Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 11:34
Előzmény: #93598  Törölt felhasználó
#93600
488-on eladó tétel.
exmnbs1 2009. 11. 05. 08:36
Előzmény: #93598  Törölt felhasználó
#93599
1 héten belül letelt másfél hete
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 08:29
Előzmény: #93597  exmnbs1
#93598
3 hét eltelt?azért figyeljük
exmnbs1 2009. 11. 05. 08:26
Előzmény: #93596  Törölt felhasználó
#93597
nincs, ismét becsaptak benneteket
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 06:54
Előzmény: #93595  Törölt felhasználó
#93596
Hír?
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 11:27
Előzmény: #93594  prfecó
#93595
Kivitelező van már ex?
prfecó 2009. 11. 03. 15:24
Előzmény: #93593  Törölt felhasználó
#93594
Kedves Forumozok !

Ne foglalkozzatok már prfecó - val.

Én minden közgyűlésen kapok szót, ha kérek. Ha be vagyok jegyezve , akkor megadom a nevem , ha nem akarok szavazni akkor csak kisrészvényesként. Richter és Égis vezérek személyesenismernek , OTP Csányí mindig válaszolt személyesen az írásban feltett kérdésemre.
MOL még van kp. jegyes cseréből , de legutolsó kgy-n miután nem zároltattam részvényeim nem engedtek be , pedig nem akartam szavazni. Mellettem toporogtak az oroszok képviselői és ügyvédeik. Érdekes szitu volt. Megértettem angol nyelvű problémáikat és felháborodottságukat , Hernády igy kezelte a dolgot, majd megegyeznek.

Genesis szvsz , egy nagyon felfujt buborék volt 2800 -ig.
Ott és odáig vezető ut , nem tökéletesen transparens.
Október hónapban még valakik nagyot kaszálltak , ez se tul korrekt, de hát ilyen az élet.
Itt is meg fognak egyezni: RG és Cogenco, de iszonyu arcveszteség mindkettő számára.

Aki beszállt , idejében volt még egy esély kiszállni
.Aki bennragadt 2600-2800 között , annak már mindegy mennyít fog érni a Cogenco, szvsz semmit.
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 15:03
Előzmény: #93584  Törölt felhasználó
#93593
nem voltál ott? akkor elnézést, összekevertelek valakivel.

OFF
a kiröhögés nyilvánosságáról : igen, ha egy kalap alá vesszük a nyílt, személyes kigúnyolást (ami sokszor tényleg az erőszakos fellépés előzménye, ez tény) azzal, hogy valahol valakik zárt körben nevetnek valakin és ez utóbb nyilvánosságra kerül, akkor persze rá lehet fogni, hogy "nyilvánosan kiröhögték"

csak ez már nagyon messze van attól, amivel kezdődött:)
tisztázzuk: végig, amíg arról beszéltél, hogy gensolar&ismerősei nyilvánosan kiröhögtek valakit, és hogy az ilyesmi elvezethet a fizikai erőszakig, a nyilvánosságot úgy értetted, ahogy legutóbb magyaráztad? magyarán: amíg zárt körben teszik, addig semmi kivetnivaló nincs benne, de amint a csoport egyik tagja a zártkörű röhögés tényét nyilvánosságra hozza, onnantól a csoport többi tagja is potenciális lincselővé válik? komolyan így gondolod? mert ide lyukadt ki a fejtegetésed, ha végigkövetjük

én értem, hogy neked nem volt szimpatikus, ahogy valaki arról ír, hogyan és miért röhögnek ki valakit. azzal sincs semmi gond, hogy ezt szóvá tetted, hidd el. csupán költöttél még hozzá egy keveset, amikor meg szóltam, hogy kissé túlzásba estél, inkább elkezdted kimagyarázni és lám, már hol tartunk :)
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 13:39
Előzmény: #93591  Törölt felhasználó
#93592
450 db
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 13:32
Előzmény: #93589  Törölt felhasználó
#93591
Mennyid volt puleo szivecskem?
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 13:29
Előzmény: #93589  Törölt felhasználó
#93590
bocs 400-450 közé
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 13:28
Előzmény: #93588  Törölt felhasználó
#93589
beállok vételre 400-40-ért,sajnos eladtam,de nem jól 600 felett is lehetett volna de 500-ért lett
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 10:07
Előzmény: #93587  exmnbs1
#93588
Akkor drukkoljunk együtt.
exmnbs1 2009. 11. 03. 09:54
Előzmény: #93586  Törölt felhasználó
#93587
drukkolunk, hogy azt kapja a vezetés, amit ilyenkor civilizált országokban szokás
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 09:27
Előzmény: #93585  Törölt felhasználó
#93586
Hagyjátok már egymás cseszegetését.
Inkább drukkoljatok a Genesisnek.
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 06:15
Előzmény: #93574  Törölt felhasználó
#93585
eyges fórumozók jómodora a névérték alá eséssel eltűnik:-)))

mondom: el sem tudom képzelni mi lesz ezekkel a szerencsétlenekkel 251 alá zuhanás esetén, na meg 100 Ft-nál...szerintem bele fognak őrülni nyomorultak!
én sajnálom őket már előre is.

képzeld el azt az embert aki 2000 felett vette és 100-at sem fog kapni érte nemsokára...
Törölt felhasználó 2009. 11. 03. 00:24
Előzmény: #93583  Törölt felhasználó
#93584
mr_apricot,

"mikor röhögte ki bárki is nyilvánosan prfecó-t? " ..... ma, 09:46-kor. Ugyanis, ha valaki arra hivatkozik, hogy egyesek milyen jól röhögnek rajta, ha ezt teszi közzé, azt már nyilvános kiröhögésnek veszem. Sokkal nyilvánosabbnak, mintha a kgy-n történt volna.

S továbbra is úgy érzem, egyrészt komikus a névtelenséget felemlegetni egy névtelen nick mögül. S komikus (nem, inkább tragikomikus) egy nagyobb, meghatározhatatlan, de szintén névtelen csoportra hivatkozva dehonesztálni bárkit is. S a csordaszellem nem a kgy-n jelent meg, hanem amikor gensolar úgy érezte, azzal tud hangsúlyt adni hsz-ének, ha másokra, többekre hivatkozik. S ettől lett nyilvános a kiröhögés, mégha a kiröhögők szándéka nem is ez volt.

Mellesleg nyugodtan ki lehet röhögni bárkit, ha ezzel nem sértik meg, addig magánügy. Mármint a röhögés. (pl. zárt körben). Vagyis nem a kiröhögők ellen szóltam. Csak -mint már említettem- az erre való hivatkozás, s az ezáltal sugallt valamiféle erő fitogtatása muris, s egyben tragikomikus is.

Viszont egy apróságban remélem belátod tévedésed. Én egyáltalán nem voltam ott a kgy-n. S csak most értettem meg, hogy a 12:41-es hsz-edben erre hivatkoztál. Ez persze tök mellékes az eredeti kérdést illetően.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 22:06
Előzmény: #93580  Törölt felhasználó
#93583
najó, kezdjük rögtön a tényekkel, amiket annyira szeretsz te is:) mikor röhögte ki bárki is nyilvánosan prfecó-t?

merthogy mostanra nálad már idáig fejlődött a történet..

így kezdődött: "Az ismerőseim akik ott voltak a közgyűlésen azon röhögnek még ma is, hogy bunkó módon viselkedtél" írta gensolar (tehát utólag nevetnek rajta amikor szóba kerül, ha jól értem az anyanyelvemet)

mostanra ott tartasz, hogy: "utaltam rá, hogy egy nyilvános kiröhögésből hogy lesz verés. A szépirodalomban számos mű foglalkozik ezzel. S külön szakirodalma van a tömegpszichózisnak. Nem akartam korábban leírni a "csordaszellem" szót, mert ebben a környezetben sértőnek látszana, de ettől még a fogalom létezik, s létező a jelenség is."

ez most komoly?:) te is ott voltál, láttál/hallottál olyat, hogy bárki nyilvánosan kiröhögte?

értem én, hogy a gyűlölet és az intolerancia mérgező hatásáról beszélsz, arról a csoportlélektani dinamikáról, ami a kezdeti ártalmatlan kirekesztéstől a lincselésig fajulhat és amiről én is sokmindent tapasztaltam és olvastam szépirodalomban, ismeretterjesztő és tudományos művekben; látod, erről akár beszélgethetnénk is valahol máshol, de

őszintén: tapasztaltál te ott bármi ilyesmit? nem lehet, hogy kissé túlzásba estél?

nálam ez verte ki a biztosítékot, ahogy nálad az, hogy gensolar egy (nem is név szerint neki szóló) kérdésre beszólt valakinek. nem az, hogy ezt szóvá tetted (szíved joga!), hanem az a gúnyos feltételezésed, hogy "legközelebb tán ki is verik belőle, hogy hogyis hívják az okvetetlenkedőt", no meg pláne az, hogy mostanra "nyilvános kiröhögés"-ről beszélsz, ami konkrétan meg sem történt (meg még pár finom csúsztatás, tényleg nem foglalom többet a helyet az elemzésükkel, kitértem már némelyikre részletesebben)

ezt értem a "feszültség gerjesztése" (és kavarás) alatt. a már nyilvánvalóan meglévő feszültség további gerjesztését.

bevallom, belátom hogy kár erről itt hosszasan vitázni (ja, mostanra az egész alapvetően OFF, bocs mindenkitől:) jobb lenne valszeg mindenkinek, ha máshol folytatnánk. vagy ha egyáltalán nem. az email-címemet mindenesetre tudod. ott meg tudunk beszélni másik fórumot (egye fene, lehet az is nyilvános, látom neked úgy jobban esik;)
prfecó 2009. 11. 02. 19:12
Előzmény: #93581  prfecó
#93582
Egyébként többközülűk a TŐKŐS ( Tőzsdei KIsbefektetők Önkéntes Szövetségének) tagjai és meglehetősen ismerik a törvényeket. Talán a Pszáf -t is. pl. dr. Pacsi Ur , mint szaktanácsadó
prfecó 2009. 11. 02. 18:45
Előzmény: #93571  exmnbs1
#93581
Egyébként a Stockland alapítója" kisherceg "személyesen is ismer , sőt még jó páran arról a forumról is , innen kitiltották őket a rosszakaroik.

Mások tbarna, bpmcvvvv, jp, matteo , minden6ó ,gibi,lilia stb. és még nagyon sokan óva intettek a Genesis-től.

Bár én Phylaxiával nagyon jót kerestem , igaz 3 évig jártam a bírósági tárgyalásra .....és még ott sem lehetett megérteni a pervezetést egy könnyen

most RFV -be ismét beszálltam, Soós Csaba is ismer

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek