Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 09:34
Előzmény: #17999  Törölt felhasználó
#18000
A kis Árpádvezér jól van? :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 09:31
Előzmény: #17998  Törölt felhasználó
#17999
Köszönöm az infót!
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 09:18
#17998
2787-n kötötték utoljára...
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 09:17
#17997
Legjobb ajánlatok : 09:17:21
Vétel Mennyiség Eladás Mennyiség
2740 4 2787 219
2733 183 2789 1904
2730 130 2790 140
2720 27 2798 40
2715 50 2799 1575

Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 09:14
Előzmény: #17995  Törölt felhasználó
#17996
Sziasztok!
Most kapcsolódtam be. Nincs Geni adatom. Nektek?
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 08:42
Előzmény: #17994  Törölt felhasználó
#17995
Már van, bocsánat! :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 08:41
#17994
Sikeres hetet mindenkinek!

Nálatok sincs a portfolio proban ajánlati naplo?
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 08:38
Előzmény: #17990  Törölt felhasználó
#17993
BB
Egy technikai tanács:
Ha időtúllépés miatt nem küld el a rendszer egy beírást, akkor is meg lehet menteni: a vissza gombbal addig mész vissza, amíg ismét elő nem jön a beírásod. Ha megint rákattintasz, elküldi. Tapasztalatból tudom.
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 08:17
Előzmény: #17991  Törölt felhasználó
#17992
BB!

Én semmi bántott ,nem mondtam!
Kérlek ollózd ide, hogyha van ilyen!!!
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 00:45
Előzmény: #17990  Törölt felhasználó
#17991
Pax vobiscum!
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 00:29
#17990
DLPH: Szerintem is legyen Béke!
Én nagyon nem szeretem ezta feszült hangulatott itt, és gondolom mások sem.
Tiszteljük egymást. Egyébként előbb írtam egy kb. fél órás hozzászólást, csak az időkorlát-túllépés miatt sajna nem tudta elküldeni a rendszer. Na ezt jól el...tam! Nem kicsit, nagyon! :-))
Lényeg: Azt írtam benne, hagyjuk abba az egész ceremóniát!
Bocsánatot kérek mindenkitől, aki megbántottam volna! Igaz, nem én kezdtem.
De bennem van gerinc, tartás és nem szeretek rosszban lenni senkivel!
Meg furdalna a lelkiismeretem is..

Szóval béküljünk ki és normálisan beszélgessünk a témáról, ha lehet.

PEACE FOREVER!

Üdv. BB

Ne legyünk már ovisak! :-)
Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 00:26
Előzmény: #17988  Törölt felhasználó
#17989
Légy szerényebb. Önálló vélemenyeket fel szoktam ismerni. Na mondtam már, béke.
Attól nem lesz több pénzed, ha belémkötsz állandóan. És én vagyok az idősebb, vegyél vissza. A tőzsdéhez lehet hogy már jobban értesz..:)

Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 00:16
Előzmény: #17985  Törölt felhasználó
#17988
DLPH!

Gratulálok az informátoraidhoz. Szerinted ők kitől tájékozódnak? ;-)

Értem amit mondani akarsz. Ezek szerint Te is fejlődő képes vagy!
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 23:54
Előzmény: #17986  Törölt felhasználó
#17987
egy megjegyzés...
neomodel irása tényleg egyáltalán nem nevezhetö szakmainak...
viccesnek se nevezném.. inkább gunyosnak.. elképesztö valaki mennyi energiát bir áldozni ilyen hülyeségre... biztos jo okkal teszi.. ;-)
máshova persze betehetné az irományát de ez egy tözsdei forum...
Én nem igen szeretek sokat vitázni már a forumokon egyébként mert felesleges idö és energia pazarékolásnak tartom a dolgot..."okos enged szamár szenved alapon" semmi értelme....
ez csak az én véleményem.. mindenkinek joéjt! csötök!
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 23:47
#17986
DLPH:

Te is nevetséges vagy amúgy!
Már bocsi, bírlak Téged egyébként, semmi bajom Veled!!

De minek kell itt állandóan a feszültséget kelteni?? Nem értem. Előtte seosem volt baj, mikor Te és haverjaid, neo és oprator megjelentek itt, egyből kész a baj!
Mivel olyan stílusban szólaltok meg, ami sok embernek nem tetszik, ízléstelen, szánalmas, másokat bántó stílusban!

Nem gondoljátok, hogy nem csak velünk lehet a baj?
kisit nézzetek már tükörbe!

Miért mindig a másik a hibás??

Kis önvizsgálat el kéne nektek!!

Egyébként én úgy látom pont azok hozzák ebbe a fórumba ezt az alpári színvonalat, ezt a feszültséget, akik kimaradtak a nagy Genesis-emelkedésekből!

A nagy rallikból is!!

Ez jön le legalább is nekem!!

Írtad múltkor is, hogy nem mertél beszállni. Nincs ezzel god.
Most még vehetsz!
Ha meg nem akarsz, akkor nem veszel. Ahogy gondolod.

Az irigykedés nem szép dolog!!

Előre megmondom Neked, hogy meglesz az 5000-6000 Ft is, felesleges itt csinálnotok a műbalhét!

Év végére lgkéősőbb összejön ez az árfolyamszint!

Az a 40 $-os célárfolyam lehet előbb meglesz, mint gondolnád! Szóval egy éven belül az biztos meglesz, de akár előbb is már!

Most vegyél, és ne töketlenkedj itt!
Ha meg nem veszel az sem baj, a bizonytalanok nem kellenek a Genesis-projekthez!
Majd a német brókercégekmegveszik a szabad tételeket!
Ha nem kell a magyarnak!

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 16:57
Előzmény: #17984  neomodel
#17985
Az.

Mercurius eddig a leghasználhatóbb sommázatát a jelen helyzetnek Genesis ügyben malev, yesterday és neomodel adta számomra.
Fentiek közt van papírtulajdonos is.
Rád bízom, hogy megértsd minek írtam ide ezt pont most.
neomodel 2007. 07. 29. 16:23
Előzmény: #17983  Törölt felhasználó
#17984
Hosszú
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 16:20
Előzmény: #17981  neomodel
#17983
Neomodell:

Hol írtam olyat hogy elragadott a hév, vagy az indulat? Hol kértem én elnézést??? Főleg Tőled... azért álljon már meg a menet.

Nem vagyok névtelenül (összekeversz másokkal), többször belinkeltem már jelen topikba az iwiw-es adatlapomat. Azt gondolom jelen topikban rólam tudják legtöbben hogy ki is vagyok valójában...

Amit pedig az ezotériáról itt röviden és általánosságban összehordtál, azt nem akarom minősíteni... de önmagában is ellentmondó.

Mi az hogy valaki ezoterikus érzelmű? És miből gondolod hogy ilyen lennék? És miért gondolod hogy nem tudok az érzelmeim felett uralkodni? Legfeljebb annyi történt, hogy nem kellett volna leírnom a véleményemet. De leírtam. Ez van. Van akiknek ez nem tetszett. Nem kérek, nem kértem érte elnézést.

Meg jössz itt a korral, meg hogy ki mit mióta csinál... attól még hogy valaki öreg, vagy régóta csinál valamit, még nem egyenlő azzal, hogy sikeres, vagy jól csinálja, vagy fejlődött volna bármennyit is az évek hosszú sora alatt. Márpedig a fejlődés a lényeg, ha már ezotériáról beszélsz, mert mindenki máshonnan indul. Amit DLPH-ról írtam, az is erről szólt. Nem írom le újra. Magamról azt gondolom, bár ez természetesen szubjektív, hogy 1 év alatt elég sokat fejlődtem, és ehhez persze itt portfolio.hu-n is nagyon sok segítséget kaptam, még DLPH-tól is. De még hosszú az út.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 14:44
Előzmény: #17980  Törölt felhasználó
#17982
Mercurius:
Ne foglakozz a kötekedőkkel, látod, elérte az ár a 2800-at, ha azt mondod 5000, akkor azt tekintik lehetetlennek! Majd ha meglesz az is, akkor majd a 10000 lesz irreális magas ár. Ez így megy, nem érdemes bosszankodni miatta. Én csupán a Gábor sértegetésének, és a kisbefektetők heccelésének leáálítása érdekében szóltam. További vitának az értelmét nem látom, és azt javaslom, te se bocsájtkozz ilyenbe fölöslegesen.
neomodel 2007. 07. 29. 14:41
Előzmény: #17980  Törölt felhasználó
#17981
Üdv Mindenkinek !
Látom a reakciókat, mea culpákat, stb.
A véleményem az, hogy a stílus maga az ember, (közhely!!) ebből kifolyólag sohasem kérek elnézést, a dolgot akkor, ott kell meggondolni amikor éppen történik, és ezért sohasem fogadom el az elnézéskérést. Ez van.
Mercurius
Mivel Te magad, látom az iwiwn is, foglalkozol ezoteriával, pontosan tudhatnád, hogy a jelenben érdemes élni, gondolkodni, ezért nincs olyan, hogy elragadott a hév, meg az indulat. Ilyen, valóban ezoterikus érzelmű emberrel nem fordulhat elő. Ebből kifolyólag, még nem tudsz az érzelmeid fölött kontrollt gyakorolni, de ne kérj elnézést, ne hülyézd le magad. Ez még tényleg nem sikerült. Ehhez többet kell tapasztalnod, és többször kell nyelned, hogy sikerüljön. Én vagyok az idősebb, hadd oktassal egy kicsit, bár nem kérted. Amivel foglalkozunk ahhoz alázat kell, az egyéves tőzsdei múltunk pl. ehhez nagyon kevés, ezért DLPH-t vegzálnod enyhén szólva is érdekes, de nem kell megvédenem Őt, van amiben én sem értelk egyet vele, de megtartom ezt magamnak, amiből tanulhatok ingyé magamba szívom. A többi meg a magánügye, mindenesetre minden megszólalásunk mutatja a valódi énünket, így kvázi névtelenül meg hatványozottan.
Az írományaim nem konkrét emberekről szólnak, ez lehetne cinikus állítás, de rossz az aki rosszra gondol, a zsidóviccek vagy rendőrviccek vagy szőkenős viccek talán olyan ártatlanok? Azok. Egy jó rögögés a következményük. Ezért megéri.
Egyébként nálam toleránsabb embert az embercsoportok, vallási csoportok és bármilyen csoportok megítélése kapcsán keveset találsz, felőlem lehetsz barna, sárga, vagy hupikék csak a minőséged számít úgy egyedileg. Semmi egyéb. Viszont viccet szívesen csinálok bizonyos jellegzetességekből, az alapérzékenységeket nagyon messzire kerülve. Szvsz.
Na majd jön valamikor a befejezés, félbe nem hagyom.
Üdv

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek