Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 09:14
Előzmény: #8379  Törölt felhasználó
#8380
BUX-WIG20-RTS Hát, itt elég rendesen látszik, hogy az elmúlt hónapban a BUX teljesített a legrosszabban. Mondjuk nem csoda: van egy MOL, ami bizonytalan, de egyre inkább úgy néz ki, nem lesz 32000. Aztán van egy OTP, ami meg bank, az most annyira nem menő, bár nincs semmilyen köze a subprime problémához, de most ez van, és van egy Mtelekom, ami pw-t nyomott. A Richterbe nincs keverés, és azt meg is vették…egyetlen blue chip, amiben nincs keverés….és ennyi a BUX….szóval érdemes tudatot tágítani meg értékpapírszámlát, és külföldön is kereskedni…mert az a jelen és a jövő(személyes véleményem, ráadásul a technika ott még jobban működik, hiszen sokkal többen használják)
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 09:12
Előzmény: #8378  Törölt felhasználó
#8379
nehogy berakjá egy mos oj oj oj jelet mert megkarmolom a képernyőt!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 09:11
Előzmény: #8377  Törölt felhasználó
#8378
koi ezzel mit akartál velem tudatni???
nem értem.
Ha azt , hogy a buxinak egyre inkább reszeltek, akkor az nem új. Hogy nincs választék a bótban ezt tudjuk. Az hogy az oti beszűkül? ezt kérdezgetem napok óta, miért nem veszik már meg...
A régiós piacok felé már az alapkezelők is elfordultak, ez is oké.
Homályosítccsá fel légy oly kedves, mit látok rosszul.
plíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííízzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 08:22
Előzmény: #8376  Törölt felhasználó
#8377
zuzzo!

link
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 07:49
Előzmény: #8375  Törölt felhasználó
#8376
dlph ezt most miért kellett itt és így?????
elvenni a gyerekek kedvét a játéktól????
nem megmondtam tegnap, hogy óvatos bull, mit kell itt ijesztgetni a medvével????
nincs is olyan állat , régen kihaltak, ha nem hát ideje elmenni vadászni.
bummbummbumm, szólok szőkekapitánynak talán ezt is el tudja intézni, hogy eltünjenek a medvék .
A bika igenis ott van előttünk, na de hogy az miből van ez itt a nagy kérdés???, lehet még az kisebb is, bikuci, meg hát babszemjankónak is húzta valami a szekerét...
:-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-) )):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-))):-) )):-))):-))):-))):-))):-))):-)))
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 05:02
Előzmény: #8374  Törölt felhasználó
#8375
Ezt csak azért, mert szvsz 90 % fórumozó sosem látott még ilyet.

Egy kis előzetes :)))

"A besszpiacok jellemzője, hogy folyamatosan csorognak le, szinte minden nap az esés, ráadásul a napon belüli esés a jellemző. Ez a folyamat akár hosszú hónapokig is eltarthat. Ugyancsak jellemzője a besszpiacoknak, hogy időnként igen gyors, váratlan emelkedések szakítják meg az esést. Ezek a folyamatok sokszor 3-4 nap alatt lezajlanak, de ezen időtáv alatt nem ritka az akár 10-15%-os emelkedés sem.

Ez a legtöbb szemlélőben azt a benyomást kelti, hogy a piac hihetetlenül erős, pedig igen gyakran ezek a gyors emelkedések csak az eladók pillanatnyi hiányát jelzik és rövidéletűek. A kezdeti lelkesedés után hamarosan visszatér a korábban jellemző esés."
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 04:50
Előzmény: #8373  Törölt felhasználó
#8374
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 04:45
Előzmény: #8372  Törölt felhasználó
#8373
Törölt felhasználó 2007. 10. 09. 00:16
Előzmény: #8365  banyaiz
#8372
Rossz hírem van, mivel az EQ ebben a kategóriában a leggyengébb láncszem :(
Kétféleképp lehet náluk DKJ-t venni.
1. Online abból és azon az áron ami a Petiben szerepel. Itt általában 3 kifutási idejüböl lehet választani.
2. Telefonon rövidebb távra is lehet vásárolni, de annak van 0,05% költség vonzata is. Ebben az esetben ök is banktól szerzik be a papírt.
A DKJ csak tdt és hati fedezetül szolgál, DT és napon túli vásárlásra már nem.
Ha napon túlra, vagy dt-re akar valaki részvényt venni, akkor elötte el kell adni a DKJ-t, mert csak így engedi a rendszer a rv. vételt :( Ha eladod a DKJ-t és mégsem sikerül rv-t venni, akkor parkolópályán marad a cash. Aki ritkán tud a gép közelben lenni az nem tud egy hosszabb távra (alacsonyabb áron) beállni a könyvbe, hacsak elötte el nem adja a DKJ-t.
Sőőőt, ha szerdán kifut a DKJ, akkor elötte 3 kereskedési napon belül el sem lehet adni, mert szintén nem engedi a rendszer. Tehát ebben az időszakban még részvényt sem lehet vásárolni, hiába van DKJ-d. Szintén nem tudsz 15h után részvényt vásárolni, ha a DKJ-t nem adod el 3-ig, mert utána már nem endedi a rendszer eladni.
A többi broker cégnél meg lehet bármikor részvényt vásárolni DKJ fedezet mellett és T+3. napon váltják csak vissza a DKJ-t :(
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 23:28
Előzmény: #8370  Törölt felhasználó
#8371
miért a piac az?
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 23:26
Előzmény: #8369  Törölt felhasználó
#8370
Kérem tisztelettel meg kell mondjam ,ez a fórum egyre komolytalanabb :)
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 23:10
Előzmény: #8363  Törölt felhasználó
#8369
OK, akkor építem a pozit! És közben sakkozom :)
kenyeres 2007. 10. 08. 22:28
#8368
Ágnes fizess, mint a köles.
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 21:38
Előzmény: #8366  Törölt felhasználó
#8367
matt!:o)
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 21:36
Előzmény: #8365  banyaiz
#8366
sakk?
banyaiz 2007. 10. 08. 21:05
Előzmény: #8364  Törölt felhasználó
#8365
Most nyitottam nemrég az EQ-nál, hát elég szomorú bizonyítványt állít ki róluk, hogy banki háttérrel nem képesek legalább egy pénzpiaci alapot beépíteni a rendszerbe. Egyenlőre csak diszkont kincstárjegyet találtam náluk, gondolom te is ezt emlegeted állampapírként. Ezzel az a baj, ha lejárat előtt szabadítod fel lehet, hogy veszítesz rajta, adott helyzettől függ, szerencsés esetben akár egy nap alatt
is foghatsz rajta, de nem ez a jellemző.

Mivel csak most nyitottam az EQ-nál nem tapasztaltam még ki, hogy DKJ-ből azonnal tudok e
részvénybe átlépni, vagy itt is kell várni a T+3 napot.
Ha valakinek van ebben tapasztalata örömmel venném.

A CD-nél ahol most vagyok DKJ-ből, azonnal tudok részvénybe menni, plussz van pénpiaci is, ahová akár egy napra is megéri betenni a lóvét. Ebből szintén azonnal lehet részvényt venni.

Lehet, hogy EQ-nál azt gondolják, hogy aki tőzsdézik az részvényekkel foglalkozzon csak. :)
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 20:07
Előzmény: #8363  Törölt felhasználó
#8364
Ez is valami ebben a korban!!:o))))
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 20:01
Előzmény: #8362  Törölt felhasználó
#8363
Szia ! Szvsz nincs értelme. Nálam , ha kell, a fele, a negyede vagy épp az egész jó belépőre vár startra készen.
Olyan pedig gyakran van itt. Lásd, amit a swingelésről írnak.
1 heti kamat......nem tétel.
Ezt gondolom. A pozícióépítés miatt is szerintem jó dolog, ha van kp.
Nálam a tőzsdés pénz alkalomra vár. Itt.

Természetesen ezt én gondolom így, másnak lehet normális ötlete is erre a problémára. Tőlem ennyire fussa.
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 19:40
#8362
Sziasztok! Egy kis lelkisegélyre vagy talán inkább szakmai segítségre van szükségem. Az Equitasnál tőzsdézem. A cash parkoltatásával van gondom. Jelenleg én csak egy lehetőségről tudok, állampapírt lehet venni. De ott gyakorlatilag 2 hét a megtérülési idő. Van valakinek jobb ötlete az átmeneti pénzek befektetésére?
Törölt felhasználó 2007. 10. 08. 19:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#8361
inkább csak olvass herceg :o)))))))

kényelmesebb neked is:-)))

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek