Topikgazda: Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 15:23

Demszky borítékolhatja a győzelmet?  

Ugrás a cikkhez
Nem fog tudni visszavágni a Fidesz az október 1-jei önkormányzati választásokon, derül ki a Marketing Centrum legfrissebb felméréséből. A kutatás szerint a jelenleg hivatalban lévő polgármesterek székét nem veszélyeztetik a kihívók, így várhatóan Demszky Gábornak lesz még négy éve, hogy bizonyíthassa rátermettségét a főváros vezetését illetően. A felmérésből kiderül, hogy Budapesten a megszorítások ellenére a kormánypártok továbbra is népszerűbbek mint az ellenzék.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=40&i=73568
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 20:53
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
nekem a kedvenc felhívásom: Tegyél kutyasz@rt a kátyúba...!
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 20:14
#14
Demszky nyer, hiszen felépítette a világvárost.

A dugók, a kosz, a káosz és az egy főre jutó bűncselekmények száma már nagyobb, mint New-Yorkban!
Törölt felhasználó 2006. 09. 16. 22:20
Előzmény: #12  zborde
#13
Zborde,
.
akkor a Te helyzeted egyszerű! Csak otthon kell maradnod elsején és várnod a végeredményt, ami megjósolható előre.
.
De ahhoz, hogy más legyen mint Demszki, ahhoz előbb ki kell lendíteni érdemtelen pozíciójából és talán akkor lehet valami változás.
.
De csodát nem várok egy olyan városban, ahol a dugóban ülők és a döglődő tömegközlekedési eszközökön ülők is Demszkire és az ellehetetlenült városvezetésre szavaznak.
.
Ha ez kell a Budapestieknek, akkor legyen nekik ez! Az ő befolyásolt választásuk!
.
Szép estét, elsejére is!
zborde
zborde 2006. 09. 15. 13:25
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Eko,

Olyasmiket írsz amivel magam is egyet tudok érteni.

"Ha valóban mást szeretnél, mint Demszki, akkor olyat kell választani, aki valódi esély ellene, vagy otthon kell maradni, hogy ne növeljed az összszavazatok arányát, azaz ne csökkensd a Demszki-ellenes szavazatok egy főre eső mennyiségéből következő relatív arányát."

Csak az a baj, hogy mást szeretnék, mint Demszki és mást szeretnék, mint Tarlós. Addig amíg Tarlós nem szólalt meg rá akartam szavazni.
Aztán elkezdtem gondolkozni, egy ilyen ember hogyan fog együttműködni a jelenlegi kormánnyal, vagy bárkimással?
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 13:05
Előzmény: #8  zborde
#11
Szevasz Zborde!
.
Egy a kérdés! Folytassa-e Demszki vagy sem. Másként megfogalmazva: elérte-e Budapest azt a szintet, ami a városhoz méltó és lakóinak megfelelő?
.
Ha így jó ez a város, akkor Demszkire kell szavazni, ha nem, akkor az egyetlen valós ellenfelére. Fontos a politikai sokszínűség, csak ne megosztottságot jelentsen. Mint ahogyan a kedvenc autómárkám a BMW, de nem azt vettem, mert nem volt meg valódi választás lehetősége.
.
Ha valóban mást szeretnél, mint Demszki, akkor olyat kell választani, aki valódi esély ellene, vagy otthon kell maradni, hogy ne növeljed az összszavazatok arányát, azaz ne csökkensd a Demszki-ellenes szavazatok egy főre eső mennyiségéből következő relatív arányát.
.
Üdvözlet!
elemes
elemes 2006. 09. 15. 12:38
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#10
Katona Kálmán csak egy Leisztinger Tamás által finanszírozott báb.
elemes
elemes 2006. 09. 15. 12:37
Előzmény: #8  zborde
#9
Zsinka és a munkáspárti jelölt együttesen ad kb 2%-ot.

Ha Tarlós komolyan kezd feljötti, akkor a szocik végső fegyverként visszaléptetik Zsinkát Tarlós javára.
zborde
zborde 2006. 09. 15. 10:25
#8
Én nem érzem magamat birkának, de Tarlósra nem fogok szavazni, Tarlós egy vaskalapos bunkó.
Nincs mit cifrázni ez van.

Nézzük mi a menü:
- Demszky: ismerjük (sajnos). És mást szeretnénk.
- Tarlós: már írtam
- Katona: vicc
- MIÉP jelöltje (sajnos nem emlékszem a nevére): szimpatikus, de kicsi a támogatottsága és ott áll mögötte a MIÉP
- többi 2% alatti (ha van)

Sajnos ilyen a felhozatal :-(
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 10:19
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Nem tudok rola sokat, viszont nem ketertelmu mondatokkal, es nehezen megfoghato igeretekkel dobalozik.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 09:51
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Katona egy köpönyegforgató! A behízelgő stílusával lehet, hogy néhány emberrel elhiteti h.jót akar, de aki itt él látja, hogy szóba sem jöhet, mint fpolgmester.
És az is szomorú, hogy politikai pártokat választanak(egyesek) főpolgármester és polgármesterek helyett.
Nem értem miért akar még a mostani főpolgármester tovább a székében ülni...
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 09:40
#5
Katonanak eselye sincs? O egy szimpatikus jelolt, epeszu programmal (nem politika lozungokkal).
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 09:26
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Sajnos ennél a brigádnál a leggaládabb választási csalásokat sem tudom kizárni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 09:25
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
mint mar irtam, ha demszky elo adasban lelone egy embert es bemondana a tvben, hogy "egy hazug csalo gazember vagyok", akkor is ot valasztnak meg... tul sok a birka ebben az orszagban
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 09:18
Előzmény: #1  portfolio
#2
A közvéleménykutatók olyan jóslatokba bocsátkoznak,(és le mernek írni a médiában) amilyet a megrendelő(mszp,szds z?) kér...
Uram bocsá'! Akikkel én beszélgettem Budapestről, azoknak a t...ke tele van Demszkyvel, de nagyon!
Majd meglátjuk mit hoz a választás, addig meg a nyugdíjasokat talán tudják riogatni ezekkel a találgatásokkal, aki itt él ebben a koszfészekben, az NEM Demszkyre szavaz!
Elegünk van belőled DEMSZKY

Topik gazda

KozmaJudit
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek