Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Miguel
Miguel 2013. 04. 10. 11:12
Előzmény: #208977  Törölt felhasználó
#208980
A komolyan beírásokkal meg ne foglalkozz! Nincs neki és élvezkedni jár csak ide...
Miguel
Miguel 2013. 04. 10. 11:11
Előzmény: #208977  Törölt felhasználó
#208979
Megértelek!
Ott voltál a részvény nyolcadolós közgyűlésen?
Ha ott voltál akkor tudhatod, a veszteséges apportokért nincs(!!!!!!!) a nagy-részvényesek részéről felelősségre vonási hajlandóság!!!!!
Érted ??
A nagyok nem akarják megtalálni, ki a felelős a jóval érték feletti apportokért!
Nem akarják tudni, ki és miért nyolcadolta le az ő pénzüket!!
Amiket írsz azokkal már szembesültünk az elmúlt-nyolc-év-alatt!! ( ezt nem is tudom honnan vettem :O) )ti. ez most érik be, amazt megfejlesztik a mongolokkal már majdnem, az olaszokkal még nem, a távol-keletiekkel már nem....
Nullában nem fogsz ebből kiszállni!! Ehhez jobb ha szoktatod magad, és meg lesz a gigabukód is! Sajnos!
Én csak azért tartom, ha borul a bili és a tárgyalásra nekik nem kell menni, mert viszik őket akkor láthassam a rusnya pofájukat!!
Lehet ehhez 100 évig kell(ene) élnem...
:)
Nem akarlak bántani, de ebből pénzt, ne várj!!

Törölt felhasználó 2013. 04. 10. 11:06
Előzmény: #208977  Törölt felhasználó
#208978
Éled a Phylaxia!!!:))))))))))))))))))))))) vegyetek még!!!:)) vezérnek úgy is kel mennie nyaralni!!!
Törölt felhasználó 2013. 04. 10. 10:36
Előzmény: #208976  Törölt felhasználó
#208977

Ja még annyi: a BGP - 15 molekula mostanában érik be.

Literáti nyilatkozata (2009- november) szerint. A kész gyógyszer "még 3-5 év". - mondta ezt 2009. őszén azon az emlékezetes részvényesi találkozón. Az ugyi meg mostanában van.

Tehát nyugi. Hagy szálljak már nullában. A családra, gyerekre költeném azt a pénzt amit egyszer befektettem 80-90 Ft-os részvényvásárlással. Tehát jelenleg egy pakkommal gigabukóm van.

könyörgök nullába hagy jöjjek már ki. magam orvos vagyok a X. ker.-ben és nem vagyok szétfizetve....



Törölt felhasználó 2013. 04. 10. 10:32
Előzmény: #208975  Miguel
#208976

most végre valami elindult a chart alapján.
Miért most kell perrel fenyegetni? He?

Én is beragadtam egy pakkal 80 körüli átlaggal. évek óta most látok esélyt, hogy ki tudok nyerőben szállni, mert látszik, hogy gyűjtik a Phylaxiát.

Hagy szálljunk már ki legalább !!!! nullában, utána lehetne kellene pörögni.

Ha egyáltalán van alapja. Van egy olyan gyanúm egyébként, hogy beragadtak, végső elkeseredettségükben eladták 30 alatt. És most fáj nekik, hogy végre éledezik a részvény.

Megértem !!!!!!!

Nem bántok semmit, de nekünk, akik még megmaradtunnk régi beragadtak, ne szúrjatok már ki velünk Ti is!!!!
ha már a cég kiszúrt anno.

jelzem, egy pakktól én is megváltam 30 körül bukóban.
nekem
Miguel
Miguel 2013. 04. 10. 09:59
Előzmény: #208974  pf2
#208975
Én is azt mondom pénznyelőnek igaza van!
A büntető feljelentés/per az ingyenes
( ti nem kell fizetni a vizsgálat megindításának kéréséhez)
azonban ahhoz, hogy a vizsgálat elinduljon, bizonyítékok, vallomások kellenek( ezért várom hátha valaki borít)

Kártérítés: felejtős a mai magyar bíróság egy dologtól független, az pedig a jog!!
Hidd el Zsada, tapasztalatból írom! Én ma már csak olyan ügyvéddel dolgozom, aki sikerdíjas!
Tehát ha nyer akkor nem 10 hanem 20%-ot kap, számla ellenében. Ha nem nyer akkor tapasztalatot szerzett, de ezt nem az én pénzemen érte el!!
Az régen volt nálam, hogy perre mentem vki ellen és az ügyvéd azt mondta; kérek 100.000,-Ft-ot a keresetlevélért+további ezreket a tárgyaláson való részvételért!! --ez esetben ugyanis más a Te érdeked és más az ügyvéd érdeke--- ő az ügy elhúzásában érdekelt!!!
Megmutatom az ügyvédnek a teljes anyagot ő pedig eldönti, hogy pusztán a sikerdíjért vállalja-e vagy sem!
Ha nem, akkor keresek másikat! Ha több nem vállalja akkor nincs értelme a pernek( nem bíznak abban, hogy meg lehet nyerni)
Ezzel a módszerrel nyertem most már 3 alkalommal is, nem kis csapat, hanem a NAV és az Allianz ellen is!
Jogerősen!!!!
pf2 2013. 04. 09. 23:47
Előzmény: #208969  Törölt felhasználó
#208974
pénznyelőnek igaza van.

Büntető ügy alapjában ingyenes kivétel , ha kiderül,hogy rosszhiszemű a feljelentő.

Alapvető információ hiányod van.Már volt egy polgári peres eljárás első fokon , majd másodfok előtt 1 nappal megegyezés született, ezelőtt 4 éve. Persze akkor a 116 Ft árfolyam 56 Ft árfolyamra történő manipuláció volt a tét .
Azóta , aki belelépett az megérdemli.
Cserébe hallgasd a Gazdasági Rádiót , melyben a Phylaxia a döntő tulajdonos ( évi 187 millió veszteség ) , Reanál ( telekspekuláció ) állatgyógyszer ( PET) harmadszori felmelegített sztory , szabadalmi kincs a TEVA-Phylaxiától 2,75 milliárd forintért.

Röviden ennyí..........csak mutatóban és ez így törvényes ,Pszáf , könyvvizsgáló szerint . Bár IFRS hozhat némi gondot, de alkoholista dr. TP már lealkonyult fiatalok meg nem fecsegnek el részleteket))
Törölt felhasználó 2013. 04. 09. 22:51
Előzmény: #208972  Törölt felhasználó
#208973
Szerintem egy tőzsdei céggel szemben ritka eseteket leszámítva aligha lehet kártérítést elérni. Ha egy elcsalt mérleg vagy bármilyen durva jogszerűtlenség után óriás gappal szakad, na azt perelheted. Mást még bizonyítható jogszerűtlenség mellett se nagyon lehet, lévén, hogy bármikor eladhattad volna. Hogy évek óta reménykedsz, az elsősorban nem a cég hibája...
Törölt felhasználó 2013. 04. 09. 22:21
Előzmény: #208971  Törölt felhasználó
#208972
Az a probléma sokan sirnak hogy hány milliót elbuktak és nem hajlandóak áldozni ügyvédi költségre sem. Szeretném magam megkimélni attól, hogy egymás szemét törölgessük és elbeszélgessünk egymás mellett. Én eredményeket akarok elérni, és olyan károsultakat keresek akik tisztában vannak azzal, hogy ügyvéd nélkül vissza nem fogják kapni a csalással elvesztett pénzüket.
Törölt felhasználó 2013. 04. 09. 22:10
Előzmény: #208970  Törölt felhasználó
#208971
Ha pl. agresszív spammelés (és adatgyűjtés) helyett némi konkrétumot elárulnál a kezdeményezésről, akkor az sokat javítana annak hitelességén. Tudod, én pl. szívesen részt veszek olyan hasznos kisbefektetői kezdeményezésekben, amik az ilyen lehúzós cégekkel szembeni fellépést szolgálják. De ehhez azért ennél több infó kéne. Azt meg bántás nélkül írtam, hogy meglehetősen furcsa, hogy pénzt és adatokat kér valaki ismeretlenül a neten, miközben a jogrend alapjaival sincs láthatólag tisztában...
Törölt felhasználó 2013. 04. 09. 21:42
Előzmény: #208969  Törölt felhasználó
#208970
Hasznos tanácsokat köszönöm. email: phylaxia@gmail.com
Törölt felhasználó 2013. 04. 09. 21:31
Előzmény: #208968  Törölt felhasználó
#208969
Legalább azt le tudnád írni, hogy mi is a cél. A büntetőpernek nincs költsége a feljelentő számára, hiszen azt az állam végzi (ha megalapozott a gyanú és vádat is emelnek). A kártérítési pert kell a kezdeményezőknek finanszírozniuk, amíg ítélet nem születik.

Ezt nem kötekedésből írom. És abszolút megértem, hogy a BÉT-es csaló cégekből eleged van, de ennél azért felkészültebbnek kéne lenni egy pereskedéshez, meg kisbefektetők tucatjainak összefogásához.
Törölt felhasználó 2013. 04. 09. 21:19
Előzmény: #208967  Miguel
#208968
Várom azok jelentkezését, akik tudni akarják, hogy hova tünt el és miért a Phylaxia részvényesek vagyona a phylaxia@gmail.com email cimre.

Telefonszámot, nevet kérek.
Csak az irjon, aki hajlandó büntetőper költségeibe beszállni kártéritésért.
Miguel
Miguel 2013. 04. 08. 10:06
Előzmény: #208965  Törölt felhasználó
#208967
Véleményem nekem is van, de az szart se ér!
Még mindig abban bízok, hátha valakinek a bennfentesek közül elgurul a gyógyszere és borít--pl. mert úgy érzi átb....szták a fejét--- elég ha csak úgy érzi megkárosították pár millióval---!
Akár név nélkül, de bizonyítékokkal!!
Törölt felhasználó 2013. 04. 08. 00:59
Előzmény: #208964  Törölt felhasználó
#208966
Matyóknak ehhez mi köze szerinted?
Törölt felhasználó 2013. 04. 07. 23:35
Előzmény: #208963  Miguel
#208965
Azért érdekes egy "vélemény"....

Többet tud, de nem beszél.
Törölt felhasználó 2013. 04. 07. 23:30
Előzmény: #208963  Miguel
#208964
Hát te kimernéd azt mondani hogy a Buczi a Tóth Péterrel együtt, a Matyók és a Georgi Kornél megegyeztek előre hogy megkárositják a .......

?
Azt hogy ez egy politikailag előre megtervezett büncselekmény, és az apportok szándékosan úgy lettek felértékelve, hogy majd a tőzsdén a "poor-népre beszórják".....
Miguel
Miguel 2013. 04. 05. 17:19
Előzmény: #208961  Törölt felhasználó
#208963
Meghallgattam...
Ez csak vélemény?
Törölt felhasználó 2013. 04. 05. 08:39
#208962


Nekem íródott az előbbi hozzászólás ?

Majd 1 hete az írásokat el tudom olvasni,de azt nem jelzi a gép,hogy ki és mikor írta.

Az a felettébb érdekes,hogy csak az erősödő Phylaxia fórumán van így.

Egyébként milyen levélre gondolsz és ki vagy ? Postai vagy számítőgépes?

És levelet,hogy hallgassak meg ? :-)
A levél tartalmaz hanganyagot is ?
Törölt felhasználó 2013. 04. 05. 00:47
Előzmény: #208960  Törölt felhasználó
#208961
Ha levelet kaptál, hallgasd meg. Feletébb érdekes "részlet".

Üdv

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek