Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 18:22

NEM SZAKAD LE MAGYARORSZAG FEJLODNI FOG!  

cSELEKEDJUNK! EPITSUNK! LEGYUNK BUSZKEK ,DE NE EGOISTAK,HOGY TE,VAGY A NAGY SENKI MAS.....



Torekedj a jot megteremteni es buszkek lesznek rad!



hello
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:39
Előzmény: #61  BudFox
#79
azért ez nem túl korrekt duma politikailag, ugye?

"Mostanában megnő a mellettünk levő zálogház forgalma. Mert az emberek nem tudják kifizetni a gázszámlákat, meg a többit... No meg rengeteg cigány is jár oda, mert ők meg nem tudják beosztani a pénzüket
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:30
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
A témához...
Nem azt látom gondnak, hogy Magyarország leszakad - mert az utolsókból is lehetnek elsők! Felzárkózni pedig bőven lehet. Ha nem nemzetellenes vezetők ülnek a bársonyszékekben...
Az az érdekes kérdés inkább, hogy kiknek fog és milyen áron fog fejlődni Magyarország?
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 17:14
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
szerinted vallasztotta...szerintem Nem.

igy mar nem mindenki...ha en es Magyar kollegaim maskent gondoljuk.

hello
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 17:01
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Minél lejebb jutunk, annál könnyebb fejlődni.

Most ezt az utat választotta a magyar nép!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 16:58
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Ha,energadat kreativitasba es Sikeres emberekkel toltod...magad is feltoltotsz es fejlodsz..aztan motivalod tarsad cselekedeteiddel...majd o is lep + iranyba...akkor kimozdultal te es o a holtpontrol...irany a cel: Fejlodni fogtok,ha van visszonyitasi erzeketek is akkor a haladast is + konyvelitek el....oromot lenduletet okoz,de ha hallgatsz a suketeten neha vakon dumalonak ...es elhiszed amit mond..akkor visszaessel,mert a a Dumalo csak demagogizalni akart...es felelmeket taplal beled,mert neki az volt a celja,hogy csak ra hallgass,mert o ez igaz ember.

Szerintem a folyamatmegallitok felelemkeltok NEM akarnak mast mint sajat magukat a Vadkacsak elere...ennyi az Alternativajuk...aztan majd kesobb megmondjak a frankot...de rajossz,hogy felesleges volt megallni a dumalonak.

Cel: nem az aki V alak elso madara akar lenni,hanem Te es Csapatod.
Törölt felhasználó 2007. 02. 08. 15:23
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
Elnezest meg nem tudok irni jol....tanulom..Tartsuk.

ok?
Törölt felhasználó 2007. 02. 08. 15:22
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Mindig tarsuk szem elott...amit ebbe a topicba irt Hello:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 19:32
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Cel,beruhazasok ...szemleletmodvaltozas....Kivalo Attitud kitartas lojalitas csapatszellem...folyt,Te.

koszonom.

Sikeres Magyarorszag!

Ne,legyetek arulok!

Tarsatok ossze Kivalo orszagotok van!

a rossz paradigmakat dobjatok ki.

Sikeresnek kell lennetek...irjatok historyt,

hogy gondoljanak ratok tisztelettel becsulettel.

Ok:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 17:46
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
Keressetek a portalokat!

Iden kap Magyarorszag nagyobb osszeget,hogy a Vallalkozasok fejlodni tudjanak....Magyarorszag Hajra!

Sikeres lesz.

hello
Törölt felhasználó 2007. 02. 05. 12:30
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#70
Nem jöttél hiába...:-)
tokos. 2007. 02. 05. 10:15
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
Van ennél jobb is lehetne még nagyobb jégpálya helyette. A barátok felépítik jó pénzért.
Törölt felhasználó 2007. 02. 05. 02:07
#68
Én egyébként azt javasolnám, bontsák le a parlamentet, és akkor lehetne ingyen kempinget nyitni a Kossuth téren. A parlamentre úgysincs szükség: az ellenzék az utcán politizál, a kormány meg teszi amit jónak lát...
szász 2007. 02. 04. 22:36
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
ez tényleg gáz. a külföldiek részvény állománya már csak 120 milliárd. decemberben még 200 volt. erre gondoltál?
pampa 2007. 02. 04. 19:38
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
Hiába fejlődünk...

link
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 23:29
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
ja, most az érdekesebb, mint nézni a végtelenített, brazil szappanoperákat is alulmúló, röklámokkal tarkított szemetet, amit aktuálpolitika gyanánt akartnak a nyakamba löttyinteni a médiamágusok, hogy ögyé.
Na, egy szép tömören megfogalmaztam.
Számomra a nap híre a 16:24-es.
És még fontos a 16:45-ös. Ha már itt vagyunk, javallom átnézésre,
link
című szösszenetet, azon belül is a 18-as táblát. Arra varjatok gombot, szerintem több, mint gáz.
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 23:11
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Miután már nem jársz erre, így költői marad a kérdés...
És akkor most mi a fontos dolog?
Aha látom, Neked a Fizika világképe.
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 22:05
#63
Jé, ilyen is van? Mármint többször láttam a topic nevét kvülről, de be csak most néztem. Nem, mintha maradnék, mert magasról teszek az egészre. Arról nem tehetek, hogy nállunk túl magas az egy főre jutó baltafejűek aránya, meg ez az egész csak arra jó, hogy ne figyeljünk oda a fontos dolgokra. Szóval maradok a Fizika világképe olvasgatásánál. Meg dógozok, mert valakinek azt is kell...
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 21:28
Előzmény: #61  BudFox
#62
Ezt a Havas-t külön szeretem.
Mikor először láttam, a lóhere jutott eszembe.

Miből lesz a cserebogár mi?
BudFox
BudFox 2007. 02. 02. 21:01
#61
Mostanában megnő a mellettünk levő zálogház forgalma.

Mert az emberek nem tudják kifizetni a gázszámlákat, meg a többit.

Ma láttam egy nőt, kinek kezében valami régebbi karóra lehetett, meg arany nyakláncok. Az vitte zálogba adni.
No meg rengeteg cigány is jár oda, mert ők meg nem tudják beosztani a pénzüket, ez az ő bankjuk.

Itt tartunk.......
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 20:20
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#60
Államadósságról...
Ma reggel - valamelyik csatornán - Torgyán ecsetelgette ezt a témát Havas H-nak..., majd az összeg (100 md USD) elhangzása után Havas egy laza kézmozdulat mellett benyögte: olyan valuta tartaléka van az országnak, hogy egy nap alatt kifizeti.
Hoppá! Szakértelem...
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 18:52
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
na igaz én is abba hagyom ,mert ez nem politikai forum waze! :))
csak a tököm kivan már ezektől meghúzok egy trendvonalat oszt ez van!
legalább szóltak volna előre!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 18:39
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Hello most már nem csak ez a topic, de te is az idegeimre mész.
Hello te fiú. Nekem tökmindegy hogy vörös vagy barninges vagy, de ez itt egy ...izé... hogy is mondjam.... tőzsdei fórum. Érted eztet te itten? Fogod? Veszed az adást? Vágod?

Namármost : ha híveket akarsz szerezni itt egy valamilyen "Együtt a daloló holnapokért" vagy mondjuk "Az igaz KISZ-fiúk pártja" nevű
alulról építkező szerveződésedhez ahol te kívánsz lenni a párt első titkára,
mondd már meg nekem helló te fiú : mi a fenének itt csinálod?

Vagy csak gyakorlod a helyesírást-fogalmazást ? Még mindig szarul megy. De ne add fel.

Tudod mi háborított fel engem ebben a szóáradatodban?

Ha veled valaki nem ért egyet az már KÉTSZÍNŰ? He?

Na, helló te fiú. Ha végeztél a nyelvtannal és már fogalmazni is jobban megy, akkor tarts egy kis önvizsgálatot. Kezdd el, szállj magadba, nézelődj ott belül, hátha találsz valamit, és tájékoztass minket találtál-e valami értékeset ott benn.

Vagy csinálj amit akarsz, de ne csinálj itt agitprop fórumot egy tőzsdefórumból. Hülyén veszi ki magát.

Én inkább a helyedben saját magam leszakadásáért aggódnék....

------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------
Na mámeg itt van...

Hello te fiú!

Mondd csak : valami szellemi fogyatékos retardált baromarcú bégető birka
agyamosott szavazómasinának gondolsz te engem itt?

Miféle hülyeségeket hordasz itt össze? Méghogy a te korodban? Meg nem vagy magyar?

Akkor mit szólsz bele komám? Ez egy szuverén független ország (lesz előbb utóbb) , mit dumálsz te itt bele a mi kis belügyeinkbe? Unatkozol? Vagy fizetnek ezért?

Amúgy csak nem képzeled hogy ezt a baromságot elhiszem? Csak nem képzeled hogy AHOGY írsz és AMIT írsz nem árulja el , hogy ki vagy?

Amúgy tudod mit?

Tényleg nem vagy magyar. Hazátlan vagy. Az, hogy iskolázatlan is, senkit nem zavar. De az előbbi kissé zavaró tényező.

Fiatal vagy még koma. Fejezd ezt a marhaságot be, mondtam már : szakadj el az ATV mellől, tartózkodj a kereskedelmi csatornák intenzív bámulásától is.

Fogj kezedbe egy könyvet, olvasgass. Tudom, régimódinak tűnik, de nem baj. Ezzel a szókincsed bővül, ismereteid a világról szintén.

Kezdd könnyebbekkel: Robert Merle, Victor Hugo, Jókai Mór. Ekkor valami megváltozik benned, de ezzel ne törődj, hanem előre tovább hajrá.

Kapcsolj magasabb sebességfokozatba :
Ray Bradbury, Mihail Bulgakov.

Aztán keresd meg Orwell Állatfarm-ját és 1984 című könyvét, olvasd el őket, gyere ide vissza, és megbeszéljük, hogy az érettségi után ( 4 évet kibírsz, nem a világ) , hogyan képzeled a továbbtanulásodat.

Megegyeztünk hello? Ideírogatást ezalatt pihentesd.
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 18:30
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#57
Tisztelt Magyarok...es mindenki!

Higgyetek magatokban es a Jo szandek vezerelje utatok,hogy celokat hoditsatok meg ...Okos ember a magyar Matyaskiralyotok ota csak a haburu acsarkodas kaosz...NE,NE....Epitsetek gyermekeitek jovoet....MAGYARORSZAG TOLETEK LESZ GAZDAGABB A MUNKATOKTOL...ES NEM A SEMMITTEVES HABURUITOL.....
Sok SIKERT KIVANUNK NEKTEK SZIVBOL:::MERT MINDENKIRE SZUGSEG VAN! HA ELJON A VEG!
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 18:26
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
Na mámeg itt van...

Hello te fiú!

Mondd csak : valami szellemi fogyatékos retardált baromarcú bégető birka
agyamosott szavazómasinának gondolsz te engem itt?

Miféle hülyeségeket hordasz itt össze? Méghogy a te korodban? Meg nem vagy magyar?

Akkor mit szólsz bele komám? Ez egy szuverén független ország (lesz előbb utóbb) , mit dumálsz te itt bele a mi kis belügyeinkbe? Unatkozol? Vagy fizetnek ezért?

Amúgy csak nem képzeled hogy ezt a baromságot elhiszem? Csak nem képzeled hogy AHOGY írsz és AMIT írsz nem árulja el , hogy ki vagy?

Amúgy tudod mit?

Tényleg nem vagy magyar. Hazátlan vagy. Az, hogy iskolázatlan is, senkit nem zavar. De az előbbi kissé zavaró tényező.

Fiatal vagy még koma. Fejezd ezt a marhaságot be, mondtam már : szakadj el az ATV mellől, tartózkodj a kereskedelmi csatornák intenzív bámulásától is.

Fogj kezedbe egy könyvet, olvasgass. Tudom, régimódinak tűnik, de nem baj. Ezzel a szókincsed bővül, ismereteid a világról szintén.

Kezdd könnyebbekkel: Robert Merle, Victor Hugo, Jókai Mór. Ekkor valami megváltozik benned, de ezzel ne törődj, hanem előre tovább hajrá.

Kapcsolj magasabb sebességfokozatba :
Ray Bradbury, Mihail Bulgakov.

Aztán keresd meg Orwell Állatfarm-ját és 1984 című könyvét, olvasd el őket, gyere ide vissza, és megbeszéljük, hogy az érettségi után ( 4 évet kibírsz, nem a világ) , hogyan képzeled a továbbtanulásodat.

Megegyeztünk hello? Ideírogatást ezalatt pihentesd.

Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 18:24
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Tisztelt W!

Foglallkozzatok magatokkal...marmint munkatokkal van elet a szivetek helyen akkor van miert faradozni...cselekedni dolgozni kreativnak lenni magad es embertarsaid miatt kell...Mi lenne,ha azt mondanam,hogy most egy japannal a kornyezeti artalmakrol beszelunk a masik oldalon projeteken ..ahogy mondjatok...biztos azt mondanad,hogy Foglalkozzak Gyurcsan Ur hibaival?...

hello
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 17:33
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#54
Jo Napokat !

A Belulrol kifele valtozast ismeritek?
Van az erdeklodesi kor
Nem hiszem,hogy a provokalas a kordonra mutogatas elobbre visszi orszagotok.

Addig masok jot szorakoznak rajtatok es epitik az orszaguk gazdagsagat.

bar en nem vagyok Magyar csak tanulom nyelvhasznalatat,de eleg idos vagyok,hogy a Ti Orban Uratok...nem fogja magarol lemosni,hogy szelsoseges provokalo hangulathoz nyul..ahajat ,hogy targyalna es idejet orszagotok jovonek alakulasara forditana a tobbi fideszes kollegajaval eggyutt...Hiba...nem ertjuk?.....
hello

es van a befolyasolasi kor a szemilyiseg csk akkor tud valtoztatni a kornyezeten,ha megerti,hogy van amin lehet valtoztatni es van amin nem foleg nem manipulalva provokalva a tomeget az jora soha nem vezetett...nalatok DEMOKRACIA VAN NEM DIKTATURA ES akikra a jot mondjatok azok nincsenek tisztaba vele...provokaljak a hatosagot is.....
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 03:50
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
Tényleg.... Miről?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 11:30
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
euroset te mirol beszlesz?
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 11:14
Előzmény: #49  tokos.
#51
Az alábbi link számai minden szónál többet mondanak.

2002 óta majdnem megduplázódott az államadósságunk.
!
Idén csak a kamatokra rámegy gyakorlatilag az összes SZJA-befizetés.
!
EZ az, ami valóban rémisztő. Az 1989 előtt felvett adósság egy részét még tudtuk valahogy törleszteni, eladtuk hozzá a fél országot - ezt már nem lesz miből. Dolgozunk, dolgozunk, de munkánk verejtéke kamattörlesztésre megy el. (És az adósság tőkeösszege vajon mennyit nő még a következő 3 évben?)
Nem érdekel, ki milyen színű, vörös vayg barna. Hornék alatt csökkent az államadósság. A Fidesz alatt lassan, de tovább csökkent. Fletóék latt majdnem megduplázódott újra. És mire ment el az a pénz? Elfolyt, semmilyen maradandó haszna nincs. És ezt a koloncot soha nem fogjuk tudni ledolgozni a nyakunkról. Hát ez a baj, de nagyon.

link
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 11:06
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#50
hehehe

Mintha Ovodás vekkert olvastam volna.
Általános marhaságok csak neked nincs fogalmazód. :(((
tokos. 2007. 01. 31. 10:40
Előzmény: #48  zotya32
#49
Akkor bocs. A végét félreértettem.
zotya32 2007. 01. 31. 10:34
Előzmény: #47  tokos.
#48
Bocs, félreértettél; én nem vagyok feri párti, és blikk olvasó sem; A lényeg az, hogy feri megmagyarázza mit miért fog tenni, (aztán valóságban nem teszi) és az atv-s doridok meg majd ismételgetik, drágaaranyosbolgárúr, és festettjózsika is jól kibeszéli és rákontráz, és minden sínen lesz nekik 2010-re is. És hasonló eredményt fogunk majd látni az mtv-n este, hogy ismét nyertek, megcsinálták.
tokos. 2007. 01. 31. 10:28
Előzmény: #46  zotya32
#47
Az legyen a legnagobb örömöd az életben, hogy nyertek.
zotya32 2007. 01. 31. 09:36
Előzmény: #45  tokos.
#46
Ezen kár háborogni, hogy mit nem tud a mi ferink. Amiért itt van azt nagyon jól csinálja, jól beszél, hihetően; legalábbis a blikk-en nevelődőtt hatalmas választói réteg számára. Eredménye mint látjuk meg van, működik. Miért is kéne aggódnia? újabb 40 évre biztosítva vannak, és úgy, hogy azt is mondhatják szabad a választás, mi ezt tudjuk, és ti ezt is akarjátok, hisz mindig mi nyerünk.
tokos. 2007. 01. 31. 09:26
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#45
Na, tennap én is néztem egy darabig a komát, aztán rámjött a hányinger. Illetve már az elején rámjött, de aztán egy darabig még visszanyomkodtam.

Mit is beszél ez? Aszongya, hogy ha bezárják a kórházakat, akkor majd mindenki sokkal jobb szolgáltatást kap. Na persze, de arról nem beszélt, hogy miből. Attól, hogy bezárnak X-et a maradék Y még semmivel sem lesz jobb. Ahhoz némi lóvét kellene beléjük tömni, hogy világszínvonalú szolgáltatást kapjunk. Mit is mondott a koma? hogy majd Nyíregyházán ugyanazt kapják a betegek, mint Londonban. Basszus, ez elmebeteg. Ezt elhiszi neki bárki is? Azt hittem a pofátlan hazudozásnak is van határa, de rá kell jönnöm, hogy tévedtem. Ha ezt Viktor mondta volna...

Ami meg télleg jó volt, az a Suzuki vs. Golf. Nem tudja mi különvbség. Ezt egyébként elhiszem. Csak azt nem tudom, hogy akkor mit tud. Tudja-e, milyen két közalkalmazotti fizetésből eltartani három gyereket. Tudja-e milyen, mikor az egyiket kirúgják- neki köszönhetően, és csak az egyiké marad. Tudja-e milyen, mikor a gyereked nagyon szeretne valamit, de nem tudod megvenni, pedig esetleg párezer Ft-ról van szó.

Lóf.szt tud ez. Illetve egyet tud, hazudni, pofátlanul, gátlástalanul.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 09:10
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
1. Moldáviához még sokáig lehet majd hasonlítani Magyarországot és jó erdménye lesz.

2. Ha már Moldávia is előttünk lesz, nyithatunk a világra (Afrika, Ázsia).

3. Minél hátrébb kerülünk, annál könyebben mutathatnak ki fejlődést.

4. Ahol elhiszik a választók, hogy több adóból kevesebb (de fizetős) szolgáltatást nyújtva jobb lesz, ott mindent elhisznek, még azt is, hogy ez a "reform".
(Így az is reform, hogy egy cigerettásdobozban már csak 19 szál van és növelik a jövedéki adóját, s nem áremelés. És azt sem fucsállja senki, hogy a több adóbevételből mégis kevesebb jut közcélokra (egészségügy, oktatás), illetve a több bevétel ellenére soha nem látott mértékban adósodik el az ország.)

Szóval, van hova fejlődni, GONDOLKODÁSBAN is!!!
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 09:00
#43
az emberi naivsag mindig is lenyugozott....

na mindegy. Tegnap kivetelesen neztem a TVt... ATV, Friderikusz es feri... egyik parthoz sem kotodom, meg mielott barki barhova sorolna. Azt mondja feri, hogy annyi az egesz, hogy osszebb kell huzni a nadragot, es aki eddig Suzukit vett, annak kicsit lentebb kell adnia, es majd ez utan golfot fog venni, bar igazabol nem tudja mi a kulonbseg, de biztos van... mindezt eloben bele a kepernyobe.... oszinten.... mi a f@szt vartok egy ilyen embertol??? :DDDDDD Nem mintha a masik jobb lenne....

A multheten egyebkent 2 propaganda film is lement a TVben arrol, hogy Romania kamuzik, es igazabol szar hely.... hat nekem vannak kint elo ismeroseim, pontosan tudom mi ujsag van kint... Greenspammel ertek egyet, tudomasul kell venni, hogy mindenki beelozott minket. Senkit nem erdekel ez az orszag azok kozul, akik tehetnenek valamit erte. Mindenki csak a nagy penzeket nyulja le, errol szol a jatek. Sorolhatnam az EUs projekteket meg palyazatokat, hogy mikre vettek fel szaz milliokat es aztan mi lett belole.....

De igaz, tekintsunk a jovobe. Tekintsunk.... elhiszitek, hogy ebbol az alapbol ami nekunk van, a jovo jobb lesz???? gondoljatok mar vegig.... nezzetek mar szet magatok korul... tele van az orszag kutyautokkel, butakkal, bunkokkal, taplokkal, balf@szokkal. Szerintetek ezek az emberek milyen kovetkezo generaciot nevelnek fel? Jovo??? hm...

az emberi naivsag mindig is lenyugozott....
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 08:46
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#42
ez sajna nem igaz, többek között ajánlom figyelmedbe bármelyik mnb tanulmányt v akár cikket:
link

a lakossági hitelállomány dinamikája a III. né-ben tetőzik, a környező országokhoz képest pedig nagyobb a hitelfelvételi hajlandóságunk. ez tény.

az okairól illetvee hogy ez hova vezet, már lehet elmélkedni.
Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 08:46
Előzmény: #40  BudFox
#41
ugyan már LÁRI FÁRI!!!
emberek már a topik címe is hazugság!
vagy csak nem fedi teljesen a valóságot?
lehet bárhogy értelmezni, de sajnos a tényeken nehéz vitatkozni. Kérdem én ?mutasson valaki olyan gazdasági mutatót ahol nem vagyunk az utolsók között. Innen már tényleg művészet lenne tovább szakadni, de attol tartok, hogy ezek még arra is képesek lesznek. Csak, hogy bebizonyítsák, számukra nincsen lehetetlen.
Hát sajnos ez nagyon elszomorító.
amig van mit lopni addig lopnak mutyiznak csalnak, majd azt mondják ELKURTUK!!!
A bocsánat már nem fog menni, mert azt a szót nem ismerik.
És a magyar ilyen birka, megy utánnuk. Eggyenlőre.
De ha felébred a magyar akkor isten sem menti meg őket a népharagtól.
KÖTELET A BESTIÁKNAK!

Topik gazda

Hello0
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek