmel jatszottak,nincs vesztenivalom.Szerencsere nem vesztettem jelentoset,de nem rajtuk mulott
A igazsag nem en vagyok. Dontsenek egy hosszura nyulo perben.
Koszonettel

dr. Nagy Laszlo ersteper@freemail.hu
sms 70 9448000

Megigertem.Megteszem.
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 00:08
Előzmény: #600  Törölt felhasználó
#602
:)
Viszont :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 00:07
Előzmény: #600  Törölt felhasználó
#601
Jó éjt

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek