Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:48
Előzmény: #40607  Törölt felhasználó
#40620
emberek, a komcsi múl a gyurcsányista diktatúrában kifejezetten pozitívum gazdaságilag.
nem véletlen kapott állami támogatást.
bele se merek képzelni hogy egy billgécc 56-os multtal mit kapna ettől a kormánytól!!!
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:46
Előzmény: #40613  Törölt felhasználó
#40619
Moiser, akkor az esti gyűlésre hozod a kecskevért amit megbeszéltünk ugye???
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:46
Előzmény: #40613  Törölt felhasználó
#40618
Mercurius , akkor egyszeűbben. Hadd mondja el mindenki a véleményét, ha az nem árfolyammanipulálási szándékkal történik.
Fretek ellen is nagyon mentek, noha nem értek egyet vele gyakran, érvel, alátámaszt.Véleményének egy nyilvános fórumon ott a helye. Ez legalább itt úgy-ahogy demokratikus dolog.Ha valaki bakot lő, de nem a Gazdik féle görény , akkor beszéljétek meg vele, hogy mi nem stimmel.A kitiltás helyett. Az nem egy bátor tett.
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:45
Előzmény: #40611  Törölt felhasználó
#40617
DLPH,

lényegében egyetértek veled... szégyellem is magam a moderálás kéréséért.

Viszont továbbra is azt gondolom, hogy ha valaki a topikban mások apjának tisztességét kérdőjelezi meg (akár igaza van, akár nem) , mások "mocskosságáról" stb... beszél, akkor az, még a tényleg megszaporodott OFF-ok mellet sem való ide.

Nem drop "véleménye" nem tetszett, hanem a fröcsögése..
exmnbs1 2008. 01. 17. 12:44
Előzmény: #40612  Törölt felhasználó
#40616
Igaza van DLPH-nak, kár dropért, sok jó hozzászólást olvastam tőle, még ha ez most nem is tetszett
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:44
Előzmény: #40612  Törölt felhasználó
#40615
és akkor erről még nem is beszéltünk, pedig szintén nem tartozik ide, látszólag, pedig nagyon is, mert így is élnek emberek Magyarországon:

link
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:44
Előzmény: #40611  Törölt felhasználó
#40614
DLPH, komolyan gondolod hogy a "Genesis egy kamu mert Rényi apja kommunista volt" állítás egy politikai vélemény?

mert szvsz itt, ebben a topickan ez pont hogy rosszindulatú manipulálás

amúgy ha jól emlékszem, te is akkor aktivizáltad itt magad igazán amikor rákaptál pocok fikázására:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:41
Előzmény: #40611  Törölt felhasználó
#40613
Kikerem magamnak a tobbesszamot!

Nem tiltotTUK ki.

Ne vagyunk mindenkit egy kalap ala ha lehet, lassan ugy allunk a topichoz, mintha vmi szekta lenne, vagy mi?

:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:41
Előzmény: #40611  Törölt felhasználó
#40612
DLPH: Szerintem csak helyére raktuk logikailag és szintaktikailag a "drop_kitiltott" nevú tagot, hiszen ha az a neve, hogy kitiltott (ráadásul maga választotta), akkor miért van itt? Szóval ez nem személyes ügy, de nem is üzleti...

MUHAHAHA...
:-(
Tegyük helyére a dolgokat, pockot az üregébe, stb...

Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:33
Előzmény: #40600  Törölt felhasználó
#40611
Sziasztok. PImre hsz-e óta figyelem, azzal, hogy pocok nem óbégat percenként, én nem írok ide semmit, mennyivel kevesebb az off...?
Először talán azt kéne meggondolni, minek van egy fórum. Aztán azt, hogy hogyan fordíthatjátok a hasznotokra.
Drop ott téved, hogy ezen az alapon a bétet nyugodtan bojkottálhatjuk, tudjuk, hogy mindegyik milliárdos hogyan lett milliárdos, honnan jött, és hol tart most. És ott téved, hogy ezt itt szóváteszi, noha (részben) igaza van, ebben a topikban nem jó helyen van az, amit írt.

Aki őt kitiltatta ott téved, hogy jelzett a moderátornak. Ezt a pf kitlálta, de sztem nem kéne használnia senkinek, elég undorítónak tartom egy konfliktus ilyen jellegű lerendezését férfiak között : ergo , befogatom a pofáját annak, aki olyat mond, ami nekem nem tetszik. Ha ez az életben történik, gondolom mindenki maga rendezné el, és nem szólna a szomszédnak egy kis segítségért. Gyáva mód. Vagy mégsem?

Nem kérdeztétek meg tőle, ezt most miért írtad? És miért ide? Ez egy politikai jellegű vélemény. Arra vannak topikok.
Sztem elmondta volna.

Ha egy papírt veszek, és tartom, nem vettem a nevemre a tulajdonosait, nem lettek az örököseim vagy a rokonaim, és nem lettem ideológiai partner velük semmiben.
Csak spekulálok, ahogy szoktam. Nem összekeverendő.Inkább szép szóval bánjatok azokkal, akik nem árfolyammanipulálás okán kárognak, mert ez utóbbi görény dolog.

Most jobb, hogy kitiltottátok?

A végén ti maradtok itt egy kupacban mint annó BB és társai a nagy "szakmai " Genesis topikban.Ez is egy jó nagy off lett. Nem baj. Ennyit el szerettem volna mondani.
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:31
Előzmény: #40600  Törölt felhasználó
#40610
akkor ezt a viccet beszoptam. sajnálom
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:29
Előzmény: #40607  Törölt felhasználó
#40609
Rényi Papa múltja miképpen hat az árfolyamra?

ja vagy úgy ............. most vizsgáljátok!
értem!
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:29
Előzmény: #40603  Törölt felhasználó
#40608
sika: :D

Merc: Antika meg alszik, en is csak a kv-mnal tartok jelenleg, de esetleg kerd meg Robcseet, hogy dolgozza mar ki matematikailag a problemat szoveges pelda kereteben :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:27
Előzmény: #40595  Törölt felhasználó
#40607
Skacok, miért gondoljátok hogy a komunista Rényi papa, jó szemmel nézte a fiú kapitalista tevékenykedését??? Lazította a rendszertartópilléreit! Részvénytársaság a kommunizmusban!!!

Rossz az axiómátok!
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:27
Előzmény: #40605  Törölt felhasználó
#40606
gigabukóban vagy?
így már értem miért fröcsögsz!
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:24
Előzmény: #40591  Törölt felhasználó
#40605
Mercurius,

ne bosszants most még Te is!!! :) :) :)

Ma nehezem viselem az iróniát!! :D :D
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:24
Előzmény: #40599  Törölt felhasználó
#40604
Moiser & Szem Antika, please HELP!
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:23
#40603
új topikok indulnak:

fröccs
logika
space (eleve mindenki kitiltva)

Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:23
Előzmény: #40592  exmnbs1
#40602
Szingapúr nagyon kis ország, azért a területeket 20-30 évekre kiadják konkrét célzattal, és amikor lejárt a szerződés, ami ott van és már nem elég trendi, high tech, stb... ledózerolják, és jöhet valami modern, aminek több haszna van...

30 éve fröccsöntő üzemeket, meg varróüzemeket építettek, most a napelemre vannak rákattanva (többek közt). Utána lehet nézni.

Dieter Henschel (Genesis Energy alelnök)
mérnök csapatával (aki az Infinity Technologieshez csatlakoztak) az IBM 31 üzemének technológiai átszervezésével (know how) 2,5 MRD dollár nyereséget szerzett.

tehetségtelen kolbász-zabáló keletnémet...
Törölt felhasználó 2008. 01. 17. 12:21
Előzmény: #40587  Törölt felhasználó
#40601
fretek,

köszönöm a magyarázatot, de ezzel kicsit összezavartál. Hisz épp azt írtam, hogy nem gond, ha apádnak bűnei vannak, attól még rád nem ezért tekintek rossz szemmel. stb....

Tudod az a gond, hogy ezzel az egyszerű állításoddal, miszerint "...amúgy gyereket szülők bűneiért elítélni tényleg nem lehet..." lényegében azt sugallod, mintha Rényi Gábor apja valami bűnt követett volna el....

Sőt mág azt is írod, hogy "...Rényi G. folytatta a családi hagyományokat..." amiből a magyar nyelv értelmezési szabályai szerint azt lehet levonni, hogy azt állítod mintha Rényi Gábor is bűnt esetleg bűnöket követett volna el.

Bevallom, ez a stílus engem felháborít.

A logikai ismereteink úgy tűnik nem nem közös tőről fakadnak. Egyébként feltűnt volna, hogy én is egyetértek azzal, miszerint a szülők cselekedetei alapján nem minősíthetők az utódaik ténykedései. Sőt, megértettem azt is, hogy Te is ezt állítod.

Amúgy, ha logikátlan is lennék, nem neheztelhetnél apámra, hisz nem mindenkinek adatik meg a logikus gondolkodás képessége, s úgy látszik én ebből keveset kaptam... s nyilván még Te sem tudnál megtanítani a logikus gondolkodásod alapszabályaira.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek