Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 10:08

ERSTE NetBroker  

Tud valaki valamit erről miért nem megy?

A telefont nem veszik fel!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SZABOROBERT 2022. 10. 17. 15:49
Előzmény: #1319  bube
#1320
Kellő előkészítés után,két tájékozott emberrel???...Te jó ég,ez úgy hangzik,mintha valami maffiahálózatba csöppentem volna....
bube 2022. 10. 17. 14:11
Előzmény: #1314  SZABOROBERT
#1319
Igen bemenni, de kellő előkészités után! Előny két tájékozottal ott lenni. Közeli rokontól tudom!
Ungabunga 2022. 10. 17. 14:09
Előzmény: #1317  abasca
#1318
Én egyelőre kiutaltam, számlát még tartom egy darabig. Ha lesz megfelelő minőségű felületük, akkor visszatérek. Amúgy ezt nem értheted, de ha nem vagy benne, ettől az egésztől kihullik a hajad, menekülj.
abasca 2022. 10. 17. 14:03
Előzmény: #1315  TothTam
#1317
Nekem 2 hét "késéssel" most szombaton írtak jóvá osztalékot. Szóval nem kapkodták el, van még miben fejlődniük!
Kvazir 2022. 10. 17. 13:32
Előzmény: #1313  Ungabunga
#1316
Ricsi vehető TDT-re, az Oti és a MOL nem.
Valami racionális magyarázat?
Tényleg tragédia az egész....
TothTam
TothTam 2022. 10. 17. 13:29
Előzmény: #1308  abasca
#1315

Sziasztok!
USA részvény osztalékfizetése október 11-n volt. Az IB-n aznap ahogy kell jóvá lett írva.
Erste-nél a mai napig nem jött meg.....
6 nap óta csücsülnek a pénzen, plusz még az osztalékjóváírásért a sarcot le is vonják....
igazán ügyfélbarátok!
SZABOROBERT 2022. 10. 17. 13:09
#1314
Erstéhez be kell menni személyesen a szerződés megszüntetéséhez vagy elég kiutalni a pénzt,és emailben felmondani a szerződést?
Ungabunga 2022. 10. 17. 12:07
Előzmény: #1312  Kvazir
#1313
Sajnos nem. Esetleges, hogy mikor van ott. Komoly nagyon. Valaki beszélt velük mostanában?
Kvazir 2022. 10. 17. 11:56
#1312
Rájött-e valaki, hogy mitől függ, hogy a tdt ablak bent van-e?
Valamikor megjelenik a kis kocka, valamikor meg nem.
Hihetetlen az egész...
Ungabunga 2022. 10. 15. 07:55
Előzmény: #1310  totoro
#1311
Megtennéd, hogy megírod nekik te is? Csak hogy érezzék a törődést...
totoro
totoro 2022. 10. 14. 21:52
#1310
Tragédia ez a rendszer, fingom sincs mennyi a beker áram, hol vagyok nullában, mennyi a nyereségem egy lezárt pozin, ráadásul az hogy minden kötéskor még feldob egy szerződést, hogy azt is hagyd jóvá, komolyan azt hiszik ide csak mari nénik jöttek, akik évente egyszer vesznek valamit?  Napi 50-szer görgetni, elfogadni, plusz sok másodpercet elvesztegetni ajánlattételkor ma, amikor nyugaton tőzsdei cégek milliókat áldoznak dollárban arra, hogy századmásodpercekkel gyorsabb legyen a kapcsolatuk a tőzsdéhez, egyszerűen elfogadhatatlan. Ha követek egy instrumentumot, és változtatom az árat a betett tételen, akkor ott marad szerződésekben az is ami nem is él már. Mi a faszért? Ma is vagy 50 ajánlat volt már nap végére a listában, de ebből 30 már rég nem is élt. Van hogy alig találom meg, hogy melyik az élő ajánlat, volt hogy vissza akartam vonni, de már nem tudtam, mert fél perc volt mire eltaláltam melyik is az élő szerződés a listában, és melyik nem. A mobil applikáció egy fos, arra, hogy kövesd a kereskedést teljesen alkalmatlan, arra jó max. hogy egy már meglévőt menedzselgess fapadosan, kurva lassan, egy kötésen ma 20-30mp-et homokórázott mielőtt bekerült. Komolyan, ha nem látnám nem hinném el, hogy ez egy mai magyar banki környezetben elfogadható, debil, amatőr hibák tömkelege az egész.
8uk52 2022. 10. 14. 21:00
Előzmény: #1308  abasca
#1309
Itt nincs Randomos ping idő az emailre, én lassan 2 hete nem kaptam választ az emailemre, örülök ha karácsonyi ajándékként kapok majd.
abasca 2022. 10. 14. 14:56
Előzmény: #1300  trochosa
#1308
Szia!
Nálam már 2 hete késnek az egyik részvény után a jóváírással, egy hete írtam nekik még csak nem is válaszoltak. Elég nyögvenyelős ez így!
trochosa 2022. 10. 14. 12:29
Előzmény: #1302  TothTam
#1307
Köszi!
Nem zavar, csak tudni akartam, ez-e a szokás. Kis gcik:)
Fenyo 2022. 10. 14. 11:55
#1306
NYESZ-R számlámra utalt pénzből vettem magyar részvényt, szabad pénz a számlán előtte nem volt.A törvény írja elő, de az Erste oldalán is kint van:
"Tranzakciós díjkedvezmény! Minden, a nyugdíj pénzszámlára történő befizetést követő, befektetési eszköz vételére vonatkozó tranzakció – a befizetés erejéig – díjmentes."
Természetesen levonták a 0.0035%-ot
Akik figyelnek és szólnak szó nélkül jóváírják, de ez tiszta lopás, MNB vizsgálat kijárna, merthogy megnézném azt, hogy 1000 emberből kb. hány ellenőrzi le, vagy egyáltalán tud-e róla.Randomnál minő csoda tudta a program, hogy mi a törvény és mi a dolga, sose volt ilyenből probléma.2007 óta még nem volt idejük kijavítani a programot, pedig anno mint régi Erste ügyfél kismilliószor jeleztem és írták jóvá a jogtalanul levont tranzakciós díjakat.Lopni jobb, mert sok kicsi sokra megy.Anyádat Erste!
SZABOROBERT 2022. 10. 14. 10:15
Előzmény: #1304  Ungabunga
#1305
Őszintén nem tudom...Ahogy olvastam itt a nálamnál régebb óta ismerők akik ismerték ezt a rendszert ,nagyon sokan írták,hogy jelezték ezt az erste számára,de nem foglalkoztak vele,és én már nagyon régóta olvastam ezeket a hozzászólásokat.Igazából véve nem hittem el ,hogy ennyire tragédia a rendszerük,mint ahogy sokan írták anno,de teljesen igazuk volt...
Ungabunga 2022. 10. 14. 10:10
Előzmény: #1303  SZABOROBERT
#1304
Megtennéd, hogy írsz nekik te is? Csak hogy sok ilyen véleményt halljanak.
SZABOROBERT 2022. 10. 14. 10:05
#1303
Napokban írtam egy hozzászólást ,pontosabban kritikát,ami ezt a trágya erstés fost illette...Nem vagyok egy hőzöngős típus,de nagyon trágár szavakkal tudnám illetni ezt a fos rendszert,egyúttal velük...Amit ez a "nagytudású" cég képvisel és nyújt,az inkább hasonlít egy harmadik világbeli pénzügyi szolgáltatóra..Egy haráridős tranzakciót kötöttem náluk,(ez volt az utolsó is)amit az első tíz percben   nem engedett lezárni a rendszer.Ijesztő hogy egy nagy kontraktusszám esetében minimum szívinfarktus éri az embert ,mert percekkel később érkezik meg a teljesítés visszaigazolása is...Mondhatnám hogy béna vagyok,de több mint 10 éve hatizom,és ez most rendszerprobléma lehetett,nem pedig a rendszer nem ismerése...Átláthatatlan ,drága,hol működő hol nem rendszer...A többi problémát le sem írom...Az adóbevallásban ettől a cégtől könnyen fog menni az elkészítés...Kiutalom ettől a cégtől a teljes pénzem,és örökre elakarom felejteni ezt a kis kalandot...Ebben a topikban többet ezért nem fogok szerepelni,mindenkinek sok sikert!Remélem sokan olvassák olyanok is ,akik most nyitnának számlát valahol....Bye-Bye erste...
TothTam
TothTam 2022. 10. 14. 08:35
Előzmény: #1300  trochosa
#1302

Szia,
IB-nél már aznap 11-n jóváírták...
Erste szokás szerint pár napot pihenteti....
Ungabunga 2022. 10. 14. 07:38
Előzmény: #1297  gpeti
#1301
Sajnos igen:( Beszéltem mindkét céggel (Erste+KBC) soroltam a problémákat és nagyon önérzetesen védték a saját rendszerüket. Nem is értették, hogy mi a probléma amikor kérdeztem, hogy mitől realtime ez az egész? Grafikonok nem frissülnek, a megbízások beadása egy kész tortúra, különösen a KBC-nél, ahol a petit elavult programnak nevezték. De mondom 15 éve is jobban működött mint Önöknél a jelenlegi. Lárifári, nem érdekli őket, nem haragszanak meg ha más cég szolgáltatásait veszem igénybe stb. 

Topik gazda

nagyonkezdo
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek