Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 22:45
Előzmény: #33896  Törölt felhasználó
#33900
Bármit írok, az csak a csökött kis agyam buta szüleménye, nem mérvadó, és hülyeség is!

Akkora senki vagyok ,hogy már magamat sem olvasom...
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 22:44
Előzmény: #33898  Törölt felhasználó
#33899
Micsoda színvonal lett itt is.....

Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 22:10
Előzmény: #33897  Törölt felhasználó
#33898
Rallyman és Társai!

Engem nem győztetek meg arról. hogy nincs közötök a Gazdik családhoz. Túl sok a véletlen. Szerintem csak tereltek. Próbáljátok menteni a menthetetlent.

Amúgy mi motivál benneteket hogy ilyen vehemensen próbáltok a humet, phylaxia, genesis, stb ellen érvelni?
Megmondom: szeretnétek olcson venni! Semmi más!

Gondolom most jönne a kérdés, hogy engem mi motivál, hogy a Genesis mellett beszélek. Hiszek benne, s szeretnék drágán adni.

Ebből az az eredmény jöhetne ki, hogy egy-egy.
De nen és nem. A ti módszeretek gusztustalan és tisztességtelen.

Amúgy gondolom egész délután azon filóztatok, hogy most mi legyen. Ezt a megoldást választottátok? Ostobábbak vagytok mint gondoltam.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 21:31
Előzmény: #33896  Törölt felhasználó
#33897
link
Rally !
Ha először bocsánatot kérsz miért kezded megint?Azt ne mond hogy más lépett be a nevedben....:-)))))
Olvassátok végig.
Amúgy békés fórumozást.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 21:19
Előzmény: #33894  Törölt felhasználó
#33896
jaja, csak arra ne fogadj hogy az összes nick én voltam/vagyok amire azt hiszitek.
mert bizony nem így van!
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 21:17
Előzmény: #33894  Törölt felhasználó
#33895
Gudakes1 jól beszélt, bár sajnos ez az iletéseknél úgysem talál majd nyitott fülekre (ne legyen igazam).
Egyébként a rajongva ajánlást gyakorlatilag kivétel nélkül azok teszik, akik előtte (vagy utána) kegyetlenül szapulták a papírt. Az átlag fórumozó maximum bízik, remél, vagy épp ellenkezőleg, de ezt nem mondja el naponta 150-szer.

Gazdik ügyben viszont nem értek egyet. Mindenesetre egy próbát megér az ügy ;)
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 21:04
Előzmény: #33892  Törölt felhasználó
#33894
Legyen már végre ez is egy szakmai topic, Koi ezt tőled is kérnénk!!!!

Rallyman, nagyon nagy az arcod, de van amiben igazad van. Ha jól emlékszem te uganúgy viselkedsz Pplastal, mint egyesek a Humettel, vagy nemrég itt a Genikézők!
Objektivitás a lényeg.

Gazdinak, semmi köze Gazdikékhoz, az első(?) nickje gazdagodó volt.
Amint mondtam, nem kell itten közellenséget keresni, hanem inkább Bodrinknak is elgondolkozni, hogy miért jó állandóan síránkozni! Attól nem lesz jobb az árfolyam, de inkáb rosszabb azoktól akik beparáznak.
Ugyanaannyi jogunk van rosszat mondani, türelmesnek lenni, vagy rajongva ajánlani. Mindegyik egy szubjektív dolog, kinek melyik szimpatikus, de könyörgöm, kellő mértékletességgel!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 20:53
Előzmény: #33892  Törölt felhasználó
#33893
Ki az a KOKI akivel kokettálsz jóember?
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 20:46
Előzmény: #33891  Törölt felhasználó
#33892
off uff off:
Hejjj szegény szakmai portás kokikám!!!
Lassan bebizonyosdik, hogy orvosi eset vagy!  Javaslom, keress fel egy pszhiológust!
Üldözési mánia? Vagy szellemi fogyatékosság?  hmmm?
Megmondom a te betegséged: Skizofrénia! MENNY EL ORVOSHOZ! DE KOMOLYAN!
Van egy ilyen ismerősöm, aki épp ugyan ilyen mint te, nem bírja elviselni, ha nem úgy alakulnak a dolgai ahogy eltervezte, nem bírja feldolgozni, és csak nekiesik a környezetének…ezért hasonlóan Veled, ő sincs valami jól a családjával…
Képtelen ingerek kiszűrésére, nem tudja a figyelmét összpontosítani, nem tud koncentrálni. Sokszor van téveszméje, például, hogy más, mások beleavatkoznak gondolataiba, külsõ erõk ellenõrzése alatt áll, vagy megtámadják, összeesküsznek ellene, megmérgezik õt, a te esetedben itt vannak a tőzsdei dolgok…javaslom hagyd abba a TÖZSDÉT, ez nem neked való…

Humet: továbbra is 50 ft!!! többet nem ér…amióta humet a humet ezt csinálja, megkopasztja a gyanútlan kezdőket, akik azt hiszik, hogy duplázni fognak…most jön a gyorsj, ezért ez a speki felhúzás a kedves Civintől, nem kell aggódni, hamarosan jön a borítás…

Novotred:  másik vicc!  nem is értem a nagy elemzőket, mire fel…??? Nincs gyár, és szvsz nem is lesz! De jövőre kiderül…lényeg, hogy a LUFI pukk!!! 2600 ft-ról szvsz vissza 1300 FT!

Phyl: jónéhányan azzal támadnak, hogy lebeszélem az árfolyamot!
ŐK azok, akik 40 ft-nál is további duplákat triplákat ugattak! Hmmm? Mennyi szegény emberkét ugrasztottak be ebbe a papperba a sok ígérgetéssel??? Hmmm? Nem keveset, SOKAT! De ez senkinek nem b@...a a csőrét??? NEKEM IGEN!
40 ft óta megfeleződött (majdnam) az árfolyam, azóta végig folyamatosan búzdítják a vevőket itt egyesek, KOKI-val az élen! Ő a vezér!  (Betegen…) Csak személyeskedni tud mindenkivel…
Köszönjük!
Én meghajlok a sok kedves jóakaró előtt…
CEVA per szvsz megint befuccsol (halasztás), de ha mégse, akkor is mélyrepülés lesz másnap, mert jön a 80 milla papper. Persze sokan nem adnak el, mert hosszzú távra jegyezték, de akkoriban fele bagázs szaladt a bankba, szomszédhoz, akihez csak tudott kölcsönért, mert mindenki abban volt, hogy simán megdulázza a jegyzett pénzét…(ebben is nagy szerepe volt a sok vételre buzdító kedves és jó szakmai emberkéknek) Köszönjük ezt is!
Szóval sokan fognak eladni akár „veszteséggel”, mert vagy nincs más lehetőségük, minnél előbb kell a kp, vagy mert más részvénybe szállnak be (pl Plast)…

Ui.:  bocsi, de nem én vagyok ez a Gazdik gyerek, baranyai vagyok…ha kis tisztesség szorult belé, elnézést kellene kérnie szakmai kokinak a családtól…reméljük nem zaklatta őket senki!
33-11
33-11
33-11
33-11
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 20:15
Előzmény: #33861  Törölt felhasználó
#33891
hahaha...röhejes amit itt műveltek....
üdv:
g.norbitól.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 20:06
Előzmény: #33884  Törölt felhasználó
#33890
Üdv Zoé!
Te vagy a legértelmesebb nő a fórumon, nem hiszel a tőzsdemesékben.
Ez a sok elszállt még hétvégén is az én szidásommal foglalkozik.
Pedig én is az egyik legjobb befektetésnek tartom elvileg a genesist, van is egy kevés,
csak éppen nem elfelejteni hogy a sztori most KIZÁRÓLAG a befektetőtől függ.
AMI MOST NINCS!
Nincs, nincs, nincs.
és ezért van ok a pesszimizmusra.
Majd ha lesz akkor változnak a dolgok, de addig jobb óvatosnak lenni mert az idő múlik, és ez a papír bizony simán lehet 1000 is, de még 250 is ha megunják a spekik a várakozást!!!
Rossz hír esetéről már nem is mernék beszélni.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 19:57
Előzmény: #33888  Törölt felhasználó
#33889
Tobb okbol is "keshet"...sok a dolga az ujsagironak, nagy terjedelmu lesz a cucc es a korabbi szamok, mar tele vannak...etc...

Sztem az egy-ket nap teljesen normalis elokeszitesi fazis.

Hir akarmikor johet,ha latna az ember elore, akkor konnyebb lenne mindannyiunknak ezzel a papirral, nemde?
:)
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 17:48
Előzmény: #33887  Törölt felhasználó
#33888
...késik?
Addig jön hír?
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 17:15
Előzmény: #33886  Törölt felhasználó
#33887
Ha valaki megnézte Gazdi hozzészólásait, világosan láthatja, nem egy suhanc gyerek! Ha jól sejtem 30 körül lehet.
Ha unalmas, és idegesítő is a magaismételgetése, valóban nem szokott senkit direktbe sélrtegetni. Hülyeséget azt szoklott mondani, elég gyakran, de mégse őt kellene kikiáltani a közellenségnek!
A belinkelt személyek, szerintem közel sem azonosak Bodrinkal.
Hlanap úgyis kideríthető!
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 16:00
Előzmény: #33865  exmnbs1
#33886
Gazdi nem Salgótarjáni véletlenül?
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 15:36
Előzmény: #33884  Törölt felhasználó
#33885
jó a hasonlat.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 15:29
Előzmény: #33883  Törölt felhasználó
#33884
"kezdő is vagy, spekuláns is vagy, benne állsz egy eső papírban és közben annak adsz igazad, aki azért szónokol, hogy tovább essen"
Hát igen. Ilyet Te nem írsz, mert annál okosabb vagy. és tisztában vagy azzal. hogy ennek a fele sem igaz. Ha így lenne kb. az egyszeri paraszt esete történne meg, aki a jégverés után neki állt a maradék termést elverni, lássuk mire megyünk együtt Uram felkiáltással.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 14:55
Előzmény: #33881  Törölt felhasználó
#33883
Rekazoe:
"Lehet személyeskedni, lehet mondani bármit, de az tény, hogy nincs befektető és addig ez a papír -úgy gondolom- kezdőknek jobb ha felejtős. Nem kell bedőlni mindenféle link dumáknak és nézni, hogyan olvad le a befektetett tőke."

Amit írtam nem személyeskedés és nem link duma, ahogy Te fogalmazol. Én teljesen komolyan gondolom.

Ha személyeskedni akarnék, akkor úgy kezdtem volna, hogy
"kezdő is vagy, spekuláns is vagy, benne állsz egy eső papírban és közben annak adsz igazad, aki azért szónokol, hogy tovább essen"
De én ilyet nem írok...
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 14:51
Előzmény: #33881  Törölt felhasználó
#33882
Világos és teljesen egyértelmű, hogy a napenergia és egyébb alternatívenergiáké a jövő.De ez Genesis nélkül is így lesz. Vele csak akkor, ha lesz befektető.
Törölt felhasználó 2007. 11. 18. 14:48
Előzmény: #33878  Törölt felhasználó
#33881
Másrészt azt gondolom, hogy rövidtávon tökmindegy az árfolyam, mert néhány éves viszonylatban úgy is az egyik legjobb befektetés lesz a GENESIS.
A lignitégetés korszaka lejárt a világban, mert környezetkárosító és kimerülőben vannak a készletek. Vegyük észre, hogy egy energia-paradigma váltás küszöbén áll a világ. Az EU is irányelveket fogalmazott meg az alternativ energiaforrás alkalmazásával kapcsolatban a fenti okokból. A Genesis pedig támogatást élvez. A technologia adott. Számomra a Napnál világosabb, hogy gyár lesz és termelni fog. Nincs más út!

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek