Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 12:10
Előzmény: #6236  Törölt felhasználó
#6240
pénznyelő
ha még kapnék is érte pénzt nem lenne rossz úgyse állok valami jól:))

Monster 2007. 10. 23. 12:07
Előzmény: #6236  Törölt felhasználó
#6239
penznyelo, én már megszoktam:)
Az index fórumon többször előfordult, hogy ugyanabban a topikban nyilvánítottak engem némelyek komcsinak, illetve mások széljobbosnak, azóta nem foglalkozom azzal, ki minek tart:)
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 12:06
Előzmény: #6234  Törölt felhasználó
#6238
yesterday

más olvasat,mint kuruc info?

ahol ilyen aloldalak vannak:

Cigánybűnőzés
Zsidóbűnözés

Továbbá egy olyan könyvet reklámoznak,hogy magyarok a waffen ss szolgálatában.biztos van még hasonló nyalánkság ,de most nem elérhető.

Ja és Tomcat aki szintén antiszemita,és fajgyűlölő.

Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 12:00
Előzmény: #6233  Törölt felhasználó
#6237
Te Rapista, csak egy kérdés, már a múltkor is meg akartam kérdezni, ismerjük egymást személyesen?
penznyelo@freemail.hu-ra dobj légyszi egy privit.
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 11:59
Előzmény: #6202  Monster
#6236
Monster és komeda, vigyázzatok, mert még a végén ti is bértopicolókká váltok:)
saru 2007. 10. 23. 11:02
Előzmény: #6234  Törölt felhasználó
#6235
Nekem Sólyom elnök úr egyre jobban tetszik, szívesen látnám, ha még több hatalom összpontosulna a kezében, vagy akár Gy.F. helyén is, egyszóval mégis van egy érdekcsoportoktól független, nemzetben gondolkodó emberünk és nekünk épp ilyenre lenne szükségünk !, nem ?
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 10:04
Előzmény: #6233  Törölt felhasználó
#6234
Több olvasata is van a tegnap este történteknek:

link

link

link

link

link

Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 09:52
#6233
CASCO VAGY KÖTELEZŐ ?

A karmester reggel elment a biztositóba:

- Kérem, a vadonatúj autóm kiégett az Operánál!
- Terrorista, nem fizetünk!
-Mit számit az, hogy basszista vagy tenorista?
- Rasszista? Nem fizetünk !
- Ki mondta magának, hogy annak a kóristanőnek van hangja ? ...és az ilyen még a piroson is át mer hajtani !
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 09:08
Előzmény: #6227  Törölt felhasználó
#6232
buxer-
nemértelek
csak nem kintről irogattál?
nemsérült meg a laptopod?
vagy
a fűtött szobából???
Te is fiam buxer?

Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 08:12
#6231
Eddig azt vitték amit Amcsiból, kaptak, most, hogy bele nyúltak a "Német" pénzbe, látszik, hogy rá vernek a kezükre. A némettől tartanak, és ez figyelemre méltó.
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 06:22
Előzmény: #6229  Törölt felhasználó
#6230
Ok Szemir. Részemről lezártam az ideologiai alapozást. Boldoguljatok, ahogy tudtok.
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 03:18
Előzmény: #6227  Törölt felhasználó
#6229
"Az itt írógató nyilas testvérek meg a jól fűtőtt szobáikból sértegetik a tőzsdéző polgárokat."

Mit csináljon szerencsétlen elnyomott antiszemita, ha esélye sincs arra, hogy holnap izraelbe deportálják hazánk erkölcsi, szellemi és pénzügyi óriásait? Mert ha tenne ezügyben vmit, yóóól bedugnák egy sötét verembe tizenöt évre. Mit tehet, ha szilárd meggyőződése, hogy az ország jelenlegi szellemi, erkölcsi, egészségügyi és pénzügyi állapotáért elsősorban az országot 1948 óta folyamatosan vezető zsidó "elit" a felelős? Mit csináljon, ha azt látja, hogy az ún. tömegtájékoztatás MINDIG elferdíti a kényes tényeket, úgy, hogy az MINDIG a zsidóknak kedvez? Mit tegyen, ha azt látja, hogy a tv-s, rádiós, újságíró, művész, zenész, színész, politológus, szociológus, író, költő, - egyszóval a tájékoztató és véleményformáló emberkék több mint fele!!! (talán kétharmada) zsidó!? Eddig is tudta, de ahogy utánamegy ki zsidó a médiában, politikában, közéletben és jönnek sorra a nevek, ez is zsidó, az is, amaz is, hát ledöbben.
Egyet tehet: írogat, hátha egyszer - úgymond - másnak is kinyílik a szeme, hátha egyszer eljutunk odáig, mikor elegen mondják, elég volt a hatvanéves zsidóuralomból, a hatvanéves zsidóagymosásból, a hatvanéves folyamatos pofátlan fosztogatásból, lopásból, pusztításból, hülyéneknézésből. És akkor azt lehet majd mondani: van három hetetek, hogy elhúzzatok innen a vérbe. (Merthát a tolvajt, gyilkost, sikkasztót, károkozót, stb... meg szokás büntetni. Ha a kivételes nép fia, akkor legalábbis bonyolultabb a helyzet.)
Persze ez egy naiv baromság most, talán tíz év múlva másképp látjuk a helyzetet - de mindig naiv baromság maradna, ha az antiszemiták "nyilas testvérek" nem írogatnának...
Néha kitiltják őket - az alkalmankénti szabadszájúság tökéletes ürügy.
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 01:29
Előzmény: #6227  Törölt felhasználó
#6228
Buxi nyughass már. Abban a bársonyos kobakodban, abban vannak nyilasok. Meg azokban a szovjet regényekben melyeket olvasol, és amiken felnőttél.Nem lehetsz ilyen szellemi toprongy. Menj a plastba magyarázd a gimnazistáknak mit tegyenek.
Tedd magad hasznossá.Ne itt erőlködj, Semmi értelme.
Törölt felhasználó 2007. 10. 23. 01:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#6227
Azok a csürhék legalább kimentek vállalva a nagy verést és a polgárok megvetését a hule véleményükért. Az itt írógató nyilas testvérek meg a jól fűtőtt szobáikból sértegetik a tőzsdéző polgárokat.
kissherceg 2007. 10. 22. 23:51
Törölt hozzászólás
#6226
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 23:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#6225
Szerintem jogtalanul tiltotta meg a rendőrség a tüntetést az Operaház környékén.
Egy biztonsági zóna jogos, de hogy még a környékére sem engedték a tüntetőket, az szerintem szabadságjogokat sértő. Demokratikus joga szerintem mindenkinek, hogy tisztes távolságból kifejezze nemtetszését egy politikussal szemben. Egy egész városrészt azonban nem sajátíthat ki magának egy politikus, mert látó és hallótávolságot követel a népétől...

A sörösüvegeket dobálók természetesen vandál bűnözők, a zsidózás pedig szellemi alultápláltságról tanúskodik. Önmagukat minősítik.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 23:44
#6224
Sajnálatra méltó helyzet................, hogyan tud ez az ember otthon emelt fővel a családja szemébe nézni? Ennyi szitkot gyalázatot cipelni, ez az ember nem tudja mire vállalkozott.:)
2222 2007. 10. 22. 23:38
Törölt hozzászólás
#6223
kissherceg 2007. 10. 22. 23:28
Törölt hozzászólás
#6222
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 23:26
Előzmény: #6219  Törölt felhasználó
#6221
cetas

Akkor az a csürhe aki ezeket kiabálta

továbbá ezt csinálta:

"Az árpádsávos és nemzetiszínű zászlókat lobogtatók többsége arcát kendővel és sállal takarta el, miközben sörös üvegekkel dobálták útközben az autókat, illetve a házak falait."

no comment

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók