Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 23:00
Előzmény: #10698  Törölt felhasználó
#10700
Hogy a piac miért fordult, én a helyedben nem firtatnám. Te sem az a típus vagy, aki tanulni szeretné a tőzsdét, hanem az, aki teljesen magába habarodott.Azt hittem ez múló románc nálad, se te is nagyon megszeretted saját magad. Sok boldogságot.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 22:58
Előzmény: #10698  Törölt felhasználó
#10699
Csak 1 pillanat és jön a válasz ...
:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 22:56
Előzmény: #10697  Törölt felhasználó
#10698
Koi te mindent megteszel annak érdekében, hogy még véletlenül se maradjon felül semmi amit ide írok. Azonnal mondasz valamit, vagy egy ilinket beraksz. Csak sajnos értelmetlenül.Nagyon hálás vagyok többéves ténykedésedért, roppant hasznos. És az is, ahogy szolgamód itt véded a haverodat. Az sem zavar, hogy már megkérdezték tőled, mi a fenének írsz ebbe a fórumba nap mint nap megállás nélkül, ha egy fia papírod nincs soha. De nem válaszotál.Leköteleznél ha erre sem válaszolnál, de ezt nem bírod megállni. Tudom.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 22:52
Előzmény: #10696  Törölt felhasználó
#10697
kérem a csíkos esernyőt! :DDD
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 22:43
Előzmény: #10695  Törölt felhasználó
#10696
a 75bp tal csökkentett FED döntés miatt fordult a piac? IGEN! :DDD
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 22:34
Előzmény: #10694  bpmcwap
#10695
" vagy elkapott a DLPH virus..."

Bp arany haverom. Megengedtem én neked ezt az arrogáns pofátlan pimasz stílust?
A betyár krisztusát a fejednek. fogd már fel agyilag, nem sok híja, és kiborítod a bilit.

Elmagyarázom : (TÉNYEK, nem a te hadovatengered)

1, ,megállt az esés miután szóltam? IGEN
2, fordult a piac miután szóltam? IGEN
3, tudod azt, hogy miért fordult? NEM
4, idejöttél pimasz stílusban kötözködni, hogy leellenőrizz engem és játszd a nemlétező agyadat? IGEN
5, azóta is itt esz a fene? IGEN
6, ha valaki normálisan kérdezett bármit tőlem valaha, kapott választ? IGEN
7, rajtam kívül tudja ezt a fordulást előre más is? IGEN (nem csak malev, húszéves tőzsdés haverjaim, akikkel együtt dolgozunk, számukra is ez egyszeregy)
8, 5-6 éve tőzsdézel? IGEN
9, kioktatod ebben a topikban a topikot létrehozót , aki sokkal több ideje tőzsdézik arról , hogy kell tőzsdézni? IGEN
10, olyan ember vagy, aki azt hiszi már mindent tud a tőzsdéről? IGEN
11, olyan ember vagy aki azt hiszi , amit nem lát, az nem is létezik? IGEN
12, idejársz ebbe a topikba most is belinkelgetni a cápashow-dat? IGEN
13, bírtál hangnemet változtatni? NEM
14, kértelek először erre? IGEN
15, leszartad? IGEN
16, amikor mondtam fejezd be, befejezted? NEM
17, amikor mondtam, ez már több a soknál, befejezted? NEM
18, inkább rákapcsoltál ? IGEN
19, átjárok a cápákra ezt csinálni ,amit itt te? NEM
20, átjárok a cápákra téged b....tatni? NEM
21, te átjársz ide pimaszkodni velem? IGEN
22, tudod most már miért fordult a piac? NEM
23, ennyi tőzsdei múlttal és tapasztalattal másonak azt tanácsokat? IGEN
24, fontos neked a cápashow bevétele (ami nincs) ? IGEN
25, ha a tőzsdéből jól megélnél fontos lenne? NEM
26, Azt terjeszted magadról mekkora ász vagy? IGEN
27, fellelhetőek bárhol egzakt tények a teljesítményedről? NEM
28, ha azok jók lennének az első dolgod lenne publikálni? IGEN
29, Egy nálad 10 évvel többet aktívan tőzsdéző embert van pofád kioktatni? IGEN
30, fontosak a devizapiacok a részvénypiacok mozgására? IGEN
31, értesz a devizákhoz? NEM

Tehát :

értesz a tőzsdéhez? NEM
pofátlan kis vakarék vagy? IGEN

Megbeszélhetjük face to face, de innen takarodj, vagy holnaptól a cápácskád fogja bánni.A mai szóáradatot egy ostoba ember hiú , öntelt nagyképű szöveggyűjteménye.
Aki nem látja ezt, az vak.

Remélem megértetted.Szép napot édes öcsém.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 15:30
#10694
link
Bár úgy tűnhet eljátszottuk, magam is belátom, de nem aki nem hiszi járjon utánna... :)

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 15:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#10693
Herceg.
Élnék a lahtőséggel,és elmondanám mit szeretnék.
Köszi.
jj.by.original@t-online.hu
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 14:13
#10692
Off:
Én egyszer egy baba-mama fórumban keveredtem iszonyatos ellentétbe egy kismamával, aki szerint a szülése majd marha egzotikus lesz, és mindenképp visz zenét, meg füstölőt...Meg neki majd ne magyarázzanak a dokik, hogy mit csináljon, mert ő úgyis jobban tudja, hogy mi a jó neki.(Első szülése előtt...)Na én már egy szülésen túl voltam, és mondtam, hogy sok sikert, de azért arra ne vegyen mérget, hogy ilyen happy lesz a dolog...
Na a lényeg, hogy rohadt rossz volt a hangulatom napokig, és állandóan ez az ellentét járt a fejemben. Megértem a feleket, hogy nem könnyű túllépni a vélt/valós sérelmeiken.
(Ja, egyébként a végén császárral szült.)
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 14:10
Előzmény: #10690  Törölt felhasználó
#10691
Pedig kiváncsi vagyok én is.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 14:09
Előzmény: #10689  Törölt felhasználó
#10690
Hát ezt már nem hiszem, hogy megtudjuk...:-)
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 14:06
Előzmény: #10683  Törölt felhasználó
#10689
Móni !
Szerintem neked sem fog válaszolni ...
Leköti a veszekedés.
:(
kissherceg 2008. 01. 24. 14:04
Törölt hozzászólás
#10688
kissherceg 2008. 01. 24. 14:01
Törölt hozzászólás
#10687
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 14:00
Előzmény: #10680  Törölt felhasználó
#10686
jozsi, tudok egy csapatot ajánlani, akikkel én elégedett vagyok alapvetően. Jó áron dolgoznak.
írj ide, hogy nagyjából mit szeretnél, azt meg tudom mondani, hogy alkalmasak-e rá:
xillon@yahoo.com
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 13:56
Előzmény: #10665  Törölt felhasználó
#10685
yes, érdekel az állásfoglalásom? Olvass, vagy gondolkozz mielőtt nekem írsz - az állásfoglalásom is megtalálhatod korábbról, ha akarod.

Nem tetszelgek, tényleg bölcs, higgadt kívülálló vagyok :)

csak szerintem amit valaki 2-3 hozzászólásban nem tud elmondani, azt 20-ban sem fogja tudni. Ennyi. A topikért meg kár.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 13:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#10684
Gondolom arra a topikra céloztál ami a 100 hszt nem élte meg és behalt... Most belenéztem, mert beakartam kopizni a hszem mert nem igazán szeretem ha valaki úgy vagdalozik amit nem támaszt alá.... Hát pechemre vagy pechedre nem tudom bekopizni mert a fél topik ki lett törölve, úgy a te hszeid mint az enyém.... :) Ez az egyik. A másik, hogy nem vagyok programozó! Spha nem mondtam hogy az vagyok! Láttad volna az első tozsdecapas oldalt.... :D egy gyönyörű türkizkék html lap volt... :D na ennyire vagyok én programozo... Nem tudom te esetleg nem e vagy ürhajóépitő kisiparos, na ha nem akkor épits nekem egy űrhajót, ha tudok majd vele repülni, még ha a marsig nem is jutok el csak a holdig, hidd el nem leszek olyan gusztustalan és pofátlan, hogy kötekedjek, mert én még csak olyat sem tudok épiteni ami egyáltalán elemelkedne a földtől, de ha tudnék sem kötekednék inkább értékelném hogy tudásod nem lévén is megtetted ami tőled telhető és idődet energiádat pénzedet nem kimélvén megépitettél egy olyan űrhajót amivel a holdig ellehet szállni.... Nem vagyunk egyformák... A Cápákkal soha nem volt célom nyerészkedni! A legutóbbi nagy konferencián volt téma egyébként a cápák és a háttér, meg a fejlesztés... 3tól 5millióig kaptunk árajánlatokat, ezidáig hasonló összeget toltam bele. Feldobtam a kérdést kiszerint éri meg beledobni még egyszer ennyit és ki szerint nem!!! Ha ott lettél volna akkor tudnád, de nem vetted a fáratságot, ráadásul megint vagtában lödözől.... Mondjuk van egy jó hirem!!!! számodra jó hir! Redményesen töltöttél elég sok időt DLPHval! Hatással volt rád és szépen asszimilálódtál, legalábbis ami a komunikációt illeti.... A reklámról annyit, hogy 2 brókercég is felajánlotta hogy tart előadásokat és ott képviselhetjük magunkat!!! Akár előadással, akár szórólappal, akár milyen formában!!!! Melyet én köszönettel nem fogadtam el, mert nem akarunk bármi áron növekedni!!! Inkább olyan klub oldal szeretnénk lenni akik nem kötekednek és köpködnek egymásra meg nem ocsárolják egymást hanem elvannak egymás mellett ami nem feltétlenül azt jleni hogy egyetértenek mindenben, sőőőt!!!! Sőt mi több tudnak vitatkozni tartalmasan személyeskedés és rágalmazások nélkül!!!! Mi nem DLPH stilusában hiszünk- vagyis remélem beszélhetek többeszámban... Mi abban hiszünk hogy egymásnak értékelhető információkkal segitünk!!!Nem azzal hogy kuplung kézifék gáz, index.... Egyébként még egy dolog mindenféle személyeskedés nélkül! Sokkal, de sokkal többet néztem ki belőled eddigi hozzászólásaid alapján amit olvastam, most vagy férre ismertelek, vagy elkapott a DLPH virus... igaz ezekben az országos járványokban ez sem lenne csoda.... kicsit jobban elkellet beszélgetni veled is és egyből bemutatkozol.... thats all folks
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 13:50
Előzmény: #10675  bpmcwap
#10683
A biztosítós csalóra gondolsz? (1,9 mrd Ft)
kissherceg 2008. 01. 24. 13:37
Törölt hozzászólás
#10682
kissherceg 2008. 01. 24. 13:35
Törölt hozzászólás
#10681

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek