Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
balta
balta 2007. 02. 19. 21:16
Előzmény: #419  Törölt felhasználó
#420
JP: Ez valamelyik régi archívumból lehet. A Cross Vet anno nagy sztori volt, de T.P: magyar többségi tulajdonú céghez ragaszkodott, az íreknek úgy meg nem kellett.
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 21:03
Előzmény: #417  Törölt felhasználó
#419
Hoppa ! Ez szep volt Buxer, hol talaltad ?
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 21:00
Előzmény: #416  Törölt felhasználó
#418
Igen.. kb. valami ilyesmi kamu sztorira gondoltam.....
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 21:00
Előzmény: #414  Törölt felhasználó
#417
Ciao Vaisto !

Egy nehany Phyhes szakertore en is kivancsi lettem volna, mert neha a sajat velemenyemre sem vagyok kivancsi.De azert nehany elkoptatott ev en mogottem is bukdacsol, igy nemileg megprobalom oszltani a homalyt Neked:

Humihoz es ecohoz kepest mint komoly ceg .... hat ez jo elso bekezdesnek :) Nem akarok sokaig es reszletekbe menoen el potyogni itt, de valahogy igy latom az elso pontos keredesdet:
- Humet......(hosszu szunet ).......Phyhe.........(meg hosszabb szunet)....................es...Econet. De ha mar ugy tetted fol az elso pontodat, ahogy, akkor feltetelezem , hogy humirol es ecorol van nemi fogalmad, hogy beszurd kozejuk a phyhet.

A peres ugy mar nagyon reg ota tart, epp egy honapja loktek vissza elsofokura, de mire ebbol jogero lesz, meg esetleg pozitiv jogero, ami eseteben a a megitelt penz megerkezik valamilyen modon uton, utfelen, ezt jobb , ha mar is elfelejtkezel rola. A piac is ezt tette; itelet hirdetes utan mar masnap elfelejtette, kivetel nehany holdkoros. Az majd tenyleg csak mint plussz johet szoba valamikor, kedvezo kimenetel eseten.

Kozgyulesnek azert van elore bejelentett napirendi pontokkal, amikrol majd a kgy-en megtargyalnak, es eldontenek. De most ez nem rendes eves kgy lesz, hanem rendkivuli kgy, amit nem szoktak minden hulyesegre osszehivni, mert az nap eppen ugy kelt fol az egyik nagy tulaj. A napirendi pontok hamarosan eloterjesztve keszen lesznek olvashatoak tobbek kozt itt is, vagy bet.hu-n vagy eppen az arfolyamrol lehet majd leolvasni oket. En az utobbit szeretem, mert ez a kenyelmesebb.

Es az eladok nem fogytak el, es azok soha sem fogynak el. A phyhe annyira nem komoly - meg akkor sem, hogy ha a humet es az eco koze be lehet sorolni - hogy kornert jatszanak meg benne nagy soekak, es ettol kifogyjon az eladoi oldal.Azert ennyire kanaan ritkan adodik mint anno az Oreg J.P.Morgan csinalt a Northern Common reszvenyek kontremiorjaival.
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 20:48
Előzmény: #415  Törölt felhasználó
#416
Dr. Tóth Péter, a Phylaxia vezérigazgatója a mai sjtótájékoztatón elmondta, hogy a Phylaxia stratégiai együttműködés kialakítására készül a CrossVet csoporttal.
Hiányzik a Phylaxia termékskálájából a marhafélék és juhok gyógykezelésében alkalmazott gyógyszerek. Ezen termékeket kívánja termékcserék útján mgszerezni a Phylaxia (baromfi gyógykezelésére alkalmas készítményekért cserében).
A termékcsere lényege, hogy a Phylaxia saját néven értékesíti a CrossVet termékeit saját piacain és fordítva. A gyártás központja a Közép-Kelet-Európai régióra és a volt Szovjetúnió területére Magyarországon lesz. A jövő kérdése lehet a tőkekapcsolat megteremtése a szövetségen túllépve.
Piacok tekintetében; stratégiailag fontos lehet az Urálon kívüli piacokra irnyuló értékesítés. Különösen fontos lehet a Kazahsztáni piac.
A társaság első félévét az előzetes várakozásoknak megfelelően kiegyensúlyozott számokkal zárja, üzemi szinten pozitív eredménnyel, nem kizárt, hogy az adózott eremény is pozitív lesz, mondta a vezérigazgató. A kemény reorganizáció meghozta gyümölcsét.
A reorganizációból a leányvállalati struktúra átalakítása van hátra, melyben az állatgyógyáaszati profilra koncentrál a cég, azaz jónéhány leányvállalat értékesítésre kerül. A Phylaxia potenciálisan 3-55O m Ft bevételre számít a birtokában lévő patika részesedések értékesítéséből, bár a néhány patikával peres viszonyban áll a társaság. Ez megközelítően megegyezik a Phylaxia forgóeszköz hiteleinek mértékével. (A patikák nyilvántartási értéke 286 m Ft) Jelenleg 1O patikából 3 áll eladható állapotban.
A cég átalakítása 9O%-ban lezajlott, már új munkaerő felvétele is megkezdődött. A pénzügyi terület Hárshegyi Frigyes megérkezésével jelentősen megerősödött. Az NN volt kontrolling vezetője vette át a kontrolling funkciókat a Phylaxiánál. Az informatikai fejlesztések megkezdődtek. Még megerősítésre vár a marketing.
Október 6-án indul a Ceba-Phylaxiával, a Phylaxia meg kívánja fosztani a társaságot a névhasználat jogától. A vézérigazgató a pert a Pick és a Hertz közötti perhez hasonlította. Tóth Péter szerint elképzelhető egy olyan megállapodás, hogy a beperelt cég jutattás ellenében továbbra is használhatja
2.2 m USD royalty per: tavaly augusztusban derült fény, hogy az árbevétel 5%-át kéne megkapni a Phyalxiának a Sanofi-Phylaxiától (később Ceba-Phylaxia). Az 1991-ben átadott szabadalmak által előállított termékek értékesítésének 5%-ról van szó. A Sanofi-Phylaxia azzal védekezik, hogy a Phylaxia 1993-as vezérigazgatója elajándékozta ezen royalty jogosultságot. Mindazonáltal 1993-ban csődeljárás alatt állt a Phylaxia és a vezérigazgató az akkori körülmények között a csődgondnok hozzájárulása nélkül nem írhatott alá ilyen szerződést.

Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 20:28
#415
Szerintem nem kell nagy elméleteket gyártani az ilyen veszteséges cégek mögé mint a humet, eco, és phyl... nagy az unalom a bét-en úgyhogy ezeket azért húzogatják fölfelé, mindenféle indok nélkül, vagy valami kamu sztori körítéssel.... ,,szputnyikolás\"
Úgyhogy elõbb-utóbb ebben is lesz egy felhúzás... mert kis forgalommal lehet megrántani... a sok kis speki meg ráugik...
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 19:44
#414
sziasztok phyli szakértők!

tudja-e valaki

- humihoz,ecohoz képest ez mennyire komoly cég
- ez a peres valami meddig tarthat
- közgyűlés szokott-e meglepetésezni

jól látom, hogy az eladók kezdenek kifogyni?
azaz egyre erősebbek tartják
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 16:29
Előzmény: #403  gereaki
#413
Nem értelek benneteket!
75-78 Ft-ért zsákszámra vettétek, azon a szinten mertetek venni. Azt visszaadtátok 60-63 Ft-ért.
Most, hogy nagyon olcsó nem merek venni 63-65 Ftért.
Mikor akartok venni?
Amikor újra 75-78 Ft lesz? A tetején?
Milyen befektetési stratégia ez?
Ha valaki nagyon be akarná önteni, már rég megtehette volna. Nagy valószínűséggel itt van valahol az alja!
Ilyenkor kell venni! Ugyse tudod eltalálni a legalját.
A kockázat ezeken az árszinteken a legkisseb.

Ne csináljátok már fordítva azt amit lehet jól is.
Vedd meg és ülj rajta!
Nyerni fogsz!

Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 16:26
#412
7. A társaság fejlesztési programjával összefüggésben az Igazgatóság felhatalmazása új üzletágak
létesítésére, társasági üzletrészek megszerzésére, az alaptőke felemelésére, a hitelszerkezet
átalakítására.
forest_30 2007. 02. 19. 15:59
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#411
Szevasztok gyerekek. beszálltam, vettem én is
pénzem 35 % ért
fantázia ebben kb 2 hétre
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 15:52
Előzmény: #409  Törölt felhasználó
#410
odaadják 64-en, hogy majd 62-őn visszaveszik
lehet majd csodálkoznak, hogy elmarad a visszaöntés?
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 15:40
Előzmény: #408  gereaki
#409
Szép lenne ma belekóstolni a 65-be..és legalább 64-en zárni..
gereaki 2007. 02. 19. 15:37
Előzmény: #407  gereaki
#408
986K vevő 60-ig
gereaki 2007. 02. 19. 15:31
Előzmény: #406  Törölt felhasználó
#407
értem, én nem számoltam a 64-est csak fejben..de sztem már vettek 40K-t 64-en is
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 15:29
Előzmény: #405  gereaki
#406
A 35K puelónak volt...mármint vettem...
gereaki 2007. 02. 19. 15:27
Előzmény: #404  Törölt felhasználó
#405
mindjárt 40k lesz:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 15:25
Előzmény: #402  Törölt felhasználó
#404
35K...
gereaki 2007. 02. 19. 15:24
Előzmény: #401  gereaki
#403
mindenesetre 64-ről is betankoltak ma 40K-t
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 15:24
#402
nem merek és nem merek venni,Ti igen?
gereaki 2007. 02. 19. 15:22
Előzmény: #400  Törölt felhasználó
#401
sztem ma nem, de holnap lehet

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek