Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:27
Előzmény: #10695  Törölt felhasználó
#10720
Hogy bírod ezt energiával DLPH?
Több piacon trédelsz, saját honlap +sajtófigyelés:-)
Ez már önmagában is több,mint figyelemreméltó. Közelít a fantasztikushoz.
Nekem nagyon tetszik a hozzáállásod, a megfigyeléseid, egyszóval ahogy nyomod.
Csak a magasfokú jelzőt használhatom, gratulálok!
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:26
Előzmény: #10715  Törölt felhasználó
#10719
koi, te rosszabb vagy, mint bp. Fogj vele kezet, mindketten levakarhatatlanok vagytok. Miattatok s a hozzátok hasonló beképzlet szellemi törpéktől vált ez az egész fórum ilyen alacsony színvonalúvá.
neomodel 2008. 01. 24. 23:25
Előzmény: #10716  Törölt felhasználó
#10718
Köszönöm
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:24
Előzmény: #10716  Törölt felhasználó
#10717
""Hazug emberrel csak az vitázik, akinek elment a józan esze" - reagált a Népszavában megjelentekre Szijjártó Péter. A Fidesz szóvivője szerint Gyurcsány Ferenc belebukott a saját hazugságaiba, ő és a politikája a múlté. "Természetesen a Fidesz szívesen vitatkozik az MSZP következő jelöltjével, egy esetleges előrehozott választást megelőzően" - tette hozzá Szijjártó. "

hogy milyen igazuk van! :D

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:24
Előzmény: #10709  Törölt felhasználó
#10716
Koi látod, hiába kér téged az ember szép szóval.Aogy a haverodat is hiába kértem, változtasson hangnemet. De ha jót akarnék neki, inkább azt mondanám, változtasson pályát.Ja .. hiszen megtette. Nem tőzsdézik, ingatlanozik és egy weblapon észt oszt.
Ez kell nektek. Használjátok csak. Semmire nem mentek vele, ahogy eddig sem.

Koi édes egy aranyom egy beképzelt idióta banda vygtok. Másfél éves fórumozásom rövid sommázata ez. Egymást hülyítitek , jól elvagytok mint egy jóllakott napközis, és a világon semmi érdemit nem produkáltok.
Magyaráztok folyamatosan össze-vissza.

Vak vezet világtalant. Ennyit ér az e tőzsdie fórum. És koi, a legkisebb tozstelet is hiányzik belőled,kértelek, ne offold már szét ezt a topikot, de letojod. Kösz öreg, megva a véleméynem rólad emberileg.

A szeptember 11-et senki nem tudja megjósolni, ez igaz.Erre való a stop. Csak tudod, ez a "senki sem tud pontosat a tőzsdén" című szöveg jó szöveg az ostobáknak egy vak vezet világtalant közegben.

Hasonlóan ehhez : "a szépség belülről fakad " - mondják a ronda emberek a maguk vígasztalására. Ter,mészetesen a szépség belülről IS fakad, így a helyes.

De minek magyarázok, nem értesz te semmit.

Neo mail megy. 5 percen belül.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#10715
hát ha nem kaptad volna el a "DLPH vírust" akkor te is tudnál rajta röhögni! :D
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:20
Előzmény: #10712  Törölt felhasználó
#10714
Lazítsál egy picit ,mert még begörcsölnek az agytekervényeid! :D
kissherceg 2008. 01. 24. 23:20
Törölt hozzászólás
#10713
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:17
Előzmény: #10710  Törölt felhasználó
#10712
De leginkább szánalmas vagy...
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:16
Előzmény: #10710  Törölt felhasználó
#10711
na,pihenjetek még egy kicsit és gyurjatok még erre a vitára mert nagyon nem megy ez nektek! :DD
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:15
Előzmény: #10708  Törölt felhasználó
#10710
nem, nem én kezelem a pszihopatákat itt a forumon!

neveket nem mondok,mert akkor diagnozist is fel kell hogy állitsak! :D
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:13
Előzmény: #10702  Törölt felhasználó
#10709
na igen ,az igazsággal vitatkozni nem lehet. :))

lehet itt melébeszélni meg nagyokat mondani meg sértegetni a másikat, az nagyon megy mindenkinek!:))

azt meg már mondtam hogy BP nek adok igazat és téged védelek,(DLPH)
önmagadtol! :))

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:12
Előzmény: #10706  Törölt felhasználó
#10708
Röviden: koi, te pszichopata vagy.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:11
Előzmény: #10705  neomodel
#10707
azé fordult, mert kiszalad a bocsok..
mondtam hogy a barlangba nincs több hely..

kis butik gondolják odakint már tavasz van ..
pedig csak melegfront
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:10
Előzmény: #10703  Törölt felhasználó
#10706
na rinya még nem alszol???

olvassol mi? :)))
neomodel 2008. 01. 24. 23:08
Előzmény: #10696  Törölt felhasználó
#10705
Szia DLPH !
Lehet alkalmatlan a pillanat, de látom a pályán vagy még. Szóval napok óta hezitálok, hogy privátban megkereshetlek-e súlyosabb és mégsúlyosabb kérdéseimmel. Ha igen küldj a korábbi mélemre elérhetőséget és röviden, tömören leírnám a gondjaimat. Ha nincs erre időd vagy kedved azt is megértem.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:07
Előzmény: #10701  Törölt felhasználó
#10704
bpmcwap,

azt írod, hogy a honlapod nem konkurenciája a portfolio.hu-nak. Belegondoltam, végül is igazad van, hiszen a bolha sem konkurense az elefántnak, és a bolha is azzal áltatja magát, hogy "együtt dübörgünk" (gondolom, ismered a viccet).

Ha a honlapod a pf fórumosainak íródott, ahogy írod, amire "felkértek" (ennél a résznél sokat nevettem), akkor minek vagy itt, öcsém? Ha van egy klafa honlapod, ahol királynak érezheted magad, akkor miért mész máshova bunkóskodni?

Örülök, hogy te magad ismerted el, hogy igazam van, s az itt folytatott ténykedésedet minősítetted elfogadhatatlannak azzal, mikor azt írtad, hogy az ilyen viselkedést nem nem tűrnél a saját honlapodon.

Mondtam már, itt senkinek nem hiányzol, sőt kifejezetten nemkívánatos a jelenléted. Menj vissza oda, ahonnan jöttél. Ne hidd, hogy túl nagy fáradságba kerülne kínai IP-címekről tönkrevágni a honlapodat. Ne húzd ki a gyufát, távozz inkább békével.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:07
Előzmény: #10697  Törölt felhasználó
#10703
egy neves szakértötől!:
"De amit még inkább értett ezalatt: tudományosan igazolt, hogy a t zsdei árfolyamok
elemzésénél NEM LEHET EL'REJELEZNI pontosan hogy mi fog történni. Lehet
sejteni, lehet folyamatokat látni, lehet akár olyan információkkal rendelkezni, amit a többség nem
tud jól értékelni, de kiszámítani, hogy mi fog történni…lehetetlen. Erre a legjobb példa 2001
szeptember 11.-e volt. Ha valaki, addig azt mondta volna nekem, hogy az összes fontos amerikai
részvénypiac zárva lesz négy munkanapon át, akkor kiröhögöm. De nem mondta senki, mert arra,
ami történt, senki sem számíthatott."

olyan informáciokkal rendelkezik amivel a nagy többség nem!
például felhívta amerikai nagybácsiját, hogy mi ujság van a jenkik földjén!
nos azt mégse mondhata hogy én tudom hogy (80%eséllyel)75bp vel fognak vágni
de hogy fordulni fog az biztos! :DD
mihez is kössem, mihez is kössem???

volt is egy kérdés BP részéröl hogy milyen indikátor mutatja meg azt hogy a FED 75bp al fog csökkenteni?

erre mondtam én hogy a bernake indikátor! :D

jó vicc volt oldota is a feszültséget de voltak akik nem vették a vicc lényegét! :D

akkor elmondanám a lényeget.

a TA alapján fordulást látni az kevés!
ha a piachoz nem társul olyan intézkedés
ami meghatározó szerepet tölt be mint például Gyorsjenetések vagy FED kamatvágás akkor a TA val nem megyünk semmire sem.
pláne meg nem egy ilyen nagy medve láttán.

:))

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:05
Előzmény: #10700  Törölt felhasználó
#10702
Jó. Végül is érdemi állításra érdemi válasz jár. Amikor szóltam, hogy lehet a pakkokat visszavenni, még nyoma és híre sem volt semmilyen fed döntésnek. Van akit megtéveszt ugyanis az állításod, nem is neked szól ez a válasz, hanem annak a remélem tisztességes többségnek, aki néha olvassa ezt a topikot. Ne higgyétek, hogy nincs jele, és ne higgyétek, hogy a felszínt kapargatva majd a tőzsdén ezen a színvonalon, mint ez a fórum, pénzt fogtok keresni. ennyi tudással, ami a fórumból lés a netről cakkpakk lejön, csak veszíteni lehet.

Szép estét. Koi kímélj meg, nem válaszolok. Próbálj meg segíteni inkább, hogy ha ebbe a topikba írok, legalább 5 nyomoronc percig látható legyen, ne küldd lejjeb megint valami linkkel. Köszönöm.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:02
Előzmény: #10698  Törölt felhasználó
#10701
Ne vitatkozz vele DLPH, mert moderálva leszel! Csak megsugom... Csak nyomja itt a hülyeségeit pénz és részvény nélkül. Hazudozik össze-vissza! Kis korcs... :)
Na, engem is kimoderál biztos, gyenge jellem a srác.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek