Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:33
Előzmény: #1358  Törölt felhasználó
#1360
A magyar sajnos birka lett.Ez határon kívül és határon belül is megmutatkozik.Nem tudjuk megvédeni magunkat.Határon belül a segélyekből élő cigányság fojtja meg az adózó rendes embert.(fizikai és gazdasági fojtás)
Példaként lebeghet Horvátország előttünk.Pontos információim vannak arról,hogy a bűncselekményt elkövető kisebbséget 8-12 fős csoportok éjszaka meglátogatják 1 kiadós verés 1-2 törés a lakásban és figyelmeztetés,hogy legközelebb csak rosszabb lesz.Meg is van az eredménye.Náluk rend van.Médiájuk az egészről pedig hallgat.A cigány vezetők is tudják,hogy akinek nincs a törvénnyel összetűzése nincs félnivalója.Nálunk meg terminátorokat képeznek a börtönökben,mert aki bekerül kigyúrva jön ki és a kint maradottak szinte felnéznek rájuk.Esznek,edzenek,tv-nek,tanulnak a börtönökben.Természetesen az adófizetők pénzén.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:33
Előzmény: #1358  Törölt felhasználó
#1359
jaja....de a hős ávh meg őket védi ha kimész rendet tenni......volt benne részem elhihetitek....
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:32
Előzmény: #1354  Törölt felhasználó
#1358
egyébként tényleg egy kis szerb légiós társaság kéne ide, az ilyen sztojka féle hadseregeket kigyikítani.

hevesen is mi volt ??? a rendőröket kicsalják, hogy a pár nappal korábbi jogos számonkérést számonkérjék rajtuk kaszákkal meg botokkal meg késekkel ....

szerintem elpattant a húr.
akiknek élnek a közelében már látják, úgy meghúzták magukat hogy csak na.
és már ők érzik a vesztüket.

na tényleg léptem.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:31
Előzmény: #1356  Törölt felhasználó
#1357
zotya:benne lennék...
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:30
Előzmény: #1352  Törölt felhasználó
#1356
pont nem érdekel hogy csalódtál!!!
bassza meg én olyan dühöt és mérget érzek hogy ki tudnám nyírni ezeket a dögevőket!!!

ami a legszörnyűbb h tehetetlen az ember...grrr..........
jól megvédenek bennünket rendőreink.....a mi pénzünkből....szolgálnak és védnek....haha.....
zotya32 2009. 02. 08. 22:29
Előzmény: #1347  Törölt felhasználó
#1355
A demokrácia hátránya, hogy minden szar alaknak joga van. Kötelezettsége meg csak a hülye, tisztességes, becsületes embernek. Diktatúra kell, segélyt, minden állami kifizetést megvonni. Enyingen mindenki fél a sztojka meg rafael nevektől. Hol élünk? Hol az emberverő rendőrség? Összefogni e tetveket, falhoz és sortűz!
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:28
Előzmény: #1350  Törölt felhasználó
#1354
ebneth, a cigányok hívnak minket magyaroknak :o) ők rekesztenek ki minket, magyarokat, a nem bűnöző magyarokat, ebbe fehér és barna magyar is van, aki tisztességes vagy próbál az lenni a nehéz körülmények közepette !
pont ők, a vidéki cigányság hívja a fehér magyarokat magyarnak.
egyébként a cigányság nem sértő, egy népsoport, élnek itt görögök, grúzok, bolgárok, őket is a népcsoport nevükön hívjuk ha mint népcsoport beszélünk róluk.
a magyarság az amagyarság, akik itt élnek , mo-n.
a cigányság emeli ki, hogy magyarok, azok a fehér magyarok.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:27
Előzmény: #1350  Törölt felhasználó
#1353
link
Letűnt kor lovagjai még hittek valamiben, amiért életüket adták.
Magyarországot sem csak magyarok lakják (pláne!), minthogy szerbiát sem csak a szerbek ...
A baj talán valóban az, hogy itt még nem mélyült el annyira probléma ami összefogást teremtene ...
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:24
Előzmény: #1350  Törölt felhasználó
#1352
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:23
Előzmény: #1347  Törölt felhasználó
#1351
uhhh ngr
en azt hittem,hogy a tozsdevilagban azert valamennyire a szelleminek is kell dominalni..
ismet csalodtam,lepek.
jonas,toled varom a realokat,ahogy szoktad,tudod>)
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:20
Előzmény: #1343  Törölt felhasználó
#1350
a magyar pelda nem offolas volt,csak ezzel is ereztetni szeretnem azt,hogy a magyar tarsadalom mennyire megosztott..,nemcsoda,hogy a magyar /cigany meg inkabb.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:20
Előzmény: #1346  Törölt felhasználó
#1349
disco vagyok.
bocs.
át is adom a terept babámnak :o)
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:19
Előzmény: #1342  Törölt felhasználó
#1348
az a baj hogy félnek tőlük.
és ezt használják ki.
pedig ők sem golyóállóak...

mellesleg ha határozottan lépsz fel és még a szemetelést sem tűröd el, senkitől, sem magyartól, sem cigánytól, és következetes vagy, akkor megtanulják a rendet.
értsd úgy hogy tisztelet adsz és egy idő után tiszteletet és rendet kapsz.

nekem is van konkrét tapasztalatom ahogy az utcán rugdalta magából kivetkőzve az egyik a hajléktalant, a vasat a karták elvenni tőle, a másik nem ruddalt de nem is csinált semmit csak nézte jön e valaki, ketten is látták és úgy mentek el, ill visszafordult az utcából ....... hogy csak na !
én is kikeltem magamból és valószínűleg örörköltem csendőr nagyapám vérét :o) mindenesetre egy baltával nyomatékosítva felkértem cipó norbit (ismertem) hogy jobb lesz ha abbahagyja vagy szétverem a fejét.
érdekes.
hatott a dolog.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:18
Előzmény: #1346  Törölt felhasználó
#1347
az összeset ki kéne végleg irtani!!!!a legfiatalabbtól a legöregebbik!!!!!!!!meg aki védi őket azokat is!!!!!!!!!!!
havi és országos szinten miliárdok maradnának meg amit nem kéne a mi pénzünkből! a dögevőknek adni segélyként!!!
2 legyet 1 csapásra!!!!

megszabadulni a parazitáktól és pénz is maradna bőven!!!!!
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:14
Előzmény: #1342  Törölt felhasználó
#1346
buxi itt mindenki tudja ursula jelszavat?
nagyon igaz
de nem te irtad tutti
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:13
Előzmény: #1335  Törölt felhasználó
#1345
A vadászatot azokkal az ügyvédekkel kéne kezdeni (lehet h épp az ügyvédi kamara),akik el tudják érni,h olyan btk-nk legyen,h minden törvényben van 20 kiskapu,h minden ügyvéd biztos h jól járjon,a védelem meg a vád részen is.
Aztán kéne vadászni a törvényhozókra,akik ezt az egészet lehetővé teszik.
És a végén arra a néhány cigányra aki képtelen beilleszkedni,v felfogni,h nem tehet meg bármit az életben(legyen a bármi az utcán énekelve fel-alá sétálgatás vagy az ember ölés)
Itt megy a megrökönyödés már egy jó ideje,de nem történik semmi,a magyar fél háborog a gárda vonulgat a rendőr kordonnal védi a másik embert agyonverő cigányt közben meg nem történik semmi (mert nincs rá épkézláb törvény) és ez a semmisemtörténés egyre generálni fogja ezt az egészet,mert a bűnöző látja h esélytelen a törvénytisztelő és a cigány is látja,h vele szemben tehetetlen a magyar.
Minél inkább nem történik semmi,annál inkább meg fog történni ilyesmi és közben még röhög a markába,h úgyse kap semmit.
Nekem is vannak normálisan élő,dolgozó cigány ismerőseim,magyarnak is veszem őket,mert akarnak...
De amelyik nem akar, annak végre a hortobágyon(vagy a holdon) csak-csak létre kéne hozni már egy erősen őrzött rezervátumot!!!
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:13
Előzmény: #1339  Törölt felhasználó
#1344
Ne érts félre elitélem őket én is.
Minden népcsoportnak van alja, és teteje.
Cigányok között is.
De cigányságon belül is van több féle cigány.
Pl apám sem ért minden nyelvjárást.
Akiket nem ért azokat ő oláh cigányoknak hívja.
Ez a réteg az, aki ezeket a bűncselekményeket elkövetik, zömében.tisztelet a kivételnek.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:12
Előzmény: #1336  Törölt felhasználó
#1343
na,a lenyeg,hogy mindjart mas igy,mintha csak es mindig csak a cigany...
arrol nem is beszelve,hogy a nemciganyok sem semmik....
alapbol rossz,nem vissszatarto ereju torvenyek,mind1 hogy cigany vagy nem.
miert van az,hogy pesten egy utcaban talalok annyi hajlektalant,mint belgradban egy keruletben/sem/? -
miert van az,hogy itt onkent ad a szerb a cigany keregetonek penzt? -
miert nem uldozi a szerb rendor a ciganyokat? -
pedig itt nagy a munkanelkuliseg,es altalaban 4oooo forintbol el mindenki...,nem ugy,mint odaat
odaat,ahol annyideannyi a nagymagyar,meg a hazafi,de a vilagban peldatlan modon leszavaztak sajat kisebbseguket,a sajat joletukre es munkahelyukre gondolva.
itt meg mar nem is tudom,hogy miket talalnak ki,csak a szerb hazajojjon,mindegy,hogy gazdag vagy kilog a segge a nadragbol
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:10
Előzmény: #1338  Törölt felhasználó
#1342
8 éves kislány, brigitta, nagyon szép kislány, gyönyörű fekete göndör haja van és gyönyörű fekete szemei, élénk értelmes gyerek lenne, de egy napot nem volt még iskolában.
3 testvére van, az ötödik halva született, mert az anyja végig ivott és cigizett és valszeg szipuzott is.
mint kiderült van még 4 másik testvére is de azokat a gyermekvédelem korábban elvette és intézetben vannak, sosem látta őket.
de lehet most fogja mert akkora mocsokban és szegénységben élnek (tetvesek, van hogy egy hétig csak a lopott gyümölcsöt eszik) hogy a családsegítő már beszólt.
a gyereknek kb 100 szavas szókincse ha van.
egy két éves színvonalán ha van.
az apja vagy szipuzik és ordenáré módon ordibál az utcán és kötözködik mindenkivel, vagy rabol vagy börtönben ül.
ez a valóságos vidéki nagyvárosi cigányélet.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:08
Előzmény: #1339  Törölt felhasználó
#1341

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek