Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 09. 20:49
Előzmény: #9958  -bubu-
#9960
Törölt felhasználó 2008. 01. 09. 20:45
#9959
Köszönöm uram!
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 09. 20:37
Előzmény: #9957  Törölt felhasználó
#9958
Törölt felhasználó 2008. 01. 09. 20:36
#9957
Sziasztok
Ritkán jutok gép közelébe, ezért picit lemaradtam.
Hol találom azt a bizonyos maszek blogot?
Sokat tanultam a beirásaidból, ezért nagyon megköszönném az elérhetõségét..

Tengermély tisztelettel:
Törölt felhasználó 2008. 01. 06. 17:07
Előzmény: #9955  -bubu-
#9956
Hát még én a Tiédet ... :)

ui : még nagyobb tisztelettel.
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 06. 17:04
Előzmény: #9954  Törölt felhasználó
#9955
Tiszteletben tartom a véleményed és nagyon sok igazság rejlik benne.

ui:tisztelettel.
Törölt felhasználó 2008. 01. 06. 16:42
Előzmény: #9953  Törölt felhasználó
#9954
Mindenkivel nem lehet jóban lenni. Én meg aztán nem is szeretnék.Van egy szűk halmaz, velük nagyon, aztán vagy egy nagy szakadék. Semleges viszonyom ritkán van.
"Kevés " barátom van, de ők tűzbe mennek értem, és viszont.

A sok felszínes kapcsolat helyett ez az igazi.
Csak Neked mondtam kedves barátom itt a fórumon. Hogy értsd(esetleg), miért nem motivál a jópofizással elérhető akármilyen megítélés. Mert nem kell. Egy jó pozi annál inkább :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 06. 16:38
Előzmény: #9952  -bubu-
#9953
Te Bubu , nem sújt engem semmi.
Aki számomra fontos, az odavan értem :))
A többi asszed érdekel?

Amit meg sejtek, hogy a stílusom nem tetsző. És? Ebben a korban ennyivel a hátam mögött csak nem képzeled, hogy változtatok rajt bárki kedvéért?
VAgy illendőségből a rongy természetű embereknek nem fogom megmondani, hogy mit gondolok? Miért is? Illendőségből? Kit érdekel? amit másokért tettem, bőven kárpótol, és a tettek nem a szavak embere vagyok.

Vhogy megszoktam, hogy hozzám alkalmazkodnak. De ez opcionális.
Nem szorulok rá senki szeretetére, kapok abból bőven sokat. Az elég.

Tisztelettel :))
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 06. 15:57
Előzmény: #9951  Törölt felhasználó
#9952
Van azért oka a batátságtalan hangulatnak is mely sújtja az "öreget"!!

Nem taglalom mert senkit nem érdekel.

Ő meg szerintem sejti is csak talán nem fogadja el!!!!

UI: tisztelettel
Törölt felhasználó 2008. 01. 06. 15:38
Előzmény: #9950  Törölt felhasználó
#9951
Rendben DLPH!
Közben rátaláltam a megjegyzésekre és a régi írásokat is kezdem olvasgatni,azt meg teljesen értem hogy egy ilyen barátságtalan környezetben nem szeretsz irogatni.A blogodba szerettem volna kérdezni csak a módját nem találtam,de szándékszom majd.Most van bőven mit olvasnom az ottani korábbi írásokból,megjegyzésekből.

szia
Törölt felhasználó 2008. 01. 06. 14:39
Előzmény: #9949  Törölt felhasználó
#9950
Szia.

Jól belekérdezel a közepébe.. :)
Jogos kérdések.
Tudod, ezt a fórumot utálom már. Na jó. Finoman mondom, nem szeretek ide írni.
A blogunkban minden hsz alatt találsz egy MEGJEGYZÉS feliratot zölddel. Ha arra rákattintasz, akkor párbeszédet kezdeményezhetsz bárkivel, kérdezhetsz, vagy véleményt írhatsz. Szóval a csevegősebb részekre kiváló, és bárki kivétel nélkül írhat oda. Megkérhetnélek, hogy inkább azt használd innentől? Nagyon köszönöm. Már ha nem gond ez neked.

A bux hati egy következmény. Elemeztem már az okot (Dow), ez fent van a blogon, a bét csak egy okozat.
A változások aránya eltérhet, de azt kompenzálhatod a kontingenseid számával.
Az irányuk heti szinten SOSEM tér el. Egy-két nap előfordul, de az is nagyon ritkán. Nagyon-nagyon ritkán. Utoljára pld. a Mol őrületben. De az ilyenek nagyon ritkák.
Asszem egy éve volt utoljára, hogy kötögettem bux hatit, egy kis változatosságnak. Nincs értelme, a Dow tökéletesen megfelel erre, sőt...

A Dow non-stop a CFD-n. Ha bármikor a nap folyamán beüt a pozimmal ellentétes fundamentális helyzet, a stoppom megvéd, vagy épp akár idejekorán fordíthatok is.

A béten mi van? Kinyit egy bazi nagy guppal, és nézegethetek. Sokkal kockázatosabb emiatt.

Pld. Shortolok BUX hatit ezerrel. Délután még ok. Több nap óta rendben van.Nyerőben is vagyok, le is védtem. Este 20.00 körül az amcsik meglódulnak mint állat, vmi hír vagy tökmindegy mi miatt, és megállnak 300 pont emelkedésnél.

Kinyit Ázsia :)) És a nemzetközi helyzet fokozódik .Ázsia fogja magát és rátesz egy lapáttal, magas nyitók után napon belül mennek MÉG 1-1,5 %-ot, Kína ötöt ahogy szokta, Ausztrália egész nap nyílegyenesen emelkedik. Zárnak szép zölden mint ahogy az elő van írva. Közben ugye dow kereskedésen kívül eközben szépen trendel felfelé, délutánra egy szép magas nyitóval rendelkezik.

Erre reggel kinyit a Bét. Ugyan van bent stoppom, 8,.50 -kor már azon is mélázhatok, most haggyam magam kiütni, vagy várjam ki az eufória végét, vagy fordítsak vagy mi a szösz? De nem is ez a fontos. Ha bent hagyom a védést, MÍNUSZBAN kiütnek , holott pluszt védtem le,(teljesül, de sokkal rosszab áron), mert irtózatos gup upppal nyit a bux hati és a bux prompt is, a nyerő oda, vesztőt relizáltam, ráadásul az első fél órában mint állatok vesznek mindent, mert "megfordult a piac". És otp megy 3-400 forintot, vesznek mindent.

Én ebből köszönöm nem kérek. Mintha lekötöznének egy ágyra. (Hát...érdekes hasonlat...mondjuk ott sem próbálnám ki :D)

Nem szeretek kiszolgáltatott lenni, akinek ez tetszik, csinálja. Én ugyan nem. Nézzem végig tehetetlenül amint oda a nyerőm, sőt gigabukóm legyen?

Még mit nem...

A többi kérdésed komplex, több lépcsőben és hosszan lehet ilyeneket megválaszolni. nem rossz kérdések ezek, láthatóan lényegi a gondolkodásod.

Ha kérhetlek, ezeket tedd fel pontról pontra újra, a blogban vmelyik megjegyzésben, és akkor szépen lassan én, (és gondolom a társaim is), megválaszoljuk.

Azért kérlek, hogy írd le még egyszer, hogy biztosan megkapd a válaszokat.

Szia.
Törölt felhasználó 2008. 01. 06. 14:13
Előzmény: #9948  -bubu-
#9949
Szia DLPH!

KItartóan keresem irományaidat és nagyon megörültem a blogod részvény elemzésének,csak a BUX08.12-t nem találtam benne,miért?Én azért csak abban ügyletelek-full short- mivel nehezebben manipulálhatónak tartom mint egy konkrét magyar részvényt.
Egyébként ha lassan sikerűl összegyűjteni egy kis pluszt szeretnék majd az általad jelzett likvidebb piacokra kilépni.(melyeket tanácsolod az is érdekel?)
Ám felmerűl pár kockázat a nemzetközi piacokkal kapcsolatban amit még nem jártam körűl.
1.A befektetett pénz biztonsága:gondolva itt a bank vagy brókercég csődjére
2.Ha a használt rendszer leáll,vagy az internet kapcsolat megadja magát nem ismerem hogyan lehet ezeket a kockázatokat kikerűlni.
3.? egyéb kockázatok amelyek abból erednek hogy még nem ismerem azokat a piacokat megfelelően?
Többször visszaköszön hogy nem likvid szerinted egy piac vagy erővel átvisz egy szintet.Miből lehet ezteket eldönteni?(mert én csak úgy "érzem"amit mondasz de megmagyarázni nem tudnám)

Hali !
köszi hogy foglalkozol kérdéseimmel vagy útbaigazítasz hol találok választ rájuk
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 05. 18:34
Előzmény: #9947  Törölt felhasználó
#9948
Az imént olvastam egy másik topikban , hogy felháborodásod eredményeként talán befejezed "küldetésed"!!!!????

Hiányozni fogsz sokaknak azt gondolom...............................................

Csak azt mondom még Neked, hogy ................

magam is kedvelem írásaidat.

Törölt felhasználó 2008. 01. 05. 17:25
#9947
HA már létrehoztad ezt a fórumot akkor ide irom bár mostanság egyre kevesebb irást lehet itt tőled olvasni.Én egy igazán kezdő nagyon kezdő "tőzsdés" vagyok.Egy éve nézem olvasom az irásaid és másokét is és mindig találok benne érdekes értékes gondolatokat.Amolyan hobbi tőzsdés vagyok ha létezik ilyen a megélhetésem nem ez biztositja.Amit mondani akarok remélem továbbra is lehet tőled még hasznos irásokat olvasni néha viccesen néha komolyabban.
Törölt felhasználó 2008. 01. 05. 01:05
Előzmény: #9945  Törölt felhasználó
#9946
Ok.
Törölt felhasználó 2008. 01. 05. 00:51
#9945

A közös tőzsdeblogba(Dow ) írtam egy megjegyzést.
Érdekelne a te meglátásod is, majd ha ráérsz.

Üdv; JB
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 04. 10:49
Előzmény: #9943  Törölt felhasználó
#9944
Én baromira :o)))))

De minek olvasok bele némely topikba azt nem tudom:o)))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 04. 10:46
Előzmény: #9942  -bubu-
#9943
Hát pénzem nem lesz belőle, de arra itt a tőzsde. Megéri.......? Nem kerül semmibe.
Bár kissé már unom .. :)
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 04. 10:41
Előzmény: #9941  Törölt felhasználó
#9942
Na akkor csak igazam volt!!!!!:))

Küldetésed Neked ez:o))

Így más. sok sikert és kitartást kívánok .

UI: azért a valószínűségszámítás mentén ki kéne számolni , hogy megéri ez vajon?:o)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 04. 10:39
Előzmény: #9940  -bubu-
#9941
Mert olvastam 4-szer másfél év alatt 4 különböző embertől a sajténeklés utáni őszinte kétségbeesését.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek