Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 12. 14. 11:56

Pannonflax  

mi a fene lesz ezzel a tetû papírral?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 21:08
Előzmény: #339  werkaz
#340
ja, hát ők szeretnének maradni, csak nem biztos hogy sikerül nekik...na főleg ha az irániak megszórják őket atommal:-)
be is vannak szarva rendesen, már azt sem bánják ha atomháborút kell indítaniuk...na mindegy,mondom hosszú ez, és nem ide való.
werkaz 2007. 01. 16. 21:02
Előzmény: #338  Törölt felhasználó
#339
gazdi, nagyon rosszul látod. Juda népének esze ágában sincs elhagyni ősi földjét :D sőt onnan fogják uralni a világ teljesen globalizált és közben leigázott népeit.Sajnos. De ezvan.. ill ez lesz. Amit érzékelsz csak a hozz vezető út.. ésüdv az apokalipszis előszobájában :D
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:52
Előzmény: #336  Törölt felhasználó
#338
Én szívesen kifejtem, mert talán kicsit félreérthető volt, de nem itt, mert ez pflax topik.

A lényeget szerintem érted.
A zsidókat előbb utóbb ki fogják pakolni a mai izraelből, és valahová kell nekik jönni.
kell egy ország ahová szépen eljöhetnek, és az valszeg nem irán lesz:-)
Sőt, alapvetően nem is egy ország, csak minnél kisebb az ellenállás, annál többen jöhetnek.
Ha adott egy nemzettudatától megfosztott, totálisan globalizált és lebutított védekezésre képtelen nép, na az jó terep.
Európa maga is célpont, ez összetettebb kérdés, de ugye ha átneveljük az embereket, meghozzuk a megfelelő bevándorlási törvényeket, és általában miénk a hatalom minden téren, vonatkozik ez gazdaságilag különösen mindenre, beleértve a keleti országokat és piacokat akkor igen jól azt csinálhatunk amit akarunk.
Elég ha brüsszelben a csúcspozicíókban mi ülünk, meg elég ha a fő gazdasági döntéseket mi hozzuk, innnetől kezdve diktálhatunk.
És, a gáz az, hogy ez nem is erőszakos megoldás, hanem olyan amerikás:
a hülye őslakos jenki meg mexikói szemét majd dolgozik, mi meg a wall streetről élvezkedünk...meg hozatjuk a döntéseket a farmer imázsú buta bábunkkal.
Mindegy, akinek van szeme látja mi folyik.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:43
Előzmény: #335  Törölt felhasználó
#337
elég szomorú, hogy van akiknek ez bejön! szerény személyem eddig életemben max. fél percig néztem a győzikét, de több, mint egy féléve TV-t sem nézek,mert tök felesleges.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:42
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#336
nekem csak azt mondd meg, hogy hogyan (mivel?) rombolják a nemzetet, meg hogy Európának miért érdeke... (lszi a csökkenő népességnél komolyabbal rukkolj elő, hacsak nincs vmi komoly érved arra, mivel tudják a csökkenő népességet elérni az izraeliek/európaiak) thx.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:37
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#335
gazdi vmilyen szinten amugy igazat adok neked...
"És ez a sok szerencsétlen megelégszik azzal ha megvan a teszkógazdaságos kenyereteje, meg este nézheti a győzikét. "
ebben....
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:37
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#334
pontosabban az európát vezető zsidó érdekkörök érdeke...ez túlmutat egyébként a magyar népen is, amerikát már ők vezetik, európát a nemzetek miatt nem lehetet, most létrehozták az EU nevű szart amivel az zsidó oligarchiák veszik át a hatalmat...
vannak ellene lépések, meg ébrednek is már néhány helyen, csak azokat gyorsan lefasisztázzák, meg kirekesztik (pl. a franciáknál)..
bonyolult dolog ez , és kevesek vagyunk hozzá, sajnos már ha észbekapnánk ami alapjában is reménytelen, akkor sem tudnánk egyedül megoldani....
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:35
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#333
a pflaxról esetleg valaki?
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:33
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#332
A legeslegnagyobb probléma az hogy ez a buta nép észre sem vette hogy megkezdődött a hatalomátvétel....már nem magyar érdekek vezetik az országot..ez a gáz.
És ez a sok szerencsétlen megelégszik azzal ha megvan a teszkógazdaságos kenyereteje, meg este nézheti a győzikét.
De mondjuk a portfolio nem éppen politikai fórum, szóval most nem térnék ki a részletekre, de ha megfigyelitek szinte minden ami az országban történik a nemzetet és erejét rombolja.
A gond az hogy ez nemcsak izrael hanem egész európa érdeke is sajnos, de ez sokkal bonyolultabb és most nem fejtegetném mert hosszú.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:32
Előzmény: #330  Törölt felhasználó
#331
én 5 év múlva szívesen csatlakozom a nép szaporításhoz, de addig még bulizok néhányat ;-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:29
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#330
részemről befejeztem, és ez különben is nem egy politikai vitafórum, azokba meg úgysem írok
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:27
#329
és ez nem kis probléma úgyhogy kezdődhet a második honfoglalás
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:23
Előzmény: #325  Törölt felhasználó
#328
Én csak annyit mondok hogy Izraelt egy magyar zsidó vezette mozgalom hozta létre.
És most, alig néhány évtized múlva rájöttek hogy ég ott a lábuk alatta talaj...mert az arabok sokan vannak és egyre idegesebbek.
Aztán itt van ez a szerencsétlen hülye magyar nemzet amely (tisztelet a maroknyi kivételnek), még a saját nemzeti érdekeit sem tudja sehol képviselni, semmiért nem képes már harcolni, még saját véreit is megtagadja a határokon túl.
Ehhez képest emberek, a románok, szerbek, albánok is fényévekkel gerincesebb, életrevalóbb nemzet.
Rakjátok össze a két dolgot.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:22
Előzmény: #326  Törölt felhasználó
#327
jár persze még fog is hogy aósok gyógyszer drágul így még több akinek kéne nem tudja szedni és így egyre több levél lesz.... . konspirációelmélet...szépen vagyunk...
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:20
Előzmény: #325  Törölt felhasználó
#326
jár a neten körbe egy bizonyoos levél
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:19
#325
kérdezd gazdagodót.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:19
#324
kérdezd gazdagodót.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:18
Előzmény: #320  Törölt felhasználó
#323
keki75 ez szep volt :) meg ilyen baromsagot kire gondolsz? Kolompárékra? :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 20:17
Előzmény: #320  Törölt felhasználó
#322
Izraeli érdekek ezek ?
Sipiii 2007. 01. 16. 20:15
Előzmény: #320  Törölt felhasználó
#321
:-)

Topik gazda

vaskut
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek