Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2014. 03. 25. 09:24
Előzmény: #43258  dexter
#43260
Írtam, hogy nem szó szerinti idézet. Ettől még lehazugozta saját magát orbán...
pampa 2014. 03. 25. 09:23
Előzmény: #43253  upgrayeddAKS
#43259
Na látod,pont ezért írtam, hogy próbálok nem írni csak olvasni a választásokig.
Bármit írok ez a vád:

"hát igen... igazad volt, valóban minimális az esély rá, hogy nem megbízásból kampányol

annyira azért senki sem elfogult, hogy ne merjen rosszat mondani a "gazdáiról""

Először is tisztázzuk azt, hogy melyik hozzászólásommal kampányoltam a kormány mellett?

A másik pedig az, hogy nincsen GAZDÁM! Lehet, hogy neked van, de én a magam ura vagyok!

Részemről ennyi.

szvsz
dexter 2014. 03. 25. 09:22
Előzmény: #43252  upgrayeddAKS
#43258
ez valóban hazugság, mert egészen pontosan ezt mondta:
"ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok"

link
bigyula 2014. 03. 25. 09:15
Előzmény: #43255  Stiv
#43257
"Ha a fővárosba jár dolgozni akkor költözzön oda..."

Mivel vidéki, így jár neki "szolgálati" lakás a fővárosban, vagy egy összeg, hogy tudjon bérelni egyet...
bigyula 2014. 03. 25. 09:11
Előzmény: #43252  upgrayeddAKS
#43256
"ez szemenszedett hazugság... ezt még gyerekkorában mondta, amikor bűvésztrükköket adott elő a nagyérdeműnek!"

Én úgy emlékszem, hogy miniszterelnökként mondta. Tehát, sokkal súlyosabb eset... :)
Stiv
Stiv 2014. 03. 25. 09:10
Előzmény: #43248  Stiv
#43255
Ha a fővárosba jár dolgozni akkor költözzön oda...Ne az adófizetők pénzét égesse..Több mint fél milliót kap havonta,közben meg csőd szélén táncol az ország..

Amúgy meg van földgáz,lpg,hibrid,
elektromos autó..
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 03. 25. 09:09
Előzmény: #43251  Törölt felhasználó
#43254
egyébként azért is érdekes téma ez, mert ha a fityisznél nem tudják, hogy milyen nickek alatt kampányol, akkor nem tudnák beazonosítani, így még akkor is leírhatná, ha "csak" pártember... de ha pénzért kampányol, az azért nagyon durva... agyament bagázs ez a fidesz, az biztos... azt hiszik magukról, hogy ők a gestapo, aztán még ahhoz is hülyék, hogy x nap alatt kiderítsék, mennyi Szlovákiában a regisztrációs adó :) kontraszelektált egy "elitünk" van, az biztos :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 03. 25. 09:05
Előzmény: #43251  Törölt felhasználó
#43253
hát igen... igazad volt, valóban minimális az esély rá, hogy nem megbízásból kampányol

annyira azért senki sem elfogult, hogy ne merjen rosszat mondani a "gazdáiról"

mondjuk az meg a FIDESZ színvonalát sejteti, hogy ilyenekkel kampányoltat, ráadásul a lehető legrosszabb helyeken, ahol nem csak esély nincs a "megtérítésre", de még égetik is magukat

persze lehet az is, hogy a szórakoztatás (mint figyelemelterelés) a cél :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 03. 25. 09:00
Előzmény: #43249  bigyula
#43252
""Ne arra figyeljenek, amit mondok, hanem arra, amit teszek." Tehát, saját maga hazugozta le magát... "

ez szemenszedett hazugság... ezt még gyerekkorában mondta, amikor bűvésztrükköket adott elő a nagyérdeműnek! a szövegkörnyezetéből ragadta ki a bukott baloldal médiája, mert amúgy ezek (FIDESZ és MSZP) a háttérben nem kapaszkodnak össze, ezek esküdt ellenségek, mint hazát védő és hazaáruló erők... jin és jang, világos és sötét, stb.
Törölt felhasználó 2014. 03. 25. 08:56
Előzmény: #43246  upgrayeddAKS
#43251
"különben az is beszédes, hogy nem mered kimondani: hazudtak, hülyítették a népet, stb. eltőzsdézés ügyben..."

Bizony beszédes. Egy szimpla Fidesz szavazó gond nélkül leírja, miért ne tenné meg. Egy civil, aki magánemberként a magánvéleményét írja ide le, simán válaszol ezekre akármennyire pártkötődése van. Csak egy pártember az, aki ezeket a kérdéseket elkerüli, mert nem teheti meg, hogy leírja a választ.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 03. 25. 08:55
Előzmény: #43241  pampa
#43250
"penznyelo már válaszolt helyettem a kérdésre. Azt írta, hogy nem tőzsdézte el.
Én pedig nem venném a bátorságot, hogy megcáfoljam. "

csak azt látnám 1x, hogy gerinces vagy, és felvállalod a véleményed ilyen (amúgy sem nagy horderejű, de annál többet a jellemedről eláruló) témában

amúgy a net anonym, hacsak nem ismeri kubatov elvtársad a nickeid mögött rejtőző éned... szóval ha nem megbízásból kampányolsz, hanem csak meggyőződésből, akkor nyugodtan leírhatod a véleményed, nem lesz retorzió a kurmány részéről... vagy fizetésért égeted itt magad?
bigyula 2014. 03. 25. 08:54
Előzmény: #43241  pampa
#43249
"penznyelo már válaszolt helyettem a kérdésre."

Én a Te véleményedre voltam kíváncsi. A válaszodat úgy értelmezem - mivel elfogadod Pénznyelő válaszát a sajátodnak -, hogy teljes mértékben egyetértesz vele. Csak azt nem értem, hogy akkor min vitatkozol?

"Abból lehet tudni, hogy egy politikus hazudik...mozog a szája.

Ez a "szint" alakult ki a fórumon. Normális beszélgetést, vitát itt már nem lehet elképzelni.

Csak a személyeskedés, vagdalkozás, anyázás a menő "stílus"."

Ezt orbánnal kellene tisztáznod, aki azt mondta (talán nem szó szerint így, de lusta vagyok visszakeresni): "Ne arra figyeljenek, amit mondok, hanem arra, amit teszek." Tehát, saját maga hazugozta le magát...
Stiv
Stiv 2014. 03. 25. 08:53
Előzmény: #43245  Törölt felhasználó
#43248
Ezt valahogy kihagyták a híradóból....

Nem változik itt semmi,csak a zsebtömés megy..
Törölt felhasználó 2014. 03. 25. 08:52
Előzmény: #43245  Törölt felhasználó
#43247
Nem hát. Mondjuk ebbe pont nem a cím a probléma. Hanem az, hogy az állammal és az önkormányzattal is kifizettette az utazásait. Mert a 40e km/év egyáltalán nem sok (pláne ha valaki Pécs és Budapest között ingázik gyakorlatilag).
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 03. 25. 08:49
Előzmény: #43241  pampa
#43246
hát, ezen potyogtak a könnyeim :) ...a nevetéstől...

ad1 a politikai téma mindig is indulatokat gerjesztett, ez nem mostanra lett úgy, hogy túl sok az érzelmi töltet akár a politikai témájú topikokban, akár a részvényekkel, tőzsdékkel foglalkozókban...

ad2 "Ez a "szint" alakult ki a fórumon. Normális beszélgetést, vitát itt már nem lehet elképzelni."

ez teljesen bagoly mondja verébnek stílus... elkezded rossz irányból ekézni az EU-t 2 idióta bulvárhírrel meg azzal, hogy képtelen vagy elemezni a bulvárhírben felvázolt szituációkat... erre még le is vezetem neked, hol bénáztad el (hátha máskor ügyesebben tudsz kampányolni), aztán minden másra reagálsz, csak arra nem, amik teljesen jogos kérdések ezzel kapcsolatban (nyilván nem kötelességed válaszolni, nem szerepel a munkaköri leírásodban :) de azért illene valamit összehozni...)

különben az is beszédes, hogy nem mered kimondani: hazudtak, hülyítették a népet, stb. eltőzsdézés ügyben...
Törölt felhasználó 2014. 03. 25. 08:44
Előzmény: #43242  Stiv
#43245
lenne egy fogadásom ez a hír nem fog 10 percen keresztül menni a híradobba.
Törölt felhasználó 2014. 03. 25. 08:40
Előzmény: #43241  pampa
#43244
A kérdése, hogy ne kelljen keresned:
1. Scmitt plagizált? Igen vagy nem.
2. Az MNYP eltőzsdézték az emberek pénzét - ez igaz, vagy nem? Igen vagy nem.

Törölt felhasználó 2014. 03. 25. 08:39
Előzmény: #43241  pampa
#43243
"Csak a személyeskedés, vagdalkozás, anyázás a menő "stílus"."

Tévedsz. Csak tudod, illik válaszolni a feltett kérdésekre. Főleg, ha előtte te kezdeményezted az adott témát és te elvárod a hasonló kérdéseidre a válaszokat.

Szóval válaszolsz a kérdésekre?
Stiv
Stiv 2014. 03. 25. 08:23
#43242
Zsigó négyszer megkerülte a földet szolgálati autójával

A bajai polgármester korlátlanul használhatta hivatali autóját, így szűk négy év alatt összejött a 163 ezer kilométer.Utazási költségeit a bajai önkormányzattal finanszíroztatta, holott képviselőként az állam 556 ezer forintot fizetett neki havonta erre a célra.

163 ezer kilométert autózott 4 év alatt szolgálati Skoda Superbjével Baja fideszes polgármestere, Zsigó Róbert – értesült az Index közérdekű adatigénylés útján. Ez a távolság elég arra, hogy nagyjából négyszer megkerülje a földet – írták.

A hírportál becslése szerint a Fidesz-szóvivő által felhasznált 10 943 liter üzemanyag 4-4,5 millió forintba kerülhetett Bajának. A több mint négymillió forintos benzinszámlát egyébként kihagyta vagyonnyilatkozataiból az egyik legjobban kereső parlamenti képviselő. Havi 1,66 millió forintos jövedelme részben abból származik, hogy olyan messze lakik a munkahelyétől. Havi 556 ezer forintos pótlék járt neki emiatt az Országgyűlés honlapján közzétett adatok szerint.

Az ügy pikantériája tehát, hogy Zsigó az állammal és Baja városával is finanszíroztatta utazásait. A város önkormányzata 2010. novemberben hagyta jóvá, hogy Zsigó magánutakra is korlátlanul használja a hivatali autót.

Zsigó a fenti állításokra nem reagált, Baja jegyzője megerősítette, hogy a polgármester által felhasznált benzint valóban a város fizette. A Mol havonta kétszer küldött számlát.

A bajai önkormányzat a cikkre úgy reagált: Zsigó Róbert munkaidőn kívül, hétvégén és ünnepnapokon is ellátta polgármesteri feladatait, és nem minden esetben különíthető el pontosan a szolgálati autó magán- vagy hivatali célú használata. A járművet ráadásul nemcsak a polgármester használja, hanem más hivatali feladatokat is ellátnak vele – közölték.

Szanyi Tibor MSZP-s országgyűlési képviselő közleményében arra szólította fel Zsigó Róbertet, hogy álljon a mentelmi bizottság elé és módosítsa vagyonnyilatkozatát.

link

pampa 2014. 03. 25. 08:08
Előzmény: #43240  bigyula
#43241
penznyelo már válaszolt helyettem a kérdésre. Azt írta, hogy nem tőzsdézte el.
Én pedig nem venném a bátorságot, hogy megcáfoljam.
A hazudás kérdésére is megvolt a válasz már többször is itt a fórumon.

"Abból lehet tudni, hogy egy politikus hazudik...mozog a szája."

Ez a "szint" alakult ki a fórumon. Normális beszélgetést, vitát itt már nem lehet elképzelni.

Csak a személyeskedés, vagdalkozás, anyázás a menő "stílus".

szvsz

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek