Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 23:52
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#100
"Egy ilyen szellemi alkotóhely nyilván sok fiatal huszonéves identitásától messze van. Megértem. "

Kedves DLPH!
Én kértelek fel a topik megnyitására, azt hogy miért tudod. Ebben a pár napban sokat tanultam ill. átgondoltam pár dolgot a tőzsdéről. Mindenképp pozitív volt a űködesünk. És remélem nem zuhanunk(a topik) a béka segge alá.

Tisztelettel: Egy huszonéves tőzsdecápácska :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 23:51
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#99
Ez kemény volt DLPH, de igazságos!

világos beszéd!

mai történés, a danubius stopom kiütődött,
Amire nagyon kiváncsi lennék, az egy pozíció felvétele, konkrétabban, mondjuk te hogy csinálod?

Az egyszerűség kedvéért, legyen egy long.

Úgy érzem jó az ár, vásárolok, és várnám ,hogy felmenjen, ez a szitu a legrosszabb amit a tőzsdén át lehet élni szerintem, mert épp vettél, 0-án van az ár, sőt brokidíjat buknád, ha ott abban a pillanatban el kéne adni, tehát ilyenkor mit csinálok?
nem akarok stopot berakni, mert ha kis stopot teszek szinte 100% hogy kiütnek, és mégha kics iis a veszteség, nyereség sehol, pozi sehol, kezdhetem újra.
Ha nagy stopot teszek be? még úgyis fennáll az esély, hogy kiütik, mert nehéz főleg gyakorlatlanként az elján vásárolni, és ekkor ugyana za helyzet mint az eslő esetben, csak nagyobb a veszteség, persze kicsit nagyobb az esély, hogy nem ütik ki, és mégiscsak jó lesz a pozi.

Vagy egyszerűen meg kell próbálni emelkedésbe venni ,hogy amit megvettük amit akarttunk az ár már el is hagyja, és kísérhessük megfelelő stoppal? dehát ez is nagyon nehéz dolog.

tehát hogy érdemes csinálni?

köszi előre is!
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 23:50
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
még érni kell a kis csapatnak, jó lesz ez, szerintem be fog jönni...mert jó!
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 23:39
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
Egy megtisztelő kívánságra megnyílt.
--------------------------------------------------

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.

De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
DLPH

Nem jött be. Nem baj. Nekem biztosan nem.

Még egyszer ha szabadna elmondanom annak, akit érdekel. Sok-sok milliómba került megérteni, mi ez az egész.

Gondoltam (miután megkértek a topic nyitására) talán nem rossz ötlet egy pénzspóroló gondolatműhelyt kieszközölni.

Ez itt nem az.

Egyetlen napi story , pozíciólista, vagy portfólióm - véleményem- félelmeim beírás nem érkezik.
És könyörgöm ez nem arról szól, hogy eltaláljuk a holnapi zárótt!!
Kit érdekel? Akit igen, azt nem irigylem.

Jön viszont más! Aminek semmi köze a tőzsdéhez. Bár ez a legkevesebb, nem lenne gond.

Aztán olyan, ahol illető attól tart, hogy ez a topic olvasott lesz, noha nem ő nyitotta, és ez roppantul zavarja. ( A portfóliója ugyanakkor nem). Kedves dolog. Oviban ilyen voltam, tudom, édesanyám mesélte...

Vagy olyan jellegű beírások, melyek sietve leszögezik (kódoltan) , nehogy má' én legyek itt a tuti , mikor ő (mármint a beíró) itt a tuti.
Ez sem rossz :(((

Gondolatműhelynek szántam ezt itt (talán titokban és az a baj?).

Hogy miért is Lelkisegély a neve?

Aki felkért, az adta ezt a címet. Valószínűleg azért, mert máshol egy alkalommal utaltam a sokkszerú kudarc, erős trauma káros hatására , arra , hogy a tőzsdén a rossz döntések egy esetleges első trauma után zsinórban jönnek.

Ha összedolgoznátok, mennyit spórolhatnátok egymásnak!

Egy ilyen szellemi alkotóhely nyilván sok fiatal huszonéves identitásától messze van. Megértem.

De legalább tudjuk, hogy a Coca-Cola az igazi. A többi meg nem számít!

Ahogy egy kedves hozzászóló célzott rá, van egy olyan felfogás is, hogy őrizzük féltve kicsi titkainkat, mert ha más megtudja, még a végén nem keresünk semmit.

Hogy stílusos legyek, a topic fundamentálisan erős, technikailag zuhanást jelez.

A pozitív hír immár megjelent, és a papírt olcsón kínálom.

A következő napok eldöntik hogy kitör, vagy nullázódik. (Az is benne van a pakliban.)

Ezúton szeretném megköszönni mindazok kérdéseit, akik megtiszteltek bizalmukkal.

Sziasztok!

Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:51
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
komenteket olvastad???
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:50
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#95
ez okkádék koi....miért???
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:09
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 18:53
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
AKS ez egy nagyon jo meglatas es hozzaallas szerintem!
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 18:47
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#92
én mindig megvárom, míg megfordul nagy forgalommal (az a max. 5% nem oszt, nem szoroz, de kell a biztonsághoz) persze bosszant, hogy 9,8 helyett csak 10,5-ön veszek, dehát nem kell mindig vagánynak lenni (ők korábban halnak, mint a mosónők :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 09:13
Előzmény: #65  BuySell
#91
igy van buysell...azota a 2. eseskörben megint alaalltam es mar megint van 10% rajta :)) nagyon mennek ezek az egzotikus piacok nekem...indonez bankok etc...nemsokara el is költözöm :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 09:00
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
Szokot vicceelni de ezzel együtt jó fej!!:-))
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 08:55
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
még msn-en azt írtad, hogy 34 éves anyuka vagy.... :-S
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 07:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#88
jo reggelt!
én fiú vagyok, családos ember!
volt pakkom 8800 rol de eladtam.
volt még lentebbröl is!talán 8400 röl
belevettem, majd kigortam sajnos nem saját döntés volt,de ezzel nem magamat akkarom védeni!a megbizási díjat meg még egy kis pluszt már azota hoztam be az egisen meg a richterren!
a terv az volt hogy vártuk a 7600 at.
a nagy maflást akkor kaptuk amikor nem állt meg 8300 nál hanem továbbment.
mint a mol is!túpörögtek a papírok!
ha egyedül nyomom akkor nem szokot baj lenni!
tehát fontos szabály hogy csakis egyedül csináljuk a dolgokat és nagyon figyeljünk oda!a jelzéseket kell észrevenni,egy papírban!
a voltunk és a vettünk az nem a barátokra hanem a családra értettem!
nem tudom érthető e?:)))

kissherceg 2007. 01. 16. 00:18
Törölt hozzászólás
#87
Törölt felhasználó 2007. 01. 15. 22:42
#86
Sok szerencsét mindannyiotoknak holnapra is.

Törölt felhasználó 2007. 01. 15. 22:31
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#85
Mary, nem, koi egy fiú
mostanában kicsit sokat hadovál, de ha éppen nem idegesít akkor azért bírom őt
Törölt felhasználó 2007. 01. 15. 22:31
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
Nőnemű lény nem lehet ilyen helyesírással...!!!!
Törölt felhasználó 2007. 01. 15. 22:27
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#83
Hát ha ez igaz, én még ilyen nőnemű lénnyel nem találkoztam.
Lehet, nem randizom eleget.
Törölt felhasználó 2007. 01. 15. 22:22
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#82
Rendben nincs gáz.

Kérlek bírd rá, hogy ne pánikoljon be otp kapcsán mindegy mit írogatnak itt-ott, és jan. végén kaszálja be a 8800 feletti hasznát. Ha meg nem, akkor is bírja ki valahogy .

Uyganis van egy érzésem, hogy napi 300 ft emelkedést vár szegény papírtól, és most csalódott, mert ez nem jött be.
Törölt felhasználó 2007. 01. 15. 22:15
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#81
srác??? koi nő nemű lény!!!

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek