Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2008. 01. 20. 14:49
Előzmény: #40874  Törölt felhasználó
#40880
merc, ezt a példát arra hoztam fel, hogy iwiwen jelen voltál akkoriban, nem tüntél el. Kérésre készítettél egy TA elemzést, eladásra nem biztattál senkit, közölted az elemzés eredményét, ennyi.
exmnbs1 2008. 01. 20. 14:16
Előzmény: #40876  Törölt felhasználó
#40879
Szvsz a legszínvonalasabb fórum a Lelkisegély volt, amely hála a kitiltásoknak ma már nem a portfolion olvasható.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 13:56
Előzmény: #40877  Törölt felhasználó
#40878
rendben :))
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 13:54
Előzmény: #40876  Törölt felhasználó
#40877
aha pecce
ki az akit kivágtak és többé nem jött vissza más néven?
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 13:47
Előzmény: #40875  Törölt felhasználó
#40876
TÁvol álljon tőlem ,hogy bárkit is minősítsek, de tény, hogy a moderálási rendszer és a fórumreformálási törekvések meghozták a hatásukat, ezt mindenkinek éreznie kell, a szőlő egyedül azoknak lehet savanyú akik képtelenek ebbe a keretbe beleeröltetni magukat.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 13:40
Előzmény: #40874  Törölt felhasználó
#40875
Azért Téged se kell félteni, ha beköpésről van szó.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 13:26
Előzmény: #40873  Törölt felhasználó
#40874
saro: Az a szánalmas hogy lufizod a céget... de biztos megéred a pénzed...

a másik hogy olyanokat idéztél Tőlem, amit nem mondtam, és megpróbáltad kiforgatni a szavaimat azért hogy rossz színben tüntess fel.

Nem a személyeskedés miatt...

Van még egy húzásod, aztán jöhetsz vissza saro1 néven.... ha szánalmas, ha nem, ez van.

Ui: Akik olvasták az iwiw fórumot, tudják miért tűntem el innen novemberben (de itt is megírtam).Exmnbs1 idézett onnan, hogy eladást javasoltam technikai alapon. No comment. A minősíthetetlen színvonal miatt tűntem el. Aztán tőlem függetlenül kimoderáltak innen jó sok mindenkit szerencsére. Sajnos ez a színvonal sokaknak érdeke, de mégis ez a kisebbség. Ez sokakat zavar. 2 út van, sokan eltűnnek innen, vagy egyik, vagy másik oldalról. Az egyik önkéntes, a másik moderálásos.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 11:18
#40873
Ha vmelyik cég vezetője peres eljárást indítana az itt leírtak miatt egy fórumozó ellen, attol a cégtől menekülés!!! szánalmas lenne. mint ahogy szánalmas itt is szaladni a moderátorhoz és árulkodni. kösz, megkaptam a figyelmeztetést mercurius,---szánalmas---
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 10:26
Előzmény: #40871  Törölt felhasználó
#40872
köszönjük koki! nagyon nagyot szóóóltál!
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 10:06
Előzmény: #40870  Törölt felhasználó
#40871
aztán itt vagy egy nagyon fontos gondolat amit mindenki rögzítsen jó mélyen az agyába!

egy veszekedés ,az a kapcsolat megtisztúlását jelenti!
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 10:03
Előzmény: #40869  Törölt felhasználó
#40870
"DLPH, nem haragszom Rád, nem ítéllek el, és nem vádollak elfogultsággal sem, és nem várom hogy mellém állj ebben az ügyben és nem is kértem, köszönöm amikor kiálltál mellettem.
Meghallgatom a véleményed.

Azt gondolom eljön az idő, amikor valamely tőzsdei cég vezére megelégeli a dolgot, és kikéri az adatait egy fórumozónak, és polgári peres eljárást indít ellene, nem a történelmi tények miatt, hanem becsületsértés, és jó hírnév megsértése miatt (akár magán, akár céges ügyben). Ha Babics Egon nem lufizhatja a Genesist büntetlenül, más sem teheti... még álnéven sem.

Az hogy minek mekkora a kárértéke nehéz megbecsülni, de mindenki másként érintett...

Ami a paráztatókat illeti, eddig nem jött össze nekik, hogy beomoljon az árfolyam, bármennyire is szerették volna, még akkor sem, ha az OTP és a MOL is szakadt, az indexekkel egyetemben, a kicsikről nem is beszélve, ... eddig büszkék lehetünk magunkra...
Mercurius "

Mercurius!
szívemből szoltál!

én viccesre veszem mindig a figurát,és azt adom vissza a forumozonak amit töle kapnak mások ,hátha észreveszi magát!

DLPH,Mercurius mindketten egy jobb forumozást akarnak,mert ami most megy az az ovodában szokott menni és nem egy gazdasági befektetöi körben!

én is megköszöném mindazoknak a tetét akik melletem kiállnak!

(és ez most foggütlen attol hogy kinek milyen befektetése van!)

Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 01:13
Előzmény: #40868  Törölt felhasználó
#40869
és még
link
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 01:03
Előzmény: #40867  Törölt felhasználó
#40868
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 00:21
Előzmény: #40866  Törölt felhasználó
#40867
DLPH,

egyáltalán nem volt, s nem is vált mániámmá, hogy nyomogassam a moderátor gombot. Ez volt az első, s remélem az utolsó eset.

Értem, amit mondasz a sok véleményről, ezért nem is zavar gazdi, pocok, stb.... akik viszont meg Téged zavarnak.

S jó, legyen fórumozótársam... de akkor be kell látnom, hogy olyan alávaló vagyok, hogy szeretem megválogatni, hogy ki legyen a fórumozó társam, s ha valaki nem olyan, s megtehetem, akkor igenis teszek róla, hogy ne legyen a fórumozó társam. UGyanis nem akarok olyan fórumban "társ" lenni, ahol másokat, pláne a szüleiket mocskolják.

Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 00:13
Előzmény: #40863  Törölt felhasználó
#40866
Bokaly de. A társad. A fórumozótársad.
Nem cserkésztábor ez, hanem fórum, a résztvevők miatt az. Minél többet felnyomsz a társaid közül, annál kevésbé lesz számodra hasznos, annál inkább elveszíti azt amiért létrejött.Az okos a butától is tanul, a buta még az okostól sem.Akármilyen véleményen is vagy és az bármennyire is eltér a tiédtől, a magad hasznára egy fórumon hallgass meg minden véleményt, és verbálisan intézd el.
Ez nem az alfahímekről szól. Találd ki miről.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 00:13
Előzmény: #40862  Törölt felhasználó
#40865
Bocsi,

igazad van, nem volt szép megfogalmazás ez a "drop-félék"....

Valójában a drop-féle irásra gondoltam, vagyis a mocskolódásra. Bár az is igaz, hogy erősen meghatároz egy embert, hogy mire ragadtatja magát.

Vagyis, ahogy mondják, a stílus, maga az ember!!!
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 00:11
Előzmény: #40861  Törölt felhasználó
#40864
Mercurius,

igen, én is lezárnám.
S azt gondolom, jobb nem "megbeszélni", mert akkor csak még több fröcsögés lesz belőle. Van egy szint, ami alatt nem szabad "megbeszélni" dolgokat, mert esélytelen az egész.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 00:07
Előzmény: #40860  Törölt felhasználó
#40863
Ahhha DLPH.... világos.

Csak tudod ez itt nem egy macsó iskola, itt egyáltalán nem az alfahímet keressük.

Viszont a legnagyobb tévedésed (a most már kétségkívül pontosan diagnosztizált "besúgás-fóbiád mellett) a következő:

".....egy magára vmit adó nem "köpi" be a társait..."

A drop-féle irományok szerzői egyáltalán nem a "társaim". Ez nem egy cserkésztábor.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 00:06
Előzmény: #40860  Törölt felhasználó
#40862
most látom..."az ilyen drop-féléktől" irod...mert?miféle ő? náci? szélsőjobboldali?
orbánista? vagy miféle? most mondjam azt, ilyeneket leírni csak a bokaly-félék képesek?
nagy itt a baj én meg tényleg eltűntem innen
ennek semmi értelme

Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 00:03
Előzmény: #40856  Törölt felhasználó
#40861
bokaly: Talán mégis jobb ha beszélünk róla, mint ha egymás pretoriánus dédapját szidnánk vagy hasonló...mert amíg csak egymást szidjuk (kvázi szemtől szemben), az még hagyján, elvégre tudjuk egymásról ki kicsoda nicktől függetlenül... :-)
De pocokpapa, és drop a "közös cégünknek" okoz kárt (ill. próbál) közvetve.
Szóval szerintem jobb kibeszélni ezeket a dolgokat. Főleg hogy most nincs is tőzsdeidő.

Bár a magam részéről nagyjából már lezárnám a témát.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek