Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 23:19

T. Portfolio!  

Nem vagyok az a topicnyitogató meg kötekedősdi fajta, de nem találom a "politika és társadalom ahogy én látom" vagy valami hasonló című matgab által indított topicot. Megkérdezhetem, mi az oka, hogy eltűnt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2007. 11. 22. 22:55
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#200
azért ez egy kicsit csunya volt.... nem vagyok spamba vele hogy én itt most bevégyjem, de nekem pl még azt tanitották hogy a kort tiszteljem.... de kinek hogy.... viszont ezek után nem tudom miről beszélgetünk....
fade: nem féltem én kov-it.... :) nem sokáig fog élni a scripted, be dob egy no spamet és pá a robotodnak.... :)
ha mondjuk heti 1topikot nyithat egy látogato akkor a napi 20 cikkhez hogy nyithatnak majd az userek topikot???? pl te ma nem nyithatod meg a Vámosi-Nagy cikk topikját, mert tegnap nyitottál egy bét elemzéses fikázosat, mást meg nem érdekel, majd jövőhéten megnyitod.... :DDD ja valszeg maradna a látogatotsága a PFnek.... vagy nem az én motorom meg ugy dölne össze ahogy kell, mert pl a cápákon meg nincs ilyen kvota még sem akar az 1300 user minden nap 20 topikot nyitni.... mert nem az a szint..... ez ugyan olyan hogy a londoni gyepen nem szaratná a kutyáját még az sem aki a tabánban vagy a ligetben vagy a parlament melletti téren igen, mert londoban nincs teli a park kutyaszarral, vagy mert londonban egyből fontokra buntetnének, vagy elzárna a bobi ha meglát.... hazajösz azt másnap még is az az első hogy lemész a tabánba és odaxaratod a kutyádat.... vágod???? ha nem nem tudom jobban a szádbarágni..... nem a park tehet róla, nem is az ország hanem aki a porázt fogja....
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:54
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#199
Jó estét !
Jó megoldás lenne szerintem ha a beregisztrálásnál Személyi igazolvány szám,illetve a lakcímkártya adatokat meg kéne adni.Így ha valakit kitiltottak,akkor más személyi számával nem túl könnyen jönne vissza..Véleményetek?
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:50
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#198
Fade!

Én is gondolkoztam, mi lehetne megoldás, ami sokaknak megfelelne (ha nem is mindenkinek).

A portfolio fórum, annyira egyszerû, hogy szerintem ha akarnának sem tudnának sok mindent tenni - írni persze egy új struktúrát - de a gyanúm erõs, hogy nem is akarnak.

Én építek egy honlapot, amihez alkottunk/vásároltunk egy fórum motort.
Állítólag egyike a legjobbaknak. Én nem tudom, de sok mindenre képes. Nyílt, zárt topik, külön topikmoderálás (pl. topiknyitó a sajátját), felhasználónként és topikonként állítható jogok. Akár olvasási jogok is.
Ott aztán lehet mindenféle \"tököm-bököm\" topik :)
Lehet a portfolios \"kedvenc\" topik címét is megadni, vagy bármit.

Bármilyen domainre átvihetjük. (Ezt ma megkérdeztem)

Ezt csak azért mondom, hogy nem kell írni újat feltétlenül. De persze lehet azt is.

Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:38
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#197
nekem nincs gondom, vtázni úgyis fogok, ha felbosszantanak, remélem minél kevesebbet, a színvonal meg a társaság maga. Mondhatni a stílus maga a társaság, moderátor ide vagy oda. Mindenesetre főmoderátornak egy sokkal fiatalabb férfi kéne, mint a dlph, mert ő már hátráltatja a fejlődést -:) Szerintem, ismerve a 30-as 20-ad korosztályt körber...-nék, node ez nem az én dolgom...
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:27
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#196
Lássuk be le se szarnak minket, vagy hogy mit szeretnénk, amig nem hivjuk fel a figyelmet addig sansztalan.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:25
Előzmény: #193  Törölt felhasználó
#195
ja, igen és kifelejtettem, amit fade írt, hogy ne lehessen agyba-főbe topikokat nyitogatni, mert szétforgácsolódik minden ... A nyitást pl. más szinten kéne moderálni, arra gondolok, hogy pl. egy Notes rendszerben 7 jogosultsági szint van ... persze nem azt mondom, hogy bárki ne nyithasson, szóval kicsit fals a példa, de tán érthető, most elsősorban a mennyiségre értem...
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:25
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#194
el is kezdem kis bemutatónak
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:20
Előzmény: #190  bpmcwap
#193
igen, igen, sokban egyetértünk, hasonlót írtam, és pont azért mondom, hogyha nagyszámban ilyen emberek mennek át oda, akkor ugyanezek a problémák fognak felmerülni, és akkor az egy csapat nem egy csapat lesz... vagyis lehet. És idő. Létszámtól függ. Leegyszerűsítve, ha van egy 3 fős összetartó egymáshoz alkalmazkodó csapathoz egy nap 4, netán 15 fő csatlakozik hadd ne mondjam, hogy kutyát sem mozgat kisvártatva a 3 fő szabályrendszere, hacsak nincsenek hierarchikus viszonyok stb. stb........ pláne, sőt!!!! ha nagyrészt ismerték egymást a csatlakozók is..
De tudom, nem ezt mondtam, hanem amit visszaigazoltak pl. kkinga, ahogy beléptem elsőre kitilottak, úgyhogy egy hozzászólásom sem volt még, csak az előző kitiltott nicken, tehát regisztrálni tudtam, csak használni nem, de mindegy, pont én mondtam, hogy ez nem megoldás...
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:19
Előzmény: #188  bpmcwap
#192
bpmcwap

mi egy normális reges topicnyito moderálhat csak, mindenki heti max 1topicot nyithat rendszerért könyörgünk. vagy tőlem aztán lehet DLPH is a fomoderátor, nekem azis megfelel vagy akármi de a jelenlegi állapot kibirhatatlan/tűrhetetlen.

Szted mennyi lenne a fenti rendszer megirása egy profi csapattol? Félmisi és onnan örökre meg van oldva a probléma.?

Ha nem veszik a fáradtságot hát majd végignézik ahogy a forumrendszerük összeomlik, ahogy a hirdetőik elgondolkodnak, hogy akarnak e náluk hirdetni..... oszt kész.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 22:14
Előzmény: #190  bpmcwap
#191
btw én rájöttem hogy lehetne kikényszeríteni a portfoliotol, hogy végre normalizálják a helyzetet.

Igen kényszeríteni mivel maguktol lefossák az egészet.

800 topicot nyitni percenként vulgáris topiccimekkel. Elsőre lehet leszarnák aztán realizálnák, hogy vmit csinálniuk kell mert így még végül hirdetőket vesztenek.

Ha továbbra sem csinálnak semmi változás amint időm engedi összerakom rá az anonyim rendszert, másodpercenkénti 1db uj reget és 10 új topicot aszem bőven elbír még egy fostalicska ADSL is, kis hogy rejtsd el az IPd tanfolyamal karöltve meg föllövöm vhova azt onnan aki akarja letölti oszt futtatja egész nap, reggeltöl mikulásig.

bpmcwap
bpmcwap 2007. 11. 22. 21:49
Előzmény: #189  bpmcwap
#190
link
igaz hogy nyilt topik de nézd meg milyen jókat vitatkozunk marekkel.... zártban sem különb, csak max szabadabb, de nyitotban sincs senkinek véleménye.... a cápák egy csapat... ott alkalmazkodni kell, az teljesen más.... a PF szabadabb, nem zárt keretek közé, nagyobb a látogatottsága, többen szólnak hozzá, több a véleény és a nézőpont ez igaz akkor akár zárt akár nyitott topikokban beszélsz.... viszont egy olyan rendszert ami nálunk van én nem hiszem hogy a PF túl élne.... emlékezz csak vissza, engem is támadtak jobbról balról érte sőt te is támadod....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 11. 22. 21:45
Előzmény: #187  Törölt felhasználó
#189
te a családoddal mindenben egyetértesz???? jó lehet neked.... :DDD
A barátokat meg pont azért hivjuk barátoknak mert vagyunk olyan jóba hogy a szemembe mondja ha hujeséget mondok, vagy ha hujeséget csinálok..... abból hogy barátokkal beszélgetek nem hinném hogy egyenesen kovetkezne az hogy mindenben hejeselni fogunk egymásra mint valami reumás rájfájzenes üzletkötö....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 11. 22. 21:40
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#188
hőőőőhőőőhőőőő
kisasszony!!!! Álljon már meg a menet!!!!Ki anyázott a tőzsdecápákon???? OTT nincs anyázás!!!! nem is lehet!!! Ott még tiszteletben tartják egymást az userek és nem regelnek 20nickel, mert ki van dobva az inaktiv nick, ezért van az hogy még mindig csak 1300an vagyunk és nem 13000.... bár mondjuk én ennek keményen fizetem is az árát, de ne várja már el ezt a PFtől szvsz senki.... azért itt vagy aszimilálodsz vagy nem.... az más kérdés hogy mihez kell aszimilálodjál.... ki mit fizet a PFnek hogy dirigálhasson nekik hogy milyen legyen a forumja??? Ezt most nem vágom..... reklámból élnek, a reklámot meg a nézetség adja el.... szójá má az RTLklubba hogy rugják ki győzikét.... há körberöhögnek kiscsillag.... ez nem ugy van.... az dirigál aki fizet.... pont. A cápákról pedig mindezidáig egyetlen egy nick volt kitiltva!!!! EGYETLEN EGY!!! Ős is csak törölve lett, nem hogy nem kinga, de még csak nem is lány.... arról nem tehetek ha 20kinga van regelve az oldara, de ha azt pl nem a cápákhoz szántad hanem a PFhez hát ők meg aztán pláne nem tehetnek arról hogy van vagy 20000 regjük amiből jó ha 2000aktiv de kb annyi petra is van regelve..... minnél nagyobb egy szájt és minnél egyszerübb egy név annál kevesebb az esélye hogy tudsz vele regelni.... szerinted a freemailon tudnál BÁRMILYEN KERESZTNÉVEN REGELNI????? :) Ha mégis ki lettél tiltva akkor az azért volt mert nem szóltál hozzá legalább 3hónapig azaz 100napig!!!! nekem egy 100napja inaktiv user nem user... monyuk a huje PRosoknak az.... A cápa forumosai pedig nem ilyenek mint itt a nagytöbbség, ennyi... a cápákat ne tévezd össze a PFel!!!!A cápák egy csapat!!!!Egy mindekiért, mindenki egyért, mint a mesében.... Én nem a portálból élek ahogy a PFesek és nekem nem kell fentartanom egy egész titkárságot, meg programozokat, meg ujságirókat, meg elemzőket..... valamit valamiért!!!! ahoz hogy ilyen szinvonalon tudjanak komunikálni ahoz pénz kell, ahoz hogy pénz legyen ahoz reklámok kellenek, ahoz pedig fizetőképes kereslet akiket qvára nem érdekel hogy ti itt ölitek egymást vagy az OTP jövőheti árfolyamáról vagy a kedvenc zenétekről, mozitokról, udvarlási szokásaitokról beszéltek..... ez a kapitalizmus.... vagy valami olyasmi.... De nem hiszem hogy bárkinek is bármilyen joga lenne a PFre dobni egy kavicsot is, nem hogy követ...... arról nem is beszélve, hogy ez olyan mintha a házastársad szidnád..... bakker, ezzel saját magad jellemzed!!!!!! és akkor miről is beszélünk????
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:25
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#187
ui., ha a akié a topik, a topikgazda ezt teszi, akkor szinte egy "családi vállalkozás" lesz vagy barátok, egyetértő emberek cseveje, mert aki más rögtön nem kívánatos, kizárható, extrém esetben...

Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 21:22
Előzmény: #185  Knight Tyris
#186
értem, tudom... ez lehetne itt is, de mondom nem moderálási kérdés -:) Vagy konkrét esetben, Te egyetértesz azzal, hogy Gentle bezár pár vita miatt egy népszerű, tartalmas topikot... Másik véglet meg én lennék, pl. én szinte senkit nem zárnék ki, szinte kizárt, kivétel vis major esetek, és nem zárnám be, amig érdeklődésre tart számot...
Knight Tyris 2007. 11. 22. 21:16
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#185
"Szerintem, ezt nem lehet így megoldani, hogy átmentek a tőzsdecápákra"
.

Pedig a tőzsdecápák.hu-n mindenki managelheti a saját topicját, ami lényegesen megkönnyíti a rend fenntartását, úgyhogy jóval kisebb az esély, hogy ez a katyvasz kialakuljon...
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 20:46
Előzmény: #183  Törölt felhasználó
#184
Szerintem, ezt nem lehet így megoldani, hogy átmentek a tőzsdecápákra, vagy bármilyen platformra, ugyanezek a problémák fel fognak merülni - szerintem. De menjetek, ha akartok. -:))) Miért gondoljátok, hogy ez moderálási kérdés, nem az. Hisz, vissza lehet kerülni, más nick-kel, ugyanazt írom, amit a pannonplast-on: "a másik a feudális változat se rossz (amit javasoltak), hogy csak a pf nyithasson topikot, innen már csak az jöhet, hogy ő is nevezzen el minket. Nemde?! A portfolió fórum mi vagyunk, a fórumozók, nekünk kell megváltozni, és AKKOR KÉNYTELEN a Portfolió is. Ez csak így megy!!!!!!! "
Gentlemanusnak igaza van, bocsánatot is kértem egyedül én, de nem gondolja-e át azt, hogy azért önzés egy vita miatt egy értékes, sokakat érintő/érdeklő topikot bezárni, mert egyszer-kétszer vita kerekedik. -:) És, mert nem érvényesült egy akarata, ahelyett, hogy harcol tovább, otthagyja az egész portfoliót. Arról nem beszélve, hogy a tőzsdecápákon sokkal keményebb anyázások mennek. Pedig én aztán igazán megsértődhetnék, ui. 4x kitiltottak és úgy, hogy semmilyen kinga nicket, (ha bármit teszel elé vagy utána) nem fogad el a rendszer. Ez PÉLDÁUL felháborító az összes kinga nevében... Nem csak én vagyok kinga. Plusz, IP címet is kellett váltanom, mert 2 elfogadott regisztráció után, A MÉG NEM IS HASZNÁLT!!!!!! nick nevemet tiltották ki, csak mert kinga volt benne... Mégsem hiszem, hogy ez a megoldás -:)))
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 19:39
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#183
T. Portfolio,
Gentlemanus szívemből szólt. Nincs is mit magyarázni. Vagy rájöttök, vagy nem.
Ne hitessétek el magatokkal teljesen, hogy monopol helyzetben vagytok a "fórum piacon".
Előbb-utóbb jön egy másik portál, aki hajlandó moderálni és mivel az értelmes tömegek odamennek, ezért a fórumot csak olvasók is odamennek majd. Sok-sok kattintást fogtok veszíteni, ha egyszer ez megtörténik és aztán már kiváncsi leszek hogy hogyan akarjátok őket visszacsalogatni. Elmondom: sehogy.

Még egy dolog:
Ti is nagyon jól tudjátok, hogy kik rejtőznek a rallyman,bodri, xenu, ricsaj stb nevek mögött. Igen, azok akiket már több alkalommal, okkal, mondhatni a közösség teljes egyetértésével kivágtatok innen. Nos ezeket az embereket itt mindenki ismeri, két mondat után ráismerünk akárhány új nickkel is jön elő. Kérdezem én, hogy hányszor hiányolta itt bárki ezeket az embereket, amikor letiltottátok őket. SENKI. És azokat az embereket, akiket kitiltottatok, mert alattomos módon kiprovokálják a fennt emlitett nevek a sértő szavaikat? Nos ezeket az embereket nagyon sokan hiányolják. Szerintetek ez mit jelent? Ne akarjátok megint hogy tüntessünk, meg teletömjük a postaládátokat emailekkel.
Minden egyes ilyen mizéria a Ti hirneveteken ejt foltokat, és lehet ez nem is igazán zavar Titeket, de mi lesz ha már a foltok nem férnek egymás mellett? Elmondom. Egyre több Gentlemanuséhoz hasonló monológgal fogtok találkozni. Utána pedig reklámozhatjátok a szakmai fórumotokat álá bodrikutyaf@sza kaliberű nikkekel teletömve. Kinek lesz ez jó? Komolyan várom válaszotokat. Elnézést, de nem kicsit vagyok dühös, hogy ilyenekre kell elcseszni az időmet. Amig nem változik a helyzet, addig köd előttem köd utánam.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 17:50
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#182
vagy nyithatok 600 genesis topikot én is?

keresgélje aztán mindenki a saját topikját...
károgok, újraregisztrálok... aztán megint károgok
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 17:49
Előzmény: #180  Törölt felhasználó
#181
portfólió ébresztő!!

nézzenek már körül mi megy a fórumban? ötlet?
lehetne ébredni végre

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek