Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:56
Előzmény: #8659  Törölt felhasználó
#8660
Ebben a korban? Összerogyok....jöhet a mentő....sziréna....hogy teljesítem így férfiúi kötelességeimet?
Meglátom a női fehérneműt, gyenge szívem vadul összevissza kezd verni, rosszulleszek, satöbbi....kell ez nekem?

Inkább kihagyom. Maradok a nyugodt Rábánál :DDD
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:50
Előzmény: #8658  Törölt felhasználó
#8659
ha szereted az izgalmat, ki ne hagyd a humetet :o)))))))

de a topikot is olvasd folyamatosan mellé mert csak akkor fogod elhinni, hogy kurva jó lesz:o)))))))ecce!!!!!! majd!!!!!!!:o))))))))

Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:48
Előzmény: #8656  Törölt felhasználó
#8658
Neked a legjobb ott a vízparton.
Egyesek lehet, hogy jókat írnak, de én ketteske vagyok. Ezért csendben és halkan figyelem ki mit mond. :)
Közben kibeszélem bánatom :))

Na, ma mit vegyek? Segítsetek mán .... D

Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:47
Előzmény: #8656  Törölt felhasználó
#8657
amoda írtam NEKED:o)))

tisztelettel
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:39
Előzmény: #8655  Törölt felhasználó
#8656
ja. én meg köszöntem , igaz egy másik topkikban, de oda nem jár be mindenki , szerencsére:o)))))))))

jó reggelt , szép napot MINDENKINEK.

Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:31
Előzmény: #8653  Törölt felhasználó
#8655
Mekkora modortalan tuskó vagyok .....nem is köszöntem.Jó reggelt kedves tőzsdén meggazdagodni vágyó spekuláns szerencsevadászok. :))

Jack London ..Aranyláz...mindenki nyomul...tökjó játék ez.:)

Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:30
Előzmény: #8652  Törölt felhasználó
#8654
szeretem ezt a topikot, mert sok elgondolkodtató dolgot irnak egyesek.:o))

Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:27
Előzmény: #8652  Törölt felhasználó
#8653
Japán eddgi csak 2 %-ot esett, a jen erősödik szerteszét, nincs gond.
Minden szép. Nyavajás usa dollárt ha beszakad a forint dobom mint a szemetet.
Amúgy minden oké. :))
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:22
Előzmény: #8651  Törölt felhasználó
#8652
Persze. Nagy pénzzel likvidebb papírokba kell stop, és jó a technika. Valamennyire.
Lásd otp. Másodszor szúrt ki velem. :)
Hogy szakadna meg...
Nagymachinátor papíroknál mit sem ér.
Szerintem. Mindegy.
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 07:08
Előzmény: #8650  Törölt felhasználó
#8651
egy ici picit vitatkoznék dlph -val, de javarészt osztom a 2 -vel ezelőtti hsz-ét.
Ésszel kell ezt is csinálni, akinek nincs az ki fog esni mint kukac az almából.
Ki kell lőni , hogy milyen papírt akar az ember megvenni, milyen portfóloót akar összerakni ez nem megy napi idegrángás alapján, mert míg Te kisbüffencs keresel 1 ft-ot addig a broki 3-at fog és beajánl Neked minden tutit, csak csináld, neki az a lényeg, hogy csinálj valamit és soha semmiből se maradj ki.
Nem is a kirázatással van a gond, lehet magad tudatosan kirázatni, ha egy kicsit is látod mit akarnak és tudod , hogy van értelme20-30 ft-ért nem éri meg, de 4-5%-nál már megéri, de akkor szájjjjjá vissza lejjebb, ha van rá módod , ne engedd el ha szűk stoppolsz akkor ez azt is jelenti, hogy folyamatosan kell figyelned mi történik...
Kivertek a rábából, mert megengedtem nekik, akkora erővel vitték lefelé, hogy elengedtem , mars vót nincs, de lehetett látni, hogy újra nagy erővel fordult napon belül immár másodjára ebben a lejtmenetben, nincs mese meg kell venni, ha nem is a legeslegalján, de fölötte fordulás után igen és ha ezt látta valaki és tudta, hogy neki rába kell, hát ott tolongott érte, mintaszerű volt a könyv is, ahogy csak úgy tülekedtek érte az éhes farkasok - én is.
Nem kell mindig bepánikolni és nem kell mindig minden bótra rámozdulni.
Amúgy ez a maszlag egy nagy rothadt folyton kavargó trágyához hasonlít, ahol mélyen bekell mászni a szarba egy kis zsetonért.
Ha nem is látszik de egymáson taposva tülekszünk ennél az ocsmányságnál.
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 04:12
Előzmény: #8649  Törölt felhasználó
#8650
Egy ilyen illikvid mutyitőzsdén..... :)

Ezt most láttam csak :
"Maradok tisztelettel: Aggastyánság
walkie-talkie " satöbbi ... .))
elnézést :DDD nem fordul elő többé :))
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 02:38
Előzmény: #8648  Törölt felhasználó
#8649
szia, hozzátartozik azért a játékhoz a TA is, színesebbé teszi, nagyobb volatilitást csinál

meg azért működik is a TA (vagy inkább érdemes figyelni rá) főleg ha a következő feltételek fennállnak:
- nincs hír
- nincs kiemelkedő pakkot/tőkét mozgató szereplő a piacon
mondjuk ilyen ritkán van

Érdekes, hogy a TA fordulópontokon érdemes felvenni pozikat, vagy jóslással megegyezően, vagy ellentétesen, de általában megindul vmerre.

Régebben én se néztem sz@rba se, de egy kis mankó pluszban.

légy jó
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 02:25
Előzmény: #8646  Törölt felhasználó
#8648
Ha már technikai elemzés.....
Emlékszem több mint egy éve konfrontálódtam itt az összes nagy TA szakival. Csak mert pedzegettem, hagyjátok már azt a szaros TA-t itt a béten elmehettek vele kapálni. Egyszer -kétszer bejön... és?
Többször nem jön be.

Elég egy oldalazó iránytalan világpiaci 3-4 hónap, vagy rossz esetben egy ellentmondásos, totál kiszámíthatatlan több hónapos időszak,és már tízszer felvettél feleslegesen pozíciókat. Közben naponta megy a hülyítés. Gazdag variánsokkal. Például Egon. Ő aranyos. Nála világvége van mindíg. Sőt... ha egyszer 3 hónap múlva tényleg eléri a papír azt az árfolyamot amit megjósolt (no persze te előtte tökfeleslegesen már kirémültél a pozíciódból, aztán ment tovább még eleget), most visszaszállhatsz bátran, mert az Egon-féle célár véletlenül (rá több hónapra) teljesült. Hurrá. Tud. Ügyes.
Csártcenter, trendlájnsz, kutyafüle, macskafarka. Korrekt. Tegnapelőtt vétel, nem jött be, tegnap ne nyúljunk hozzá, ma már nem biztonságos a longokat tartani..... Stop be (Gardénia kategóriáknál) , aztán hajrá előre, kiütnek, az árfolyam visszamegy....a brokik meg röhögnek. De nem is ők. Igazából az a tehetős csoport, mely összehangoltan a brokikkal működik együtt.

Van valaki, aki ezt sokáig elhiszi?

Itt van ecó. Kiszaggatták forgalommal utoljára. Nem akármekkora erővel. Azóta semmi. De a kisbüfik zöme már kirázódott. Nem emlékszik mi volt 2 hete sem.
Papírt nem bír tartani hetekig sem, nemhogy 2-3 hónapig, arra képtelen.
Betojt a gatyába. Ez meg forgalom nélkül esik, nincs vevő a könyben. Majd visszaveszem -gondolja. Visszaveszi ez az egy biztos. Kérdés milyen árfolyamon?
Jön a gyj. Hamarosan. Ez meg oldalaz, meg itt a végén esik? 10 % -ot?
Ilyen semmilyen nudli fostalicska forgalommal? Akkor ki a franc és minek szaggatta ki eszeveszetten pld utoljára? He?
Hol az a zsé? A papírok? Visszaadta a piacnak? Mikor? Lemaradtam róla biztos....
De arról nem, hogy megy a sírás, mert 180 lesz. Sőt. 134. De nem is. 80. Vagy 30. Vagy tökmindegy. A lényeg, eladni, venni, eladni, venni. eladni, venni........naponta többször.

Ezek miből élnének? Egyem a szívüket...hogy mennyire odalehetnek értem.. :) Kit érdekel?
Engem biztos nem.

Majd kiszállok, ha akarok. Meg ne mondja már nekem egy MÁS pénzével trédelő spekuláns piacmozgató főmachinátor, hogy mit csináljak...Ki ne rázasson már valami böszmeagy a pozíciómból...esik?
És? Az eső is szokott. Vegyél esernyőt. És bírd ki, hogy nem kapsz infarktust naponta.

Feleim, erre mondják : aki nem tudja, az tanítja. Hogy a francos nyavajába nem ebből meggazdagodott milliárdos spekik osztják itt a TA okosságokat? Miért a szegénylegények tanítanak engem arra, hogy keressek pénzt a tőzsdén?

Vagy a Rába. Most mi van? Látom, sok kis tétel eladás, vétel, felmegy forgalom nélkül, már szórjátok ki 10-20 -100 forintos hasznokért.

Csak hogy ne utólag legyen a tájékoztatásom.Mennyiséget nem írok : (sok általam valóban nagyra becsült személy kért meg erre, mert visszatetsző lehet....lehet, ,hogy az lehet, elfogadom), tehát mennyiséget nem írok, a nullás beker áram 2168. De nem kevés van, csak hogy a veszteség mértékéről is szó essen. Ha lesz. Lehet, hogy lesz. Akkor lesz. De hogy ki nem rázatnak ilyen ócskánál még ócskább és legócskább napi undorító kis trükkökkel a pozíciómból, az egyszer bizonyos.

Ennyit a népszerűségre törekvésemről, és annak mutatóiról.Lehet anyázni is, kinek mihez van kedve.Nem érdekel. ez a véleményem. Nem kell elhinni amit mondok.

Mocskos egy játék ez a tőzsde.
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 02:10
Előzmény: #8643  banyaiz
#8647
banyaiz, tényleg, mindennek az előfeltétele a Nemzeti Atombomba. (Pakisztán biztos adna egy pár fejet 1mrd usd-ért)
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 01:53
Előzmény: #8645  Törölt felhasználó
#8646
Ha már vadvirág..(lásd Rába totyik)
...csak a Rábával lehet ezt a játékot játszani ? Econet. Nulla forgalommal visszaadott már vagy 10 %-ot az utolsó gigameghúzásból. Komolytalan.
Amúgy valaha nagyon rég olvastam erről, jó kis játék, "nevenincs" cégeket felfuttatni az egekig. Szórakoznak velünk. A pénzünkkel.
Mire egy fordulóval kaszálnak, hat fordulóban rázattá ki egyazon spekit a pozíciójából.
Mocskos egy játék ez a tőzsde.
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 01:43
Előzmény: #8644  Törölt felhasználó
#8645
Egyre több jenpár shortosra kezd állni, vagy az. A frank is erősödésre áll. Szerintem forduló közelítget. Alattomosan... ? :)
Nem tudom. A bét immunis mint tudjuk , néhány vastagabb szál mozgatja az egészet.
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 01:35
Előzmény: #8643  banyaiz
#8644
OFF
Drábik János. No igen. Ismerem. Mi az hogy.
De erre a közgazdászok kórusban sivítozni fognak, így nevelték őket. Szerintem ne terjesszétek, nincs az az épeszű ember, aki ezt felfogná. Tisztelet néhány kivételnek.
A zöm azt sem tudja mi a gond. Illetve megmondják neki. Orbán Viktor, az a gond.
Na így már tudja mi. A gond.
Itt tartunk. Szellemi toprongy ország.
ON
banyaiz 2007. 10. 18. 21:37
Előzmény: #8641  Törölt felhasználó
#8643
Linkelek!

Tényleg durva belegondolni, hogy "vezetőink" (pártállástól függetlenül ) balf...sága, és korruptsága miatt ide jutottunk.

Attól félek, hogy a csodarecepted nem válna be, mert nagyon rövid időn belül mi lennénk a világ első számú közellensége, mondjuk kiderülne, hogy mi is tömegpusztító fegyvereket gyártunk mint Irakban stb..

Érdekesnek találom a pénzügyi szektorra vonatkozó gondolatokat, főleg a jelenlegi "válság" idején. Lehet, hogy most is jól jön ki a pénzügyi szektor a buliból. Mint OTP részvényes ezt nem bánnám.

Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 18:07
Előzmény: #8641  Törölt felhasználó
#8642
Huhh de trágya a portfólióm .Asszta.
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 17:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#8641
Megvan a csodarecept:
- külföldi adósságot felmondani, (magyar államkötvények külföldi kézben lévő részét is)
- valamennyi külföldi tulajdonú vállalkozást szétosztani részben a magyar munkavállalók, magyar menedzsment, magyar részvényesek, magyar dolgozó állampolgárok közt, különböző mértékben

- törvényt hozni, hogy a költségvetés esetleges hiányát a felső 40.000 családra kivetendő különadóból lehet fedezni, olyan mértékben és akkor, amikor csak szükséges...
- lehet osztogatni különböző tág társadalmi csoportoknak

Szíven ütött a cikk, néhány napja számolgattam, hogy hiteltörlesztés meg osztalék címén kb 8mrd usd megy ki az országból. Ezexerint még több is. Erősen sufficites ktsgvetésünk lenne.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek