Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:56
#77700
link

Talán megtartja az árfolyamot az 1300-1400 Ft, reménykedjünk,hogy nem bukunk nagyokat, már ha van egyáltalán még kisrészvényes, aki tartja.
Lehetnek még könnyen nagy realizálások, ilyenkor nem számít egy adott cég esetében egy jó hír sem..Sajna ez van..

Drámai Történelmi napokat élünk át..

Amerikában kezdik elsmerni a közgazdászok a recesszió tényét, ami az egész gazdaságra átterjedt sajnos.
"Autószektort most gyilkolják meg.. "

Ezeket a napokat véssük örökre emlékezetünkbe, 100 évben egyszer van ilyen, a részvények többséénél további nagy zuhanások várhatók.
ez van, viselni kell abukást, ai meg ügyes, az időben szálljon ki, mielőtt abba a hibába esne, min sokan mások ilyen nagy ritka válságok idején, hogy elég sokat esett már a részvény, biztos jó lesz ez, megáll az esés.
Bika piacon igen, de kemény Medve piac van,zet tudomásul kell venni!

Az árral zemben nem lehet úszni!
Vagy csak nagyon ritkán..
ez csak jótanács..

Sokan örülni fognak, ha kisebb bukóban vagy kisebb nyereséggel kiszállnaka részvényekből...Általában értem alegtöbb részvényre

A legtöbben meg tönkre mennek teljesen, teljes vagyonelvesztés, indulnak a további likvidálások, tőkeáttételesek szívása, stb..
Ez egy láncreakció sajnos.

Én jelenleg egy részvénybe sem fogok további részesedést vállalni. Majd, ha nyugi lesz.

A további pakkokat iseladom lehet, de még nem 100 %..

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:38
#77699
Súlyos és hosszú recesszióra kell
felkészülnünk

link

További jó tőzsdézést kívánok! :)
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:35
#77698
..Majd meglátjátok, komoly realizálosk, függetlenül attól, hogy milyen projektről van szó

ébresztő, recesszió van, fel kéne fogni!!

Átterjedt az egész amerikai gazdaságra
meg terjed át Ny.Európába is!

Hahó van ott valaki, kipp-kopp kisbüfik! :-)
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:33
#77697
Ez itt a lényeg, már általános recesszió alakult ki!
tovább gyűrűzik minden ágazatra, most éppen az autóopiac van soron! Nyilván mások okok miatt is..

Mercurius itt velem foglalkozik, eközben a lényeget sokan nem látják a sok személeskedéstől!!

A közgazdászokis kezdik beismerni, hogy hiivatalosan recesszió van!
Eddig nem merték elismerni!

Ja, meg a másik, hogy szerintem az járt jól és jár aki időben kiszállt, kiszáll a Genesisből. Pont ezért!

A 700 mrd. dolláros csomag meg sajnos nem lesz elég a menekülésre.
komoly változások kellenének!

folyt. köv..
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:29
#77696
link

Újabb pánikszerű esés New Yorkban
[origo]MTI2008. 10. 02., 22:56Utolsó módosítás: 2008. 10. 03., 1:03
eszközök:
Erős recessziós félelmek lettek úrrá a Wall Streeten, a befektetők a részvényekből az amerikai kincstárjegyekbe menekülnek. Az újonnan munkanélküli segélyért jelentkezők száma növekszik, a gyáripari rendelések volumene csökken, vagyis több jel utal arra, hogy nemcsak az amerikai pénzügyi szektorban, hanem az egész gazdaságban komoly bajok vannak.

A New York-i tőzsde vezető részvényindexe a csütörtöki napot 10 482 ponton, azaz csaknem 350 pontos (3,25 százalék) eséssel zárta (ilyen mélyen 2005 júniusa óta nem járt), a Nasdaq technológiai piac indexe pedig 1976 ponton, mintegy 4,5 százalék zuhanással.


A süllyedést elsősorban a gyáripari rendelések augusztusi nagy csökkenéséről szóló hír okozta, de az a hír is sokat nyomott a latban, hogy a múlt héten emelkedett az Egyesült Államokban a munkanélküli segélyért először folyamodók száma. A piacon az iparvállalati részvények is mélyrepülésbe kezdtek, azért is, mert az amerikai hitelkamatok több hónapos magassági csúcsot értek el. Egyes gépgyártók részvényei 5-12 százalékkal estek.

Az aggodalmak háttérbe szorították a bizakodást azzal kapcsolatban, hogy a képviselőház pénteki szavazásán áldását adja az egyszer már elutasított, a szenátus által viszont azóta jóváhagyott, 700 milliárd dolláros bankmentő csomagra. Sokan egyébként úgy vélik, az nem lesz elegendő az amerikai gazdaság felpörgetésére, míg mások a törvényjavaslat felpuhításától vagy ismételt leszavazásától tartanak.

A csütörtöki pánik oka azonban egyértelműen a gazdaság rossz számai miatti hangulatromlás. Az amerikai ipar kilátásai miatti félelemre jó példa, hogy a General Electric, a meghatározó súlyú óriásvállalat részvényének árfolyama csaknem 10 százalékot csökkent. A lassulástól való félelemre vezethető vissza az olaj olcsóbbodása is: a nyersolajár csaknem 5 százalékkal, hordónként 95 dollár alá mérséklődött.

A legtöbb amerikai közgadász egyébként ma már tényként kezeli a hamarosan beköszöntő recessziót. A legutóbbi adatok csupán tovább erősítették azt a véleményt, hogy a gazdasági visszaesés elkerülhetetlen. Egyes becslések szerint szeptemberben 110 ezer munkahely szűnt meg az Egyesült Államokban, ami 2003 eleje óta a legnagyobb csökkenés.

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:23
#77695
..amúgy meg Forrest Gump-szintű IQ-d lehet, ha tényleg csak ehhez van tudományod, szakértelmd, hogy a másikkal foglalkozz, ezért fogsz nagyot bukni a Genesisen is!
Nem a lényegre figyelsz, hanem a másikat gyepálod!
nálam más a helyzet, a 180-200 %-os hozamok után. én már bizonyítottam.
Te semmit..:-) húzz bele nekem fiú!

Szebb Jövőt!
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:20
#77694
Tudod ki a félresikerült?
Te és a meleg haverjaid, Gudakes-sel az élen! :-) Menjetek inkább rózsaszín tangában tombolni és paráználkodni, majd kaptok sok tojást a képetekbe, mint Demszky! :-))
Meg is érdemlitek! :-))
Menj melegfelvonulni, mint egy paradicsommadár, arra biztos jó vagy! :-))
közben énekeld, hogy Hajrá Genesis! :-))

visszalövök mindig!:)

a köcsög trió! Robcse-val együtt! :-))

szánalamasak voltatok...múltkor...

Anyukám, csak így szólíthatod,!

jó éjt!:)
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:16
#77693
BB:

..Érvelésből megbuktál!

1. Semmi közöd hozzá, hogy ezen a nicken hányan írogatnak be a fórumba. Honnan veszed a bátorságod, hogy betegnek nevezz?
Ja, hogy Te biztos több nicken írogatsz, úgy könnyű! nekünk pedig csak egy nickünk van, és a befektetőtásaimmal váltogatjuk egymást, már ez is baj??
Te mondod meg itt, hogy egy nicken hány ember írogathat be ide a fórumba, vagy mi??
No ne már!
Gusztustalan tőled! foglalkozz magaddal, ki szólt egyáltalán hozzád?
Én csak linkeltem, foglalkozz inkább a nagy gigabukóddal! látni, hogy egy berezelr kisbüfi vagy!! Szóval a Genesis-szel foglalkozz, innen is látni, hogy a célod a megosztás és a másik lejáratása rágalmakkal!

2. Nem írtam le mindent, csak pár szóban a lényeget megemlítettem. Hazudsz!
Ha leírtam volna, akkor beidéztem volna az egész e-mailed, amit a Genesisnek írtál..

Egyébként még idézhetem azt a bizonyos levelet, megvan! :-))

3. Ha meg mindenki látta már a levelet, ai olvassa a fórumot, akkor miért baj, hogy röviden ismeretettem a tartalmát??
Itt valami nem kóser!!
Azt mondjátok, hogy már fl éve tudni lehet a hiányzó 600 ezer db-os pakkról. Ha meg így van, akkor miért én teregettem volna ki a szennyest azzal, hogy beírtam aleveled rövid mondandóját??
Ti teregettétek ki a szennyest már fél éve!
Ennyi!
akkor most miért kell attólfélni, hogy a teljes levelet mások is megtekintik itt?

bizonyítsd be, hogy nincs semmi gázos a levélben és másold be kérlek, akkor mindenki meg fog nyugodni! Köszi előre is!
Nehogy azt feltételezzék egyesek, hogy másik levélről van szó, vagy átírt mailről...

már az is baj, hogy valaki kételkedni mer és kritikákat mgfogalmazni a céggel kapcsolatban??
Én objektív szemlélő vagyok részvényes létemre.
tudom itt ilyen nem létezik, csak hurráoptimisták, álomvárók! ezek szerint..
amúgy meg én csak megosztottam a portfolióm, ezt már beírtam többször is.
Az a gerinctelen, aki hazudik a másiknak!

4. Ha több fórumozónak is leírtad, akkor miért lenne baj, hogy én itt pár szóban említést teszek róla??

Jó éjt!
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:09
Előzmény: #77689  Törölt felhasználó
#77692
"BB ezt kikéri magának!! "

Inkább: kikéred magának, nem? :-)))

Nagyon komoly!

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:07
Előzmény: #77688  Törölt felhasználó
#77691
"Kosher üzeni: BB-nek köszönheően tanultam meg magyar. A 2 hónapos nyaralás alatt, ezt már leírtam. Magyar nyelv is jól megy naggyából.it nem értesz ezen??
BB:
Igen, magyarul idéztem, mert magyarul beszélek. Mi ezzel a baj?
Anyukámtól idéztem! Neked Anyukám!
Vagy megjárod komám és felkeres Tomcat! :-))
Israel_kosher10"

Egyre jobb, a skizofrénia iskolapéldája. Végjáték.

Részemről ennyi. További kellemes beszélgetést magaddal, meg Anyáddal, meg esetleg még Tomcattel... van mit megbeszélnetek. Pl. mitől sikerültél ennyire félre, meg ilyenek!

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 01:01
Előzmény: #77680  Törölt felhasználó
#77690
"amúgy meg BB a leveled rövid tartalmáról beszélt pár szóban, szóval nem szó szerint idézte a teljes mailedet...
De még megteheti, ha így folytatod!!!!
akkor Neked sem, a Genesisnek sem lenne jó..
Mert elég égő ami benne van...
Ha meg nem tartod szégyellnivalónak, miért nem rakod be saját magad a geninek írt levelet?? "

1) Nem BB volt, hanem Te, BB-t kitiltották, ergo megint nem tudod hogy ki vagy, és mikor melyik neveden irogatsz. Ciki. Fordulj orvoshoz, mielőtt teljesen becsavarodsz!

2) Leírtál mindent ami a levélben volt csúsztatásokkal.

3) Magam később leírtam a topikban, hogy mi célból írtam, és miket, de csak amiért Te csámcsogtál rajta. Semmi égő nincs benne. Mindenki tudja a tartalmát már aki olvasta a topikot. Én megoldást akartam a problémára találni, nem undorító köpönyegforgató módon a szennyest teregetni. Ezért nem ide írtam, hanem az érintetteknek. Alig 1 hete még arról írtál milyen hiteles és transzparens a Genesis, ahogy korábban is ezt írtad hónapokon keresztül, most meg az első nagyobb eladásod után rögtön az ellenkezőjét. Erre mondják hogy gerinctelen.

4) Az eljárásoddal volt a gondom, nem a levelemmel. Vállalom a leveleimet. Több olyan embernek is elküldtem, akik írnak ide, mégis Te teregetted ki itt, nem más.
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:55
#77689
"Ebben az esetben nincs miért izgulnod. Meg amúgy sem, mivel azt sem tudod ki vagy. Neked már úgyis mindegy."

BB ezt kikéri magának!!
annak mindegy, aki magasan vette a Geni-részvényeket és beragadt 2500-2600 Ft-okról és féleélmében egész nap nyomja a fórumot és fél a kuruc.infotól is! :_))

Féljél csak féljél, itt az ideje! :-))
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:53
#77688
Kosher üzeni: BB-nek köszönheően tanultam meg magyar. A 2 hónapos nyaralás alatt, ezt már leírtam. Magyar nyelv is jól megy naggyából.it nem értesz ezen??

BB:

Igen, magyarul idéztem, mert magyarul beszélek. Mi ezzel a baj?
Anyukámtól idéztem! Neked Anyukám!
Vagy megjárod komám és felkeres Tomcat! :-))
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:52
Előzmény: #77682  Törölt felhasználó
#77687
"...annak idején BB sem járult hozzá, hogy azonosítsd őt azzal aki a közgyűlésen volt!
Lehet nem is róla van szó... Nem láttad élőben--Lehet más sezmély volt az! :-))"

Ebben az esetben nincs miért izgulnod. Meg amúgy sem, mivel azt sem tudod ki vagy. Neked már úgyis mindegy.
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:50
#77686
nyugodtan tedd azt...legalább kiderül valami, és lehull a lepel 1-2 csúsztatásról, hazugságról...

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:50
#77685
nyugodtan tedd azt...legalább kiderül valami, és lehull a lepel 1-2 csúsztatásról, hazugságról...

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:49
Előzmény: #77680  Törölt felhasználó
#77684
Öregem, te tök skizofrén vagy, magad sem tudod ki vagy, legjobb lesz, ha először veled közlöm a saját adataidat!

:-))))))))))

Honnan tudod amúgy, pár hónapja még azt írtad, azt sem tudod ki az a BB!
Este idéztél anyádtól, aki magyarul beszélt, Te meg most tanultál meg pár hete egyik napról a másikra magyarul.

Nem unod még ezt a baromságot?

Tisztában vagy vele, hogy klinikai eset vagy? Komolyan kérdezem!
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:47
#77683
..Na most fény derült az igazságra!
A kuruc.info-t csak nem Te üzemelteted véletlen?
Vagy a liberális haverok?

Na mesélj csak erről, ennek nagy sajtó visszhangja lesz! :-))

kuruc.info szerver üzemeltető a Genesis egyik nagy részvényes4 .-))))

ki tudja, mi van a háttérben! :-))

Ha ennyire szimpi Neked a kuruc.info, akkor miért baj Neked 1-2 link?:))

Egyébként meg nem sit udom ki járna rosszabul, ha a kuruc.infora felkerülnének az adatai! :-)))

tuti téged sokkal többen zaklatnának, ha az adataid netán véletlen felkerülnének oda! :-)))

A genesis-szel sem tudnál foglalkozni..:-))
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:43
#77682
...annak idején BB sem járult hozzá, hogy azonosítsd őt azzal aki a közgyűlésen volt!
Lehet nem is róla van szó... Nem láttad élőben--Lehet más sezmély volt az! :-))
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:42
Előzmény: #77679  Törölt felhasználó
#77681
A lényeg az, hogy fegyelmezd magad, és akkor jársz a legjobban. Elég volt belőled. Mindent te sem engedhetsz meg itt magadnak!

A Kurucinfora beírhatja az adataidat valaki álnéven? Ott ugye lehet? Az nem magyar szerveren van. Utána meg beidézhetem ide, ugye? Idézni csak szabad onnan? Ahogy Te is szoktál! Éljen a liberális demokrácia!

Ugye?

Így akkor megfelel Neked? Gondolom igen...

Úgyhogy nyugodtan folytasd a provokációt, ha ezt akarod!

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek