Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2009. 12. 05. 17:20
Előzmény: #54324  Törölt felhasználó
#94820
csődöt kiabált? És milyen igaza volt
exmnbs1 2009. 12. 05. 17:18
Előzmény: #54327  Törölt felhasználó
#94819
koi, rg-ék azóta is bottal ütik a gezdit üldöző befektető nyomát))))
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 17:00
Előzmény: #94817  exmnbs1
#94818
koi (porti) és szevabácsi (brezsnyev, gazdi stb)
csata.. hihetetlen

link
exmnbs1 2009. 12. 05. 16:58
Előzmény: #94816  Törölt felhasználó
#94817
ez így van, de itt kicsit többről van szó, tetszőleges pillanatban lezárhatják a kereskedését, és onnantól tied az 1centes kereskedhetetlen wc papír Cogenco

egyelőre azért főként ők kerestek, léven 1. nap 70K papírt vettetek, tegnap már min ennyit kaptatok is tőlük
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 16:50
Előzmény: #94815  exmnbs1
#94816
engem nem zavar ha ők keresnek ha én is keresek.....a kis papírokat máshogy kell kezelni mint a nagyokat....aki ezt nem tartja be az vessen magára....hozzáteszem legtöbbször azért buknak az emberek mert túl kapzsik és nem szállnak ki időben hanem várják h 100%-okat keressenek...majd amikor visszaesik tartják abban a reményben h majd elindul felfelé.....
exmnbs1 2009. 12. 05. 16:41
Előzmény: #94813  Törölt felhasználó
#94815
miután eladták fél marék gyöngyért a lánycégeket kvázi, azaz totál kisemmizték a maffiózók a kisbefektetőiket ki kellett volna adnom a BUY-t hogy még jobban járjanak?

Na azt lesheted
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 16:39
Előzmény: #94801  Törölt felhasználó
#94814
érdekes amit írtál...keringtek erről mende-mondák fórumokon...azt meg szabad kérdezni h mennyi volt az ár amin teljesült a tranzakció ? ugyanis hiába teszel te be akár limitáras megbízást 350-re, ha 400-on van a legmagasabb vevő akkor értelemszerűen ott teljesül....

én ersténél vok...soha nem volt gondom stop limittel, pedig március óta rengetet használom....
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 16:35
Előzmény: #94794  Törölt felhasználó
#94813
rulez amit írtál, én nem mertem nehogy megsértsek bárkit ! :)
exmnbs1 2009. 12. 05. 13:03
Előzmény: #94806  Törölt felhasználó
#94812
természetesen a cibnél is tőzsdéznek és no comment választ adnak titokzatos mosollyal, mikor az etwaskor lezárt rsz okára rákérdeztem. Azt is megtudtam, hogy ők kevesebbet buknak azért is, mert más a tranzakciós díjuk
exmnbs1 2009. 12. 05. 13:00
Előzmény: #94800  Törölt felhasználó
#94811
a Bét mindenkori legnagyobb mutyizdája ez a "cég"
exmnbs1 2009. 12. 05. 12:56
Előzmény: #94803  Törölt felhasználó
#94810
ott dolgoztam-e valamikor?
A Geni 4-5 fős cég volt, ma 1 alkalmazottas. Nem képzeled ugye komolyan, hogy a maffia szekerét tologattam?

exmnbs1 2009. 12. 05. 12:54
Előzmény: #94805  Törölt felhasználó
#94809
te is azt csinálsz amit akarsz meg én is, jobb ha belátod
exmnbs1 2009. 12. 05. 12:50
Előzmény: #94800  Törölt felhasználó
#94808
bűnszövetkezet
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 12:45
Előzmény: #94806  Törölt felhasználó
#94807
"De a tapasztaltabbak csak annyit mindtak,h ügyvéd,pszáf azt akkor nem lesz gond.
Csak az ember azért próbálkozik. "

Elobb-utobb te is leszel tapasztaltabb...Akkor nem fogsz leallni egy szar bankkal targyalgatni..
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 12:38
Előzmény: #94804  Törölt felhasználó
#94806
Hát,meglátjuk.
Ez nem kérdés,h az ő hibájuk.
De a tapasztaltabbak csak annyit mindtak,h ügyvéd,pszáf azt akkor nem lesz gond.
Csak az ember azért próbálkozik.
Még az a szép a dologban,h a fiatalember megkérdezte,h akkor mit szeretnék megoldásnak?
Kapjam vissza a rv-eket v valamilyen árfolyamo kárpótoljanak.
Mondtam neki,h attól függ,h mikor lesz megoldás.Ha csak egy hét múlva,akkor már nem érdekel a rv-es megoldás.
Azt mondta,h legkorábban akkor.
Mondtam neki,h akkr maradjunk a kárpótlás mellett.Kérdezte,h milyen árfolyamon?
Én meg: természetesen a tegnapi plafonon (592).
De nem nagyon értettem,h miért kell erre bármit is mondanom,mivel még seholsem tart az ügy.
Ezenkívül meg inkább ezt mondtam,minthogy elhúzzák 2 hétig az árfolyam ki tudja hol lesz és meg majd bizonygathatom,h hol adtam vna el szívem szerint.
Legroszabb esetben vissza veszem ezt a pár db-ot.
Bár nem nyugdíj előtakarékosságnak vettem 3 hete,inkább rövid távra,úgyh mivel erről a rv-ről van szó,nem hiszem h eben a rallyban még részt akarnék venni innetől.:-))))
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 12:30
Előzmény: #94797  exmnbs1
#94805
ahogy írtam, nem azt kifogásolom, hogy nem figyeled elég régóta a genesist

mert tény, hogy biztosan jobban ismered a céget

én csak keresni akarok vele és lehet sikerül majd, de lehet nem

tudom, hogy szerencsejáték az egész

viszont nem kell ezt leírnod itt a fórumon óránként

én erre akartam utalni (mert unalmas olvasni)

minden mást szívesen olvasok, még tőled is ha nem ismételgeted a hsz-eidet

u.i.: a válkság óta szinte az egész tőzsde csak szerencsejáték és inkább számítanak az érzelmek, mint a logika
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 12:24
Előzmény: #94801  Törölt felhasználó
#94804
Akarhanyszor volt ugyem BARMELY penzintezettel, MINDIG nekik volt igazuk (valosagban mindig nekem volt...). Ezert en ilyen esetben nem csinalok mast, mint 1x irok a szar banknak/biztositonak/apamfaszanak, hogy mi a bajom, amire alig varom, hogy megjojjon az elutasito valasz. Ezzel mar rogton mehetek is a PSZAF-hez. Kar a gozert tovabb folytatni a penzintezettel, 0 ertelme. Nemet pszaf-fel pozitiv tapasztalatom volt, most folyik egy ugyem a magyarral... Meglatjuk.
Egy biztos: a quaestor nevezetu szutyok ceget jo messzirol keruljetek el. Ott lopnak, sikkasztanak, hazudnak ahol tudnak.
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 12:14
Előzmény: #94801  Törölt felhasználó
#94803
KandH-nál van értékszámlám,az ottani kiscsajnak nem tilos kereskednie saját részre.
Általában el is beszélgetünk, hogy Ő miben ül éppen,meg mit gondolunk a piacról...Személyes ismerősöm ezáltal, nem pedig egy arctalan valaki!
Drágábbak, a tranzakciós dijaik mint máshol egyébként, viszont eddig minden ugy teljesült, ahogy megadtam.
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 11:50
#94802
Egyébként én sem mertem soha belevenni a genibe...
Túl rázós az normális embernek,inkább hazárdőröknek való...:)..Csakúgy mint PL:humet, keg,phylaxia.
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 11:48
Előzmény: #94800  Törölt felhasználó
#94801
Mint várható volt, a szappanopera folytatódik az e-brokis stoppos eladással kapsolatban.
Az xy Gabriellának válaszul írt levelemre yx Imre válaszolt (bár direkt nem írom ide a nevüket,mert az enyémet sem,de lehet,h éredemes lenne,mert úgy gondolom,h kissé felületesen végzik a dolgukat és lassan,mivel 2 nap alatt 2db ímélt sikerült válaszként küldeniük,ami úgy oszlott meg,h 1nap-1mél.)

szóval a már ide bemásolt levelem válasza:
,,Tisztelt Ügyfelünk! Abban az esetben, ha nem akarta eladni, rossz aktiválási árat adott meg, mert a piac elérte az Ön által megadott árfolyamot és mivel az Öné volt a legkedvezőbb, így teljesült. A bank jelen esetben semmi mást nem tett, mint az Ön által megadott megbízást a BÉT-re küldte és az ottani szabályok szerint teljesült. A továbbiakban saját döntése, hogy még venni kíván-e ebből a részvényből. Megértését köszönjük! Üdvözlettel:.... Imre CIB Bank Zrt."

és az én reakcióm:

Az önök kollégája tegnap délután egy visszahívást ígért nekem!!!
Még mindíg bízva benne,hogy csak egy egyszerű félreértésről van szó,megpróbálom megvilágítani a lényeget:
Idéznék az előző levélből: ,,mert a piac elérte az Ön által megadott árfolyamot" Legyenek szívesek és nézzenek már rá a tegnapi Genesis kötéslistájára! Tegnap a Genesis rv minimuma 452FT!! (Az én aktiválási áram 390FT volt és a limit hozzá 385FT.) Önök szerint a 452=390-el??? Tehát önök szerint elérte??? Ha ez világos esetleg az önök számára,akkor talán a stoppos megbízás lényege nem világos?! Mert,ha ez így működik,ahogy Ön itt írja,akkor egy stop limites megbízás (ahol 390Ft az aktiválási ár és 385 Ft a limit ár és az árfolyam 390Ft elérésének esetén kellene aktiválódni a megbízásomnak)esetén, ÖN úgy gondolja,hogy bárhol eladhatja a rv-eimet és örüljek neki,h nyereséges volt az ügylet???
Tehát összefoglalnám:
1: Ez nem egy normál eladási megbízás volt!!
2: Az árfolyam október óta nem volt 400Ft alatt a Genesis rv esetén!!!
3: A megbízást 09/12/01 12:56:19-kor adtam meg
4: Ha nem volt 400 alatt,akkor nem aktiválódhatott a megbízásom!
Még mindíg feltételezve,hogy én nem tudom jól az ide vonatkozó dolgokat,kérnék egy telefonos visszahívást,mert úgy látom,ezt,így levelezve nem fogjuk tudni elintézni!"

Érdekes,hogy,amikor telefonon beszéltem csütörtök este az egyik ügyfelesükkel(akire hivatkozok a levél elején,h visszahívást ígért),ő értette,h mi itt a probléma.
Csakhogy a felhívható telefonos segítség nem tud segíteni,mert az íméles csapat meg a telefonos csapat az 2 külön gruppó és csak az íméles csapat (akik tompák kissé) tud intézkedni az ügyben.A telefonos csapat csak egy ímélt tud írni az ügyemben az íméles csapatnak....(no comment)

Na,szóval ez a fenti 2 üzenet tegnap született.Én a válaszom után elballagtam helyi bankjukba,hátha onan fel tudnánk hívni egy belső vonalról yx Imrét.(mert ezt a segélyvonal hívásakor nem teheti meg az egyszerű júzer)
Ott egy szimpatikus fiatalember foglalkozott az ügyemmel.Először neki is el kellett magyaráznom 3x a dolgot,mert neki is rendben lévőnek tűnt a dolog.Aztán elkapta a fonalat és megértette.Segítőkészen írt egy mélt valahova (lehet,h a méles csapatnak..)
Most várnom kell hétfőig v keddig...

Érdekesség még: Értékpapír részleg…
Megkérdeztem az ügyintéző fiatalembert,h tőzsdézik e?
Azt válaszolta,h nekik nem lehet...
Aztán azt is megkérdeztem, h a stoppos megbízás lényege tiszta e?
Azt mondta,h tiszta,de úgy vettem ki a szavaiból,h csak addig tiszta neki is meg a kollégáknak is,h van 2 ár megadva és az aktiválási ár elérésekor a 2 ár közti áron eladja.Az már nem tiszta sztem h a könyvbe is csak az aktívia elérésekor kerül be az ajánlatom.
(Ennek a tudatában sztem sokkal előrébb lennénk a dologgal kapcsolatban.)

Tehát most így áll a dolog.Várom a hétfőt.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek