Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:36
Előzmény: #1595  Törölt felhasználó
#1600
más is van ezzel így, mostanában sokat cikkeznek az olvasásértésről..... általános oskolában lehet pótolni....
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:34
Előzmény: #1597  Törölt felhasználó
#1599
"hoppá".... egyébként: "ki mint él úgy itél".....
a "bértopikoló", ha van, úgy ír mint Te....
Más.....
link
A megtalált lobogó
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:34
Előzmény: #1597  Törölt felhasználó
#1598
ugyan már dlph, érvek. mi mellett vagy ellen lehetne érvelni veled szemben. aki meghalna, hogy mások elmondják véleményüket, amennyiben az neked tetszik. ha nem, akkor meg fenyegetőzöl (nem előszörre). szánalmas vagy, komolyan. jótanácsként: forradalmárként élni békeidőben nagy lúzerság. gondolom amikor értelme lett volna, békés állampolgár voltál. így megy ez. add át üdvözletem Szűrös Matyinak, Pozsgai Iminek, Csinatalannak...

Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:19
Előzmény: #1596  Törölt felhasználó
#1597
Hoppá ! Szintarto, fretek. Lehet többen vannak?
Érvek száma NULLA.
Helyette személyeskedés. Ezt ismerem koszorús költőnk és mesemondónk Conqestraktor tollából.
De vannak itt még hasonló színvonalon:)

Szvsz ne izgasson az alkatom tesóm . Jobb lesz úgy számodra, maradjunk ebben.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:13
Előzmény: #1590  Törölt felhasználó
#1596
"Cetas, nekem elfelejtettél válaszolni. A kérdés továbbra is áll (DLPH-nak is, mert ő is írt erről). Szóval: kik itt a bértopicolók? Nickeket kérek. penznyelo"
Sajnos, ebben nem segíthetek. :)))
Annyit viszont tanácsolnék a bértopikolóknak, hogy ne írjanak olyan sokat és olyan sűrűn, hogy az a "főállásuk"munkaköri kötelességeinek ellátását lehetetlenné tenné. :)))
Az alábbi linken a mai Kereszttüz!!!
Verebes István, Bakáts Tibor, Nagy József kedélyesen társalog Fábry Sándorral:

link
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:08
Előzmény: #1592  Törölt felhasználó
#1595
Szintartó háromszor olvastam el, hátha megértem. Feladtam.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:03
Előzmény: #1592  Törölt felhasználó
#1594
Az "igazmondó" néhány korábbi kijelentése....:
Orbán az Európai Unióról:

„Európát sajnos nem tudjuk megerőszakolni, mert nagy testű, és mi kicsik vagyunk”(1993)
„Nem mi lépünk be a közösségbe, hanem Európa érkezik Magyarországra.”(2002)
„Mi nem csatlakozni szeretnénk az unióhoz, hanem Európa újraegyesítését kívánjuk,”(2002)
„Ha minden jól megy, mi lehetünk Európa C – vitaminja.”(2003)
„Mi európai kereszténydemokraták elfogadhatjuk azt a tételt, hogy Európa hosszabb távon is demokratikus Európa marad, ahol a politikai döntések jogát nem az igazság, hanem a mindenkori többség döntései határozzák meg.”(2004)
„Nekünk Brüsszelből ne mondja meg azt valaki, hogy mi csak egyetlen úton járhatunk.”(2006)
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 19:02
Előzmény: #1590  Törölt felhasználó
#1593
DLPH, "meghalnál, hogy szabadon elmondhassam a véleményem, bár abszolút indifferens számodra, hogy mit hiszek valóságnak."

eredetileg ez kb. úgy végződött: "bár nem értek egyet Önnel"

szvsz sajnos alkatilag alkalmatlan vagy arra, hogy őszintén tegyél olyan (liberális) kijelentést, mint, hogy meghalnál azért, hogy....

ne erőltesd.

remélem, érted a külöbséget



Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 18:52
Előzmény: #1579  Törölt felhasználó
#1592
Gyönyörű szépség a kommunistázásod, csak egy probléma van ezzel, mint mindig, a „Te, Ti kommunistátok, rossz kommunista, de a miénk az nem ….”
Az átverések, hát igen vannak de az is csak mindig a másik oldalon, arra már kevesen emlékeznek, mikor egy pökhendi fiatalember annó, csak némi vállrándítással kisérve mondta, hogy más a választási ígéret, s megint más a kormányzás.
Aztán kicsit később egy dossziét szorongatva ellentmondást nem tűrő hangon bizonygatta kiket figyeltek meg , s miféle pénzből….

„Nem tudjátok micsoda pénzt áldoztak a kommunisták (mai szeretett kormányotok is az!! ) mindig is a megtévesztésre, hazugságokra, álcázásokra, csúsztatásokra, megdumálásokra. A lényeg a hülyítés. Minden vonalon.”

Ez például nagyon jellemző volt egy „Országjáró”,vagy micsoda nevű hetente kéretlenül mindenkire rátukmált „lapra”……
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 18:51
Előzmény: #1590  Törölt felhasználó
#1591
A miniszterelnök úr rendben megérkezett Berlinbe. Kiváncsian várom a híreket.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 18:25
Előzmény: #1589  Törölt felhasználó
#1590
Fretek ez így nem lesz jó. :))
Azt hiszem erre kezdték el mondogatni a csúsztatást nem?
----------------------------------------------------------
Ez neked a vehemens? Hát Konki milyen?
Meggyőzni? Lehet. De csak egy valamiről : GONDOLKODJ . Aztán cselekedj. Akár tőzsdézel, akár állást foglalsz bármiben.
Hogy HOGYAN foglalsz állást , az nekem mindegy.
De ha GONDOLKODÁS NÉLKÜL, és a fizetett melósok közben kitüntetnék magukat itt a fene nagy nyugodt belterjes
egyetértésben, az kicsit -hm- fura.
Mintha dörzspapírra ülne az ember. Kellemetlen érzés.

Létezik még a világon hazafiság, tisztesség, becsület. Majd nekimész ezeknek máskor is, mint az utcán újságot olvasva egy lámpaoszlopnak.Bárhová visz a sors, ezeket nehezen fogod kikerülni.

Hadd legyen mottón az IGAZI liberális mottó : meghalnék azért, hogy szabadon elmondhasd a véleményedet.
(SZDSZ - huhhh)
Tudod hány honfitársad halt meg azért, hogy Te itt most szabadon élhess?

Nem jött össze.

A legreménytelenebb rabszolga az, aki azt hiszi magáról, hogy szabad.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 18:08
Előzmény: #1587  Törölt felhasználó
#1589
elhiszem. de akkor ki és miért akarsz meggyőzni ebben a topicban ilyen vehemensen.
csuloktata 2007. 03. 24. 18:06
Előzmény: #1585  Törölt felhasználó
#1588
Böszme kormánya törvénybe foglalta (!) az adócsökentést, vagy nem? Igaz választás után kiderült, hogy rajtam kivül mindenki látta, hogy ez nem tartható!
100 lépés program?
Vállalkozások akadálymentesítése (gyengébbek kedvéért a működés és adózás egyszerüsítése, adminisztráció csökkentése)?
Ha jól emlékszem ez nem tiszta Mszp kormány volt.

Azért én emlékszem egy népmesére, ahol egy pásztor kisrác mindig odaszalad az öregekhez, hogy a nyájnál vannak a farkasok, s jót röhög rajtuk, mikor azok odarohanva semmit nem találnak. Aztán amikor jön a farkas, akkor hiába kér segítséget, csak legyintenek rá, mondván már megint hantázik...
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:57
Előzmény: #1586  Törölt felhasználó
#1587
Fretek hidd el, abszolút indifferens számomra, hogy mit hiszel valóságnak.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:56
Előzmény: #1583  Törölt felhasználó
#1586
Bravó pénznyelő, ravasz.
Lenne. Csak az bibi, hogy értelemszerűen vannak kivételek is.
Hát ez nagyon gyenge érv lett ez az UFO-s dolog. De hangzatos.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:47
Előzmény: #1584  pampa
#1585
ha valaki sok UFO-s könyvet olvas, az előbb-utóbb látja is őket
pampa 2007. 03. 24. 17:41
Előzmény: #1583  Törölt felhasználó
#1584
Az SZDSZ a 2002-es kampányban és a 2006-osban is az adó csökkentéssel szerzett nagyon sok szavazatot,ha a 2010-esben is előhúzza az adó kártyát és a tömegek felülnek nekik,akkor tényleg ezt érdemli ez az ország.
Demszky már 4. ciklus óta építi a 4-es metrót,a pártja meg örökké adót csökkent az emberek meg kajálják a sok dumát.
De most isten bizony 2010-től....
link
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:29
Előzmény: #1579  Törölt felhasználó
#1583
"Egy tisztességes ember inkább nehezebben feltételez egy másik emberről tisztességtelenséget."
Na ebben nagy igazságod van DLPH. És akkor ezt vonatkoztassuk a topicban lejjebb írtakra is...
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:24
Előzmény: #1581  Törölt felhasználó
#1582
Oké, DLPH, ez korrekt válasz. Csak azt nem értem, hogy ha szerinted csak ő az, akkor miért használsz többesszámot.
Yesterday és Cetas még nem válaszolt, várok az ő válaszukra is.
Törölt felhasználó 2007. 03. 24. 17:09
Előzmény: #1578  Törölt felhasználó
#1581
Penznyelo Konki 100 %, erre a nyakamat teszem. Nem gond, ha más ezt nem hiszi el.
Hogy nem egy személy dolgozik ezzel a nickel, az már nekem is gyanús lett, de ebben messze nem vagyok bizonyos. Csak valószínű.
Lehet, fáradt, ideges, italos, akkor is változik a stílus.

Mást nem vettem észre, igaz nem vagyok állandó olvasója a poltikai topicoknak.
Szóval részemről egyről tudok, de abban viszont holtbiztos vagyok.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek