Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 16:31
Előzmény: #42336  Törölt felhasználó
#42340
mr_aprikot: Az is tény, hogy a 26-os IQ még mindig jobb, mint a 24-es.
exmnbs1 2008. 01. 31. 16:30
Előzmény: #42338  Törölt felhasználó
#42339
Jaja 3 db-bal ma is leverik a végén?
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 16:29
#42338
mr. apricot! Ezt vehetem bóknak? :-) Sz számomra megtiszteltetés, hisz, ha nem is drasztikusan, de sikerült megemelnek az itteni értelmi-szellemi színvonalat! :-))))
Legalább is remélem. :-))
Kisegítő vs. ovi! :-))) A kisgeítőnél ki a vezér? A pocok?:-)))

Visszatérve Genihez:

Na néd csak, nap végére csak felhúzzák az árfolyamot!
Ez is csak paráztatás volt, mármint a leöntések..
Nézzétek, még a végén pluszban zárunk! :-)
Vagy enyhén mínuszban.. Látni, hogy azért az utóbbi 2-3 órában a vételi erő jött el ismét a Geniben!

Irány 2100 Ft fölé! és tovább!
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 16:28
Előzmény: #42336  Törölt felhasználó
#42337
mr_apricot: akkor Te valami perverz lehetsz, ha mindezek ellenére mégis idejársz...

:o)

Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 16:12
Előzmény: #42332  Törölt felhasználó
#42336
BB, mióta megint felbukkantál, nekem is kezd olyan érzésem lenni mintha óvodában lennénk:)

mondjuk előtte meg olyan volt mint egy kisegítőosztály értelmi fogyatékos gyerekeknek, ez még mindig jobb, ez tény:))
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 16:01
Előzmény: #42334  Törölt felhasználó
#42335
de azért az jobb lenne ha az otthonában fogadná merciriust és a genesisröl beszélgetnének.
na akkor nem a hütőajto lenne a téma! :DD
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:58
Előzmény: #42333  Törölt felhasználó
#42334
bb az offnak sok formája van
a tiéd az egyik
patkányé a másik
de felőlem.... számolj be mindenről, mikor nyitottad ki a hűtődet, és mikor cseréltél lábvizet...nekem nincs szükségem egy topikra ahhoz, hogy döntsek bármiről
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:49
Előzmény: #42332  Törölt felhasználó
#42333
asszem amerika ma is pukis.
öntés.
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:44
#42332
Beszélgetnek, de most csak a macskáim vannak itthon, így csak velük tudnék kommunikálni. :-)))) Volt már itt nyávogás meg minden, kaptam karmolást is..a cicustól..látni a kezemen is..
Meg tudod, szeretem ezt a topicot, mindig is hiányzott, itt olyan jófej emberkék vannak. :-))))
Isémét az oviban érezhetem magam, ha hozzátok jövök. :-)))))))
Tudod, fel vagyok dobva, mert Tony Soprano felépül a haslövéséből! Nézted a Maffiózókat? Este örömömben le is megyek futni 4-5 km-t.. :-)) sőt inkább nemsokára.. :-))
Tényleg nagyon jókedvem van emiatt is..
Lehet előző életemben maffiózó voltam, ezért szeretem annyira az ilyen maffiás filmeket. :-))
Na de térjünk vissza a Genesisre, hisz ez egy komoly szakmai fórum!

Azért ez már nagyon brutális!
Valaki leszórt a vételi oldalra 4 db-ot! :-))))
A legjobb vevő kapott egy hipermini pakkot! :-)

így tovább Genike!

Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:39
#42331
Jobb késő, mint soha. Igen, azóta én is öregedtem 1-2 évet, meg a kitiltás is öregebbé tett. :-)) A nevemből is látni. :-)
Viszont egy valamit nem értek. Neked még mindig 86 van a neved végén. Szóval Te ilyen örökifjú csávó vagy? :-)))))
Fogadjunk, hogy az örök fiatalság forrásából ittál..és 86 évesen is ilyen jól tartod magad, és itt megállt az idő vagy mi? hogy nem leszel 87, 88.. stb.. :-))))))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:38
Előzmény: #42329  Törölt felhasználó
#42330
Robcsee:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:35
Előzmény: #42328  Törölt felhasználó
#42329
jézusom BB, veled nem beszélget otthon senki?!
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:33
#42328
Hír a Genesis honlapján, de teljesen mindegy végülis, hisz a BÉT honlapján is megjelent a hír! :-) De azért a Genesis szónak csak szebb a hangzása, kimondani is jó, csak úgy, mint a Kingát! :-)) A BÉT az olyan snassz..
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:30
#42327
Hír a BÉT honlapján:

link

Igaz, nem nagy durranás, de legalább valami hírt látunk. :-))))

DLPH: No comment. Nem pazarlok rád több szót.. nem éri meg..

Ferenc86: Szia Ferikém! :-) Rég hallottam felőled. Minden ok? Tarts ki, NE add el A Genit, ha belevettél! Pár hétig, 1-2 hónapig csak kibírod még!
Jobb lenne hosszabb távra terveznél, és meglátod nem fogsz csalódni a Geniben!
Rövid távon kockázatos, nem éri meg nagyon, de, ha már vettél belőle, akkor tartsad legalább pár hétig, és majd a limites emelkedésekben add el, ha nagyon nem bírod tartani a kispakkodat! Úgy is bőven lesznek, akik még hosszabb távra terveznek, csak további hírekre várnak.. Majd ők megveszik tőled. :-)
Amúgy régebben tényleg 24 volt a nevem végén, de tudod még tavaly nyáron kitiltottak, és csak most tértem vissza. Hosszú volt a kényszerpihenő. :-)) Amúgy jót tett nekem, magabiztosabb lettem, kipihentebb é megújult erővel ismét itt vagyok a fórumban.:-)
Sokak örömére, egyesek bánatára. :-))
az új nickem: BigBroker26, láthatod.
Aki tegnap este beírt bigbroker_24 néven az csak megtévesztésnek szánta, az nem én vagyok! De már intézkedtem, remélhetőleg a portfolio.hu moderátora figyelmezteti az illetőt, ha nyugalmat akar itt a topicban.

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:23
Előzmény: #42325  Törölt felhasználó
#42326
:))
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:18
Előzmény: #42324  Törölt felhasználó
#42325
Szia Bigbroki de régen láttalak!:)) 2év máris eltelt? Eddig 24 volt a neved végén.
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:17
#42324
A mai nap történéseiről tömören a lényeget:

Elég kicsi forgalommal (jelenleg 12 millió Ft) esett az árfolyam. Jelenleg -3 %-ban van.
Gyors fejszámolást követve és a kötélistákat átnézve 12:57-kor -5,2 %-ban is volt (minimum), ekkor kb. 4500 db volt a forgalma!
Ez kész röhej! Hú micsoda nagy beöntés! :-))

Aki hosszabb távon gondolkozik, annak ez nem jelenthet gondot!
A részvények 95 %-a biztos kezekben van, de én többet számoltam. Úgyhogy a spekirész max. pár 10 ezer db lehet. Ezért ilyen picike a forgalma, ha jön lefelé a részvény 2000 Ft-ig!
Teljesen nevetséges!
Tegyük hozzá, még tavaly ősszel, meg azelőtt nyáron ennél nagyobb forgalmakkal csökkent az árfolyam 2000 Ft-ig!
A spekirész egyre inkább kiesik a részvényből!
folyamatosa csökken a spekizők részaránya, és ez nagyon is a hosszabb távú befektetőknek kedvez!
Néhány speki itt bohóckodik pár 100-as tételekekl, hadd csinálják, sokáig már nem tudják csinálni. Hisz a hosszabb távú befektetpk már itt vannak, lehet épp ma is ők vették a pakkokat. soha nem lehet tudni!
Ja, és lesznek még itt hosszabb távú vételek!
Nem kicsit, nagyon! :-)...és vannak is....

A BKB új zöldalapja (New Energy Tracker) pedig bármikor bevásárolhat! 2011-ig van felhatalmazásuk!
Nyugi, egyszer úgy is jönnek!
Az idő a hosszabb távú befektetőknek dolgozik!

Szóval keményen tartani!
Gudakes látom kezded átlátni a helyzetet!
Szerezzetek Ti is minél több hosszabb távú befektetőt, mi is azon vagyunk! ...és stabil lesz az árfolyam az emelkedések után..

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:12
Előzmény: #42321  Törölt felhasználó
#42323
bb ne fárassz már :))

magánjeleggű udvarlásaidat email-en intézd ne itt....

nem gondolod? kis magas színvonalú....
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:09
Előzmény: #42321  Törölt felhasználó
#42322
BB: ha teljesen igazam van, akkor nincs helye "Csak tudod..."-nak :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 31. 15:03
#42321
DLPH idézlek:

"ha bb idejár, én lelépek"

Úgy mondtad mintha én egyfolytában Veled foglalkoznék, csesztetnélek.
Szóval szemtől szemben nem tudsz megszólítani? Na sebaj, megvan a véleményme rólad, amit elteszek magamnak, mert nem kívánok értelmetlen vitákba bocsátkzni, lemenni egyesek alacsony színvonalára..
Menj, ha gondolod. Nekem biztos nem fogsz hiányozni. :-)) Úgy látom pocoknak sem. :-))
Pocok nem vagy egyedül! :-)))
tudod, DLPH: Egyedül nem megy! El ne felejsd! :-))))))))))

Let's go! :-)

Mercusius idézlek:

"DLPH, az hagyján, de már ezek szerint kettõ is van belõle..."

Tudod Kedves Mercurius az esetet jeleztem a moderátornak! Mármint, hogy valaki egy hozzám hasonló nicken regisztrált engem lejárató szándékkal, hogy hiteltelenné tegyen engem, plusz ezáltal másokat is megtévesszen! Tegnap este kingát is jól megtévesztette, azt hitte szegény Kinga, hogy bigbroker_24 én vagyok. Pedigez nem igaz.
A nickem, mindenki láthatja: BigBroker26
A lényeg, hogy intézkedtem és remélhetőleg több ilyen megtévesztő nevű egyén nem írogat az én nevemben, másokat megtévesztve!

köszi a megértést.

Idézlek tovább:

"exmnbs, emlékeim szerint ezt a topikot BB24 nyitotta, õ itt a házigazda... más kérdés hogy párszor kizárta magát..."

Mercurius ez jólesik tőled, köszönöm szépen, hogy ennyire megtisztelsz! De sajnos tévedtél! rosszul emlékszel, ezt a topicot nem ény nyitottam, hanem az "adra" nicknevő befektető! Jól esett tényleg, hogy íy emlékszel, megtisztelő számomra. Csak a tények, az igazság kedvéért írtam ezt le!
Az is igaz viszont, hogy én a kezdetek óta írok a topicba, még anno a Novotrade-fórumba is sok szöveget nyomtam 2006 júniusától, 2006 nyarától..
Az meg egy óvodai szintű vita lenne, ha arról szóna itt a beszélgetés, hogy ki a házigazda, mindenki beírhat a fórumba, aki normális hangnemben tud megszólalni.
Plusz mindenkinek más a stílusa, egyénisége.
Valaki a racionalitást hozz a fórumba, van, aki a hitet, az optimizmust, van, aki a pesszimizmust! Yin és Yang! Így teljes a kép!
Az EGÉSZ!

Robcsee:

Teljesen igazad van! Csak tudod, ha valaki itt megszólít engem a fórumba, teljesen normális emberi magatartás, ha én válaszolok neki. Kinga is megszólított, a többit majd mailben írom le neki. ások is szoktak egymással beszélgetni itt, én sem lehetek kivétel ezalól. Mindenkinek megvannak a saját rajongói. :-)))
még DLPH-nak is, pl. pocok! :-))

Üdv. BB

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek