Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 22:00
Előzmény: #4045  Törölt felhasználó
#4140
Szia DLPH,
sorry, de nem interneteztem az elmult nehany nap... pihentem a munka unnepen :)
Megtisztelnel, ha atkuldened nekem is az elemzest
borussia@mailbox.hu
koszonom
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 21:44
#4139
DLPH szép kis személyi kultuszt építget itt :)
Ez az emailes kuncsorgás elég gáz szerintem.
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 21:24
Előzmény: #4136  Törölt felhasználó
#4138
DLPH,

az előbb elírtam az emilcímem helyesen snoxfox@gmail.com

köszönöm
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 21:24
#4137
Szia DLPH!
Én se szeretnék lemaradni, és ha még nem untad meg a sok kis kezdőt, akkor én is megköszönném az elemzésed.
Én kb egy éve kezdtem, mindent összevetve nyereséges vagyok, de állhatnák sokkal jobban is. Most full cashben ülök, nem merek venni semmit, félek egy nagyobb korrekciótól. Sztem minél később jön, annál nagyobb lesz.
Ja, és a címem msbr@index.hu
Előre is kösz
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 21:14
Előzmény: #4132  Törölt felhasználó
#4136
Köszönöm DLPH!
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 20:57
#4135
Mégegyszer köszönöm az anyagot !
Azthiszem elrágcsálom egy darabig :-)))
Toodor
sly36
sly36 2007. 05. 02. 20:42
Előzmény: #4130  Törölt felhasználó
#4134
Szép estét!
DLPH! Ne kussolj és nyugodtan firkálgass mééég! Láthatod vannak jó páran, akik szívesen olvassák. Köszi mindent!
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 20:41
Előzmény: #4130  Törölt felhasználó
#4133
Kizárt. Semmit sem passzolsz, van pénzem.
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 20:41
Előzmény: #4131  Törölt felhasználó
#4132
DLPH

kakukk@pr.hu az emil cím
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 20:40
Előzmény: #4126  Törölt felhasználó
#4131
Szia DLPH!

Bár Mi nem ismerjük egymást, de elég sokszór olvasom a hozzászólásaidat. Ha nem lenne túl nagy kérés, megtennég, hogy nekem is átküldöd az elemzésed? Lehet sokat segítenél vele. Előre is köszönöm.
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 20:17
#4130
Sziasztok!
Hát ha lehet én is beállnék a sorba azért az oktatóanyagért :-))))
+ lepasszolok 20%-ot a nyereségemből..
becsszó :-))
címem: toodor@freemail.hu
zepi
zepi 2007. 05. 02. 20:11
Előzmény: #4127  Törölt felhasználó
#4129
DLPH !
Van még? :-)
Ennyi melót a nyakadba venni érdek nélkül...
Hát nem semmi ember vagyol .
nem kérek, mert nem hiszem, hogy igazán tudnám használni, nem is igazán értek hozzá, meg időm se nincsen, de maga a gesztus tiszteletre és követésre méltó.
szia és további sok sikert, meg ami vele jár:
hegyekbe mocskos anyeginokat:-)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 20:10
Előzmény: #4126  Törölt felhasználó
#4128
1. a helyes szemlélet/cselekedet mások véleménye és a saját gondolkodásunk útján alakulhat ki
2. mindenki válasszon olyan stratégitát és ahhoz olyan taktikát, amellyel jól érzi magát
lehet, hogy azt mások kapkodónak/vagy álomszuszéknak tartják
de ha sikeres és pénzt hoz és boldog vele az illető miért ne
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 19:38
Előzmény: #4126  Törölt felhasználó
#4127
Szia DLPH,

Sokat olvasom a hozzászólásaid és a topikot. Sokat lehet belőlük tanulni. Én nem szoktam sűrűn írogatni, én sem vagyok túl járatos még a szakmában. Nagyon érdekelne engem is, hogyan látod a dolgokat és mik azok az összefüggések a részvénypiac és a devizapiac között amit már sokszor említettél. Ezért kérlek, hogy nekem is küld el az elemzésed. Ha nem okoz gondot.
A címem snowfox@gmail.com
Előre is hálásan köszönöm!
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 19:10
Előzmény: #4125  akurusa
#4126
Hiába no, ez olyan mint a szájmenés című betegség , azért mégis leírom, pedig amellett hogy indokolt lenne kussolnom mert fáradt vagyok rendesen és telefirkáltam már ezt a fórumot, meg is fogadtam, hogy nem firkálgatok annyit.

És mégis. Azért visszafogom magam, az bizonyos.

Akurusa ez inkább a devizapiacok vs. részvénypiacok összefüggéseiről szól, arról nem , hogy holnap mit vegyél, vagy shortolj. Ezt csak azért mondom, mert lehet, hogy egy olyasmi "elemzést" vársz, mint amit naponta kiraknak cégek a netre. Ez nem az, hogy mennyire hasznos, az könnyen eldönthető annak aki elolvassa.

Hosszabb időszeleteket vizsgáltam meg,
a szubjektív véleményem az, hogy
alapösszefüggésekről írtam melyek nélkül esélytelen az ember, ezek nélkül szerintem egy nagy lutri minden részvénypiac. Legalábbis nekem. És a múlt áttanulmányozása egy sajátos nézőpontból adhat a jövőre nézve hasznos nézőpontot.

Zuzzo véleménye a sajátos nézőpontról, az önállóságról, az önálló gondolkodásról, a nem bedőlni minden marhaságnak, de a valós összefüggéseket tessék észrevenni, bárki bármit mond, ami igaz ott van az orrunk előtt, csak észre kell venni, nem naponta kereskedni feleslegesen, a fák nem nőnek az égig, ha bull van tessék bull piacon szokásos módszerrel dolgozni ne erőltessük a shortokat korán csak azért, mert már milyen "sok" az az árfolyam vagy index.....s.t.b.s.t.b. MEGSZÍVLELENDŐ mindaz amit ír, ez a vélemyényem.

100 % , hogy nagyon régi motoros, és abból nincs sok (az életben sem, mert vagy kinullázódnak, vagy elmegy a kedvük az egésztől)

Úgyhogy szvsz hallgassatok rá (de legelsősorban csak saját magatokra), noha nem ír semmi olyat, hogy holnap a phylaxia lemegy 83-85-re, és ott majd venni kell.
Arra ott vannak az elemző cégek.

Önállóan gondolkodni elkezdeni, ehhez adhat bárki tapasztaltabb segítséget, arra, hogy mit vegyél épp most, vagy mikor mehetsz ki a vécére, erre szvsz egy tapasztalt nem akar és nem is fog válaszolni.

Akurusa elküldtem.
akurusa 2007. 05. 02. 18:40
#4125
Szia DLPH!

Még szintén kezdő vagyok a témában, de az elemzést én is megköszönném, ha átküldenéd: akurusa@mailbox.hu

Köszi!

Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 18:15
Előzmény: #4123  Törölt felhasználó
#4124
Szívesen, nincs mit. Kíváncsi vagyok.
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 18:13
#4123
Kedves DLPH,
köszönöm az emailt, később mondok egy véleményt is ha tüzetesen áttanulmányoztam. További jó munkát!
Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 11:39
#4122
Nem az a célom, hogy megmondjam hogyan begyél levegőt, szeretném ha ráéreznél( nétek) egy másfajta gondolkodásmódra. A kezdő kapkodó kisstílű 100 oti részvénnyel bartellkodó embertől elszakadni egy kicsit ( ha szabad így mondani) "érett" részvényes befektető felé szeretnélek terelni.
Ennyi az egész.

Törölt felhasználó 2007. 05. 02. 11:35
#4121
Természetesen előfordulhat, hogy már csak bokán tudom rúgni az illetőt és lehet azt is csak sunyi alattomos módon, mert reggelire is kevés lennék neki.
Ez csak figyelmeztetés akart lenni amolyan - na megállj csak !-
:-)))))))

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek