Topikgazda: matgab 2007. 02. 20. 11:30

Mit akarnak az SZDSZ elnökjelöltjei?  

Ugrás a cikkhez
Két elnökjelöltje van az SZDSZ-nek, és valami programfélét Fodor Gábor és Kóka János egyaránt letett az asztalra. Mivel minket a pártpolitikai részek kevésbé érdekeltek, csak a gazdaságpolitikai célokra, tervekre koncentráltunk. Nem lettünk sokkal okosabbak, hiszen a jelöltek inkább az általános liberális elvek hangsúlyozására helyezték a hangsúlyt, így gyakran elő kellett vennünk a nagyítót.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=79730
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:19
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
Látom itt sokan sokmindenben egyetértenek.
Akkor csupán az a baj, hogy most nem OV, hanem Fletó hiénái zabálnak.
Ezt a másik oldal is elismerhetné és akkor nem kéne itt naphosszat tépni a szánkat.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:15
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
ja ! rémálom! :)
értem már!
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:15
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
amugy ,hogy lehet ilyenröl álmodni????
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:15
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
mindenkinek vagy egy álma..............................
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:11
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
Van egy almom... ossze kene hozni egy nagy koaliciot a Magyar emberek erdekeben. az orban az unioban lenne mufti. a gyurcsanyka lenne a koztarsasagi elnok, a kormanyt meg a Bojar Gabor vezetne. a miniszterek szakertok lennenek.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:07
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
szerintem ,pelenkát cserélni!!!! :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:05
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
pénzt akarnak meg hattalmat
mint a öszes politikus
nálunk a volt TSZ elnök ellopta a TSZt.
komolyan

Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:00
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#13
conqui: gondoljunk csak az Orban banyak dolomit-megrendeleseire....
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 19:59
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#12
conqui !
a GRIMM-MESÉK a korabeli krimik ! megtörtént bűnesetek feldolgozásai !

ÚGYHOGY EGYSZER IGAZAT ADOK NEKED !

hogy politikusok hogyan jutnak pénzhez?
ez egy másik kérdés...említettem már, hogy nem vagyok párttag...(szvsz egy párt volt annyira úr, hogy még a pénzszerzést is elcseszte.............ráment a Bem tér !...
egyébként az első nyerő kutyavesztő...ezt Antall József is tudta, de abban a helyzetben el kellett vállalnia-----még akkor is, ha az amerikai útba és a túlfeszített munkába belehalt...felesége szerint, ha németországi gyógykezelés után visszavonult volna, túléli.........)
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 19:59
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
itt ver fog folyni ha a fidesz vezetoi nem rendezik surgosen a 2 milliardos rovid lejaratu tarozasaikat a hitelezo csoportokkal. hianyzik a slepnek nagyon az a.penz.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 19:52
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
nyuszi
Te legalább normálisan reagálsz.
Nos azt írod, tisztességtelenül szerezte vagyonának egy részét.
Mit jelent az, hogy tisztességtelen? Lopta? Nem hiszem és ezt szerintem mások sem - egy két itteni hőzöngőt kivéve. Ők se hiszeik csak másokkal megpróbálják elhitetni.
A másik és nyilvánvaló alternatíva, hogy jó helyen volt jó időben. Hol? Hát persze, hogy a hatalom közelében. Azaz zsíros állami megrendeléseket kapott. Erre mondják azt, hogy szociközeli vagy libsiközeli vállalkozó.
Ez viszont miért bűn???
Szerintem az a nemnormális, aki azt gondolja, hogy bizonyos gazdasági csoportoktól az egyes pártokhoz vándorló a választási pénzek csupán e csoportok jószívűségének bizonyítékai. Azok valszeg olyan idealisták, hogy a Grimm meséket is igaz történetnek hinnék.
Mert miből költött akár az MSZP, akár a Fidesz milliárdokkal többet, mint amennyi pénze rendelkezésre állt? A kampánypénzt persze előbb-utóbb vissza kell fizetni. Hát hogy máshogy, mint zsíros állami megrendelésekkel.
Gondolod, hogy a Fidesz vezérkarnak csupán a hatalom elvesztése fáj. Lóf@szt! Az fáj, hogy milliárdos adósságaikat nem tudják "Fidesz-közeli vállalkozások bödönhöz juttatásával" kiegyenlíteni és félő, hogy a következő kampányra ezen vállalkozások száma számottevően megcsappan.

Szerintem mindenkinek ideje lenne felébredni, amikor arról szónokolnak, hogy miért ez a szoci-közeli vállalkozás kap megredelést vagy miért az az Szdsz-közeli cég nyert a pályázaton.
Vajon miért?
Mert ez az ellenkező térfélen máshogy lenne?
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 18:43
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
a panamát én csak azért használtam, mert Te is azt írtad. én inkább azt írtam volna, hogy nem törvény ellenesen, de tisztességtelenül szerezte vagyonának egy részét.
de hogy ne vádolj egyolalúsággal nekem csányin is az egyik szemem sír, a másik örül.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 18:26
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Akkor rákérdezek: tud valaki olyan információt, amely szerint Kóka János jelenlegi gazdasági és ... miniszter kinevezése előtt vagy alatt bármilyen panamába keveredett volna???
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 14:21
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
igen conquistator elfogult vagy (mint mindenki)! Kóka panamáira miért nem kérdeztél rá?
más: Fodor elnök esetén lenne-e annyi gazdasági "támogatója" a pártnak a hogy a választásokkor finanszírozni tudnák azt a hatalmas költségvetésű kampányt, ami ahhoz kell, hogy újból bejussanak a parlamentbe?
csuloktata 2007. 02. 20. 13:00
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Na erre térjünk vissza, ha Fodor lesz az elnök. Bukszapártodban ezt kizártnak tartom.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 12:41
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Mindig engem vádoltok elfogultsággal.
Hát érdemes ezeket a beírásokat elolvasni...
Mesélje már el valaki nekem, hogy pl. Fodorral kapcsolatban milyen panamát ismer.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 12:20
Előzmény: #3  csuloktata
#4
Nem tudjátok? Hát pénz keresni.
csuloktata 2007. 02. 20. 12:01
Előzmény: #2  matgab
#3
Állami vagyont, szolgáltatást magánvagyonná tenni.

Az egyik izmus képviselői, akik nem tűrik az ellenvéleményt, az általuk "vezetett" városban trükökkel akadályozzák a gyülekezési jogot. Ja csak azokét akik nem szimpik, másokét nem.
matgab 2007. 02. 20. 11:57
Előzmény: #1  portfolio
#2
Mit akarnak? Pénzt, még több pénzt, a saját számlájukon. Azon kívül semmi sem érdekli őket...
Kókának ez a buta kettőig sem tudok elszámolni fényképe megdöbbentően rosszra sikerült...
Akkor már inkább a szokásos sunyi vigyorát nézi az ember...

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek