Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 19:56

Brokernet-(Velemeny-nyilvanitas)  

Szeretnek befektetni a Brokerneten keresztul es szeretnek olyan erveket kapni ami a befektetesi szandekomat megerositi!



Remelem van kozotetek olyan ember aki a brokernet fugg. penzugyi tanacsado ceget valasztotta.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 20:40
Előzmény: #259  Törölt felhasználó
#260
Egyébként azért tud sokkal magasabb költségszinttel működni ez a termék (és nem csak a Bnetnél, hanem általában máshol is), mert:
1. kapcsolódik hozzá egy biztosítás, tehát ezen a címen pluszköltségeket lehet lenyeletni az ügyfelekkel;
2. bonyolult struktúra, ami egy átlag ember számára követhetetlen, más termékekkel alig összehasonlítható, de még a hasonlóak között is nehezen,
3. havi befizetések, ami miatt nehezebb, pláne egy pénzügyileg analfabéta számára korrektül kiszámolni a hozamokat, költségeket;
4. hosszú futamidő, ami lásd 3. pont, megint a hozamok és költségek korrekt és pontos számítását és ezáltal összehasonlíthatóságát nehezíti + a hosszú futamidő miatt alig rendelkezünk múltbeli tapasztalatokkal (itthon még egyáltalán nem).
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 19:15
Előzmény: #258  Törölt felhasználó
#259
Azt hiszem félreértés van a 2 oldal között. nagyjából egyetérthetünk abban, hogy a Bnet egy nagyon sikeres igen nyereséges cég, ami rendkívül sok terméket ad el, ráadásul az elmúlt pár év bikapiacán valószínűleg az ügyfelek pénze is gyarapodott (nyilván, hisz bikapiac van).
A kérdés, hogy jó-e ügyfélnek lenni a Bnetnél vagy van jobb megoldás. Erre a válasz valószínűleg viszont az, hogy a Bnet illetve bármely más unit-linked típusú biztosításnak látszó befektetés költségstruktúrája annyira durva (hisz ebből kell fizetni az ügynököket) hogy a mezei polgár sokkal jobban járna ha valami olcsó befektetési alapot ETF et stb venne, és rá se nézne. De ez nem is lehet máshogy: a nagy szép autókat és külföldi utazásokat nyilván az ügyfél fizeti meg, ki más???
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 15:56
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#258
A mi parbeszedunkre??? Nem emlekszem , hogy lett volna kozottunk barmi nemu parbeszed :-)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 15:33
Előzmény: #256  Törölt felhasználó
#257
Drága closingbell,

Ne beszélj mellé!
Nem azért kérdeztem erre rá, mert ugyan azon a véleményen vagytok, hanem mert bnetpecs válaszolt az addigi párbeszédünkre...

:-)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 15:02
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#256
Latom mar ebben a topicban is elkezdodik a ket szemely egybe vonasa closongbell=BnetPecs.

Mar volt ilyenben reszem egy masik topikban , annal az oknal kifolyolag, hogy egyetertettem egy masik felhasznalo velemenyevel, es ezert megjelentek a karogok aki egybol azzal vagtak fol, hogy BB=closingbell=K-mezon.

Jo lenne ha ezeket melloznenk, de ha gondolod csinaljad csak nem igazan erdekel .

Ez a gyengebbik nemhez szolt....:-) (Sha)
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 14:47
#255
2006ban 59 milliárd ft \"új díj\" a Bnet teljesítménye. Lehet itt szapulni, dícsérni, de ez a valóság...
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 12:52
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#254
Ja, és februárban visszaigényeltem 100000 Ft adót!!!
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 12:52
Előzmény: #252  Törölt felhasználó
#253
Nos, nem akarok senkit meggyőzni jó vagy sem a Bnet, viszont tény!
Betoltam 500000 Ft-ot tavaly augusztusban 1 szerződésre 20 évre és novembar elején +500-at a "taktikai" számlára
Jelenlegi egyenlegem (csak mert most jött az értesítő) költséglevonások után (ugye az első két évben a legmagasabbak 1147304Ft ADÓMENTESEN!!!!!
Ez azért nem olyan rossz :-)
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 12:35
Előzmény: #251  watson
#252
a pntosabb megfogalmazás az ugynökeink a legjobb ugyeleink csak higgyék el,hogy ök ezen halálra kereshetik magukat,közben mi rajtuk:-)
nekem nagyon sok baráatom dolgozik a bnett nél,de már feladtam nem veszekszem veluk majd rájönnek.
watson
watson 2007. 05. 27. 11:27
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#251
kimike megmondta a frankót:
"halálra keresik magukat az igazán rafinált fönökök a saját ügynökein"
Kell a beszervezett, agymosott ügynök a beszervezet ismerőseivel együtt :DD
"ingyen" tanfolyamért "ingyen" reklám, megyőzés... MLM...

"Miért kell ügynökökkel tukmálni, ha olyan jó ez nekünk? " by UTE

:DD akira ezt elírhattad:
"Az adókedvezményre pedig kár hivatkozni, mert akinek 3,5 Millós éves bruttó jövedelem után még tud megtakarítani, az vagy varázsló, vagy adócsaló."
Egy átlag magyar alkalmazott közelebb áll egy 1,5 millás jövedelemhez amiből fizeti az autó meg a lakás részleteket :-)
És ebből megy el Bnetezni vagy félkarú rablózni :DD

Nyilván a BNet egylen előnye, hogy nem rablózza el az ügyfél a teljes pénzét... :DDD
Törölt felhasználó 2007. 05. 27. 09:42
Előzmény: #248  Törölt felhasználó
#250
closingbell=bnetpecs
????!!!!?????!!!!!????
Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 14:48
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#249
Nem figyeltél. Én azokra a költségekre reagáltam, amik rosszul voltak megemlítve. Az alapkezelői egyébként nem az egyik legnagyobb, hanem A legnagyobb. Egyébként sehol se 2%, hanem max. 1,75 és nagyon sok esetben 1%. Nemsokára mindenhol az lesz.
Megint nem figyelsz. Lehet gyakorlatilag nulla a vételi-eladási, amikor 5% bónusz van év elején. (Bocs, ez mínusz 2,5ezrelék.)
Az éves költség átlagosan inkább 3-5%, összegtől függően.
Én semmilyen biztosítást nem teszek bele. De kedves, h ilyen jóindulatú vagy.
Mo.n óvatosan az adócsaló szóval.
Miért lenne visszataszító, h az állam támogatja az öngondoskodást?
A tulajdonsosokkal kapcsolatos infóidat kifejtenéd bővebben?
Atillát kitúrták??? Ez vicces. Tavaly márciusban vették be 5%-ban tulajdonosnak.
Biztos, h nyugdíjas állás...
Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 14:30
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
Te miről beszélsz? Te kezdtél el undorító stílusban személyeskedni. Nem igazán értelek. És miért PR?
Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 11:22
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#247
Closingbell,

Nyugodj meg!

Jót nevettem a beszólásodon... :-DDD

Már csak két megjegyzésem lenne hozzád:
1. Már rég elfelejtettem, ki hozta létre ezt a topikot, hogy őszinte legyek nem is érdekel!
2. A felhasználónevemmel ellentétben a gyengébbik nehez tartozom, DE ha te boldogabb vagy a f*szozástól, ám legyen, engem hidegen hagy.
Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 11:18
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#246
UtAri,

bocs, tényleg rossz oldalt néztem, de ők is ugyanezzel foglalkoznak..
Na még mindig egy másik céget akarok reklámozni? :-DDD

Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 10:08
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
ute olé!
nagyon egyszeru a dolog.
tegyuk fel van 10000 ugynökuk akik dolgoznak a nagyfönököknek ez már magában 10000 befektetést jelent a fönököknek,mert ha szintet tud lépni és egy kötés kell hozzá meg fogja csinálni magának is ez biztos.a családból még két emberkét vigyen magával és már megy is a dolog a maga utján:-)
és haálra keresik magukat az igazán rafinált fönökök,a saját ugynökein:-)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 09:37
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#244
Miért kell ügynökökkel tukmálni, ha olyan jó ez nekünk? Nyitni kell egy irodát, adnak tőke, hozam és vagyonfedezeti garanciát, a banki háttér ma már elvárás. Ezen feltételek esetén besétálok és kérek egy prospektust....
Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 08:47
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
A véleménynyilvánítást egybe kell írni :).
Törölt felhasználó 2007. 05. 26. 02:02
#242
Tisztelettel üdvözlök mindenkit!

Nemrég léptem be a Bnetbe, és pár apróságtól eltekintve naon meg vagyok elégedve. A kalkulált költségekkel kapcsolatban szeretnék pár szót szólni.
A UL egy fajta termék. Össze lehet hasonlítani más befektetési módozatokkal(bankbetét,tőzsde stb.), különböző eredmények fognak kijönni. lehet h van jobb megoldás, lehet h nincs nem ez az érdekes. Azt vettem észre, hogy a rengeteg költséget(amik valósak) A Bnet számájára írjátok. Ok, persze. nem védem a céget, magas a jutalék. DE az összes biztosító ugyanilyen terméke szinte ugyanennyibe kerül évente az ügyfélnek! Én tárgyaltam Allianzos "kollégával" mint ügyfél, NINCS ÚJ A NAP ALATT! Egy ilyen UL-nek megvan, hogy mennyibe kerül. és ezt mindenhol kisajtolják az ügyfélből. Apró különbség valóban,h a Bnet jutaléka viszonylag magas, de én úgy vagyok vele, h fizesse meg azt az időt, amit megspórolunk neki azzal h 1,5 óra alatt összehasonlítjuk neki 4-5 biztosító ajánlatát. Nekem tökmind1 melyiket kötöm meg...
Jaés ezt a függetlenség dolgot nem akarom erőltetni, de nekem vhogy az egy cég ügynöke nagyon tukmálós. tapasztalat..
Hát csak ennyit szerettem volna. Javítsatok ki ha tévedek kössetek nyugodtan belém :)
Törölt felhasználó 2007. 05. 25. 23:59
Előzmény: #239  Törölt felhasználó
#241
Mit értesz azon, hogy BWM kamu?
Mitől, miért?

Topik gazda

closingbell
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek