Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:38
Előzmény: #16119  Törölt felhasználó
#16120
nem én írtam a szabad akartról jó lenne, ha olvasnál is nem csak indulatból nyomnád itt a sületlenségeidet
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:36
Előzmény: #16116  Törölt felhasználó
#16119
miér thülye kérdés? te mondtad, h a szabad akarat illúzió... szerintem jogos a felvetés, hogy akkor mondd el, miért gondolod ezt. de ha ezek alapján a kérdés hülyeség, akkor a te kijelentésed is természetesen hülyeség... fájna, ha néha gondolkoznál?
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:35
Előzmény: #16092  Törölt felhasználó
#16118
mszpre nem, az egyértelmű
fidesz: inkább leszek öngyilkos mint a zorbánra
szdsz nveteséges...
mdf: csak a bokros miatt...
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:28
Előzmény: #16116  Törölt felhasználó
#16117
Ebben a kérdésben mi is a hülye? Ha nem tud rá válaszolni, akkor talán nem a kérdés a hülye. Ha meg igen, akkor szeretném megismerni a választ.

Ja, hogy az a hülye, hogy én nem elégszem meg ezekkel az üres szövegekkel (lásd lejjebb társait is), hanem szeretném tudni a konkrétumokat is. Micsoda hülye dolog. Tényleg. Emiatt lennék erkölcsi mélységben. Ahelyett, hogy skandálnám az utcán és hajigálnánk az utcaköveket, mi?:)

"nincs demokrácia"
"nincs szabadság"
"elnyomnak minket"
"nem képviselik a magyar érdekeket"
"a magyarság tönkretétele a cél"
stb. stb.
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:19
Előzmény: #16115  Törölt felhasználó
#16116
na nem hazudtolod meg magad ma sem "Leírnád, hogy jelenleg KONKRÉTAN milyen jogodban vagy korlátozva, mi az, amit nem tehetsz meg, pedig szerinted jogod lenne megtenni?" jössz ezekkel a hüle kérdéseiddel:)))
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:17
Előzmény: #16114  Törölt felhasználó
#16115
Ja, hogy eleve provokálás volt a célod. Legalább őszinte vagy:)
Erre azért válaszolj légyszi. Lent írod:
"a szabad akarat puszta illúzió"
Leírnád, hogy jelenleg KONKRÉTAN milyen jogodban vagy korlátozva, mi az, amit nem tehetsz meg, pedig szerinted jogod lenne megtenni?
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:11
Előzmény: #16112  Törölt felhasználó
#16114
Látom elevenbe találtak a dolgok... Mondjuk nem titkoltan ez is volt a cél... Muszáj (köszönöm a korrekcióért :) ezt leírnom. Rá se ránts, Pénznyelő, lesz ez még így sem! :DDD
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:03
Előzmény: #16109  Törölt felhasználó
#16113
pedig eléggé feldúltnak látszol az írásod alapján csak úgy sugárzik belőle az indulat
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:03
Előzmény: #16103  Törölt felhasználó
#16112
"Ami viszont kétségtelenül elismerésre méltó benned, az az, hogy bár sülllyed a hajótok"
Nem tudom, milyen "hajótok"-ról beszélsz. Nekem ugyan van hajóm, de az nem süllyed:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 16:01
Előzmény: #16103  Törölt felhasználó
#16111
"Amúgy az ostoba, egysíkú, láthatóan megrendelésre készülő véleményeid valóban téged minősítenek"
Kikérem magamnak az alaptalan vádaidat.

"muszály"
Muszáj.
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:59
Előzmény: #16108  Törölt felhasználó
#16110
Node már elnézést.
A vélemény tehát amit itt írsz nem a sajátod?
Ha a véleményedet minősítik az oké tehát, mivel a vélményed minősítése nem minősíti magát a véleményformálót tehát téged?

Hát ez is egy vélemény.
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:57
Előzmény: #16108  Törölt felhasználó
#16109
Ja, és félreértetted: szó nincs sértődésről. Tőlem, azt ír, amit akar, max. magát minősíti és nem reagálok rá. Én csak annyit írtam, hogy nem kívánok ilyen stílusban és ilyen szinten vitázni. Semmi sértődés.
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:55
Előzmény: #16107  Törölt felhasználó
#16108
DLPH, ugyan már, ne tettesd, hogy nem érted. Ha valaki azt írja, hogy SZAR, AMIT ÍRTAM, az oké. Mert ekkor a VÉLEMÉNYEMET MINŐSÍTI. Érvek nélkül ez se korrekt, de ez rendben van. Az viszont nincs, hogy valaki azt mondja, hogy ÉN VAGYOK HÜLYE, plána ha olyat ír, hogy erkölcstelen stb. Ezzel a SZEMÉLYEMET MINŐSÍTI. Hát ez a különbség a kettő között, ha eddig nem tudtad volna. És ez nem nebáncsvirágság, hanem vitakultúra kérdése. Ami ezek szerint vagy van valakinél, vagy nincs. Én nem érzem feljogosítva magamat arra, hogy másokat ismeretlenül minősítgessek, becsületességét, erkölcsösségét, stb. kétségbe vonjam. Ugyanezt elvárnám vitapartnereimtől is. Úgy tűnik, hiába.
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:28
Előzmény: #16096  Törölt felhasználó
#16107
"Nagy hőbörgésed közepette azt végig sem gondolod, hogy az ÁFA a legigazságosabb adó. Itt nincs eltitkolt, elcsalt jövedelem, off-shore cég, semmi, itt fizet, aki fogyaszt. Akkor miért baj, ha éppen ezt emelték?
penznyelo"

A tartalmával nem foglalkozom. Értéktelen.

Nade most ez nem volt személyeskedés ugye?
Ez a nebáncsvirág szerep nem áll jól egy fiúnak pénznyelő. Itt ez a jó kis fogalom "személyeskedés" és arra kiváló, hogy ha ki akarsz szállni amikor kedved van, akkor kiszállhass a vitából.Egyébként is mi ez a hülyeség? személyeskedés...ugyan már...személyesen neked írták...és? Válaszolj, érvelj, de legalábbis csinálj úgy, mint egy ffi...nem kell minden csipcsup kis fogalmazásra megsértődve elvonulni mint egy 8 éves kislány.Komolyan mondom élőben egy férfival így nem lehetne 3 szót sem váltani nomrálisan..ha rosszkor köhögsz, már személyeskedésről csacsogna és lelépne felhúzott orral.

kis hőbörgő :)
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:28
Előzmény: #16105  Törölt felhasználó
#16106
ne essél túlzásokba:)))) lehet én vagyok naiv, de gyilkos magyarellenes érzéseket azért nem feltételezek pénznyelőről
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:24
Előzmény: #16104  Törölt felhasználó
#16105
Ki szállta meg? :D Az ördög vagy Jahve/Jehova? "Monnyon le, űzzük ki, mennyen haza" a kiválasztott hazába...
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:19
Előzmény: #16103  Törölt felhasználó
#16104
megszállott, de azért ne bántsd:) van neki szerintem épp elég baja
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 15:15
Előzmény: #16102  Törölt felhasználó
#16103
Talán a házad ég, hogy kiabálsz? :D Amúgy az ostoba, egysíkú, láthatóan megrendelésre készülő véleményeid valóban téged minősítenek, nem pedig azokat akikről írsz, vagy írnod muszály. Ne aggódj, nem a Klónok támadását éled meg, bármilyen hihetetlen, de egyre több embernek kezd tele lenni a t..e a te és a hozzád hasonlók sületlenségeivel. És, hogy milyen alapon írok rólad "ilyen jellegű véleményt"? Azon az alapon, hogy hónapok óta olvasom a különféle topicokat ezen a honlapon, és (eddig) külsősként enyhén szólva bosszantott az a fajta fennhéjázó, öntelt, kioktató stílus és modor, amit képviselsz. Ami viszont kétségtelenül elismerésre méltó benned, az az, hogy bár sülllyed a hajótok, te következetesen kitartasz az igazoltan hibás ideológia mentén, és nem menekülsz, mint a többi.....
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 14:59
Előzmény: #16098  Törölt felhasználó
#16102
Csabesz:
"Pénznyelő. Hogy mi történhetett veled, amitől ilyen morális/erkölcsi mélységekbe buktál le és élsz"
Miért van az, hogy nem a véleményemmel foglalkozol, hanem ismeretlenül (még nick szintjén sem beszélgettünk sose, hacsak nem klón vagy) azonnal minősítgetésbe kezdesz? Milyen alapon mondasz te rólam bármilyen ilyen jellegű véleményt?

A személyeskedésben nem vagyok partner, beszélgess azzal ilyen szinten, aki vevő rá. Vannak itt sokan, lesz elég játszótársad.
Törölt felhasználó 2009. 06. 23. 14:47
Előzmény: #16099  Törölt felhasználó
#16101
vagy ami még rosszabb nem is tudnák még, ha akarnák akkor sem

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek