Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 07. 09:46

mary_m topik  

Hogy a rába topik tényleg rába topik legyen, nyitottam egy külön topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 23:20
Előzmény: #718  Törölt felhasználó
#720
hálátlan vagy
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 23:18
Előzmény: #715  Törölt felhasználó
#719
hexe, neked meg mi közöd ahhoz, hogy neki, meg nekem a magánélete hogyan találkozott. szerintem semmi közöd hozzá, mint ahogyan másnak sem.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 23:16
Előzmény: #714  Törölt felhasználó
#718
"Csak a precíz adminisztráció okán : egy mínuszt lekönyvelhetsz."

Az én könyvelésemben ez a tétel már tegnap is szerepelt.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 23:15
Előzmény: #713  Törölt felhasználó
#717
"Most akkor - mivel valaki az ezerből a soronkövetkező problémádat megoldotta helyetted - már leszarod azt a pár embert, aki eddig a maga módján melléd állt?"

Nem. Csak éppen egy kicsit egyedül kell lennem néha, délután pedig nem voltam gép előtt.

"Csak azért mert nem ugrabugrál a környezeted hímnemű fele körülötted mint egy keljfeljancsi, és mert a huszonnyolcezredik kérésedre nem vágta rá egy hadsereg kan azonnal : IGENIS?"

Nagyon nem tudod, hogy mi merre hány óra, ha ezt így kijelented. NEM, én csak megértést, és segítséget kértem. Huszonnyolcezredik kérés??? biztos igazad van....... Nem az baj, hogy nem mondta azt egyikőtöksem hogy igen, hanem az, hogy azt sem, hogy nem!! Inkább mondat volna azt, hogy nem, de az legyen egy biztos válasz, hogy tudjam mihez tartani magam, és tudjam hogy tervezni a dolgaimat. A talán nekem nem segítség, és nem válasz.

"Vagy mert van egy hapsi aki nem a nemi ösztönét kergeti ? " Ezt pont tőled nem vártam.

"Ez meg miféle stratégia? Csak az a barát, aki minden kívánságodat teljesíti, és ha egyet nem, akkor dobod? "

Ez kész. Ha komolyan gondolod, csak sajnálni tudlak.

"A viselkedésedet kikérem magamnak azok nevében, pontosan tudod kik ezek, akik eddig segítettek Neked, de most épp leszarod őket, mert találtál magadnak egy nyolcezredik hapsit."

Ki mondta, hogy férfi? Ki mondta, hogy leszarom őket? Nekem nem lehet néha szükségem egyedüllétre? Nyolcezredik hapsi.... te biztos tudod..... Nem vagyok egy intravénásan permanensen monogámiűban retardált egyed. Azt hittem, ez tiszta sor.

"Én nem csalódtam benned, mert nem is vártam sokat. Agg vagyok, már mondtam.
Ha most fiú lennél azt mondanám : légy már férfi végre ! Így nem jut eszembe semmi idevaló."

Tudod, ha az ember őszinte a másikkal, azt felénk nem szokás lenézni, pláne nem arról a nagyon magas lóról, ahonnan mostanában megmutatod milyen egy igazi sznob.

Gőzöd sincs, hogy mi van a múltamban, és hogy mi jár a buksimban. Az pedig, hogy így viselkedsz, inkább nem mondok rá semmit. Mifelénk a barátokat nem szokás megalázni. Ha nálatok ez trendi, az elég sajnálatos.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 16:30
Előzmény: #713  Törölt felhasználó
#716
Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de meg kell, hogy jegyezem:
DLPH nem csak piac-érzőnek-értőnek zseniális, de EMBER-nek is.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 16:16
Előzmény: #714  Törölt felhasználó
#715
DLPH!
Nem d.....gtad meg? Ez becsülendő. Látom, ismered a női hisztiket. Nagyot nőttél a szememben.
Egy tisztelőd.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 16:11
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#714
Hogy megkönnyítsem :
"srácok, megoldottam" Semmit sem oldottál meg.

"ő felajánlotta. szerencsére vannak barátaim."

eddig voltak, és ajánlgattak is eleget,
hát tényéleg szerencse, hogy vannak barátaid

Csak a precíz adminisztráció okán : egy mínuszt lekönyvelhetsz.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 16:04
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#713
Eldobom az agyam. Most akkor - mivel valaki az ezerből a soronkövetkező problémádat megoldotta helyetted - már leszarod azt a pár embert, aki eddig a maga módján melléd állt?

Csak azért mert nem ugrabugrál a környezeted hímnemű fele körülötted mint egy keljfeljancsi, és mert a huszonnyolcezredik kérésedre nem vágta rá egy hadsereg kan azonnal : IGENIS?

Vagy mert van egy hapsi aki nem a nemi ösztönét kergeti ? Hát nem. Egy biztos van.
:))) Kis hölgy.

Ez meg miféle stratégia? Csak az a barát, aki minden kívánságodat teljesíti, és ha egyet nem, akkor dobod?

A viselkedésedet kikérem magamnak azok nevében, pontosan tudod kik ezek, akik eddig segítettek Neked, de most épp leszarod őket, mert találtál magadnak egy nyolcezredik hapsit.

Én nem csalódtam benned, mert nem is vártam sokat. Agg vagyok, már mondtam.
Ha most fiú lennél azt mondanám : légy már férfi végre ! Így nem jut eszembe semmi idevaló.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 13:40
Előzmény: #711  Törölt felhasználó
#712
keresem, mint egy megszállott, de nem lelem...vmelyik topikban válszoltad egy beszólásra...
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 13:21
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#711
Érdekes, kubista gondolatok ...
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 13:09
Előzmény: #709  Törölt felhasználó
#710
szia.

"ha épp nem úgy alakul minden ahogy szeretnéd akkor feladod?" semmi sem úgy alakult ahogyan kellett volna alakuljon, és nem most kezdett el furcsán kinézni a történet, hanem hónapokkal ezelőtt.

nem, nem volt minden hiába való. rengeteget tanultam mindőtöktől. talpra állok előbb utóbb. köszönöm az eddigi segítségeteket.

megtalálom a járókát, oda mászok, és megtanulok járni. kell egy kis idő, és sokszor el fogok esni, de ha nem próbálok meg felállni, akkor életem végéig a mászókára leszek ítelve.

kaptam egy utolsó utáni lehetőséget a sorstól.

tudod, ha van egy kék kockád, és kiesik az alakzatból, akkor azt pótolni kell, de ha van egy piros és egy zöld kis háromszöged, megoldod. ha a két háromszög kiesik a kocka helyéről, akkor más, kisebb alakzatokat kell behelyettesítened a kocka helyére, ha nincsenek alakzataid,még háromszögek sem, akkor van baj.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 12:59
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#709
szia
szerinted mi nem ezen vagyunk?ha épp nem úgy alakul minden ahogy szeretnéd akkor feladod?minden hiábavaló volt?
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 12:29
Előzmény: #707  Törölt felhasználó
#708
Konki ha nem vagyunk rokonok ne foglalkozzál már velem kistáska.
De ha érdekel az életrajzom, mondtam sokszor, személyesen nagyon szívesen beavatlak ebbe-abba.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 12:27
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#707
Bocsika, nekem is van két almám..
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 12:24
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#706
Ez olyan szép...
...mindjárt sírok!
De jó, hogy ilyet is lehet itt olvasni. :-)
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 12:20
Előzmény: #703  Törölt felhasználó
#705
sacis, mikor mondtam ilyet? mindegy.

srácok, megoldottam. Egy nem várt telefon, és egy nem várt segítség..... tudod, ha van egy barátod, és egyikőtöknek 2 almája van, és mindketten éhesek vagytok..... egy igaz barát. nem kértem, hogy segítsen, csak elmondtam neki, hogy mi újság van, és ő felajánlotta. szerencsére vannak barátaim.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 12:18
Előzmény: #703  Törölt felhasználó
#704
A pénz átértékeli az elveket.
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 12:11
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#703
tegnap azt mondta mary, hogy elvált...de nem foglalkozik elvből elváltakkal....
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 11:49
Előzmény: #701  Törölt felhasználó
#702
Na és ?!
:)
Törölt felhasználó 2007. 08. 23. 11:45
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#701
Tudtommal DLPH nős nem?

Topik gazda

mary_m
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek