Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 12:12
Előzmény: #3619  Törölt felhasználó
#3620
Nem kommentálom...
jmak - montreal:
"Azért örjöngenek mert a Magyar Gárda megalakulása áthúzta a terveiket.

Amire játszottak egy kivéreztetett, megfélemlitett társadalom kialakitása amit szivatni lehet végnélkül.

Ennek a tervnek a keretében kezdték felfuttatni a cigánybűnözést, ezért akarják legalizálni a drogfogyasztást, ezért támogatják a buzikat és a hasonló devianciákat. Mert ha a Magyar Gárda jól startol, amire van esély, az emberek megszerethetik őket ahogy amerikában megszerették a Guardian Angels egyesületet is."
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 02:41
Előzmény: #3618  Törölt felhasználó
#3619
Tisztelt Felettvaloim, Nektek akinknek eskudtem hogy a erste netbrokern zrt-t. rendbe rakom.

Jelentes:

Tisztelt PSZAF Tisztelt Erste Bank ERSTE BANK ZRT. TISZTELt Felhasznalok.

Mikozbent ti hitetlenul ketelkedtetek muveletem sikeressegeben, reg targyalasokat probaltam folytatni, (Bozsik Balazs( Ertelmes ember ) magam Nagy Laszlo S a kozel 1 ev alatt rajtam keresztul atfojtt 4-8 milliard forint tapasztalatai,bizonyitekai alapjan donto bizonyitekaim vannak a program olyan hibaira mely miatt aaz ERSTE BANK ZRT TOZSDEI KERESKEDESEI JOGAT azonnali hatallyal kerem tobb ugyveddel atnezetve tovabbi vesztesegek elkerulese miatt felfuggeszteni.
.Hetfon reggel.
Erre keszuljetek, bocsanat elore szolok.

NINCS ALKU !!!

2 millio 500 ezer forintot ajanlottak fel , de hulyenek neztek.
Nem bloffolok. Tobb igen fontos, bizonyitekot bemutattam nekik .Matematikai, kozgazdasagi muveltseguk Bank of Nyul(bocsanat a nehai ma mar nyuli takarekszovetkezettol)
sarlatamsag, hozza nem ertes, korabbi hibaik be nem ismerese . Felsobb iranyitas hangfelvetelekkel, s emailekkel bizonyithato kapcsolatfelvetel megtagadasanak vadjaval, hazugsaggal, csalas gyanujara okot ado jelekkel vadolom ERSTE BANKOT.
MAI NAPTOL TOTALIS HABORU kisember kontra sarlatan erste Bank PERT kezdemenyezek illetve provokalok.
1. pont kernem a legfelsobb beavatkozast Papp Edit illetve altala kijelolt emberek,kulso igazsagugyi szakertok bevonasat.
2.. ;pont . Alabb csatolt bizonyitok miatt felhivom ERSTE BANK valamint Felhasznalok figyelmet, S kernem PFASZ-t kulonos tekintettel- a bizonyitekok alapjan- Minenfele befektetesi jellegu jog ideiglenes felfuggesztesere.

Megigerten,hulyenek neztek
PER utolso csepp verig.
PSZAFtol hetfon nyitas elott kertem azonnali kereskdesi joguk felfuggeszteset.A rendelkezesemra allo bizonyitekok alapjan csupan a veletlen muve hogy nem tortent komolyabb baj.
Magam reszerol havi jelentos milliohoz kozelim osszeggel jarulok hozza egy precedens eteku perhez.

tisztelt NEM ERSTE BROKER ZRT vezetosege.. TUdjak mi zajlik e ket toronyban.?

Alkura nem vagyok hajlando, kerem ne keressenek.
En kerestem felsobb vezetoseget, de bezarkoztak,elzarkoztak.

Kezdodjek hat aminek kezdodnie kell.
Ezuttal kernem PFASZ-t hogy tozsdei, ugyleteim, altalam fizetett ellenorzo emberuk mellett folytathassam, amennyiben megsem fuggesztenek fel kereskedesi jogukat. (Elofordulhat hisz technikailag nehez masik broker ceghez transzferlani reszvenyeket)

Levelemet elkuldom minden Erste Bank fiokba s vezetosegbe (europa) >Szukse eseten Nagyobb europai lapokban bizonyitekaim hiteles mas bankokhoz tartozo szaemelyek reszere atadom.,illetve OFASZ-nel letetbe helyeztetem.
Mivel teljes penzemmel jatszottak,nincs vesztenivalom.Szerencsere nem vesztettem jelentoset,de nem rajtuk mulott
A igazsag nem en vagyok. Dontsenek egy hosszura nyulo perben.
Koszonettel

dr. Nagy Laszlo ersteper@freemail.hu
sms 70 9448000

Megigertem.Megteszem.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:53
Előzmény: #3617  Törölt felhasználó
#3618
És ki az aki az egészségügyben nem érdeklődik a több biztosítós modell iránt? Így elég nehéz lenne partnert találni.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 14:33
Előzmény: #3616  Törölt felhasználó
#3617
"A tárca szerint nem összeférhetetlen, hogy a miniszter kabinetfőnökének közös patikája és cége van a több-biztosítós modell iránt érdeklődő Axa Egészségpénztár igazgatóhelyettesével." INDEX
No Komment
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:46
#3616
Azt gondolom, amig nem tudjuk/tudjátok elkerülni, hogy azonnal elkezdjetek politizálni, mutogatni, neveket emliteni, ha Magyarország jelen állapotáról van szó - addig nincs elörelépés.
Valahogy az általános emberi értékek mentén lehetne elörehaladni - mindenki tisztában van vele, hogy egyetlen szervezet v. politikus sem tökéletes - söt mi sem - és mindenkit végsö soron az önérdek (is) motivál.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 13:07
Előzmény: #3614  Törölt felhasználó
#3615
Végső soron ez egy tőzsdei topic, nézzük akkor milyen eredményekkel büszkélkedhet a koalíció pusztán az ország gazdasági mutatóit tekintve? Lassan 5 év kormányzás(?) után.
Hogy a közhangulat milyen azt nem kell ecsetelni, hacsak nem behunyt szemmel jár
az ember az országban. Vagy vak. (Az viszont hallja)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 12:36
Előzmény: #3613  Törölt felhasználó
#3614
Ebben a topicban az egy főre jutó agybeteg ultra két fő.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 10:22
Előzmény: #3612  Törölt felhasználó
#3613
OK. Rendben:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 10:05
Előzmény: #3611  Törölt felhasználó
#3612
Ez tök jó, amit írtál, csak egyrészt ezt senki nem vitatta, másrészt nem is ezt kérdeztem, és nem is tőled:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 09:59
Előzmény: #3608  Törölt felhasználó
#3611
Tisztázzunk valamit. Magyarország nem részvénytársaság, hanem Köztársaság. Ha egyes magukat arra felszenteltnek vélt neoliberális kozmopoliták úgy gondolják, hogy szabadon garázdálkodhatnak, még akkor is.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 09:32
Előzmény: #3608  Törölt felhasználó
#3610
Elképesztő, hogy csak jelképekben tudtok gondolkodni!
Csíkos zászló, jelképes TV székház, jelképes gárda, jelképes október 23., ....egyenruhák, erőszak, szekták, jobbak-jobbik...
Attak Magyarország....Mi lesz veled Magyarország....
A múlt század közepén a németek is elkezdtek németkedni, nemrég a szerbek, ma már mi is magyarabbak vagyunk mint tavaly....
Jó ez?
Kell neked az a székház?
Ha kell vedd meg az államtól!
Vagy gyújtsd fel, hogy senkié se legyen!
Hová jutunk???
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 09:19
Előzmény: #3608  Törölt felhasználó
#3609
A "Gyurcsány..." kezdetű topicban pedig várom továbbra is a válaszod, amiről megfeledkeztél.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 09:19
Előzmény: #3602  Törölt felhasználó
#3608
"A TV székház nem magyar tulajdon. Jelképe az idegenek hatalomszerzésének Magyarországon. :(((("

Te Cetas, volt-e már veled olyan a tőzsdén, hogy egy papírt:
- külföldi felvásárlási ajánlat során adtad el;
- vagy egy sima prompt ügyletben előfordulhatott esetleg, hogy külföldi állt a vételi oldalon (pl. OTP és Rahumkulov)?
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 09:14
#3607
itt az ősz itt van újra...(okt.23)
saru 2007. 08. 24. 09:02
Előzmény: #3605  Törölt felhasználó
#3606
"El kéne kezdeni a lajstromba gyűjtést. Aztán elszámoltatás és rájuk verni a kamatokat is. "

Messzemenően egyetértek !
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 08:23
Előzmény: #3603  Törölt felhasználó
#3605
"Mindig a lényegtelen elemeket emeled ki mindenből."
Érdekes:
"A TV székház nem magyar tulajdon."
Szerinted a székház ostromból ez a lényeges?
Amúgy milyen tulajdon?"

Ebban az a lényeges, hogy ez a politikai garnitúra mindent elad, és aztán visszabérelteti a magyar néppel...
Állandóan szegényítik a nemzetet, és gazdagítják a magyar nép rovására a külföldi befektetőket. Nyomorultak !!!! :((((
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 00:13
Előzmény: #3601  Törölt felhasználó
#3604
El kéne kezdeni a lajstromba gyűjtést. Aztán elszámoltatás és rájuk verni a kamatokat is.
Mondom ezt én, aki még személyesen nyomtam emberek kezébe a "Beszélőt" 89-ben. Ha mond ez valakinek valamit...
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 00:09
Előzmény: #3602  Törölt felhasználó
#3603
"Mindig a lényegtelen elemeket emeled ki mindenből."

Érdekes:
"A TV székház nem magyar tulajdon."

Szerinted a székház ostromból ez a lényeges?

Amúgy milyen tulajdon?

Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 23:33
Előzmény: #3599  Törölt felhasználó
#3602
"Ez szerinted normális Cetas???"

Pénznyelő!
Mindig a lényegtelen elemeket emeled ki mindenből. :(

A TV székház nem magyar tulajdon. Jelképe az idegenek hatalomszerzésének Magyarországon. :((((
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 23:24
Előzmény: #3600  Törölt felhasználó
#3601
Napi sajtószemlém során, az imént "tekintettem meg" a HíTV-n a Morvai Krisztinával készített interjút:
javascript:showEditWindow('link

link

Az interú vége fogott meg a legjobban.
Morvai Krisztina is kiáll a nemzeti tulajdon megvédéséért. :)
Sőt, kifejti, hogy az ORGAZDÁKTÓL a magyar nemzet vissza fogja venni azt a nemzeti vagyont, amit a nemzetmészáros Gyurcsány&Kóka duó éppen áruba kíván bocsátani...

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek