Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 09:24
Előzmény: #1178  kfredd
#1180
..frissits rá F5-el..,de még mindig nem látni a napi maxot minimumot és az előző zárót...stb
kfredd 2011. 06. 22. 09:24
Előzmény: #1178  kfredd
#1179
Nálam még most sem megy, pedig újra beléptem!!!!!!!!!!!!
kfredd 2011. 06. 22. 09:22
Előzmény: #1176  Törölt felhasználó
#1178
Semmire nem megyek a reál előfizetéssel, ha nem látom a könyvet!!!! Nem lehet megnyitni a grafikonokat!!!!
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 09:16
Előzmény: #1176  Törölt felhasználó
#1177
Na megjavult,15percig nem tudtam kereskedni....nagyon ideg vagyok..!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 09:13
Előzmény: #1175  Törölt felhasználó
#1176
HIBA!!!!

A web brokerben nem lehet látni a realtime csomagban a könyvet,illetve a részvények nevei hiányoznak..
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 09:10
Előzmény: #1172  parkinson
#1175
Kedves parkinson,

Az új kondíciós listába elsősorban pontosítások kerültek azokon a helyeken, amelyek az ügyfelek visszajelzései alapján (például itt a fórumban) nem voltak világosak. Másodsorban a kevés változás minden esetben az ügyfelek számára kedvező irányba történt, így például lehetővé tettük, hogy amíg nem választ díjcsomagot valaki, addig a "régi" kondíciókkal szembesüljön minden téren, nem csak a számlavezetésben (természetesen addig nem tud kereskedni, amíg számlacsomagot nem választ). Épp fordított tehát a helyzet, mint ahogy írod: az eredetileg megalkotott szigorúbb kondíciós listát tettük rugalmasabbá, részben az ügyfeleink észrevételei alapján is.
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 09:05
Előzmény: #1169  Törölt felhasználó
#1174
Sziasztok KBC Equitas csapata!

Az Én problémám az, hogy lényegi dolgok nem változtak. Legalább is, ahogy most átfutottam a kondíciós listát. Tehát, drágábban és rosszabb feltételekkel lehet kereskedni.
Számlavezetési díj (0 Ft. > 0,1%/min 499 Ft.) plusz, pénz kivét (0,02%/min 150 Ft. > 0,05%/min 500 Ft.). A jutalék, valóban ugyan az, bár a konkurenciáénál még mindig magasabb.
A készlet párosítási mód megváltoztatása, viszont nagy érvágásnak tűnik. És ebben a levélváltásunkból kiindulva nem várható változás.

Persze Én kis forgalmú ügyfél vagyok, ezért érintenek ezek a változások olyan érzékenyen.
De hát, biztosan vagyunk egy páran így, akikből kijöhet egy magas jövedelem. Vagy lehet, hogy ez nem probléma nektek, hogy ezek a kis halacskák elúszkálnak?

Üdv!
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 08:59
Előzmény: #1169  Törölt felhasználó
#1173
HIBA HIBA HIBA HIBA HIBA HIBA HIBA HIBA

Sziasztok, a szuperET-n nem lehet látni a papirok nevét,igy nem lehet kereskedni...
parkinson 2011. 06. 22. 08:53
Előzmény: #1169  Törölt felhasználó
#1172
"Szeretnénk pontosítani néhány dolgot, ami felmerült péntek óta, valamint picit változtattunk is a 2011. július 1-től érvényes Kondíciós listán."

Na erről beszéltem, tipikus banki hülyítés!

Minden bank ezt csinálja évek óta.
1./ Etetés
2./ változnak a kondíciók
(azaz pár hét múlva emelés, mert ugye joga van hozzá)

Lásd hasonlóan mobil és kábel szolgáltatóknál.

Nagyon megfontolandó, hogy kiben lehet bízni, jelzés értékű, aki hülyének néz.

Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 08:06
Előzmény: #1166  Johnny178
#1171
certik vannak. lehet van más is de én csak ezt nézem hatin és rv-ken kívül. Randi-n lehetne még mit fejleszteni, h áttekinthetőbb és barátibb legyen de a célnak megfelel.
egy kevés időt elvesz amíg beállítod ahogy szeretnéd.

egy negatívumot találtam randomnál (kb fél éve vagyok náluk) nincs markers.
ezt úgy oldom meg köv. hónaptól, h befizetek a régi erste-s számlámra és náluk fizetek realtime-ra és markers-re.
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 08:02
Előzmény: #1169  Törölt felhasználó
#1170
tisztelt KBC..

nekem gyakorlati kérdésem lenne:
a Visonka short hosszabb távra nagy összeggel engedélyezett?
:-)
Törölt felhasználó 2011. 06. 22. 07:58
#1169
Sziasztok,
 
Szeretnénk pontosítani néhány dolgot, ami felmerült péntek óta, valamint picit változtattunk is a 2011. július 1-től érvényes Kondíciós listán. Nézzétek meg az újat! ( link ) Néhány fontos dolog, ami eddig talán nem volt tiszta, vagy módosult:
 
- A számlavezetési díj maximuma havi 2500 Ft
 
- Nullás egyenlegű számlára nem terhelünk számlavezetési díjat. Tehát ha valaki például csak a nyesz számláján kereskedik, tbsz számlája nincs, a normál számláján pedig nincs pénz, akkor csak a nyesz számlavezetési díjat (évi 2 000 Ft) fizeti.
 
- Amíg Ügyfeleink nem választanak díjcsomagot, addig a KBC Equitas Zrt. által 2011. július 1. előtt alkalmazott kondíciós listájában szereplő díjak vonatkoznak rájuk. Tehát nem vonunk le tőlük például számlavezetési díjat és az egyéb díjak tekintetében is a "régi" díjszabás a mérvadó). Ugyanakkor 2011. július 1. után a PETI és a WebBroker kereskedési rendszerekben csak az tud majd kereskedni, aki választott már díjcsomagot. Természetesen a díjcsomagot kiválasztani, illetve megváltoztatni 2011. július 1. után is bárkinek lehetősége van a WebBroker Beállítások/Díjcsomagok almenüjében.
 
Volt kérdés a devizaárfolyamokkal kapcsolatban: a kereskedési rendszerben jól látható lesz majd minden pillanatban, hogy éppen milyen áron tudunk egy adott devizából eladni, illetve venni. Konkrét árazást nem lehet most mondani, mert a pillanatnyi árfolyamok rengeteg piaci tényezőtől függnek majd, de az a cél, hogy a piacon elérhető vételi-eladási árfolyamkülönbözetnél kedvezőbb kondícióval váltsunk (a bankoknál megszokott spreadeknél biztosan kedvezőbbek leszünk). A lényeg: mindig világosan, naprakészen látni fogjátok az árfolyamokat.
 
Reméljük, hogy így még világosabbak a kondíciók, de ha még van kérdés, továbbra is örömmel állunk rendelkezésre.
 
Üdv,
A KBC Equitas csapata
McLain 2011. 06. 21. 23:56
Előzmény: #1165  bronz
#1168
nekem is teljesen érthetetlen.
aki külföldön akart kereskedni, egymilliárd lehetősége volt eddig is. de azé' díjat emelni, hogy lehetőséget biztosítsanak egy általam nem igényelt szolgáltatásra, nos, ez szerintem baromság.
amúgy is az a tapasztalatom, hogy a hazai jutalékok igen magasak. eddig a kbc-é elviselhető volt, de most akkorát emeltek, hogy ihaj!
0,45%, vazze! mintha nem az internet korát élnénk és nem derítené ki bárki, 1perc alatt, hogy ez is qrva magas!
mind1, otthagyom őket, aztán majd csinálnak valamit.
tiszta érthetetlen. olyan, mint a jó cukrászdák: előbb-utóbb vagy a minőség romlik el, vagy az árak szállnak el az égbe (vagy a tortaszelet mérete csökken...)
McLain 2011. 06. 21. 23:43
Előzmény: #1134  Cyberslider
#1167
nekem is elő van jegyezve ez a program.
minden számlámat felmondom náluk.
bizonyos bankokat is büntettem már így (monnyuk azok is lesz@rták), de ez elvi kérdés.
kész, passz. ne mondjam: Punkt um!
Johnny178 2011. 06. 21. 23:09
Előzmény: #1163  Knight Tyris
#1166
Köszi a válaszokat, még valami: Randomnál vannak certifikátok, ill saxonál eredeti instumentumok vagy származtatott termékek vannak (csak long csak short)? ill. adózásnál van lehetőség rendes nyereség/veszteség kimutatásra?
Köszi a türelmedet!
bronz 2011. 06. 21. 22:43
Előzmény: #1145  Knight Tyris
#1165
Hát, az a helyzet, hogy bő 2 nap alatt annyi új ügyfelet szerzett a Random (ha sorban dobálják ki emelkedő számsorrendben az ügyfélszámokat), hogy ha ezzel a tempóval folytatnák, kb. 30 nap alatt szereznének annyi ügyfelet, mint amennyit múlt hétvégéig szereztek összesen előtte.

Ha még mindig ennyire ostoba a KBC, hogy nem reagál erre a helyzetre, arra más szót nem tudok, mint azt, hogy büszke pancserek, akik nem képesek beismerni azt, hogy rossz döntést hoztak.
Ha elmegy egy csomó ügyfél, utána már akciózhatnak, ahogy akarnak, azok már nem fognak visszatérni.
Válság van, sokkal árérzékenyebbek az emberek. A Random áraira csökkentéssel kellett volna reagálniuk, ehelyett emelnek és olyat is kifizettetnek az emberrel (külföldi kereskedés), amit sokan nem is kértek. Ahelyett, hogy kihoztak volna gyorsan egy 4. csomagot változatan árakkal (külföld nélkül) menteni a menthetőt, még mindig semmi reakció nem történt és valószínűleg nem is fog már.
Knight Tyris 2011. 06. 21. 22:41
Előzmény: #1162  szigma
#1164
amíg tagok, ja jól érted.
Knight Tyris 2011. 06. 21. 22:40
Előzmény: #1161  Johnny178
#1163
Hát akkor vagy bevállalod, hogy 1 évet elbuktál, értsd, 1 évvel később jutsz majd adómentesen az új helyen a pénzedhez, vagy maradsz ezekkel a feltételekkel még 5 évig.

Amennyire tudom a TBSZ esetén nincs büntetés ha előbb megszűnteted, persze tavalyról adózni kell majd.

ui:
Saxo-nál a külföldi részvényekre 0,1%-os jutival lehet kereskedni, szal azt se innét érdemes intézni...
szigma 2011. 06. 21. 22:39
#1162
Ugye jól értelemezem, hogy az Országos betétbiztosítása alap gond esetén az equitas és random esetében is a tőke 90%-át térítené meg 6 millió Ft-ig, függetlenül attól hogy bank áll-e mögötte vagy sem.
Persze biztosabb ha a brókercég mögött egy nagyobb bank áll, de az amerikai válság óta tudjuk, hogy nagy bank is kerülhet bajba.
Johnny178 2011. 06. 21. 22:09
Előzmény: #1160  Törölt felhasználó
#1161
Már utánanéztem nem lehet, ez kibaxás:

"A forrás kivonás (pénzfelvétel, értékpapír transzfer) minden más esetben a TBSZ automatikus megszûnését eredményezi és a TBSZ-en szereplő maradék pénzügyi eszközök átkerülnek a normál számlára."

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek