Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 16. 09:41

Nevetséges célárak, vicces elemzések  

Sziasztok... !

Új topik.. Ide lehet linkelni a nagytudású cégek reális célárait , és elemzők aranyköpéseit...

Ha nem érdekel senkit, max elsüllyed... :)



Itt az első kettő :

link



OK.. köszi CA-IB... ha nem mondták el volna előtettek 600X , hogy a papír egy szar , akkor nem is gondoltam volna, hogy ti is leminősítitek... azért 1 év múlva majd megnézzük..



link



A másik ... ,,A MOL és az OTP lehet érdekes...''

Ja.. van benne valami... talán a két cég , aki a Bux kosár legnagyobb hányadát képviselik.. tényleg érdekesek lehetnek egyeseknek...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 11. 27. 09:48
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
loptimusz - bakter
én szoltam hogy beómlik
azis egy csló
célár 5ft!
manoka15
Törölt felhasználó 2008. 01. 16. 09:36
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
"Mit lehet mondani egy ilyen napra?" - tette fel a kérdést Juhász Richárd, a Concorde üzletkötője mielőtt elmondta volna a portfolio.hu kérdésére, hogy milyen kereskedést vár a mai napra a magyar részvénypiactól.

Uhh... gondolom van egy pár jó kis long pozija
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 14:32
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Urbán László OTP-t vett ..
Hát .. köszönjük szépen...
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 13:52
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
link

Jaja.. most bezzeg hírtelen minden túl drágává vált ezekről a szintekről is...
az egekig magasztalt 22.000Ft-os célárral rendelkező OTP kiváltképp... a portfólió szerint őrülhetünk ha 9000 lesz ... Pffff ...
NO COMMENT.. strong buy.. szerintem

Törölt felhasználó 2007. 08. 09. 14:25
#57
Egon írhatna már elemzést pl. a genesisről, humetről, phyláról és a többiről hogy tudjam érdemes-e venni...
Törölt felhasználó 2007. 08. 09. 14:24
Előzmény: #55  CMOTDilbert
#56
Európa ... Hmmmm ....
Hol is van?
:)
CMOTDilbert 2007. 08. 09. 14:20
#55
Európa pozitívan fogja értékelni a mai napot link

link

Ez az Európa nevű fickó nagy shortos lehet. :)
Törölt felhasználó 2007. 06. 22. 13:42
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
berkesh

Kösz de Kiskombinátor nem az enyém. Csak karajpetya közeli.
Törölt felhasználó 2007. 06. 21. 16:36
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#53
karajpetya te állat :) riszpekt
Törölt felhasználó 2007. 06. 21. 12:43
Előzmény: #51  bpmcwap
#52
Csepegtetik a részvényeket a befektetők

Profitot realizálnak.
Minél kevesebbet tudsz a tőzsdéről, annál okosabbnak érzed magad. :(
bpmcwap
bpmcwap 2007. 06. 21. 10:27
#51
inkább én kopizom ide mint más ;)
:DDD

"Richter vétel, felhalmozás 53000forintos 12hónapos célárral..."
Törölt felhasználó 2007. 06. 21. 09:52
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
OKé.. elég jó a cucc : ))))
Törölt felhasználó 2007. 06. 21. 09:41
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
shadowd7
Ilyet látsz, mehet ide: kiskombinator.blog.hu
Törölt felhasználó 2007. 06. 13. 12:21
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
ő kicsoda? de ahogy írod, biztos világvégét mond :)
Törölt felhasználó 2007. 06. 13. 08:58
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
"Megdet mindent megvesz"

"nincs félelem a hazai piacon, amíg az orosz befektetők mindent megvesznek, kereket szerelnek rá és hazatolják" :)))))
LOL

Farkas Róbert megmondja a frankót.... csak nehogy megtalálják... és elbeszélgessenek vele.
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 08:47
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Kedves Mercurius!

A Trendlines valóban benézte a Phyl kitörést, ám olvastad a pénteki elemzésüket is? Na dobok egy linket hogy megtehetsd ha nem tetted volna meg: link

Itt azért leírják mit gondolnak részleteiben. Sajna azzal hogy ők benézték én is beszívattam magam, mert belevettem 107 Ft-on de a stoppom kiszórt 101 FT-on. Nem volt jó bót, de van ilyen. Ha 10-ből 1-2-t benéznek az még frankó dolog. Nem úgy mint BE!
A beírásaidból ítélve a speki részvényekben utazol te is. Sokáig engem is csak ez érdekelt de kb 1 hónapja már a nagyokkal is trédelgetek. Pl az hogy a MOL-t 25-26 K közé várják, az eddig nekem közel 2,5 e Ft-ot hozott darabonként. És ezt nem írták le oly régen, de azóta nekem szépen termel(t). Hálstennek!
Mindenki dönt, hogy mi alapján vásárol, de én azt hiszem a trendlines-osok nem full TA alapon jeleznek! És nekem fekszik! A 2007-es évben sokat hallgattam a megérzéseimre, és arra amiket írtak. Az eddigi hozam a tavalyi 2x-e, jelenleg 70% a tőkére vetítve.
Tegnap pl. újra visszaszálltam Phylbe, mert nem hiszem hogy akkorát tévedtek volna a srácok, illetve Fotexbe. A jelenlegi portf. Mol, Fotex és Phyl.
Amúgy hogy egy kicsit ellenük is beszéljek, annó tavaly amikor 130 körül volt az eco én is bosszús voltam rájuk, mert full tőkével abban voltam 82 ről, és akkor hasonló pár nap volt, amikor nem arra mozdult az eco mint amerre várták, kiszórtam én is. 3-4 nap múlva már új csúcsra ment én meg full kpben ültem. Ez miatt morcos is voltam, de én döntöttem. Arról is hogy visszaszálljak-e vagy sem. Nem mertem már akkor. Most a Phylben bízok és vettem!
No sok sikeres trédet mindenkinek!

Attiati: Nekem meg BE 400 Ft-os Fotex várakozása volt a kedvencem!

kisBence
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 08:26
Előzmény: #43  neomodel
#45
Babits: " x részvény ideális korrekciója y-on"... a kedvencem :)
A jobb emésztéshez ideális? :)
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 03:56
Előzmény: #40  akibaci
#44
Az Econet is bezuhant utánna elég csúnyán, és most azóta a Phylaxia is még mielőtt kitört volna. Ők meg felfelé várták volna?
Nem jött be... Kár volt az Econettel példálózni, főleg hogy nem is kapcsolták össze a kettőt egyértelműen.

link
neomodel 2007. 06. 02. 00:21
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Igen, szeretem a cadlesticket, BE-t szórakozásból elolvasom, ha éppen nem akarok vagy már nem tudok semmit venni. Röhögős reggeleket szokott okozni, ami egészséges, tehát hasznos a tevékenysége.
Hát nálam a Mol 13000 célára verte kis a biztit, de van egy két ilyen minden józan paraszti észt meghaladó célára. Bocsássuk meg neki, hisz hivatásos.
Törölt felhasználó 2007. 06. 02. 00:07
Előzmény: #41  neomodel
#42
Na jó.. asszem a gyertyák állására , meg jelentésükre én sem térnék ki , mert az egy lexikon... :)
Annál a Hsz emnél a lényeg igazából az volt , hogy Babics száraz tényszerűséggel ad meg célárakat, és nem vesz figyelembe más , csak technikai dolgokat... Pl: Egis célár 10000Ft ... azért ezt mindnyájan tudjuk hogy vicc.... az eszközértéke többet ér ennél..

Valóban vannak amúgy a tecnikai elemzésnek olyan vállfajai , amik figyelembe veszik a pszichológiai tényezőt (candlesticks)
De én konkrétan Babics 200SMA -ira meg egyéb kedvenceire gondoltam amikor írtam...
neomodel 2007. 06. 01. 23:50
Előzmény: #40  akibaci
#41
Shadowd
A TA elemzés, például a gyertyák vagy gyertyaformációk éppen hogy a pszichológiáról szólnak, mindegyiknek megvan az egyébként elég logikus magyarázata, ma már a kozgazdaságtan egyik elfogadott alappillére a pszichológia mint gazdasági folyamatokat indukáló tényező. Most gyertya elemzésbe nem bonyolódnék, tudnék, de van bőséges irodalma. A matek pedig az indikátorokhoz kell, azokat működtetik a számok a statisztika, a "hónaljba retikülbe" szabadon választható variánsokkal, annyi van belőlük, hogy már fáj. Szintisztán is lehet TA-val kereskedni, de nem a Béten, itt ehhez nincs választék. Szvsz.

Topik gazda

shadowd7
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek